2:4
HC Dynamo — Metallurg Meci incheiat 3 octombrie 2021
Urmatorul meci pentru Metallurg
1 septembrie, 19:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — Metallurg 3 octombrie 2021

3 octombrie 2021, 17:00 (EEST) Meci incheiat
Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: Aleksey Ravodin, Konstantin Olenin

Betting bonuses for meeting HC Dynamo - Metallurg

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 537 -18 0 0
Aleksandr Eremenko
gk. 178 -5 0 0
Andrei Sergeyev
df. 244 0 4 4
Vyacheslav Voynov
df. 221 2 12 14
Andrey Mironov
df. 215 0 4 4
Andrei Pedan
df. 202 2 3 5
Yegor Zaitsev
df. 201 1 3 4
Artem A. Volkov
df. 66 0 1 1
Nikita Novikov
df. 63 1 2 3
Vadim Shipachyov
fw. 240 9 18 27
Rob Klinkhammer
fw. 195 0 6 6
Stanislav Galiyev
fw. 191 10 5 15
Ivan Igumnov
fw. 180 1 3 4
Erik O'Dell
fw. 172 4 3 7
Vladislav Efremov
fw. 171 2 1 3
Alexander Petunin
fw. 169 1 6 7
Dmitriy Rashevskiy
fw. 166 8 5 13
Mikhail Fisenko
fw. 140 2 3 5
Nikolai Chebykin
fw. 135 6 1 7
Vladislav Milhailov
fw. 121 1 1 2
Andrey Nikonov
fw. 12 0 0 0
Ivan Muranov
fw. 6 0 0 0
Nu vor juca
Andrei Pribylsky
df. 84 1 0 1
Egor Bryzgalov
fw. 66 0 2 2
Oscar Lindberg
fw. 35 1 2 3
Sergey Boykov
df. 23 0 1 1
Igor Novikov
df. 22 0 0 0
Oleg Zaitsev
fw. 21 1 0 1
Alexander Kisakov
fw. 16 0 0 0
Maxim Petrov
fw. 6 0 0 0
Artyom Fyodorov
fw. 0 0 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 0 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 431 -14 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 287 -11 0 0
Egor Yakovlev.
df. 251 1 3 4
Mikhail Pashnin
df. 241 0 8 8
Artem Minulin
df. 222 0 1 1
Linus Hultström
df. 210 0 8 8
Alexei Maklyukov
df. 193 0 1 1
Artyom Zemchyonok
df. 193 1 4 5
Ilya Nikolayev
df. 14 0 0 0
Josh Currie
fw. 209 2 4 6
Philippe Maillet
fw. 197 6 12 18
Maxim Karpov
fw. 194 6 6 12
Denis Zernov
fw. 189 3 4 7
Andrei Chibisov
fw. 185 6 3 9
Brendan Leipsic
fw. 181 4 8 12
Anatoly Nikontsev
fw. 161 6 1 7
Semyon Koshelev
fw. 155 4 4 8
Nikita Korostelev
fw. 149 6 2 8
Nikolay Goldobin
fw. 134 5 7 12
Arkhip Nekolenko
fw. 110 1 1 2
Pavel Akolzin
fw. 110 0 1 1
Danila Yurov
fw. 54 0 0 0
Nu vor juca
Igor Shvyryov
fw. 19 0 0 0
Yaroslav Khabarov
df. 15 0 0 0
Bogdan Potekhin
fw. 13 0 1 1
Yegor Korobkin
fw. 10 0 0 0
Grigory Dronov
df. 1 0 0 0
Gleb Moiseyev
gk. 0 0 0 0
Vladislav Semin
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.22
4.05
2.67
2.40
1.55
4.00
4.30
1.67
2.80
1.42
2.25
4.20
2.75
2.30
1.60
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
11.12.20
Metallurg
HC Dynamo
01.12.20
HC Dynamo
Metallurg
KHL 2019-2020
29.12.19
Metallurg
HC Dynamo
4
:
4
1
:
0
S
14.10.19
HC Dynamo
Metallurg
KHL 2018-2019
20.02.19
HC Dynamo
Metallurg
31.01.19
HC Dynamo
Metallurg
27.10.18
Metallurg
HC Dynamo
27.09.18
Metallurg
HC Dynamo
KHL 2017-2018
27.12.17
Metallurg
HC Dynamo
11.09.17
HC Dynamo
Metallurg
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
01.10.21
HC Dynamo
Barys
V
30.09.21
Kunlun RS
HC Dynamo
V
28.09.21
HC Dynamo
HC Spartak
V
25.09.21
Torpedo
HC Dynamo
I
23.09.21
HC Sochi
HC Dynamo
V
21.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
16.09.21
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.21
Admiral
HC Dynamo
V
12.09.21
Amur
HC Dynamo
V
08.09.21
HC Dynamo
Avangard
V
05.09.21
HC Dynamo
Sibir
V
03.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
Metallurg
01.10.21
Metallurg
Avtomobilist
V
29.09.21
Metallurg
Barys
V
25.09.21
Metallurg
CSKA
V
22.09.21
Sibir
Metallurg
V
20.09.21
Admiral
Metallurg
V
18.09.21
Amur
Metallurg
V
15.09.21
Metallurg
Avangard
V
13.09.21
Metallurg
Neftekhimik
V
10.09.21
Metallurg
Admiral
CO
07.09.21
Metallurg
Salavat Yulaev
I
05.09.21
Barys
Metallurg
V
03.09.21
Avtomobilist
Metallurg
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
12 11 0 0 1 0 0 53-24 22
2
Jokerit
13 7 2 2 2 0 0 46-33 22
3
SKA
12 5 1 2 3 0 1 42-29 17
4
CSKA
13 4 4 0 5 0 0 28-29 16
5
HC Spartak
13 5 2 0 6 0 0 33-31 14
6
HC Dinamo Minsk
11 6 0 0 4 1 0 29-24 13
7
Severstal
12 4 2 0 5 0 1 22-26 13
8
Lokomotiv
12 5 0 0 5 1 1 31-30 12
9
Torpedo
13 5 0 0 6 1 1 34-38 12
10
Vityaz
13 3 0 1 5 3 1 39-45 12
11
HC Dinamo Riga
13 4 0 0 7 1 1 23-39 10
12
Kunlun RS
13 3 0 1 9 0 0 31-47 8
13
HC Sochi
13 2 1 0 8 0 2 21-33 8
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
12 10 1 0 1 0 0 51-25 22
2
Salavat Yulaev
12 9 1 0 2 0 0 41-19 20
3
Tractor
13 6 1 2 2 1 1 39-33 20
4
Ak Bars
13 5 1 2 3 2 0 28-25 18
5
Avtomobilist
13 4 0 1 5 2 1 38-40 13
6
Avangard
11 4 1 1 5 0 0 33-30 12
7
Neftekhimik
12 5 0 0 6 1 0 28-31 11
8
Barys
12 2 2 0 6 1 1 28-36 10
9
Sibir
12 3 0 0 6 3 0 19-28 9
10
Amur
13 2 1 1 8 1 0 24-43 9
11
Admiral
12 2 0 0 6 2 2 22-45 8
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
13 7 2 2 2 0 0 46-33 22
2
SKA
12 5 1 2 3 0 1 42-29 17
3
HC Spartak
13 5 2 0 6 0 0 33-31 14
4
Torpedo
13 5 0 0 6 1 1 34-38 12
5
Vityaz
13 3 0 1 5 3 1 39-45 12
6
HC Sochi
13 2 1 0 8 0 2 21-33 8
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
12 9 1 0 2 0 0 41-19 20
2
Avangard
11 4 1 1 5 0 0 33-30 12
3
Barys
12 2 2 0 6 1 1 28-36 10
4
Sibir
12 3 0 0 6 3 0 19-28 9
5
Amur
13 2 1 1 8 1 0 24-43 9
6
Admiral
12 2 0 0 6 2 2 22-45 8
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
12 11 0 0 1 0 0 53-24 22
2
CSKA
13 4 4 0 5 0 0 28-29 16
3
HC Dinamo Minsk
11 6 0 0 4 1 0 29-24 13
4
Severstal
12 4 2 0 5 0 1 22-26 13
5
Lokomotiv
12 5 0 0 5 1 1 31-30 12
6
HC Dinamo Riga
13 4 0 0 7 1 1 23-39 10
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
12 10 1 0 1 0 0 51-25 22
2
Tractor
13 6 1 2 2 1 1 39-33 20
3
Ak Bars
13 5 1 2 3 2 0 28-25 18
4
Avtomobilist
13 4 0 1 5 2 1 38-40 13
5
Neftekhimik
12 5 0 0 6 1 0 28-31 11
6
Kunlun RS
13 3 0 1 9 0 0 31-47 8
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
12 11 0 0 1 0 0 53-24 22
2
Metallurg
12 10 1 0 1 0 0 51-25 22
3
Jokerit
13 7 2 2 2 0 0 46-33 22
4
Salavat Yulaev
12 9 1 0 2 0 0 41-19 20
5
Tractor
13 6 1 2 2 1 1 39-33 20
6
Ak Bars
13 5 1 2 3 2 0 28-25 18
7
SKA
12 5 1 2 3 0 1 42-29 17
8
CSKA
13 4 4 0 5 0 0 28-29 16
9
HC Spartak
13 5 2 0 6 0 0 33-31 14
10
HC Dinamo Minsk
11 6 0 0 4 1 0 29-24 13
11
Severstal
12 4 2 0 5 0 1 22-26 13
12
Avtomobilist
13 4 0 1 5 2 1 38-40 13
13
Lokomotiv
12 5 0 0 5 1 1 31-30 12
14
Torpedo
13 5 0 0 6 1 1 34-38 12
15
Avangard
11 4 1 1 5 0 0 33-30 12
16
Vityaz
13 3 0 1 5 3 1 39-45 12
17
Neftekhimik
12 5 0 0 6 1 0 28-31 11
18
HC Dinamo Riga
13 4 0 0 7 1 1 23-39 10
19
Barys
12 2 2 0 6 1 1 28-36 10
20
Sibir
12 3 0 0 6 3 0 19-28 9
21
Amur
13 2 1 1 8 1 0 24-43 9
22
Kunlun RS
13 3 0 1 9 0 0 31-47 8
23
HC Sochi
13 2 1 0 8 0 2 21-33 8
24
Admiral
12 2 0 0 6 2 2 22-45 8
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 20-6 10
2
Jokerit
5 4 1 0 0 0 0 20-9 10
3
Ak Bars
5 3 0 1 0 1 0 12-8 9
4
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 20-11 8
5
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 8-6 8
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 1 0 14-11 7
7
Tractor
5 2 0 1 1 0 1 13-14 7
8
SKA
5 1 1 1 1 0 1 18-15 7
9
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
10
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 12-11 6
11
Vityaz
5 2 0 1 2 0 0 16-16 6
12
Amur
5 1 1 1 2 0 0 11-11 6
13
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 15-14 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 13-12 5
15
Barys
5 0 2 0 2 1 0 12-14 5
16
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 10-11 4
17
HC Spartak
5 1 1 0 3 0 0 12-16 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 2 1 1 16-17 4
19
Sibir
5 1 0 0 2 2 0 5-8 4
20
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 2 1 1 6-12 4
21
CSKA
5 0 2 0 3 0 0 5-9 4
22
Neftekhimik
5 1 0 0 3 1 0 8-12 3
23
Admiral
5 1 0 0 3 0 1 4-15 3
24
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 5-13 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
7 3 2 2 0 0 0 27-16 14
2
HC Dynamo
6 6 0 0 0 0 0 26-8 12
3
Metallurg
7 5 1 0 1 0 0 29-19 12
4
Neftekhimik
8 5 0 0 2 1 0 25-14 11
5
Ak Bars
8 4 0 1 2 1 0 16-12 11
6
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 17-8 10
7
HC Spartak
8 4 1 0 3 0 0 21-17 10
8
Severstal
7 2 2 0 2 0 1 12-13 9
9
Torpedo
7 4 0 0 3 0 0 19-20 8
10
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 13-12 8
11
Avangard
6 2 1 1 2 0 0 17-13 8
12
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 1 0 12-8 7
13
Barys
7 1 2 0 3 1 0 14-20 7
14
HC Dinamo Riga
6 3 0 0 3 0 0 8-16 6
15
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 11-11 6
16
SKA
5 2 0 1 2 0 0 22-14 6
17
Kunlun RS
8 2 0 1 5 0 0 24-29 6
18
Lokomotiv
7 2 0 0 3 1 1 18-23 6
19
Amur
5 1 1 1 2 0 0 14-19 6
20
Vityaz
6 1 0 1 2 1 1 18-20 6
21
HC Sochi
6 1 1 0 3 0 1 13-18 5
22
Admiral
4 2 0 0 2 0 0 9-12 4
23
Avtomobilist
6 1 0 0 3 1 1 15-21 4
24
Sibir
4 1 0 0 3 0 0 8-12 2
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
8 3 0 2 1 1 1 26-21 12
2
SKA
7 3 1 1 1 0 1 20-15 11
3
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 22-6 10
4
HC Dynamo
6 5 0 0 1 0 0 27-16 10
5
Salavat Yulaev
6 4 1 0 1 0 0 24-11 10
6
CSKA
8 2 3 0 3 0 0 17-18 10
7
Avtomobilist
7 3 0 1 2 1 0 23-19 9
8
Jokerit
6 4 0 0 2 0 0 19-17 8
9
Sibir
8 2 0 0 3 3 0 11-16 7
10
Ak Bars
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 13-7 6
12
HC Dinamo Minsk
6 3 0 0 3 0 0 17-16 6
13
Vityaz
7 2 0 0 3 2 0 21-25 6
14
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
15
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
16
HC Spartak
5 1 1 0 3 0 0 12-14 4
17
Torpedo
6 1 0 0 3 1 1 15-18 4
18
HC Dinamo Riga
7 1 0 0 4 1 1 15-23 4
19
Admiral
8 0 0 0 4 2 2 13-33 4
20
Barys
5 1 0 0 3 0 1 14-16 3
21
HC Sochi
7 1 0 0 5 0 1 8-15 3
22
Amur
8 1 0 0 6 1 0 10-24 3
23
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 7-18 2
24
Neftekhimik
4 0 0 0 4 0 0 3-17 0
Comentarii
KHL
Week 5