Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:2
HC Dynamo — HC Dinamo Minsk Meci incheiat 21 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
9 decembrie, 18:10
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — HC Dinamo Minsk

21 octombrie 2020, 19:30 (EEST)
21 octombrie 2020, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: Denis Bondar, Eduard Odins

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 646 -27 1 1
Aleksandr Eremenko
gk. 251 -11 0 0
Andrey Mironov
df. 323 2 3 5
Andrei Sergeyev
df. 321 0 5 5
Juuso Hietanen
df. 305 1 8 9
Michal Cajkovsky
df. 269 2 4 6
Yegor Zaitsev
df. 232 0 2 2
Mikhail Grigoriev
df. 215 0 2 2
Artem A. Volkov
df. 74 1 1 2
Dmitrij Jaskin
fw. 301 11 4 15
Vadim Shipachyov
fw. 282 6 10 16
Daniil Tarasov
fw. 268 7 5 12
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 241 1 7 8
Oscar Lindberg
fw. 218 1 6 7
Vladislav Efremov
fw. 190 1 2 3
Teemu Pulkkinen
fw. 177 5 4 9
Vyatcheslav Kulemin
fw. 135 0 0 0
Ivan Muranov
fw. 99 0 0 0
Ivan Igumnov
fw. 96 1 0 1
Ilya Kruglov
fw. 51 0 0 0
Oleg Zaitsev
fw. 35 0 1 1
Egor Bryzgalov
fw. 21 1 0 1
Nu vor juca
Vladimir Brukvin
fw. 157 4 1 5
Andrey Alekseev
fw. 142 0 1 1
Semyon Pankratov
fw. 78 0 0 0
Ilya Shipov
fw. 66 0 1 1
Andrei Pribylsky
df. 30 0 0 0
Nikita Popugaev
fw. 27 0 0 0
Sergey Boykov
df. 22 0 0 0
Yegor Alanov
df. 16 0 0 0
Aleksey Lipanov
fw. 0 0 0 0
Aslan Raisov
fw. 0 0 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 0 0 0 0
Ivan Vereshchagin
df. 0 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Tolopilo
gk. 116 -3 0 0
Aleksey Kolosov
gk. 0 0 0 0
Ilya Shinkevich
df. 300 0 0 0
Dmitry Znakharenko
df. 266 0 2 2
Vladislav Kolyachonok
df. 220 1 2 3
Ilya Solovyov
df. 151 0 2 2
Vladislav Yeryomenko
df. 134 1 2 3
Dmitriy Deryabin
df. 77 0 0 0
Stepan Falkovski
df. 27 0 0 0
Pavel Denisov
df. 22 0 0 0
Yevgeni Nogachyov
df. 20 0 0 0
Egor Sharangovich
fw. 279 5 2 7
Aleksei Protas
fw. 212 4 1 5
Ilya Usov
fw. 138 0 1 1
Ivan Drozdov
fw. 120 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 82 1 0 1
Aleksandr Kogalev
fw. 71 0 0 0
Igor Martunov
fw. 71 1 0 1
Igor Revenko
fw. 33 0 0 0
Ilya Litvinov
fw. 20 0 0 0
Artem Anosov
fw. 14 0 0 0
Vitaly Pinchuyk
fw. 13 0 0 0
Nu vor juca
Dominik Furch
gk. 605 -30 0 0
Rob Klinkhammer
fw. 272 7 6 13
Brennan Menell
df. 250 1 9 10
Francis Pare
fw. 211 0 5 5
Adam Almquist
df. 210 0 2 2
Shane Prince
fw. 191 6 5 11
Brendon Kozun
fw. 189 6 4 10
Danny Taylor
gk. 188 -6 0 0
Ryan Spooner
fw. 186 1 11 12
Artyom Demkov
fw. 136 6 1 7
Ivan Lodnia
fw. 131 0 4 4
Maksim Sushko
fw. 108 1 0 1
Kirill Voronin
fw. 87 2 1 3
Roman Gorbunov
fw. 73 1 1 2
Sergey Bogoleisha
df. 54 0 0 0
Vladimir Alistrov
fw. 50 0 1 1
Andrey Pavlenko
fw. 18 0 0 0
Aleksandr Pavlovich
fw. 0 0 0 0
Vyacheslav Gretsky
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.09
9.50
20.50
3.05
1.37
1.17
8.00
12.50
3.00
1.40
1.13
9.50
15.50
2.65
1.45
1.11
9.00
17.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
27.02.20
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
04.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
KHL 2018-2019
16.10.18
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
22.09.18
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
KHL 2017-2018
06.10.17
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
02.10.17
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
KHL 2016-2017
08.10.16
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
2
:
0
24.09.16
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
0
:
3
KHL 2015-2016
19.11.15
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
4
:
0
13.11.15
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
1
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
12.10.20
SKA
HC Dynamo
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
PO
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
PS
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
V
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
V
12.09.20
Barys
HC Dynamo
CO
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
I
HC Dinamo Minsk
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
CS
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
PS
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
CS
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
CO
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
6
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
7
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
8
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
9
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
10
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
5
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
6
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
7
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
8
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
9
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
10
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
4
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
5
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
6
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
3
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
4
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
4
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
5
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
6
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
9
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
12
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
13
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
14
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
15
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
16
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
17
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
18
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
19
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
3
HC Spartak
5 2 0 0 0 2 1 12-10 7
4
Barys
5 0 3 0 1 1 0 13-12 7
5
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-12 6
6
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
8
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 8-10 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-11 6
11
Metallurg
5 2 0 1 2 0 0 20-17 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-15 6
13
Ak Bars
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
16
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 13-15 5
17
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 12-20 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 6-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
9 5 0 0 3 0 1 24-20 11
9
SKA
9 5 0 0 3 0 1 27-24 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
9 4 1 0 4 0 0 19-25 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
19
Barys
6 1 0 1 1 2 1 17-19 7
20
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
11 5 0 2 4 0 0 32-30 14
6
Ak Bars
11 3 1 2 3 2 0 31-32 14
7
Tractor
10 5 0 1 4 0 0 24-19 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
8 3 0 3 2 0 0 25-18 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
8 2 1 0 5 0 0 15-25 6
18
HC Spartak
7 2 0 0 4 0 1 9-22 5
19
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
20
Torpedo
8 0 0 2 6 0 0 15-25 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8