Ponturi pariuri pentru meciul HC Dynamo — Ak Bars 3 septembrie 2022

3 septembrie 2022, 18:00 (EEST)
Stadion: VTB Arena (Moscow, Russia)

Betting bonuses for meeting HC Dynamo - Ak Bars

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Georgi Kuznetsov
gk. 0 0 0 0
Ilya Konovalov
gk. 0 0 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 0 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 0 0 0 0
Andrey Mironov
df. 0 0 0 0
Anton Malyshev
df. 0 0 0 0
Artem A. Volkov
df. 0 0 0 0
Artyom Maltsev
df. 0 0 0 0
Kirill Gotovets
df. 0 0 0 0
Roman Abrosimov
df. 0 0 0 0
Sergey Boykov
df. 0 0 0 0
Yegor Martynov
df. 0 0 0 0
Yegor Zaitsev
df. 0 0 0 0
Alexander Kisakov
fw. 0 0 0 0
Alexander Skorenov
fw. 0 0 0 0
Bogdan Trineev
fw. 0 0 0 0
Bogdan Yakimov
fw. 0 0 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 0 0 0 0
Egor Bryzgalov
fw. 0 0 0 0
Erik O'Dell
fw. 0 0 0 0
Ilya Kablukov
fw. 0 0 0 0
Ivan Didkovskiy
fw. 0 0 0 0
Ivan Igumnov
fw. 0 0 0 0
Ivan Muranov
fw. 0 0 0 0
Jakob Lilja
fw. 0 0 0 0
Jordan Weal
fw. 0 0 0 0
Maksim Sushko
fw. 0 0 0 0
Maxim Petrov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Fisenko
fw. 0 0 0 0
Oleg Zaitsev
fw. 0 0 0 0
Pavel Kudryavtsev
fw. 0 0 0 0
Petr Yakovlev
fw. 0 0 0 0
Vladislav Efremov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kodola
fw. 0 0 0 0
Vladislav Milhailov
fw. 0 0 0 0
Ak Bars

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Amir Miftahov
gk. 0 0 0 0
Ilija Golubev
gk. 0 0 0 0
Timur Bilyalov
gk. 0 0 0 0
Airat Vildanov
df. 0 0 0 0
Dinar Khafizullin
df. 0 0 0 0
Dmitry Muzhikov
df. 0 0 0 0
Dmitry Yudin
df. 0 0 0 0
Kamil Fazylzyanov
df. 0 0 0 0
Kirill Adamchuk
df. 0 0 0 0
Konstantin Luchevnikov
df. 0 0 0 0
Kristian Khenkel
df. 0 0 0 0
Lev Starikov
df. 0 0 0 0
Mark Yanchevsky
df. 0 0 0 0
Maxim Chudinov
df. 0 0 0 0
Nikita Lyamkin
df. 0 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 0 0 0 0
Nikolay Averin
df. 0 0 0 0
Vasily Tokranov
df. 0 0 0 0
Vladimir Sychushkin
df. 0 0 0 0
Vyacheslav Voynov
df. 0 0 0 0
Adel Bulatov
fw. 0 0 0 0
Alexander Burmistrov
fw. 0 0 0 0
Alexander Hovanov
fw. 0 0 0 0
Alexander Radulov
fw. 0 0 0 0
Andrei Alexeyev
fw. 0 0 0 0
Artem Galimov
fw. 0 0 0 0
Artem Valeev
fw. 0 0 0 0
Artur Brovkin
fw. 0 0 0 0
Artyom Lukoyanov
fw. 0 0 0 0
Daniil Tarasov
fw. 0 0 0 0
Danis Zaripov
fw. 0 0 0 0
Denis Komkov
fw. 0 0 0 0
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 0 0 0 0
Dmitry Voronkov
fw. 0 0 0 0
Ilya Safonov
fw. 0 0 0 0
Kirill Krutov
fw. 0 0 0 0
Kirill Panyukov
fw. 0 0 0 0
Kirill Petrov
fw. 0 0 0 0
Kirill Semyonov
fw. 0 0 0 0
Maxim Bykov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Glukhov
fw. 0 0 0 0
Nikita Dynyak
fw. 0 0 0 0
Ruslan Galimzyanov
fw. 0 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 0 0 0 0
Stanislav Galiyev
fw. 0 0 0 0
Vadim Shipachyov
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
30.11.21
HC Dynamo
Ak Bars
19.10.21
Ak Bars
HC Dynamo
KHL 2020-2021
06.01.21
Ak Bars
HC Dynamo
24.12.20
HC Dynamo
Ak Bars
KHL 2019-2020
21.01.20
HC Dynamo
Ak Bars
01.12.19
Ak Bars
HC Dynamo
KHL 2018-2019
11.01.19
Ak Bars
HC Dynamo
04.10.18
HC Dynamo
Ak Bars
KHL 2017-2018
11.12.17
Ak Bars
HC Dynamo
11.10.17
HC Dynamo
Ak Bars
2
:
2
2
:
1
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Comentarii