5:2
HC Dynamo — HC Dinamo Riga Meci incheiat 23 ianuarie 2021
Urmatorul meci pentru HC Dynamo
29 ianuarie, 18:30
 
HC Dynamo
HC Sochi
Urmatorul meci pentru HC Dinamo Riga
29 ianuarie, 19:30
 
HC Dinamo Riga
Severstal
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — HC Dinamo Riga

23 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
23 ianuarie 2021, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: ,

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 1,286 -54 3 3
Aleksandr Eremenko
gk. 1,131 -37 1 1
Andrey Mironov
df. 958 5 17 22
Andrei Sergeyev
df. 955 2 19 21
Michal Cajkovsky
df. 821 8 12 20
Juuso Hietanen
df. 813 4 15 19
Yegor Zaitsev
df. 734 0 8 8
Artem A. Volkov
df. 479 3 4 7
Sergey Boykov
df. 315 0 3 3
Dmitrij Jaskin
fw. 939 31 12 43
Vadim Shipachyov
fw. 895 15 36 51
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 842 10 24 34
Daniil Tarasov
fw. 696 14 14 28
Vladislav Efremov
fw. 679 6 9 15
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 565 3 9 12
Oscar Lindberg
fw. 531 7 15 22
Alexander Kucheryavenko
fw. 491 7 8 15
Ivan Muranov
fw. 448 5 1 6
Ivan Igumnov
fw. 383 3 5 8
Vyatcheslav Kulemin
fw. 342 3 3 6
Ilya Kruglov
fw. 219 3 1 4
Oleg Zaitsev
fw. 155 1 5 6
Nu vor juca
Emil Garipov
gk. 1,092 -42 0 0
Andrey Alekseev
fw. 293 1 4 5
Ilya Shipov
fw. 266 3 3 6
Vladimir Brukvin
fw. 256 4 1 5
Mikhail Grigoriev
df. 234 1 2 3
Semyon Pankratov
fw. 179 0 0 0
Egor Bryzgalov
fw. 148 2 0 2
Andrei Pribylsky
df. 99 0 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 96 -7 0 0
Yegor Alanov
df. 66 0 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 49 0 1 1
Ivan Vereshchagin
df. 44 0 0 0
Bogdan Trineev
fw. 19 0 0 0
Ivan Didkovskiy
fw. 3 0 0 0
HC Dinamo Riga

Pateris Skudra
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Nalimov
gk. 534 -33 1 1
Bruno Bruveris
gk. 58 -5 0 0
Reece Scarlett
df. 681 2 11 13
Kristaps Zile
df. 643 2 5 7
Roberts Mamchics
df. 540 1 5 6
Tony Sund
df. 503 0 9 9
Mathew Maione
df. 493 4 8 12
Ernests Osenieks
df. 456 1 3 4
Gunars Skvorcovs
df. 318 0 1 1
Nikita Mateiko
df. 37 0 0 0
Evgeniy Grachov
fw. 635 4 3 7
Miks Indrasis
fw. 628 12 14 26
Mārtiņš Dzierkals
fw. 565 7 13 20
Lauris Darzins
fw. 563 7 16 23
Denis Parshyn
fw. 547 7 10 17
JC Lipon
fw. 415 4 9 13
Gleb Zyryanov
fw. 402 8 1 9
Daniels Berzins
fw. 365 2 2 4
Roberts Bukarts
fw. 350 7 6 13
Gennadiy Stolyarov
fw. 313 4 3 7
Rihards Bukarts
fw. 301 8 5 13
Janis Svanenbergs
fw. 263 3 3 6
Nu vor juca
Stanislav Galimov
gk. 747 -45 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 339 0 4 4
Emils Gegeris
fw. 243 0 0 0
Jordan Murray
df. 191 1 6 7
David Levin
fw. 158 1 0 1
Yanis Voris
gk. 112 -8 0 0
Ericks Vitols
gk. 110 -10 0 0
Patrik Zabusov
fw. 104 1 0 1
Danila Larionov
fw. 92 0 1 1
Andris Dzerins
fw. 75 1 0 1
Rudolfs Polcs
fw. 64 0 0 0
Gleb Prokhorenkov
fw. 56 1 0 1
Nikolajs Elisejevs
fw. 42 0 0 0
Karlis Bucenieks
fw. 38 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 36 0 0 0
Gustavs Millers
fw. 26 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.30
6.50
6.75
3.50
1.30
1.40
5.00
6.40
1.85
1.91
6.50
3.50
1.28
1.29
6.50
6.50
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
04.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
KHL 2019-2020
15.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
30.01.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
20.11.19
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
28.01.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
06.01.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
30.12.18
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
21.01.21
HC Dynamo
Barys
I
17.01.21
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
3
S
PS
15.01.21
HC Dynamo
Torpedo
V
12.01.21
HC Dynamo
Vityaz
V
09.01.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
06.01.21
Ak Bars
HC Dynamo
I
04.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
I
30.12.20
Vityaz
HC Dynamo
V
28.12.20
HC Spartak
HC Dynamo
V
26.12.20
HC Dynamo
SKA
CO
24.12.20
HC Dynamo
Ak Bars
I
22.12.20
HC Dynamo
Jokerit
V
13.12.20
Neftekhimik
HC Dynamo
V
11.12.20
Metallurg
HC Dynamo
I
09.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
05.12.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
V
03.12.20
Avtomobilist
HC Dynamo
V
01.12.20
HC Dynamo
Metallurg
I
28.11.20
HC Dynamo
Amur
V
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
CO
24.11.20
Jokerit
HC Dynamo
I
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
V
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
V
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
PO
12.11.20
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.11.20
Vityaz
HC Dynamo
V
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
V
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
I
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
CO
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
12.10.20
SKA
HC Dynamo
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
PO
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
PS
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
V
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
V
12.09.20
Barys
HC Dynamo
CO
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
I
HC Dinamo Riga
21.01.21
Metallurg
HC Dinamo Riga
I
19.01.21
Ak Bars
HC Dinamo Riga
CO
17.01.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
I
15.01.21
Severstal
HC Dinamo Riga
I
12.01.21
HC Dinamo Riga
CSKA
I
09.01.21
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
I
07.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
04.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
V
30.12.20
HC Spartak
HC Dinamo Riga
V
28.12.20
Torpedo
HC Dinamo Riga
I
26.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
PO
21.12.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
PO
15.12.20
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.12.20
HC Dinamo Riga
SKA
I
09.12.20
Severstal
HC Dinamo Riga
I
07.12.20
SKA
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
CS
04.12.20
HC Dinamo Riga
Severstal
PO
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
I
30.11.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
28.11.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
25.11.20
HC Dinamo Riga
Sibir
I
23.11.20
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
CO
21.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Riga
I
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
I
16.11.20
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
PO
12.11.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
I
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
I
03.11.20
Barys
HC Dinamo Riga
I
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
I
17.10.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
0
:
5
Abandon
I
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
3
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
4
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
5
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
6
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
7
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
8
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
9
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
10
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
11
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
3
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
4
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
5
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
6
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
7
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
8
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
9
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
10
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
11
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
12
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
2
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
3
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
4
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
5
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
6
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
2
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
3
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
4
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
5
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
6
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
3
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
4
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
5
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
3
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
4
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
5
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
6
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
3
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
4
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
5
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
6
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
7
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
8
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
9
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
10
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
11
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
12
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
13
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
14
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
15
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
16
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
17
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
18
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
19
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
20
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
21
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
22
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
23
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 15-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
3
Ak Bars
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
5
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 16-13 7
6
SKA
5 3 0 0 1 1 0 12-9 7
7
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 12-10 7
8
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 18-13 6
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
10
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 11-11 6
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-8 6
12
Amur
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
13
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 13-19 6
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-10 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
17
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 8-9 4
18
Lokomotiv
5 1 0 1 3 0 0 11-15 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 9-12 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 1 1 3 0 0 8-11 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 15-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-22 2
23
Sibir
5 0 0 1 4 0 0 7-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 17 1 2 1 2 2 83-46 44
2
CSKA
25 16 2 0 3 3 1 80-49 40
3
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
4
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
7
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
8
HC Dynamo
24 11 3 0 7 1 2 72-62 31
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
10
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
11
Avtomobilist
24 10 2 0 7 2 3 66-58 29
12
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
13
Vityaz
26 11 0 2 12 0 1 68-76 27
14
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
15
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
16
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
17
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
19 10 1 1 7 0 0 61-44 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
23 6 0 0 11 4 2 58-81 18
22
HC Sochi
25 6 0 0 13 4 2 56-82 18
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
26 15 0 1 6 3 1 78-52 36
2
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
8
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
9
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
10
Barys
23 8 5 1 8 1 0 56-58 29
11
Salavat Yulaev
24 9 2 2 9 2 0 67-62 28
12
Lokomotiv
25 8 2 2 9 4 0 66-60 28
13
Avangard
24 9 1 0 8 4 2 65-63 26
14
Severstal
24 6 3 2 10 1 2 58-72 25
15
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
16
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
24 7 0 1 15 0 1 53-61 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Amur
25 2 3 1 17 0 2 52-89 14
21
Neftekhimik
22 6 0 0 16 0 0 49-95 12
22
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
23
HC Dinamo Riga
24 1 2 1 17 2 1 51-92 11
KHL
Week 19
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide