3:2
HC Dynamo — Amur Meci incheiat 28 noiembrie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — Amur

28 noiembrie 2020, 16:00 (EET)
28 noiembrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: , Sergey Kulakov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 1,035 -42 2 2
Georgi Kuznetsov
gk. 76 -5 0 0
Andrey Mironov
df. 599 3 10 13
Andrei Sergeyev
df. 595 1 13 14
Juuso Hietanen
df. 550 1 13 14
Michal Cajkovsky
df. 480 5 7 12
Yegor Zaitsev
df. 440 0 4 4
Artem A. Volkov
df. 214 2 3 5
Sergey Boykov
df. 182 0 2 2
Kirill Lyamin
df. 44 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 563 19 9 28
Vadim Shipachyov
fw. 543 11 20 31
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 477 4 15 19
Oscar Lindberg
fw. 441 4 12 16
Daniil Tarasov
fw. 430 10 8 18
Vladislav Efremov
fw. 389 4 4 8
Vyatcheslav Kulemin
fw. 312 3 3 6
Ivan Muranov
fw. 182 0 0 0
Ilya Shipov
fw. 114 0 1 1
Egor Bryzgalov
fw. 83 2 0 2
Bogdan Trineev
fw. 13 0 0 0
Ivan Didkovskiy
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Aleksandr Eremenko
gk. 573 -25 0 0
Teemu Pulkkinen
fw. 313 9 5 14
Vladimir Brukvin
fw. 256 4 1 5
Mikhail Grigoriev
df. 234 1 2 3
Ivan Igumnov
fw. 231 1 2 3
Andrey Alekseev
fw. 152 1 1 2
Semyon Pankratov
fw. 117 0 0 0
Ilya Kruglov
fw. 89 0 0 0
Nikita Popugaev
fw. 67 0 1 1
Oleg Zaitsev
fw. 63 0 2 2
Andrei Pribylsky
df. 40 0 0 0
Yegor Alanov
df. 37 0 0 0
Amur

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 977 -40 0 0
Marek Langhamer
gk. 798 -40 0 0
Pavel Turbin
df. 613 1 4 5
Nikita Kamalov
df. 581 2 7 9
Valeriy S. Vasiliev
df. 479 2 4 6
Maxim Ignatovich
df. 348 0 4 4
Yuri Sergiyenko
df. 331 2 3 5
Sergei Tereshchenko
df. 241 2 2 4
Nikita Zimin
df. 72 0 1 1
Vladimir Butuzov
fw. 539 8 8 16
Aleksandr Polunin
fw. 530 4 6 10
Alexander Gorshkov
fw. 436 8 6 14
Denis Golybev
fw. 415 2 7 9
Vladislav Ushenin
fw. 407 2 0 2
Vyacheslav Ushenin
fw. 406 0 6 6
Valentin Pyanov
fw. 364 6 3 9
Tomas Zohorna
fw. 361 5 9 14
Ginek Zogorna
fw. 315 4 9 13
Danil Faizullin
fw. 294 0 2 2
Kirill Rasskazov
fw. 280 6 3 9
Dmitry Arkhipov
fw. 146 1 2 3
Nu vor juca
Gleb Koryagin
df. 605 2 7 9
Michal Jordan
df. 271 3 3 6
Dominik Mashin
df. 260 1 3 4
Dmitriy Lugin
fw. 252 2 9 11
Alexander Kuznetsov
fw. 221 4 1 5
Alexander P. Sharov
fw. 214 0 1 1
Artur Gizdatullin
fw. 175 2 2 4
Artyom Zhelezkov
fw. 116 0 0 0
Vladimir Mikhasyonok
fw. 92 1 1 2
Nikita Aleksandrov
df. 71 0 2 2
Ignat Korotkikh
fw. 25 0 1 1
Maxim Kapiturov
fw. 15 0 0 0
Yegor Domnichev
fw. 15 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 14 0 0 0
Danil Fyodorov
fw. 13 0 0 0
Mikhail Radenko
fw. 13 0 0 0
Matvei Zaseda
fw. 10 0 0 0
Sergei Ivanov
fw. 5 0 0 0
Timur Shiyanov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.45
4.70
5.95
2.27
1.61
1.48
4.50
5.50
2.38
1.55
1.41
6.00
5.75
2.25
1.64
1.42
5.50
5.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
14.09.20
Amur
HC Dynamo
KHL 2019-2020
07.01.20
HC Dynamo
Amur
21.10.19
Amur
HC Dynamo
KHL 2018-2019
22.12.18
Amur
HC Dynamo
03.12.18
HC Dynamo
Amur
KHL 2017-2018
18.11.17
Amur
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
29.09.17
HC Dynamo
Amur
KHL 2016-2017
13.02.17
HC Dynamo
Amur
3
:
2
26.08.16
Amur
HC Dynamo
2
:
3
KHL 2015-2016
28.01.16
Amur
HC Dynamo
2
:
5
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dynamo
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
CO
24.11.20
Jokerit
HC Dynamo
I
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
V
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
V
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
PO
12.11.20
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.11.20
Vityaz
HC Dynamo
V
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
V
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
I
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
CO
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
12.10.20
SKA
HC Dynamo
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
PO
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
PS
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
V
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
V
12.09.20
Barys
HC Dynamo
CO
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
I
Amur
26.11.20
Avangard
Amur
I
24.11.20
Kunlun RS
Amur
V
22.11.20
SKA
Amur
I
19.11.20
Amur
Metallurg
CO
17.11.20
Amur
Avangard
I
15.11.20
Amur
Avangard
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Torpedo
Amur
CO
30.10.20
Neftekhimik
Amur
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
I
25.10.20
Amur
Tractor
I
23.10.20
Amur
Tractor
I
21.10.20
Amur
Ak Bars
V
19.10.20
Amur
Jokerit
V
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.10.20
Ak Bars
Amur
I
12.10.20
Vityaz
Amur
I
08.10.20
Amur
Severstal
V
06.10.20
Amur
Torpedo
V
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
PS
02.10.20
Amur
SKA
I
26.09.20
HC Spartak
Amur
I
24.09.20
Torpedo
Amur
CO
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
PS
20.09.20
Tractor
Amur
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
I
12.09.20
Amur
CSKA
I
09.09.20
Metallurg
Amur
I
07.09.20
Avangard
Amur
I
05.09.20
Lokomotiv
Amur
I
03.09.20
Severstal
Amur
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
SKA
31 18 1 1 8 1 2 97-71 43
3
Lokomotiv
29 14 2 2 7 3 1 80-52 40
4
HC Dynamo
29 13 3 0 9 2 2 85-75 36
5
HC Dinamo Minsk
29 10 5 2 10 1 1 79-76 36
6
HC Spartak
29 10 3 1 9 4 2 80-82 34
7
Severstal
29 10 3 2 12 1 1 63-76 32
8
Jokerit
23 12 2 0 8 1 0 78-54 29
9
Vityaz
29 9 2 2 14 1 1 80-87 28
10
HC Sochi
29 6 1 0 17 3 2 56-97 19
11
HC Dinamo Riga
27 2 1 1 19 2 2 45-85 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
31 15 2 4 6 3 1 94-72 46
2
Avangard
29 17 1 0 5 3 3 86-58 42
3
Tractor
30 17 2 1 8 1 1 82-58 42
4
Salavat Yulaev
32 13 2 4 10 2 1 98-88 41
5
Avtomobilist
29 13 3 1 7 2 3 91-77 39
6
Metallurg
31 13 0 4 10 3 1 81-74 38
7
Torpedo
29 8 2 3 12 3 1 81-88 30
8
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
9
Amur
32 8 3 1 18 0 2 71-97 26
10
Barys
26 6 3 1 11 3 2 56-74 25
11
Neftekhimik
29 7 1 1 20 0 0 66-104 18
12
Kunlun RS
29 6 0 0 20 2 1 64-102 15
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
31 18 1 1 8 1 2 97-71 43
2
HC Spartak
29 10 3 1 9 4 2 80-82 34
3
Severstal
29 10 3 2 12 1 1 63-76 32
4
Jokerit
23 12 2 0 8 1 0 78-54 29
5
Vityaz
29 9 2 2 14 1 1 80-87 28
6
HC Sochi
29 6 1 0 17 3 2 56-97 19
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
29 17 1 0 5 3 3 86-58 42
2
Salavat Yulaev
32 13 2 4 10 2 1 98-88 41
3
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
4
Amur
32 8 3 1 18 0 2 71-97 26
5
Barys
26 6 3 1 11 3 2 56-74 25
6
Kunlun RS
29 6 0 0 20 2 1 64-102 15
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Lokomotiv
29 14 2 2 7 3 1 80-52 40
3
HC Dynamo
29 13 3 0 9 2 2 85-75 36
4
HC Dinamo Minsk
29 10 5 2 10 1 1 79-76 36
5
HC Dinamo Riga
27 2 1 1 19 2 2 45-85 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
31 15 2 4 6 3 1 94-72 46
2
Tractor
30 17 2 1 8 1 1 82-58 42
3
Avtomobilist
29 13 3 1 7 2 3 91-77 39
4
Metallurg
31 13 0 4 10 3 1 81-74 38
5
Torpedo
29 8 2 3 12 3 1 81-88 30
6
Neftekhimik
29 7 1 1 20 0 0 66-104 18
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Ak Bars
31 15 2 4 6 3 1 94-72 46
3
SKA
31 18 1 1 8 1 2 97-71 43
4
Tractor
30 17 2 1 8 1 1 82-58 42
5
Avangard
29 17 1 0 5 3 3 86-58 42
6
Salavat Yulaev
32 13 2 4 10 2 1 98-88 41
7
Lokomotiv
29 14 2 2 7 3 1 80-52 40
8
Avtomobilist
29 13 3 1 7 2 3 91-77 39
9
Metallurg
31 13 0 4 10 3 1 81-74 38
10
HC Dynamo
29 13 3 0 9 2 2 85-75 36
11
HC Dinamo Minsk
29 10 5 2 10 1 1 79-76 36
12
HC Spartak
29 10 3 1 9 4 2 80-82 34
13
Severstal
29 10 3 2 12 1 1 63-76 32
14
Torpedo
29 8 2 3 12 3 1 81-88 30
15
Jokerit
23 12 2 0 8 1 0 78-54 29
16
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
17
Vityaz
29 9 2 2 14 1 1 80-87 28
18
Amur
32 8 3 1 18 0 2 71-97 26
19
Barys
26 6 3 1 11 3 2 56-74 25
20
HC Sochi
29 6 1 0 17 3 2 56-97 19
21
Neftekhimik
29 7 1 1 20 0 0 66-104 18
22
Kunlun RS
29 6 0 0 20 2 1 64-102 15
23
HC Dinamo Riga
27 2 1 1 19 2 2 45-85 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 19-10 8
2
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
3
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
4
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-12 8
5
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 15-12 8
6
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-12 8
7
SKA
5 3 0 1 1 0 0 15-11 8
8
Salavat Yulaev
5 2 0 1 0 1 1 16-10 8
9
HC Dinamo Minsk
5 1 3 0 1 0 0 14-12 8
10
HC Spartak
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
11
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 16-8 6
12
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 17-15 6
13
Metallurg
5 1 0 1 1 1 1 12-14 6
14
Severstal
5 2 0 0 2 1 0 12-13 5
15
Amur
5 1 1 0 3 0 0 13-15 4
16
HC Dinamo Riga
5 1 1 0 3 0 0 14-19 4
17
Lokomotiv
5 1 0 0 2 2 0 9-14 4
18
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 12-17 3
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 12-19 3
20
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 13-21 2
21
Avtomobilist
5 0 0 0 3 1 1 7-20 2
22
Barys
5 0 0 0 4 0 1 8-19 1
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 6-22 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
14 11 1 0 0 0 2 47-22 26
2
CSKA
16 11 0 0 2 3 0 52-30 25
3
Ak Bars
14 9 1 1 1 1 1 45-28 24
4
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
5
Lokomotiv
15 8 1 1 4 0 1 45-30 21
6
Torpedo
15 8 0 0 3 3 1 50-43 20
7
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
8
SKA
16 8 1 0 6 0 1 46-41 19
9
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
10
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
11
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
12
HC Dynamo
14 6 2 0 4 1 1 47-36 18
13
Avtomobilist
13 5 2 0 2 1 3 41-32 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
16
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
17
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
18
Kunlun RS
13 5 0 0 6 1 1 35-42 12
19
Barys
12 3 0 1 4 2 2 27-34 12
20
Vityaz
15 4 0 1 9 0 1 38-53 11
21
Neftekhimik
16 3 1 1 11 0 0 36-52 10
22
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
23
HC Sochi
14 2 0 0 8 2 2 28-49 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
3
Tractor
16 10 0 1 5 0 0 40-30 22
4
Ak Bars
17 6 1 3 5 2 0 49-44 22
5
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
6
Metallurg
14 5 0 4 3 2 0 36-30 20
7
Salavat Yulaev
16 6 1 2 6 1 0 48-46 19
8
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
9
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
10
Severstal
13 4 2 2 3 1 1 30-32 18
11
HC Dinamo Minsk
13 6 1 1 4 0 1 41-37 17
12
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
13
HC Spartak
14 6 1 0 5 0 2 35-40 16
14
Avangard
15 6 0 0 5 3 1 39-36 16
15
Jokerit
12 5 2 0 4 1 0 36-32 15
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
18
HC Sochi
15 4 1 0 9 1 0 28-48 11
19
Amur
17 2 2 1 11 0 1 37-64 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
HC Dinamo Riga
13 0 1 0 10 1 1 21-55 4
23
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
KHL
Week 12
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide