Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — HC Dinamo Minsk 22 decembrie 2022

Cote si pariuri pe meci HC Dynamo — HC Dinamo Minsk

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.95
3.90
3.20
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dynamo – HC Dinamo Minsk

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
20.12.22
HC Dynamo
HC Spartak
V
08.12.22
HC Spartak
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
CS
06.12.22
HC Dynamo
SKA
PO
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
PO
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
V
30.11.22
HC Dynamo
Vityaz
CO
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.11.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
V
17.11.22
HC Dynamo
Admiral
I
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
PS
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
I
08.11.22
Amur
HC Dynamo
I
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
PS
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
PS
12.10.22
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
3
:
0
S
CS
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
V
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
PS
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
CO
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
V
29.09.22
HC Dynamo
Amur
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
CS
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
16.09.22
HC Dynamo
SKA
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
V
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
I
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
V
HC Dinamo Minsk
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
PS
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
PS
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
PO
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
I
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
PO
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
PO
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
V
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS

Meciurile head-to-head: HC Dynamo — HC Dinamo Minsk

KHL 2022-2023
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
KHL 2021-2022
02.11.21
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
03.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
KHL 2020-2021
16.02.21
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
09.01.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
09.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
27.02.20
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
43 26 5 3 6 2 1 152-86 71
2
Avtomobilist
41 21 6 1 10 2 1 127-94 59
3
Lokomotiv
42 22 2 2 10 3 3 105-79 58
4
CSKA
40 22 3 1 9 3 2 129-93 57
5
Metallurg
41 23 2 1 11 4 0 121-95 56
6
Torpedo
41 20 3 2 13 3 0 114-93 53
7
Sibir
44 16 4 5 16 2 1 114-103 53
8
HC Dynamo
41 17 2 3 12 2 5 107-90 51
9
Admiral
42 15 2 6 14 3 2 82-80 51
10
Avangard
41 18 3 2 14 2 2 113-105 50
11
Salavat Yulaev
41 17 1 3 12 3 5 105-88 50
12
HC Spartak
42 15 2 3 16 4 2 90-104 46
13
Ak Bars
41 11 7 1 15 5 2 103-105 45
14
Vityaz
42 12 4 2 16 3 5 103-111 44
15
HC Dinamo Minsk
41 12 3 2 16 5 3 106-123 42
16
Amur
40 12 4 1 17 3 3 85-102 40
17
Severstal
41 9 3 3 16 6 4 107-119 40
18
Barys
42 15 1 2 21 1 2 88-113 39
19
Tractor
42 12 2 2 21 4 1 89-115 37
20
Neftekhimik
41 11 5 1 22 1 1 99-132 36
21
Kunlun RS
43 10 2 3 24 1 3 94-134 34
22
HC Sochi
40 3 2 0 28 6 1 84-153 17
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 11-6 8
2
SKA
5 2 1 1 1 0 0 16-10 8
3
HC Dynamo
5 2 0 1 0 2 0 15-9 8
4
Torpedo
5 2 1 0 1 1 0 15-11 7
5
Avangard
5 2 0 1 1 1 0 13-9 7
6
Ak Bars
5 1 2 0 1 0 1 12-10 7
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 10-10 6
9
Amur
5 2 1 0 2 0 0 12-9 6
10
Barys
5 2 0 1 2 0 0 9-9 6
11
Severstal
5 1 1 0 1 2 0 13-14 6
12
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 0 1 12-13 5
13
Admiral
5 2 0 0 2 1 0 10-11 5
14
Neftekhimik
5 2 0 0 2 0 1 10-14 5
15
HC Spartak
5 1 0 1 2 0 1 11-12 5
16
Kunlun RS
5 1 0 1 2 0 1 9-12 5
17
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 10-12 4
18
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 13-17 4
19
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
20
Sibir
5 1 1 0 3 0 0 14-15 4
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 8-17 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
23 16 3 1 1 1 1 83-40 42
2
Avtomobilist
23 15 2 1 4 0 1 78-47 37
3
Torpedo
21 13 2 1 4 1 0 71-47 33
4
Metallurg
21 13 1 1 4 2 0 65-44 32
5
Lokomotiv
20 12 0 1 4 1 2 44-32 29
6
HC Dynamo
22 10 1 1 6 1 3 64-50 28
7
Sibir
20 10 1 2 6 0 1 62-51 27
8
Ak Bars
21 7 4 1 6 3 0 59-51 27
9
CSKA
19 10 2 0 5 1 1 66-49 26
10
Amur
20 8 2 0 5 2 3 48-46 25
11
Admiral
19 8 1 3 6 0 1 36-32 25
12
Vityaz
22 7 2 2 8 2 1 56-57 25
13
Barys
23 10 1 1 11 0 0 51-54 24
14
HC Dinamo Minsk
21 8 1 1 7 3 1 59-63 24
15
Tractor
22 8 2 0 9 3 0 45-55 23
16
Neftekhimik
20 7 3 1 8 0 1 47-51 23
17
Avangard
16 7 3 0 3 2 1 46-33 23
18
Salavat Yulaev
21 6 1 2 7 1 4 51-49 23
19
Kunlun RS
24 6 2 1 11 1 3 58-79 22
20
Severstal
19 5 1 2 7 3 1 52-51 20
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
18 2 1 0 13 2 0 35-61 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
21 12 1 1 4 2 1 63-44 31
2
SKA
20 10 2 2 5 1 0 69-46 29
3
Lokomotiv
22 10 2 1 6 2 1 61-47 29
4
Avangard
25 11 0 2 11 0 1 67-72 27
5
Salavat Yulaev
20 11 0 1 5 2 1 54-39 27
6
HC Spartak
21 9 1 2 6 2 1 50-45 27
7
Admiral
23 7 1 3 8 3 1 46-48 26
8
Sibir
24 6 3 3 10 2 0 52-52 26
9
Metallurg
20 10 1 0 7 2 0 56-51 24
10
HC Dynamo
19 7 1 2 6 1 2 43-40 23
11
Avtomobilist
18 6 4 0 6 2 0 49-47 22
12
Torpedo
20 7 1 1 9 2 0 43-46 20
13
Severstal
22 4 2 1 9 3 3 55-68 20
14
Vityaz
20 5 2 0 8 1 4 47-54 19
15
Ak Bars
20 4 3 0 9 2 2 44-54 18
16
HC Dinamo Minsk
20 4 2 1 9 2 2 47-60 18
17
Barys
19 5 0 1 10 1 2 37-59 15
18
Amur
20 4 2 1 12 1 0 37-56 15
19
Tractor
20 4 0 2 12 1 1 44-60 14
20
Neftekhimik
21 4 2 0 14 1 0 52-81 13
21
Kunlun RS
19 4 0 2 13 0 0 36-55 12
22
HC Sochi
22 1 1 0 15 4 1 49-92 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
43 26 5 3 6 2 1 152-86 71
2
Lokomotiv
42 22 2 2 10 3 3 105-79 58
3
CSKA
40 22 3 1 9 3 2 129-93 57
4
Torpedo
41 20 3 2 13 3 0 114-93 53
5
HC Dynamo
41 17 2 3 12 2 5 107-90 51
6
HC Spartak
42 15 2 3 16 4 2 90-104 46
7
Vityaz
42 12 4 2 16 3 5 103-111 44
8
HC Dinamo Minsk
41 12 3 2 16 5 3 106-123 42
9
Severstal
41 9 3 3 16 6 4 107-119 40
10
Kunlun RS
43 10 2 3 24 1 3 94-134 34
11
HC Sochi
40 3 2 0 28 6 1 84-153 17
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
41 21 6 1 10 2 1 127-94 59
2
Metallurg
41 23 2 1 11 4 0 121-95 56
3
Sibir
44 16 4 5 16 2 1 114-103 53
4
Admiral
42 15 2 6 14 3 2 82-80 51
5
Avangard
41 18 3 2 14 2 2 113-105 50
6
Salavat Yulaev
41 17 1 3 12 3 5 105-88 50
7
Ak Bars
41 11 7 1 15 5 2 103-105 45
8
Amur
40 12 4 1 17 3 3 85-102 40
9
Barys
42 15 1 2 21 1 2 88-113 39
10
Tractor
42 12 2 2 21 4 1 89-115 37
11
Neftekhimik
41 11 5 1 22 1 1 99-132 36
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
43 26 5 3 6 2 1 152-86 71
2
Torpedo
41 20 3 2 13 3 0 114-93 53
3
HC Spartak
42 15 2 3 16 4 2 90-104 46
4
Vityaz
42 12 4 2 16 3 5 103-111 44
5
HC Sochi
40 3 2 0 28 6 1 84-153 17
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
44 16 4 5 16 2 1 114-103 53
2
Admiral
42 15 2 6 14 3 2 82-80 51
3
Avangard
41 18 3 2 14 2 2 113-105 50
4
Salavat Yulaev
41 17 1 3 12 3 5 105-88 50
5
Amur
40 12 4 1 17 3 3 85-102 40
6
Barys
42 15 1 2 21 1 2 88-113 39
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
42 22 2 2 10 3 3 105-79 58
2
CSKA
40 22 3 1 9 3 2 129-93 57
3
HC Dynamo
41 17 2 3 12 2 5 107-90 51
4
HC Dinamo Minsk
41 12 3 2 16 5 3 106-123 42
5
Severstal
41 9 3 3 16 6 4 107-119 40
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
41 21 6 1 10 2 1 127-94 59
2
Metallurg
41 23 2 1 11 4 0 121-95 56
3
Ak Bars
41 11 7 1 15 5 2 103-105 45
4
Tractor
42 12 2 2 21 4 1 89-115 37
5
Neftekhimik
41 11 5 1 22 1 1 99-132 36
6
Kunlun RS
43 10 2 3 24 1 3 94-134 34

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 31 -64 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 15 -20 0 0
Artem A. Volkov
df. 40 0 6 6
Andrey Mironov
df. 39 4 12 16
Kirill Gotovets
df. 39 3 3 6
Nikita Novikov
df. 38 2 0 2
Sergey Boykov
df. 34 0 4 4
Yegor Martynov
df. 34 4 9 13
Anton Malyshev
df. 26 0 3 3
Yegor Zaitsev
df. 19 0 2 2
Brennan Menell
df. 18 1 7 8
Andrei Pribylsky
df. 6 0 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 41 15 11 26
Ilya Kablukov
fw. 41 4 6 10
Ivan Muranov
fw. 38 7 4 11
Vladislav Milhailov
fw. 37 2 2 4
Jordan Weal
fw. 36 9 19 28
Maxim Dzhioshvili
fw. 35 11 8 19
Pavel Kudryavtsev
fw. 34 4 4 8
Andrey Nikonov
fw. 33 1 2 3
Jakob Lilja
fw. 32 7 8 15
Erik O'Dell
fw. 30 13 15 28
Vladislav Kodola
fw. 30 4 5 9
Ivan Igumnov
fw. 24 3 7 10
Vladislav Efremov
fw. 22 0 2 2
Nikita Buruyanov
fw. 19 2 0 2
Bogdan Trineev
fw. 17 0 3 3
Alexander Skorenov
fw. 13 4 6 10
Aleksey Potapov
fw. 11 0 0 0
Egor Bryzgalov
fw. 2 0 0 0
Igor Chernyshov
fw. 2 0 0 0
Daniil Davydov
fw. 1 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 29 -69 0 0
Konstantin Shostak
gk. 15 -46 0 0
Joseph Duszak
df. 41 5 22 27
Mark Barberio
df. 40 2 6 8
Sergey Sapego
df. 40 4 8 12
Ilya Shinkevich
df. 32 0 4 4
Dmitri Korobov
df. 29 0 1 1
John Gilmour
df. 28 1 7 8
Shawn Lalonde
df. 27 1 7 8
Dmitriy Deryabin
df. 21 0 0 0
Ilya Sushko
df. 13 0 0 0
Vitaly Pinchuyk
fw. 41 6 5 11
Nick Merkley
fw. 40 9 13 22
Ryan Spooner
fw. 40 13 15 28
Vladimir Alistrov
fw. 40 9 8 17
Nikita Pyshkaylo
fw. 37 1 2 3
Cedric Paquette
fw. 35 9 7 16
Roman Gorbunov
fw. 35 7 7 14
Igor Martunov
fw. 34 5 5 10
Denis Mosalev
fw. 33 1 3 4
Pavel Varfolomeyev
fw. 31 11 9 20
Dmitriy Sokolov
fw. 30 7 3 10
Vadim Moroz
fw. 25 4 8 12
Valentin Demchenko
fw. 25 2 2 4
Brendon Kozun
fw. 15 4 3 7
Mikhail Shalagin
fw. 10 1 1 2
Artyom Demkov
fw. 6 2 3 5
Sergey Kuznetsov
fw. 6 0 0 0
Stepan Zvyagin
fw. 4 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 3 0 0 0
Yegor Ignatenko
fw. 1 0 0 0
Sergei Shumakov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului