Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:2
HC Dynamo — Barys Meci incheiat 14 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — Barys

14 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
14 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
0
Arbitru: , Sergei Gusev Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)
3 : 2
OT 1:0

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 1,078 -35 0 0
Aleksandr Eremenko
gk. 365 -18 0 0
Juuso Hietanen
df. 522 8 10 18
Andrey Mironov
df. 515 2 4 6
Michal Cajkovsky
df. 470 2 12 14
Artem A. Volkov
df. 458 0 2 2
Kirill Lyamin
df. 419 2 4 6
Yegor Zaitsev
df. 368 1 3 4
Dmitry Ogurtsov
df. 80 0 1 1
Sergey Boykov
df. 49 1 0 1
Vadim Shipachyov
fw. 537 8 22 30
Dmitrij Jaskin
fw. 486 10 13 23
Ivan Igumnov
fw. 353 1 4 5
Igor Polygalov
fw. 352 4 4 8
Vyatcheslav Kulemin
fw. 336 8 1 9
Andre Petersson
fw. 328 8 7 15
Miks Indrasis
fw. 289 4 4 8
Daniil Tarasov
fw. 252 6 5 11
Andrey Alekseev
fw. 182 0 0 0
Maksim Afinogenov
fw. 165 2 0 2
Ivan Muranov
fw. 148 0 1 1
Alexander Petunin
fw. 77 0 1 1
Nu vor juca
Dmitriy Moiseev
fw. 318 1 5 6
Vladimir Brukvin
fw. 292 1 2 3
Vladislav Efremov
fw. 285 0 2 2
Mikhail Grigoriev
df. 220 0 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 119 -6 0 0
Ilya Kruglov
fw. 53 1 0 1
Vladislav Milhailov
fw. 47 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 17 0 0 0
Yegor Alanov
df. 5 0 0 0
Barys

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 1,047 -31 1 1
Sergei Kudryavtsev
gk. 0 0 0 0
Alexei Maklyukov
df. 544 1 4 5
Jesse Blacker
df. 539 1 4 5
Darren Dietz
df. 512 5 9 14
Leonid Metalnikov
df. 408 0 3 3
Yegor Shalapov
df. 276 1 5 6
Valeri Orekhov
df. 104 0 0 0
Atte Ohtamaa
df. 22 0 1 1
Korban Nait
fw. 511 6 7 13
Nikita Mikhailis
fw. 429 4 7 11
Roman Starchenko
fw. 380 7 11 18
Arkadiy Shestakov
fw. 351 2 1 3
Anton Sagadeyev
fw. 314 3 0 3
Eric Tangradi
fw. 307 5 4 9
Dastin Boyd
fw. 294 4 3 7
Dmitry Shevchenko
fw. 277 0 3 3
Curtis Valk
fw. 275 2 2 4
Pavel Akolzin
fw. 224 0 0 0
Alikhan Asetov
fw. 128 4 0 4
Linus Videll
fw. 35 0 0 0
Maxim Musorov
fw. 26 0 1 1
Nu vor juca
Henrik Karlsson
gk. 461 -12 0 0
Egor Petykhov
fw. 299 1 0 1
Iiro Pakarinen
fw. 296 3 5 8
Nikita Kleshenko
df. 199 0 1 1
Maxim Semyonov
df. 165 0 0 0
Viktor Svedberg
df. 93 0 1 1
Kirill Polokhov
df. 93 0 1 1
Kirill Panyukov
fw. 66 0 0 0
Talgat Zhailauov
fw. 32 0 0 0
Batyrlan Muratov
fw. 29 0 0 0
Yaroslav Yevdokimov
fw. 22 0 0 0
Samat Daniyar
df. 1 0 0 0
Kirill Striya
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.23
3.80
2.85
1.67
2.15
2.20
3.80
2.95
1.62
2.25
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
16.11.18
Barys
HC Dynamo
24.09.18
HC Dynamo
Barys
KHL 2017-2018
20.12.17
HC Dynamo
Barys
23.09.17
Barys
HC Dynamo
KHL 2016-2017
29.11.16
HC Dynamo
Barys
3
:
0
18.10.16
Barys
HC Dynamo
1
:
0
KHL 2015-2016
30.11.15
Barys
HC Dynamo
1
:
1
2
:
1
S
19.10.15
HC Dynamo
Barys
1
:
2
KHL 2014-2015
26.09.14
Barys
HC Dynamo
1
:
2
KHL 2013-2014
04.01.14
HC Dynamo
Barys
3
:
2
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
12.11.19
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.11.19
Avangard
HC Dynamo
I
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
V
29.10.19
HC Dynamo
Avangard
V
23.10.19
Admiral
HC Dynamo
V
21.10.19
Amur
HC Dynamo
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
V
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
I
14.10.19
HC Dynamo
Metallurg
V
12.10.19
HC Dynamo
Avtomobilist
V
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
I
07.10.19
Sibir
HC Dynamo
I
05.10.19
Avtomobilist
HC Dynamo
V
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
PS
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
PO
28.09.19
SKA
HC Dynamo
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
V
21.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
19.09.19
HC Dynamo
SKA
I
17.09.19
HC Dynamo
Admiral
V
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
PS
12.09.19
Lokomotiv
HC Dynamo
I
09.09.19
Vityaz
HC Dynamo
I
06.09.19
HC Dynamo
HC Spartak
CO
04.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
02.09.19
HC Dynamo
Torpedo
V
Barys
12.11.19
Severstal
Barys
CO
02.11.19
Barys
CSKA
I
31.10.19
Barys
Avtomobilist
PO
29.10.19
Barys
Metallurg
I
26.10.19
Ak Bars
Barys
I
24.10.19
Lokomotiv
Barys
PO
22.10.19
HC Dinamo Minsk
Barys
1
:
1
0
:
1
S
CS
20.10.19
Barys
Vityaz
CO
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
PO
14.10.19
Barys
Admiral
PO
11.10.19
Sibir
Barys
V
09.10.19
Salavat Yulaev
Barys
V
06.10.19
Barys
Severstal
V
03.10.19
Barys
Torpedo
V
30.09.19
Barys
Kunlun RS
I
27.09.19
Tractor
Barys
V
25.09.19
Metallurg
Barys
V
20.09.19
Barys
Tractor
V
17.09.19
Barys
HC Spartak
V
13.09.19
Admiral
Barys
I
11.09.19
Amur
Barys
V
09.09.19
Kunlun RS
Barys
V
08.09.19
Kunlun RS
Barys
I
05.09.19
Barys
Amur
V
03.09.19
Barys
Admiral
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
5
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
6
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
11
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
3
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
4
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
5
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
6
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
3
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
2
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
3
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
3
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
4
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
3
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
3
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
4
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
5
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
6
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
7
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
8
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
9
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
10
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
11
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
12
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
13
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
17
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
23
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
2
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-10 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
Neftekhimik
5 3 0 1 1 0 0 21-15 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
8
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 18-11 6
11
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
13
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
14
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 17-16 5
15
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 1 0 14-24 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 8-13 4
18
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-16 4
19
Barys
5 0 1 0 2 2 0 8-13 4
20
CSKA
5 1 0 0 3 1 0 9-14 3
21
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
22
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
24
Severstal
5 0 0 0 3 1 1 5-14 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
14 12 1 0 1 0 0 44-21 26
2
HC Dynamo
15 8 2 0 3 1 1 43-32 22
3
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
4
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
5
Torpedo
14 6 3 0 4 0 1 38-29 19
6
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
7
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
8
Lokomotiv
16 7 2 0 7 0 0 40-39 18
9
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
10
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
11
CSKA
13 7 1 0 4 1 0 39-26 17
12
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 36-38 16
15
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
16
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
17
Severstal
15 3 0 2 6 3 1 28-39 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Avangard
15 6 1 1 5 2 0 37-28 18
5
Barys
13 6 1 1 3 2 0 25-21 18
6
Salavat Yulaev
14 5 2 1 4 0 2 34-32 18
7
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
8
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
9
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
10
Vityaz
12 6 0 0 4 2 0 28-28 14
11
Tractor
17 5 2 0 10 0 0 24-38 14
12
Neftekhimik
17 4 1 1 9 2 0 33-44 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
12 4 0 0 5 1 2 21-32 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10