Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — Salavat Yulaev 10 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci HC Dynamo — Salavat Yulaev

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.20
3.85
2.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dynamo – Salavat Yulaev

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
I
06.01.23
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
CS
03.01.23
CSKA
HC Dynamo
PO
30.12.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
26.12.22
CSKA
HC Dynamo
V
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
CO
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
20.12.22
HC Dynamo
HC Spartak
V
08.12.22
HC Spartak
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
CS
06.12.22
HC Dynamo
SKA
PO
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
PO
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
V
30.11.22
HC Dynamo
Vityaz
CO
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.11.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
V
17.11.22
HC Dynamo
Admiral
I
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
PS
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
I
08.11.22
Amur
HC Dynamo
I
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
PS
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
PS
12.10.22
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
3
:
0
S
CS
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
V
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
PS
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
CO
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
V
29.09.22
HC Dynamo
Amur
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
CS
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
16.09.22
HC Dynamo
SKA
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
V
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
I
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
V
Salavat Yulaev
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
V
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
V
30.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
0
S
PS
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
V
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
I
19.12.22
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
2
:
3
S
PS
08.12.22
Sibir
Salavat Yulaev
V
06.12.22
Avangard
Salavat Yulaev
V
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
CO
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
I
19.11.22
Salavat Yulaev
Sibir
I
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
PO
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
I
11.11.22
Salavat Yulaev
Avangard
3
:
3
2
:
3
S
PS
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
03.11.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
1
:
1
2
:
0
S
PS
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
PS
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
V
26.10.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
22.10.22
Ak Bars
Salavat Yulaev
V
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
V
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
PS
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
CS
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.22
Salavat Yulaev
Avangard
V
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
V
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
27.09.22
Salavat Yulaev
Ak Bars
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
CS
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
CS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
V
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
PO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
I
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
PO

Meciurile head-to-head: HC Dynamo — Salavat Yulaev

KHL 2022-2023
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
KHL 2021-2022
04.12.21
Salavat Yulaev
HC Dynamo
20.11.21
HC Dynamo
Salavat Yulaev
KHL 2020-2021
05.12.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
KHL 2019-2020
10.01.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
29.10.18
Salavat Yulaev
HC Dynamo
02.09.18
HC Dynamo
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
04.12.17
Salavat Yulaev
HC Dynamo
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
49 29 5 3 8 3 1 178-108 78
2
CSKA
48 25 5 1 12 3 2 145-107 67
3
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
4
Lokomotiv
49 25 2 2 13 4 3 121-95 65
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
7
Avangard
48 23 3 3 15 2 2 139-115 62
8
HC Dynamo
48 20 3 4 13 3 5 126-105 62
9
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
10
Salavat Yulaev
48 21 2 3 13 3 6 126-102 61
11
Admiral
49 18 2 6 18 3 2 98-98 57
12
Ak Bars
48 14 8 3 16 5 2 123-119 57
13
Vityaz
48 15 5 2 18 3 5 123-126 52
14
HC Spartak
49 16 2 4 20 5 2 111-130 51
15
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
16
Barys
50 18 1 3 24 1 3 108-134 48
17
HC Dinamo Minsk
49 14 3 2 20 6 4 125-150 48
18
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
19
Tractor
49 14 2 4 23 5 1 114-141 46
20
Neftekhimik
48 15 5 1 24 2 1 121-151 45
21
Kunlun RS
49 11 2 3 28 1 4 110-156 37
22
HC Sochi
47 3 2 0 34 6 2 95-182 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 17-11 8
2
Avangard
5 3 0 1 1 0 0 18-7 8
3
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 11-8 8
4
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 12-8 8
5
Torpedo
5 3 0 0 1 0 1 19-13 7
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 13-9 7
7
Severstal
5 2 0 1 1 1 0 18-17 7
8
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 13-12 7
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-8 7
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
11
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 17-18 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 11-12 6
13
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 15-14 6
14
SKA
5 2 0 0 2 1 0 22-20 5
15
Barys
5 2 0 0 2 0 1 11-11 5
16
HC Spartak
5 1 0 1 2 1 0 18-20 5
17
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 10-12 4
18
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 11-14 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
20
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-14 3
21
Kunlun RS
5 0 0 0 4 0 1 13-22 1
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 8-22 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 1 1 1 1 87-42 44
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
25 14 1 1 5 2 2 74-56 36
5
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
6
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
7
HC Dynamo
26 11 2 2 7 1 3 74-58 34
8
Lokomotiv
23 14 0 1 5 1 2 52-39 33
9
Avangard
21 11 3 1 3 2 1 64-39 33
10
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
11
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
14
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
15
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
16
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
17
Barys
25 11 1 2 11 0 0 59-60 28
18
Neftekhimik
23 9 3 1 9 0 1 56-61 27
19
HC Dinamo Minsk
24 8 1 1 9 3 2 70-79 25
20
Kunlun RS
26 6 2 1 13 1 3 63-90 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
23 2 1 0 17 2 1 44-83 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
2
CSKA
24 13 1 1 6 2 1 68-52 33
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
28 10 1 3 10 3 1 71-71 32
5
Salavat Yulaev
23 12 0 1 6 2 2 60-46 30
6
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
7
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
8
Admiral
25 8 1 3 9 3 1 52-54 28
9
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
10
Torpedo
25 10 1 1 10 2 1 62-60 27
11
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
23 5 3 2 9 2 2 55-62 24
14
Vityaz
23 7 2 0 9 1 4 56-59 23
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Severstal
24 4 2 1 10 4 3 59-74 21
17
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
18
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
19
Amur
23 5 2 1 14 1 0 43-64 17
20
Tractor
22 4 0 3 12 2 1 52-68 17
21
Kunlun RS
23 5 0 2 15 0 1 47-66 15
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
49 29 5 3 8 3 1 178-108 78
2
CSKA
48 25 5 1 12 3 2 145-107 67
3
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
4
Lokomotiv
49 25 2 2 13 4 3 121-95 65
5
HC Dynamo
48 20 3 4 13 3 5 126-105 62
6
Vityaz
48 15 5 2 18 3 5 123-126 52
7
HC Spartak
49 16 2 4 20 5 2 111-130 51
8
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
9
HC Dinamo Minsk
49 14 3 2 20 6 4 125-150 48
10
Kunlun RS
49 11 2 3 28 1 4 110-156 37
11
HC Sochi
47 3 2 0 34 6 2 95-182 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
3
Avangard
48 23 3 3 15 2 2 139-115 62
4
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
5
Salavat Yulaev
48 21 2 3 13 3 6 126-102 61
6
Admiral
49 18 2 6 18 3 2 98-98 57
7
Ak Bars
48 14 8 3 16 5 2 123-119 57
8
Barys
50 18 1 3 24 1 3 108-134 48
9
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
10
Tractor
49 14 2 4 23 5 1 114-141 46
11
Neftekhimik
48 15 5 1 24 2 1 121-151 45
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
49 29 5 3 8 3 1 178-108 78
2
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
3
Vityaz
48 15 5 2 18 3 5 123-126 52
4
HC Spartak
49 16 2 4 20 5 2 111-130 51
5
HC Sochi
47 3 2 0 34 6 2 95-182 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
48 23 3 3 15 2 2 139-115 62
2
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
3
Salavat Yulaev
48 21 2 3 13 3 6 126-102 61
4
Admiral
49 18 2 6 18 3 2 98-98 57
5
Barys
50 18 1 3 24 1 3 108-134 48
6
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
48 25 5 1 12 3 2 145-107 67
2
Lokomotiv
49 25 2 2 13 4 3 121-95 65
3
HC Dynamo
48 20 3 4 13 3 5 126-105 62
4
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
5
HC Dinamo Minsk
49 14 3 2 20 6 4 125-150 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
3
Ak Bars
48 14 8 3 16 5 2 123-119 57
4
Tractor
49 14 2 4 23 5 1 114-141 46
5
Neftekhimik
48 15 5 1 24 2 1 121-151 45
6
Kunlun RS
49 11 2 3 28 1 4 110-156 37

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 35 -73 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 18 -25 0 0
Andrey Mironov
df. 46 7 16 23
Artem A. Volkov
df. 46 0 7 7
Kirill Gotovets
df. 46 4 3 7
Nikita Novikov
df. 44 2 0 2
Yegor Martynov
df. 41 5 11 16
Sergey Boykov
df. 40 0 5 5
Anton Malyshev
df. 30 0 3 3
Brennan Menell
df. 25 1 12 13
Yegor Zaitsev
df. 20 0 2 2
Andrei Pribylsky
df. 6 0 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 48 15 12 27
Ilya Kablukov
fw. 48 5 6 11
Ivan Muranov
fw. 45 8 5 13
Jordan Weal
fw. 43 10 22 32
Maxim Dzhioshvili
fw. 42 11 9 20
Andrey Nikonov
fw. 40 2 2 4
Vladislav Milhailov
fw. 40 2 3 5
Jakob Lilja
fw. 39 9 11 20
Vladislav Kodola
fw. 37 5 5 10
Pavel Kudryavtsev
fw. 35 4 4 8
Erik O'Dell
fw. 30 13 15 28
Vladislav Efremov
fw. 29 0 3 3
Nikita Buruyanov
fw. 25 4 1 5
Ivan Igumnov
fw. 24 3 7 10
Bogdan Trineev
fw. 21 1 4 5
Aleksey Potapov
fw. 18 0 0 0
Alexander Skorenov
fw. 16 6 6 12
Igor Chernyshov
fw. 4 1 0 1
Egor Bryzgalov
fw. 2 0 0 0
Daniil Davydov
fw. 1 0 0 0
Salavat Yulaev

Viktor Kozlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 29 -57 0 0
Andrei Kareyev
gk. 22 -36 0 0
Evgeny Biryukov
df. 48 0 3 3
Shakir Muhamadullin
df. 48 5 12 17
Mikhail Naumenkov
df. 46 7 11 18
Pavel Koledov
df. 44 5 12 17
Grigory Panin
df. 41 3 8 11
Viktor Antipin
df. 39 1 3 4
Yaroslav Tsulygin
df. 37 0 1 1
Rayan Merfi
df. 25 2 10 12
Sergei Varlov
df. 17 0 0 0
Alexander S. Komarov
df. 16 0 2 2
Igor Myasishchev
df. 1 0 0 0
Mikhail Mamkin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kadeykin
fw. 48 11 17 28
Nikolai Kulemin
fw. 48 8 13 21
Alexander Chmelevsky
fw. 47 16 14 30
Danil Bashkirov
fw. 47 3 7 10
Sergei Shmelyov
fw. 47 17 19 36
Danil Alalykin
fw. 45 5 5 10
Ivan Drozdov
fw. 41 10 10 20
Alexey Pustozerov
fw. 38 7 2 9
Stepan Sannikov
fw. 36 6 4 10
Vladislav Kartaev
fw. 34 4 4 8
Gleb Kuzmin
fw. 31 1 4 5
Evgeny Timkin
fw. 29 0 3 3
Yegor Suchkov
fw. 27 1 5 6
Artem Pimenov
fw. 19 2 1 3
Daniil Aimurzin
fw. 17 3 5 8
Daniil Skorikov
fw. 4 2 0 2
Josh Ho-Sang
fw. 1 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului