Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — CSKA

27 ianuarie 2021, 18:30 (EET)
27 ianuarie 2021, 18:30 (EET)
Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 1,135 -48 2 2
Emil Garipov
gk. 840 -28 0 0
Aleksandr Eremenko
gk. 633 -27 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 96 -7 0 0
Andrey Mironov
df. 655 3 11 14
Andrei Sergeyev
df. 644 1 14 15
Juuso Hietanen
df. 604 2 14 16
Michal Cajkovsky
df. 527 5 8 13
Yegor Zaitsev
df. 488 0 5 5
Artem A. Volkov
df. 253 2 3 5
Sergey Boykov
df. 231 0 3 3
Kirill Lyamin
df. 62 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 40 0 0 0
Yegor Alanov
df. 37 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 623 21 10 31
Vadim Shipachyov
fw. 602 11 23 34
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 536 6 17 23
Oscar Lindberg
fw. 490 7 14 21
Daniil Tarasov
fw. 473 11 11 22
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 443 3 9 12
Vladislav Efremov
fw. 438 4 4 8
Vyatcheslav Kulemin
fw. 314 3 3 6
Vladimir Brukvin
fw. 256 4 1 5
Ivan Igumnov
fw. 231 1 2 3
Ivan Muranov
fw. 230 0 0 0
Andrey Alekseev
fw. 152 1 1 2
Ilya Shipov
fw. 148 2 2 4
Semyon Pankratov
fw. 117 0 0 0
Egor Bryzgalov
fw. 108 2 0 2
Ilya Kruglov
fw. 104 1 0 1
Nikita Popugaev
fw. 93 0 1 1
Oleg Zaitsev
fw. 63 0 2 2
Bogdan Trineev
fw. 19 0 0 0
Ivan Didkovskiy
fw. 3 0 0 0
Nu vor juca
Mikhail Grigoriev
df. 234 1 2 3
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sharychenkov
gk. 1,356 -48 2 2
Lars Johansson
gk. 481 -14 2 2
Vsevolod Skotnikov
gk. 154 -5 0 0
Met Robinson
df. 576 5 8 13
Dmitry Samorukov
df. 549 2 6 8
Klas Dahlbeck
df. 528 1 8 9
Bogdan Kiselevich
df. 508 4 8 12
Yegor Rykov
df. 474 0 8 8
Artem Sergeev
df. 327 1 1 2
Artem Blagievskiy
df. 310 2 2 4
Daniil Chayka
df. 67 0 0 0
Kirill Goloshapov
df. 57 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 53 0 1 1
Artyom Chmykhov
df. 22 0 0 0
Maxim Shalunov
fw. 530 12 12 24
Maxim Mamin
fw. 508 11 12 23
Andrei Svetlakov
fw. 492 3 8 11
Konstantin Okulov
fw. 482 9 20 29
Sergei Andronov
fw. 458 8 6 14
Pavel Karnaukhov
fw. 444 8 3 11
Anton Slepyshev
fw. 416 11 12 23
Nikita Soshnikov
fw. 399 5 13 18
Mario Kempe
fw. 370 7 9 16
Andrei Loktionov
fw. 365 2 9 11
Nikolay Goldobin
fw. 326 4 7 11
Brendan Leipsic
fw. 290 6 8 14
Alexander Popov
fw. 240 2 4 6
Nikita Korostelev
fw. 236 4 6 10
Maksim Sorkin
fw. 231 0 4 4
Ivan Telegin
fw. 224 1 1 2
Kirill Maksimov
fw. 134 1 1 2
Takhir Mingachyov
fw. 50 0 0 0
Yegor Afanasyev
fw. 50 2 1 3

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
KHL 2019-2020
08.01.20
HC Dynamo
CSKA
25.12.19
CSKA
HC Dynamo
04.12.19
CSKA
HC Dynamo
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
KHL 2018-2019
21.03.19
CSKA
HC Dynamo
19.03.19
HC Dynamo
CSKA
17.03.19
HC Dynamo
CSKA
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
03.12.20
Avtomobilist
HC Dynamo
V
01.12.20
HC Dynamo
Metallurg
I
28.11.20
HC Dynamo
Amur
V
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
CO
24.11.20
Jokerit
HC Dynamo
I
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
V
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
V
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
PO
12.11.20
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.11.20
Vityaz
HC Dynamo
V
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
V
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
I
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
CO
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
12.10.20
SKA
HC Dynamo
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
PO
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
PS
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
V
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
V
12.09.20
Barys
HC Dynamo
CO
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
I
CSKA
03.12.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
01.12.20
CSKA
Kunlun RS
CO
28.11.20
Avtomobilist
CSKA
V
26.11.20
HC Sochi
CSKA
V
23.11.20
CSKA
Sibir
I
21.11.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
V
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
V
14.11.20
CSKA
HC Sochi
V
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
V
10.11.20
CSKA
HC Spartak
PO
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
I
29.10.20
HC Spartak
CSKA
CO
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
V
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
21.10.20
CSKA
Torpedo
PO
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
16.10.20
CSKA
SKA
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
I
12.10.20
Metallurg
CSKA
I
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
04.10.20
CSKA
Avangard
V
01.10.20
HC Spartak
CSKA
V
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
V
27.09.20
Jokerit
CSKA
V
24.09.20
CSKA
Severstal
V
19.09.20
CSKA
Metallurg
I
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
CS
12.09.20
Amur
CSKA
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
CS
07.09.20
CSKA
Barys
V
04.09.20
CSKA
HC Sochi
V
02.09.20
CSKA
Ak Bars
PO

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
4
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
5
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
7
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
8
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
9
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
3
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
4
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
5
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
6
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
10
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
11
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
15
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
16
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
17
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
18
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
HC Dinamo Minsk
5 2 2 0 0 1 0 17-10 9
4
Torpedo
5 4 0 0 1 0 0 15-9 8
5
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
6
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
7
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
8
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 11-10 6
10
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
11
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 17-19 6
12
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 14-11 6
13
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 13-12 6
14
Vityaz
5 1 0 1 2 1 0 14-13 5
15
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
16
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
17
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
20
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 13-26 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
23
Avtomobilist
5 0 0 0 3 2 0 7-22 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
18 11 1 0 3 3 0 57-36 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
15 5 2 0 3 2 3 43-40 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
Barys
15 6 0 1 4 2 2 34-36 18
15
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
16
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
17
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
18
Vityaz
18 5 0 2 10 0 1 48-60 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 43-66 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Ak Bars
19 7 1 3 6 2 0 55-48 24
5
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
6
HC Dinamo Minsk
16 8 1 1 4 1 1 52-43 22
7
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
8
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
9
HC Dynamo
16 8 1 0 5 1 1 45-41 20
10
Lokomotiv
15 6 1 1 4 3 0 36-25 19
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Torpedo
15 1 2 3 9 0 0 34-47 12
19
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
20
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide