Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — HC Dinamo Riga

25 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
25 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 670 -30 1 1
Aleksandr Eremenko
gk. 347 -15 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 0 0 0 0
Andrey Mironov
df. 362 2 5 7
Andrei Sergeyev
df. 360 0 5 5
Juuso Hietanen
df. 345 1 8 9
Michal Cajkovsky
df. 305 2 4 6
Yegor Zaitsev
df. 265 0 2 2
Artem A. Volkov
df. 95 2 1 3
Sergey Boykov
df. 34 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 30 0 0 0
Yegor Alanov
df. 16 0 0 0
Ivan Vereshchagin
df. 0 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 341 11 4 15
Vadim Shipachyov
fw. 317 8 11 19
Daniil Tarasov
fw. 299 7 7 14
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 274 2 8 10
Oscar Lindberg
fw. 251 1 7 8
Vladislav Efremov
fw. 224 1 2 3
Teemu Pulkkinen
fw. 203 6 4 10
Vyatcheslav Kulemin
fw. 165 0 0 0
Vladimir Brukvin
fw. 157 4 1 5
Andrey Alekseev
fw. 142 0 1 1
Ivan Igumnov
fw. 127 1 0 1
Ivan Muranov
fw. 108 0 0 0
Semyon Pankratov
fw. 78 0 0 0
Ilya Shipov
fw. 71 0 1 1
Ilya Kruglov
fw. 64 0 0 0
Oleg Zaitsev
fw. 43 0 2 2
Egor Bryzgalov
fw. 31 1 0 1
Nikita Popugaev
fw. 27 0 0 0
Bogdan Trineev
fw. 7 0 0 0
Aleksey Lipanov
fw. 0 0 0 0
Yaroslav Alekseev
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Mikhail Grigoriev
df. 234 1 2 3
HC Dinamo Riga

Pateris Skudra
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 504 -24 0 0
Stanislav Galimov
gk. 170 -13 0 0
Ericks Vitols
gk. 60 -3 0 0
Alexander Lazushin
gk. 59 -7 0 0
Artyoms Lescenko
gk. 0 0 0 0
Zane McIntyre
gk. 0 0 0 0
Mathew Maione
df. 204 2 2 4
Ondřej Vitásek
df. 175 0 2 2
Morgan Ellis
df. 170 1 2 3
Tony Sund
df. 140 0 4 4
Reece Scarlett
df. 134 0 2 2
Janis Djaks
df. 107 1 1 2
Ernests Osenieks
df. 106 0 1 1
Kristaps Zile
df. 103 0 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 94 0 1 1
Roberts Mamchics
df. 79 0 0 0
Jordan Murray
df. 44 0 0 0
Andrew O'Brien
df. 29 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0
Nikita Mateiko
df. 11 0 0 0
Zak Mitchell
fw. 221 4 2 6
Pavel Chernov
fw. 187 3 1 4
Lauris Darzins
fw. 181 3 4 7
Konstantin Komarek
fw. 178 2 4 6
Mārtiņš Dzierkals
fw. 156 3 2 5
Miks Indrasis
fw. 150 0 1 1
Evgeniy Grachov
fw. 140 1 1 2
Matt Wait
fw. 109 0 2 2
Gennadiy Stolyarov
fw. 104 0 0 0
Denis Parshyn
fw. 96 1 2 3
Gints Meija
fw. 92 0 1 1
Mikelis Redlihs
fw. 81 0 2 2
Emils Gegeris
fw. 80 0 0 0
Daniels Berzins
fw. 62 1 1 2
Patrik Zabusov
fw. 56 0 0 0
Gleb Prokhorenkov
fw. 55 1 0 1
JC Lipon
fw. 52 0 0 0
Gustavs Millers
fw. 26 0 0 0
Rudolfs Polcs
fw. 19 0 0 0
Karlis Bucenieks
fw. 17 0 0 0
David Levin
fw. 12 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 10 0 0 0
Danila Larionov
fw. 0 0 0 0
Janis Svanenbergs
fw. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
KHL 2019-2020
15.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
30.01.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
20.11.19
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
28.01.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
06.01.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
30.12.18
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
11.09.18
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
KHL 2017-2018
02.11.17
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
1
:
1
2
:
1
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
I
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
CO
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
12.10.20
SKA
HC Dynamo
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
PO
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
PS
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
V
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
V
12.09.20
Barys
HC Dynamo
CO
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
I
HC Dinamo Riga
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
21 11 2 2 4 1 1 59-33 32
4
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
5
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
6
HC Dynamo
20 8 2 0 8 1 1 55-52 22
7
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
8
Vityaz
20 7 1 2 9 0 1 62-57 21
9
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
10
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
11
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
2
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
5
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
6
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
7
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
8
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
9
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
10
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
11
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
12
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
Vityaz
20 7 1 2 9 0 1 62-57 21
5
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
6
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
2
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
3
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
4
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
5
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
6
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Lokomotiv
21 11 2 2 4 1 1 59-33 32
3
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
4
HC Dynamo
20 8 2 0 8 1 1 55-52 22
5
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
4
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
5
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
6
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
3
Lokomotiv
21 11 2 2 4 1 1 59-33 32
4
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
5
Tractor
22 13 0 1 6 1 1 62-40 30
6
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
7
Salavat Yulaev
24 11 0 3 9 1 0 72-68 29
8
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
9
Metallurg
22 10 0 3 8 1 0 62-54 27
10
HC Dinamo Minsk
21 7 2 2 8 1 1 56-59 24
11
Severstal
20 7 3 1 8 0 1 42-54 23
12
HC Dynamo
20 8 2 0 8 1 1 55-52 22
13
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
14
Vityaz
20 7 1 2 9 0 1 62-57 21
15
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
16
Torpedo
21 5 2 2 9 2 1 57-63 21
17
Sibir
23 7 1 0 12 0 3 63-71 19
18
Amur
24 6 1 1 14 0 2 51-76 18
19
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
20
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 40-71 12
22
Kunlun RS
20 5 0 0 14 0 1 44-67 11
23
HC Dinamo Riga
15 1 0 1 10 1 2 25-47 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 0 1 0 15-9 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 14-4 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
4
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 15-14 8
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 14-11 6
6
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
7
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 13-11 6
8
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 15-14 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 12-12 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Torpedo
5 1 2 0 2 0 0 14-14 6
13
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
15
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 9-10 4
17
HC Dynamo
5 1 1 0 3 0 0 12-14 4
18
Avangard
5 1 0 0 2 1 1 13-18 4
19
Barys
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 12-20 3
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 7-19 2
23
Neftekhimik
5 0 0 0 5 0 0 9-22 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
11 6 1 1 1 1 1 32-21 18
4
Lokomotiv
10 5 1 1 2 0 1 29-20 15
5
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
6
Tractor
10 6 0 0 2 1 1 32-18 14
7
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
8
HC Spartak
13 4 0 1 4 4 0 39-38 14
9
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
10
Metallurg
13 6 0 0 6 1 0 32-32 13
11
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
12
Torpedo
10 5 0 0 2 2 1 35-30 13
13
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
14
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
11 4 1 0 6 0 0 23-33 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
8 2 0 1 2 2 1 20-23 9
20
HC Dynamo
8 3 1 0 4 0 0 25-22 8
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 0 2 17-31 6
22
Neftekhimik
11 1 1 1 8 0 0 21-38 6
23
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 6 1 2 2 0 0 34-26 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
5
Salavat Yulaev
13 6 0 2 5 0 0 39-35 16
6
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
7
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
8
HC Dynamo
12 5 1 0 4 1 1 30-30 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Vityaz
10 4 1 1 4 0 0 34-25 12
12
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
13
HC Dinamo Minsk
9 3 1 1 3 0 1 28-31 11
14
Avangard
10 3 0 0 4 2 1 25-27 9
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Amur
13 1 1 1 9 0 1 24-50 7
20
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
21
Sibir
11 2 0 0 8 0 1 25-34 5
22
Kunlun RS
12 1 0 0 11 0 0 21-44 2
23
HC Dinamo Riga
8 0 0 0 6 1 1 12-32 2