Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Vityaz 19 ianuarie 2022

Meciul este amanat
Stadion: Minsk-Arena (Minsk, Belarus)

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:2000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 1,402 -65 0 0
Lukas Bengtsson
df. 843 4 15 19
Dmitri Korobov
df. 830 3 2 5
Adam Almquist
df. 755 3 23 26
Vladislav Eremenko
df. 591 3 3 6
Anton Lindholm
df. 543 0 8 8
Jakub Krejčík
df. 423 0 6 6
Dmitriy Deryabin
df. 246 1 3 4
Rinat Valiev
df. 20 0 0 0
Taylor Beck
fw. 755 8 30 35
Tyler Graovac
fw. 747 11 15 26
Mattias Tedenby
fw. 743 13 19 32
Malte Stremvall
fw. 694 19 13 32
Ilya Usov
fw. 652 9 17 26
Kirill Voronin
fw. 641 9 9 18
Roman Gorbunov
fw. 641 7 7 14
Dmitry Buynitsky
fw. 417 4 1 5
Nikita Pyshkaylo
fw. 111 2 2 4
Libor Hudacek
fw. 50 2 1 3
Igor Martunov
fw. 35 1 0 1
Incerti
Vladimir Alistrov
fw. 580 7 5 12
Ilya Shinkevich
df. 561 3 3 6
Sergey Sapego
df. 516 2 8 10
Artyom Demkov
fw. 401 6 7 13
Denis Mosalev
fw. 364 5 7 12
Pavel Varfolomeyev
fw. 322 6 4 10
Nu vor juca
Aleksey Kolosov
gk. 1,260 -61 0 0
Mario Kempe
fw. 594 6 11 17
Alexander Suvorov
fw. 229 3 3 6
Sergey Bolshakov
gk. 173 -11 0 0
Vitaly Pinchuyk
fw. 70 0 0 0
Pavel Denisov
df. 49 0 0 0
Aleksandr Kogalev
fw. 48 0 0 0
Daniil Stepanov
fw. 13 0 0 0
Sergey Kuznetsov
fw. 11 0 0 0
Miroslav Mikhalev
fw. 5 0 0 0
Vityaz

Yuri Babenko
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Saprykin
gk. 593 -24 0 0
Maxim Kloberdanec
gk. 144 -8 0 0
Maxim Dorozhko
gk. 0 0 0 0
Egor Voronkov
df. 886 0 7 7
Kirill Lyamin
df. 703 0 7 7
Damir Musin
df. 599 1 5 6
Artyom Borodkin
df. 596 0 2 2
Igor Golovkov
df. 297 0 3 3
Mikhail Yepishin
df. 255 0 0 0
Igor Rydchenko
df. 238 0 0 0
Kirill Steklov
df. 54 0 0 0
Yaroslav Busygin
df. 45 0 1 1
Filat Zotov
df. 38 0 0 0
Niko Ojamäki
fw. 929 29 14 43
Miro Aaltonen
fw. 817 9 32 41
Daniel Audette
fw. 776 16 20 36
Vitaly Popov
fw. 537 3 7 10
Mikhail Smolin
fw. 469 6 6 12
Ivan Zinchenko
fw. 340 3 0 3
Ildar Shiksatdarov
fw. 336 1 3 4
German Nesterov
fw. 324 0 1 1
Ilya Arkalov
fw. 317 3 0 3
Nikita Goncharov
fw. 316 2 1 3
Stepan Starkov
fw. 307 7 6 13
Kirill Rasskazov
fw. 293 5 3 8
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 270 0 0 0
Egor Zubov
fw. 196 0 3 3
Georgy Savin
fw. 57 0 0 0
Vladimyr Barabanov
fw. 42 0 0 0
Nikolay Smirnov
fw. 24 0 0 0
Stepan Urulin
fw. 24 0 0 0
Kirill Kondyrev
fw. 6 0 0 0
Ilya Zinovyev
fw. 3 0 0 0
Incerti
Ilya Ezhov
gk. 1,900 -87 0 0
Valtteri Kemiläinen
df. 792 5 18 23
Fyodor Malykhin
fw. 627 9 7 16
Evgeny Lisovets
df. 301 0 1 1
Ivan Volodin
fw. 147 2 2 4
Nu vor juca
Alexander Yaremchuk
fw. 349 6 3 9

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
05.01.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
3
:
3
1
:
2
S
08.12.21
HC Dinamo Minsk
Vityaz
03.12.21
Vityaz
HC Dinamo Minsk
KHL 2020-2021
05.02.21
Vityaz
HC Dinamo Minsk
31.01.21
HC Dinamo Minsk
Vityaz
26.11.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
16.01.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
10.01.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
13.11.19
HC Dinamo Minsk
Vityaz
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
07.01.22
Avangard
HC Dinamo Minsk
I
05.01.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
3
:
3
1
:
2
S
CS
03.01.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
29.12.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
26.12.21
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.12.21
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
22.12.21
Jokerit
HC Dinamo Minsk
PO
20.12.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
12.12.21
HC Dinamo Minsk
Jokerit
V
10.12.21
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
08.12.21
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
05.12.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
PO
03.12.21
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
01.12.21
SKA
HC Dinamo Minsk
I
28.11.21
HC Dinamo Minsk
Tractor
V
25.11.21
Metallurg
HC Dinamo Minsk
4
:
4
2
:
0
S
PS
23.11.21
Barys
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
0
S
PS
21.11.21
HC Dinamo Minsk
Sibir
1
:
1
1
:
2
S
PS
19.11.21
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
17.11.21
HC Dinamo Minsk
Severstal
3
:
3
1
:
2
S
PS
15.11.21
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
06.11.21
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
04.11.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
02.11.21
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
31.10.21
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
26.10.21
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
24.10.21
Amur
HC Dinamo Minsk
I
22.10.21
Sibir
HC Dinamo Minsk
I
19.10.21
HC Dinamo Minsk
Barys
V
17.10.21
HC Dinamo Minsk
Admiral
V
14.10.21
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
PO
12.10.21
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
CO
09.10.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
07.10.21
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
CO
05.10.21
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
03.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
29.09.21
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
27.09.21
HC Dinamo Minsk
Amur
V
25.09.21
HC Dinamo Minsk
SKA
PO
22.09.21
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
20.09.21
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
18.09.21
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
12.09.21
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
10.09.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
07.09.21
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
05.09.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
03.09.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
Vityaz
11.01.22
Vityaz
Severstal
PO
09.01.22
Vityaz
Avangard
I
07.01.22
CSKA
Vityaz
CO
05.01.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
3
:
3
1
:
2
S
PS
30.12.21
HC Sochi
Vityaz
V
28.12.21
Severstal
Vityaz
CO
25.12.21
Vityaz
Metallurg
I
23.12.21
Vityaz
HC Sochi
CO
22.12.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
PO
10.12.21
HC Dinamo Riga
Vityaz
CO
08.12.21
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
06.12.21
Severstal
Vityaz
I
03.12.21
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
01.12.21
Vityaz
Jokerit
I
29.11.21
Torpedo
Vityaz
I
27.11.21
Barys
Vityaz
V
25.11.21
Salavat Yulaev
Vityaz
2
:
2
1
:
2
S
CS
22.11.21
Vityaz
Severstal
1
:
1
1
:
3
S
PS
20.11.21
Vityaz
Kunlun RS
PO
18.11.21
Vityaz
Salavat Yulaev
I
15.11.21
Avangard
Vityaz
I
07.11.21
Vityaz
Admiral
0
:
0
0
:
2
S
PS
05.11.21
Vityaz
CSKA
5
:
5
0
:
1
S
PS
01.11.21
Tractor
Vityaz
V
30.10.21
Metallurg
Vityaz
I
28.10.21
Avtomobilist
Vityaz
I
26.10.21
Vityaz
HC Sochi
I
24.10.21
HC Dynamo
Vityaz
V
21.10.21
Vityaz
HC Spartak
I
18.10.21
Vityaz
Sibir
V
16.10.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
PO
13.10.21
Vityaz
Torpedo
I
08.10.21
Sibir
Vityaz
I
06.10.21
Admiral
Vityaz
I
04.10.21
Amur
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
PS
02.10.21
Kunlun RS
Vityaz
I
29.09.21
Vityaz
Lokomotiv
I
27.09.21
Vityaz
SKA
5
:
5
2
:
1
S
CS
25.09.21
Vityaz
Amur
V
22.09.21
Lokomotiv
Vityaz
V
20.09.21
Ak Bars
Vityaz
I
18.09.21
Neftekhimik
Vityaz
I
14.09.21
Vityaz
Tractor
I
12.09.21
Vityaz
Avtomobilist
3
:
3
0
:
2
S
PS
10.09.21
Vityaz
Ak Bars
PO
06.09.21
HC Spartak
Vityaz
PO
04.09.21
HC Sochi
Vityaz
PO
02.09.21
Torpedo
Vityaz
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
3
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
4
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
5
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
6
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
11
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
6
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
10
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
11
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
12
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
6
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
3
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
6
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
5
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
5
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
6
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
8
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
9
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
11
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
13
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
19
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
20
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
21
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-6 8
3
Admiral
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8
5
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
7
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 19-15 6
11
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
13
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6
14
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-9 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 11-21 3
23
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36
2
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
3
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35
4
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
5
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34
7
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
8
SKA
24 12 1 1 6 1 3 67-46 32
9
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
10
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
11
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
12
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
13
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27
16
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
17
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24
18
Avtomobilist
22 9 1 0 9 1 2 66-56 23
19
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
20
Admiral
26 8 0 2 15 0 1 52-79 21
21
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
22
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37
2
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
3
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
4
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32
6
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31
7
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
8
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
9
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30
10
Sibir
26 10 0 2 10 3 1 55-52 28
11
Severstal
23 6 2 4 8 2 1 62-61 27
12
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
13
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
15
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25
16
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21
20
HC Sochi
23 7 1 1 12 1 1 48-57 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 19