Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
11:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
14:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — SKA 22 februarie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dynamo – SKA

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
11.01.22
HC Dynamo
Jokerit
I
09.01.22
HC Dynamo
Neftekhimik
3
:
3
0
:
1
S
PS
05.01.22
Jokerit
HC Dynamo
I
03.01.22
Lokomotiv
HC Dynamo
V
30.12.21
Severstal
HC Dynamo
I
28.12.21
CSKA
HC Dynamo
V
25.12.21
HC Dynamo
Torpedo
V
23.12.21
HC Dynamo
Avtomobilist
V
21.12.21
HC Dynamo
HC Sochi
PO
12.12.21
SKA
HC Dynamo
1
:
1
0
:
2
S
CS
08.12.21
HC Dynamo
Admiral
1
:
1
1
:
2
S
PS
06.12.21
HC Dynamo
CSKA
PO
04.12.21
Salavat Yulaev
HC Dynamo
V
02.12.21
Barys
HC Dynamo
V
30.11.21
HC Dynamo
Ak Bars
V
28.11.21
HC Spartak
HC Dynamo
I
24.11.21
HC Dynamo
Tractor
CO
22.11.21
HC Dynamo
Kunlun RS
V
20.11.21
HC Dynamo
Salavat Yulaev
V
17.11.21
CSKA
HC Dynamo
2
:
2
1
:
3
S
CS
15.11.21
HC Dynamo
Jokerit
V
07.11.21
Avangard
HC Dynamo
V
05.11.21
HC Dynamo
Amur
I
02.11.21
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
31.10.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
I
29.10.21
HC Dynamo
SKA
I
26.10.21
HC Dynamo
Lokomotiv
V
24.10.21
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.21
Neftekhimik
HC Dynamo
V
19.10.21
Ak Bars
HC Dynamo
CO
17.10.21
Tractor
HC Dynamo
I
13.10.21
SKA
HC Dynamo
I
11.10.21
Lokomotiv
HC Dynamo
I
09.10.21
HC Dynamo
Severstal
V
06.10.21
HC Dynamo
CSKA
I
03.10.21
HC Dynamo
Metallurg
I
01.10.21
HC Dynamo
Barys
V
30.09.21
Kunlun RS
HC Dynamo
V
28.09.21
HC Dynamo
HC Spartak
V
25.09.21
Torpedo
HC Dynamo
I
23.09.21
HC Sochi
HC Dynamo
V
21.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
16.09.21
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.21
Admiral
HC Dynamo
V
12.09.21
Amur
HC Dynamo
V
08.09.21
HC Dynamo
Avangard
V
05.09.21
HC Dynamo
Sibir
V
03.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
SKA
13.01.22
SKA
HC Sochi
V
11.01.22
SKA
Ak Bars
I
07.01.22
SKA
Torpedo
V
04.01.22
Kunlun RS
SKA
V
29.12.21
Admiral
SKA
V
27.12.21
Amur
SKA
I
25.12.21
Sibir
SKA
V
22.12.21
SKA
CSKA
CO
20.12.21
SKA
HC Spartak
V
12.12.21
SKA
HC Dynamo
1
:
1
0
:
2
S
PS
10.12.21
Metallurg
SKA
V
08.12.21
Tractor
SKA
V
06.12.21
Avtomobilist
SKA
V
03.12.21
SKA
Jokerit
V
01.12.21
SKA
HC Dinamo Minsk
V
29.11.21
SKA
Severstal
I
25.11.21
Ak Bars
SKA
CO
23.11.21
Neftekhimik
SKA
V
21.11.21
CSKA
SKA
I
19.11.21
SKA
Sibir
I
17.11.21
SKA
Lokomotiv
I
07.11.21
CSKA
SKA
I
04.11.21
SKA
HC Spartak
PO
02.11.21
SKA
Metallurg
2
:
2
0
:
2
S
PS
29.10.21
HC Dynamo
SKA
V
27.10.21
HC Dinamo Riga
SKA
4
:
4
2
:
3
S
CS
25.10.21
Avangard
SKA
V
21.10.21
SKA
Kunlun RS
V
19.10.21
SKA
Jokerit
V
17.10.21
SKA
Barys
3
:
3
1
:
2
S
PS
15.10.21
Jokerit
SKA
PO
13.10.21
SKA
HC Dynamo
V
10.10.21
Salavat Yulaev
SKA
V
08.10.21
Barys
SKA
I
05.10.21
SKA
Lokomotiv
V
03.10.21
SKA
Neftekhimik
V
29.09.21
SKA
Tractor
3
:
3
2
:
1
S
CS
27.09.21
Vityaz
SKA
5
:
5
2
:
1
S
PS
25.09.21
HC Dinamo Minsk
SKA
CO
23.09.21
SKA
Salavat Yulaev
I
21.09.21
SKA
Amur
V
16.09.21
HC Sochi
SKA
V
14.09.21
HC Spartak
SKA
V
12.09.21
Torpedo
SKA
I
08.09.21
SKA
Avtomobilist
I
06.09.21
SKA
Admiral
V
04.09.21
Lokomotiv
SKA
3
:
3
1
:
3
S
CS
02.09.21
Severstal
SKA
V

Meciurile head-to-head: HC Dynamo — SKA

KHL 2021-2022
12.12.21
SKA
HC Dynamo
1
:
1
0
:
2
S
29.10.21
HC Dynamo
SKA
13.10.21
SKA
HC Dynamo
KHL 2020-2021
26.03.21
SKA
HC Dynamo
24.03.21
HC Dynamo
SKA
22.03.21
HC Dynamo
SKA
20.03.21
SKA
HC Dynamo
18.03.21
SKA
HC Dynamo
18.02.21
SKA
HC Dynamo
01.02.21
HC Dynamo
SKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71 73.96
2
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73 73
3
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68 70.83
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66 68.75
5
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64 68.09
6
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62 67.39
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63 67.02
8
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64 66.67
9
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63 64.29
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58 61.7
11
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-103 55 58.51
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56 58.33
13
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54 57.45
14
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57 57
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52 53.06
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49 52.13
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48 51.06
18
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42 46.67
19
Amur
50 12 3 4 23 4 4 97-125 46 46
20
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43 44.79
21
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41 42.71
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37 41.11
23
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35 35.71
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25 26.04
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8 80
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-6 8 80
3
Admiral
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8 80
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8 80
5
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8 80
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8 80
7
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8 80
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7 70
9
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7 70
10
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6 60
11
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6 60
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6 60
13
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6 60
14
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 19-15 6 60
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5 50
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5 50
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-9 5 50
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5 50
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3 30
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3 30
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3 30
22
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 11-21 3 30
23
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2 20
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35 79.55
2
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34 77.27
3
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36 75
4
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34 73.91
5
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36 69.23
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34 68
7
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35 67.31
8
SKA
24 12 1 1 6 1 3 67-46 32 66.67
9
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32 66.67
10
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30 62.5
11
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27 61.36
12
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-61 29 60.42
13
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29 60.42
14
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27 58.7
15
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28 58.33
16
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22 55
17
Avtomobilist
22 9 1 0 9 1 2 66-56 23 52.27
18
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26 52
19
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24 46.15
20
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21 45.65
21
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21 42
22
Admiral
26 8 0 2 15 0 1 52-79 21 40.38
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18 37.5
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13 26
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36 75
2
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35 72.92
3
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37 71.15
4
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31 70.45
5
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36 69.23
6
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31 67.39
7
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30 65.22
8
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30 60
9
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32 59.26
10
Severstal
23 6 2 4 8 2 1 62-61 27 58.7
11
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26 56.52
12
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26 54.17
13
Sibir
26 10 0 2 10 3 1 55-52 28 53.85
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25 52.08
15
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24 50
16
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22 50
17
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25 48.08
18
Amur
24 7 1 1 11 3 1 46-61 22 45.83
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21 45.65
20
HC Sochi
23 7 1 1 12 1 1 48-57 20 43.48
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19 41.3
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16 36.36
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14 30.43
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12 26.09
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68 70.83
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64 68.09
3
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63 67.02
4
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64 66.67
5
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63 64.29
6
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-103 55 58.51
7
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56 58.33
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54 57.45
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49 52.13
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43 44.79
11
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41 42.71
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37 41.11
13
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25 26.04
Playoffs
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71 73.96
2
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73 73
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66 68.75
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62 67.39
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58 61.7
6
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57 57
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52 53.06
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48 51.06
9
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42 46.67
10
Amur
50 12 3 4 23 4 4 97-125 46 46
11
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35 35.71
Playoffs
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68 70.83
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64 68.09
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56 58.33
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49 52.13
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43 44.79
6
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41 42.71
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62 67.39
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58 61.7
3
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48 51.06
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 97-125 46 46
6
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35 35.71
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63 67.02
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64 66.67
3
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63 64.29
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-103 55 58.51
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54 57.45
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37 41.11
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P %P Forma
1
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71 73.96
2
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73 73
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66 68.75
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52 53.06
5
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42 46.67
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25 26.04

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 2,088 -83 1 1
Aleksandr Eremenko
gk. 755 -26 0 0
Ivan Kulbakov
gk. 44 -3 0 0
Andrei Sergeyev
df. 992 5 20 25
Andrey Mironov
df. 867 2 8 10
Vyacheslav Voynov
df. 860 5 26 31
Yegor Zaitsev
df. 747 2 7 9
Andrei Pedan
df. 490 3 7 10
Artem A. Volkov
df. 434 0 2 2
Anton Belov
df. 358 2 5 7
Sergey Boykov
df. 349 1 5 6
Nikita Novikov
df. 202 1 3 4
Andrei Pribylsky
df. 122 1 0 1
Igor Novikov
df. 38 0 0 0
Vadim Shipachyov
fw. 974 24 43 67
Stanislav Galiyev
fw. 781 25 17 42
Erik O'Dell
fw. 753 12 18 30
Dmitriy Rashevskiy
fw. 700 19 16 35
Ivan Igumnov
fw. 672 2 8 10
Alexander Petunin
fw. 660 4 11 15
Rob Klinkhammer
fw. 629 6 10 16
Vladislav Efremov
fw. 461 4 5 9
Oscar Lindberg
fw. 417 9 16 25
Ivan Muranov
fw. 263 3 2 5
Bogdan Yakimov
fw. 212 5 1 6
Vladislav Milhailov
fw. 212 1 3 4
Artyom Fyodorov
fw. 202 1 0 1
Bogdan Trineev
fw. 113 0 0 0
Oleg Zaitsev
fw. 90 1 0 1
Egor Bryzgalov
fw. 80 1 2 3
Petr Yakovlev
fw. 36 0 0 0
Andre Petersson
fw. 32 0 1 1
Alexander Kisakov
fw. 20 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 14 0 0 0
Ivan Didkovskiy
fw. 11 1 0 1
Maxim Petrov
fw. 6 0 0 0
Incerti
Mikhail Fisenko
fw. 373 3 4 7
Nu vor juca
Anton Wedin
fw. 404 7 8 15
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Lars Johansson
gk. 1,860 -52 1 1
Aleksandr Samonov
gk. 399 -20 0 0
Yaroslav Askarov
gk. 298 -9 0 0
Met Robinson
df. 862 3 7 10
Oscar Fantenberg
df. 706 0 5 5
Daniil Pylenkov
df. 698 5 6 11
Stepan Falkovski
df. 501 0 8 8
Igor Odgiganov
df. 498 3 7 10
Kirill Kirsanov
df. 418 0 4 4
Mikko Lehtonen
df. 406 1 7 8
Nikita Kamalov
df. 281 0 2 2
Nikita Sedov
df. 165 0 2 2
Grigoriy Gryaznov
df. 157 1 0 1
Georgi Solyannikov
df. 155 0 1 1
Vasily Tokranov
df. 119 1 0 1
Ivan Mishchenko
df. 16 0 0 0
Andrei Kuzmenko
fw. 763 20 33 53
Anton Burdasov
fw. 689 23 19 42
Danila Moiseev
fw. 613 5 9 14
Nikita Gusev
fw. 598 10 25 35
Mikhail Vorobyov
fw. 596 6 12 18
Marat Khusnutdinov
fw. 458 5 7 12
Kirill Marchenko
fw. 456 12 8 20
Emil Galimov
fw. 415 4 6 10
Vladislav Tsitsyura
fw. 397 3 4 7
Evgeny Ketov
fw. 329 1 1 2
Ivan Morozov
fw. 264 4 4 8
Alexander Volkov
fw. 256 1 3 4
Valentin Zykov
fw. 254 3 1 4
Leo Komarov
fw. 251 4 2 6
Evgeny Timkin
fw. 242 3 2 5
Zakhar Bardakov
fw. 223 1 2 3
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 145 1 3 4
Matvei Michkov
fw. 101 2 3 5
Maxim Groshev
fw. 14 0 1 1
Pavel Kukshtel
fw. 4 0 0 0
Incerti
Joonas Kemppainen
fw. 717 13 14 27

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului