Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — Metallurg 1 noiembrie 2022

Cote si pariuri pe meci HC Dynamo — Metallurg

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.40
3.80
2.40
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dynamo – Metallurg

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
PS
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
PS
12.10.22
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
3
:
0
S
CS
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
V
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
PS
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
CO
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
V
29.09.22
HC Dynamo
Amur
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
CS
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
16.09.22
HC Dynamo
SKA
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
V
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
I
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
V
Metallurg
28.10.22
Metallurg
Tractor
V
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
V
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
21.10.22
Barys
Metallurg
V
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
PO
17.10.22
Metallurg
Avangard
V
15.10.22
Metallurg
Torpedo
V
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
I
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
04.10.22
Tractor
Metallurg
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
V
21.09.22
Admiral
Metallurg
V
19.09.22
Admiral
Metallurg
V
17.09.22
Amur
Metallurg
V
15.09.22
Amur
Metallurg
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
CO
08.09.22
Metallurg
Amur
PO
06.09.22
Metallurg
Severstal
PO
03.09.22
Torpedo
Metallurg
V
01.09.22
CSKA
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: HC Dynamo — Metallurg

KHL 2022-2023
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
KHL 2021-2022
03.10.21
HC Dynamo
Metallurg
KHL 2020-2021
11.12.20
Metallurg
HC Dynamo
01.12.20
HC Dynamo
Metallurg
KHL 2019-2020
29.12.19
Metallurg
HC Dynamo
4
:
4
1
:
0
S
14.10.19
HC Dynamo
Metallurg
KHL 2018-2019
20.02.19
HC Dynamo
Metallurg
31.01.19
HC Dynamo
Metallurg
27.10.18
Metallurg
HC Dynamo
27.09.18
Metallurg
HC Dynamo
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 2 1 0 1 91-43 47
2
Metallurg
24 16 1 0 4 3 0 79-55 37
3
CSKA
24 14 2 1 4 2 1 77-51 37
4
HC Dynamo
25 12 1 2 6 0 4 64-49 34
5
Salavat Yulaev
24 12 0 3 5 2 2 66-43 34
6
Lokomotiv
24 13 1 1 6 1 2 60-49 33
7
Avtomobilist
24 12 2 1 8 1 0 75-63 31
8
Torpedo
25 12 1 2 9 1 0 69-55 31
9
Sibir
26 8 2 4 10 1 1 63-59 30
10
Vityaz
25 7 2 2 8 1 5 60-60 28
11
Admiral
25 5 2 5 9 2 2 46-53 28
12
HC Spartak
25 8 2 1 9 4 1 48-64 27
13
Barys
26 10 1 1 13 0 1 58-77 25
14
Tractor
26 8 2 1 12 2 1 58-67 25
15
Ak Bars
24 6 4 0 10 3 1 54-59 24
16
HC Dinamo Minsk
25 6 2 2 11 3 1 62-70 24
17
Avangard
24 10 0 0 11 1 2 64-69 23
18
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
19
Kunlun RS
26 6 2 1 14 1 2 57-76 21
20
Amur
24 5 2 1 12 2 2 45-69 20
21
Neftekhimik
24 6 2 1 14 1 0 58-80 19
22
HC Sochi
22 3 0 0 16 3 0 42-76 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
5 5 0 0 0 0 0 20-6 10
2
SKA
5 4 0 1 0 0 0 20-13 10
3
Metallurg
5 4 0 0 0 1 0 16-7 9
4
Salavat Yulaev
5 4 0 0 0 0 1 18-10 9
5
Sibir
5 3 0 1 1 0 0 18-13 8
6
Admiral
5 1 1 1 0 1 1 7-6 8
7
Avangard
5 3 0 0 1 1 0 15-7 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 13-10 7
9
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 12-11 6
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-13 6
12
HC Dynamo
5 2 0 0 2 0 1 10-13 5
13
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 13-16 4
14
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 8-7 4
15
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-15 4
16
HC Spartak
5 0 1 1 3 0 0 15-19 4
17
Ak Bars
5 1 0 0 4 0 0 11-14 2
18
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 13-19 2
19
Avtomobilist
5 1 0 0 4 0 0 8-14 2
20
Barys
5 1 0 0 4 0 0 9-20 2
21
Severstal
5 0 0 0 4 0 1 11-21 1
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 9-24 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
14 10 2 1 0 0 1 46-21 27
2
Avtomobilist
13 10 0 1 2 0 0 47-26 22
3
Torpedo
12 9 0 1 1 1 0 47-24 21
4
Metallurg
13 8 1 0 2 2 0 45-30 20
5
CSKA
12 7 2 0 2 1 0 43-28 19
6
Barys
13 8 1 0 4 0 0 35-29 18
7
HC Dynamo
14 7 0 1 4 0 2 41-29 18
8
Vityaz
15 5 1 2 5 1 1 36-35 18
9
Lokomotiv
12 7 0 1 3 0 1 26-20 17
10
Sibir
13 6 0 2 4 0 1 38-31 17
11
Kunlun RS
14 4 2 1 4 1 2 36-38 17
12
Salavat Yulaev
12 5 0 2 3 0 2 32-21 16
13
Tractor
14 5 2 0 6 1 0 27-30 15
14
Ak Bars
13 3 3 0 4 3 0 31-31 15
15
HC Dinamo Minsk
11 5 0 1 4 1 0 34-32 13
16
Admiral
11 2 1 3 4 0 1 20-22 13
17
Avangard
8 5 0 0 1 1 1 24-15 12
18
HC Spartak
13 4 1 0 6 2 0 24-39 12
19
Amur
11 4 0 0 4 1 2 24-29 11
20
Neftekhimik
10 3 1 1 5 0 0 24-27 10
21
Severstal
10 3 0 1 4 1 1 30-30 10
22
HC Sochi
13 2 0 0 9 2 0 24-43 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
11 8 1 1 1 0 0 45-22 20
2
Salavat Yulaev
12 7 0 1 2 2 0 34-22 18
3
CSKA
12 7 0 1 2 1 1 34-23 18
4
Metallurg
11 8 0 0 2 1 0 34-25 17
5
Lokomotiv
12 6 1 0 3 1 1 34-29 16
6
HC Dynamo
11 5 1 1 2 0 2 23-20 16
7
HC Spartak
12 4 1 1 3 2 1 24-25 15
8
Admiral
14 3 1 2 5 2 1 26-31 15
9
Severstal
15 3 1 1 7 0 3 38-47 13
10
Sibir
13 2 2 2 6 1 0 25-28 13
11
Avangard
16 5 0 0 10 0 1 40-54 11
12
HC Dinamo Minsk
14 1 2 1 7 2 1 28-38 11
13
Torpedo
13 3 1 1 8 0 0 22-31 10
14
Tractor
12 3 0 1 6 1 1 31-37 10
15
Vityaz
10 2 1 0 3 0 4 24-25 10
16
Ak Bars
11 3 1 0 6 0 1 23-28 9
17
Neftekhimik
14 3 1 0 9 1 0 34-53 9
18
Avtomobilist
11 2 2 0 6 1 0 28-37 9
19
Amur
13 1 2 1 8 1 0 21-40 9
20
Barys
13 2 0 1 9 0 1 23-48 7
21
Kunlun RS
12 2 0 0 10 0 0 21-38 4
22
HC Sochi
9 1 0 0 7 1 0 18-33 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 2 1 0 1 91-43 47
2
CSKA
24 14 2 1 4 2 1 77-51 37
3
HC Dynamo
25 12 1 2 6 0 4 64-49 34
4
Lokomotiv
24 13 1 1 6 1 2 60-49 33
5
Torpedo
25 12 1 2 9 1 0 69-55 31
6
Vityaz
25 7 2 2 8 1 5 60-60 28
7
HC Spartak
25 8 2 1 9 4 1 48-64 27
8
HC Dinamo Minsk
25 6 2 2 11 3 1 62-70 24
9
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
10
Kunlun RS
26 6 2 1 14 1 2 57-76 21
11
HC Sochi
22 3 0 0 16 3 0 42-76 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
24 16 1 0 4 3 0 79-55 37
2
Salavat Yulaev
24 12 0 3 5 2 2 66-43 34
3
Avtomobilist
24 12 2 1 8 1 0 75-63 31
4
Sibir
26 8 2 4 10 1 1 63-59 30
5
Admiral
25 5 2 5 9 2 2 46-53 28
6
Barys
26 10 1 1 13 0 1 58-77 25
7
Tractor
26 8 2 1 12 2 1 58-67 25
8
Ak Bars
24 6 4 0 10 3 1 54-59 24
9
Avangard
24 10 0 0 11 1 2 64-69 23
10
Amur
24 5 2 1 12 2 2 45-69 20
11
Neftekhimik
24 6 2 1 14 1 0 58-80 19
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 2 1 0 1 91-43 47
2
Torpedo
25 12 1 2 9 1 0 69-55 31
3
Vityaz
25 7 2 2 8 1 5 60-60 28
4
HC Spartak
25 8 2 1 9 4 1 48-64 27
5
HC Sochi
22 3 0 0 16 3 0 42-76 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
24 12 0 3 5 2 2 66-43 34
2
Sibir
26 8 2 4 10 1 1 63-59 30
3
Admiral
25 5 2 5 9 2 2 46-53 28
4
Barys
26 10 1 1 13 0 1 58-77 25
5
Avangard
24 10 0 0 11 1 2 64-69 23
6
Amur
24 5 2 1 12 2 2 45-69 20
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
24 14 2 1 4 2 1 77-51 37
2
HC Dynamo
25 12 1 2 6 0 4 64-49 34
3
Lokomotiv
24 13 1 1 6 1 2 60-49 33
4
HC Dinamo Minsk
25 6 2 2 11 3 1 62-70 24
5
Severstal
25 6 1 2 11 1 4 68-77 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
24 16 1 0 4 3 0 79-55 37
2
Avtomobilist
24 12 2 1 8 1 0 75-63 31
3
Tractor
26 8 2 1 12 2 1 58-67 25
4
Ak Bars
24 6 4 0 10 3 1 54-59 24
5
Kunlun RS
26 6 2 1 14 1 2 57-76 21
6
Neftekhimik
24 6 2 1 14 1 0 58-80 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 18 -33 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 10 -12 0 0
Artem A. Volkov
df. 25 0 3 3
Kirill Gotovets
df. 24 1 2 3
Nikita Novikov
df. 24 1 0 1
Andrey Mironov
df. 23 2 8 10
Sergey Boykov
df. 22 0 2 2
Yegor Martynov
df. 22 1 5 6
Anton Malyshev
df. 14 0 1 1
Yegor Zaitsev
df. 12 0 0 0
Brennan Menell
df. 11 1 3 4
Andrei Pribylsky
df. 4 0 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 25 9 9 18
Erik O'Dell
fw. 25 11 11 22
Ilya Kablukov
fw. 25 2 2 4
Jordan Weal
fw. 25 4 12 16
Maxim Dzhioshvili
fw. 25 7 5 12
Vladislav Milhailov
fw. 23 1 1 2
Ivan Muranov
fw. 22 6 2 8
Pavel Kudryavtsev
fw. 20 2 2 4
Andrey Nikonov
fw. 19 1 2 3
Vladislav Efremov
fw. 19 0 2 2
Maksim Sushko
fw. 18 4 4 8
Vladislav Kodola
fw. 18 1 3 4
Jakob Lilja
fw. 17 3 3 6
Ivan Igumnov
fw. 13 3 3 6
Nikita Buruyanov
fw. 12 2 0 2
Bogdan Trineev
fw. 10 0 2 2
Egor Bryzgalov
fw. 2 0 0 0
Daniil Davydov
fw. 1 0 0 0
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 19 -35 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 8 -17 0 0
Alexei Maklyukov
df. 24 0 4 4
Artem Minulin
df. 24 1 3 4
Egor Yakovlev.
df. 24 5 10 15
Artyom Zemchyonok
df. 21 0 5 5
Vladislav Eremenko
df. 16 2 2 4
Kodie Curran
df. 15 2 7 9
Valeri Orekhov
df. 11 0 0 0
Yaroslav Khabarov
df. 7 0 2 2
Grigory Dronov
df. 5 1 2 3
Ilya Nikolayev
df. 4 0 1 1
Denis Zernov
fw. 24 7 6 13
Maxim Karpov
fw. 24 2 14 16
Philippe Maillet
fw. 24 11 6 17
Danila Yurov
fw. 23 2 3 5
Brendan Leipsic
fw. 22 3 14 17
Pavel Akolzin
fw. 21 4 1 5
Nikita Korostelev
fw. 20 7 5 12
Semyon Koshelev
fw. 20 7 6 13
Andrei Chibisov
fw. 19 4 7 11
Mikhail Fisenko
fw. 19 0 4 4
Nikolay Goldobin
fw. 19 8 6 14
Yegor Korobkin
fw. 19 7 2 9
Josh Currie
fw. 15 1 4 5
Arkhip Nekolenko
fw. 13 2 2 4
Anatoly Nikontsev
fw. 8 2 4 6
Nikita Grebenkin
fw. 7 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului