Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — Tractor 24 decembrie 2022

24 decembrie 2022, 17:00 (EET)
Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)

Betting bonuses for meeting HC Dynamo - Tractor

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Georgi Kuznetsov
gk. 0 0 0 0
Ilya Konovalov
gk. 0 0 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 0 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 0 0 0 0
Andrey Mironov
df. 0 0 0 0
Anton Malyshev
df. 0 0 0 0
Artem A. Volkov
df. 0 0 0 0
Artyom Maltsev
df. 0 0 0 0
Kirill Gotovets
df. 0 0 0 0
Roman Abrosimov
df. 0 0 0 0
Sergey Boykov
df. 0 0 0 0
Yegor Martynov
df. 0 0 0 0
Yegor Zaitsev
df. 0 0 0 0
Alexander Kisakov
fw. 0 0 0 0
Alexander Skorenov
fw. 0 0 0 0
Bogdan Trineev
fw. 0 0 0 0
Bogdan Yakimov
fw. 0 0 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 0 0 0 0
Egor Bryzgalov
fw. 0 0 0 0
Erik O'Dell
fw. 0 0 0 0
Ilya Kablukov
fw. 0 0 0 0
Ivan Didkovskiy
fw. 0 0 0 0
Ivan Igumnov
fw. 0 0 0 0
Ivan Muranov
fw. 0 0 0 0
Jakob Lilja
fw. 0 0 0 0
Jordan Weal
fw. 0 0 0 0
Maksim Sushko
fw. 0 0 0 0
Maxim Petrov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Fisenko
fw. 0 0 0 0
Oleg Zaitsev
fw. 0 0 0 0
Pavel Kudryavtsev
fw. 0 0 0 0
Petr Yakovlev
fw. 0 0 0 0
Vladislav Efremov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kodola
fw. 0 0 0 0
Vladislav Milhailov
fw. 0 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Emil Garipov
gk. 0 0 0 0
Ilya Proskuryakov
gk. 0 0 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 0 0 0 0
Albert Yarullin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 0 0 0 0
Alexander Shepelev
df. 0 0 0 0
Artem Blagievskiy
df. 0 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 0 0 0 0
Igor Isayev
df. 0 0 0 0
Ilya Karpykhin
df. 0 0 0 0
Ivan Vorobiev
df. 0 0 0 0
Konstantin Klimontov
df. 0 0 0 0
Leonid Lavrinenko
df. 0 0 0 0
Petr Yasinskiy
df. 0 0 0 0
Roman Manuhov
df. 0 0 0 0
Semen Byivan
df. 0 0 0 0
Sergey Telegin
df. 0 0 0 0
Stepan Mislyev
df. 0 0 0 0
Yegor Vdovin
df. 0 0 0 0
Aleksey Potapov
fw. 0 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 0 0 0 0
Alexander Tridchikov
fw. 0 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 0 0 0 0
Andrei Stas
fw. 0 0 0 0
Andrei Yerofeyev
fw. 0 0 0 0
Anton Burdasov
fw. 0 0 0 0
Artem Udot
fw. 0 0 0 0
Artyom Shvaryov
fw. 0 0 0 0
Egor Buaylsky
fw. 0 0 0 0
Egor Stepanov
fw. 0 0 0 0
Ilya Zinovyev
fw. 0 0 0 0
Kirill Kapustin
fw. 0 0 0 0
Kirill Koshurnikov
fw. 0 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 0 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 0 0 0 0
Maxim Shabanov
fw. 0 0 0 0
Mihail Kotlyarevski
fw. 0 0 0 0
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 0 0 0 0
Nikita Tertyshny
fw. 0 0 0 0
Pyotr Khokhryakov
fw. 0 0 0 0
Sergei Kalinin
fw. 0 0 0 0
Teemu Pulkkinen
fw. 0 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
24.11.21
HC Dynamo
Tractor
17.10.21
Tractor
HC Dynamo
KHL 2020-2021
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
KHL 2019-2020
25.02.20
HC Dynamo
Tractor
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
KHL 2018-2019
18.02.19
HC Dynamo
Tractor
01.10.18
Tractor
HC Dynamo
KHL 2017-2018
03.01.18
Tractor
HC Dynamo
2
:
2
2
:
3
S
13.09.17
HC Dynamo
Tractor
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Comentarii