Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:3
HC Dinamo Minsk — Vityaz Meci incheiat 13 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Vityaz

13 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
13 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
0
Arbitru: Denis Naumov, Sergei Gusev Stadion: Minsk-Arena (Minsk, Belarus)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yunas Enrot
gk. 1,132 -57 0 0
Mikhail Karnaukhov
gk. 117 -5 0 0
Kirill Gotovets
df. 480 1 4 5
Vladislav Eremenko
df. 364 2 3 5
Dmitry Znakharenko
df. 246 0 0 0
Roman Dyukov
df. 120 0 3 3
Pavel Denisov
df. 93 0 0 0
Nikita Kryskin
df. 54 0 0 0
Roman Dostanko
df. 16 1 1 2
Francis Pare
fw. 433 7 7 14
Andrei Kostitsyn
fw. 411 6 8 14
Shane Prince
fw. 391 5 10 15
Artyom Demkov
fw. 311 3 5 8
Teemu Pulkkinen
fw. 309 10 6 16
Igor Martunov
fw. 298 1 6 7
Alexander Kitarov
fw. 291 1 1 2
Evgeny Kovyrshin
fw. 290 3 3 6
Aleksandr Pavlovich
fw. 202 1 0 1
Aleksandr Kogalev
fw. 191 1 2 3
Ryan Spooner
fw. 130 0 3 3
Andrey Pavlenko
fw. 81 0 0 0
Evgeny Dadonov
fw. 70 0 0 0
Nu vor juca
Marc-Andre Gragnani
df. 550 5 6 11
Drew Shore
fw. 495 3 14 17
Oleg Evenko
df. 429 1 2 3
Andrei Stepanov
fw. 326 4 3 7
Stefan Elliott
df. 238 1 2 3
Dmitriy Deryabin
df. 237 0 3 3
Alexandr Osipkov
gk. 176 -11 0 0
Nikita Feoktistov
fw. 106 1 0 1
Nikita Tolopilo
gk. 89 -6 0 0
Mikhail Stefanovic
fw. 69 1 0 1
Vyacheslav Gretsky
fw. 54 0 0 0
Daniil Bokun
df. 46 0 0 0
Ivan Drozdov
fw. 17 0 0 0
Yegor Gainyetdinov
fw. 14 0 0 0
Ilya Kazyanin
fw. 14 1 0 1
Nikita Ustinenko
df. 7 0 0 0
Artem Anosov
fw. 6 0 0 0
Danny Taylor
gk. 0 0 0 0
Sergey Kostitsyn
fw. 0 0 0 0
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 1,091 -38 0 0
Petr Kochetkov
gk. 29 -2 0 0
Ville Lajunen
df. 567 0 9 9
Jakub Jeraber
df. 478 4 8 12
Aleksandr Evseenkov
df. 429 0 6 6
Egor Voronkov
df. 337 1 1 2
Igor Golovkov
df. 334 0 0 0
Ilya Shinkevich
df. 196 1 0 1
Yuriy Pautov
df. 0 0 0 0
Aleksey Makeev
fw. 477 7 8 15
Pavel Chernov
fw. 460 4 6 10
Miro Aaltonen
fw. 427 7 11 18
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 419 8 1 9
Ivan Larichev
fw. 350 1 1 2
Alexander Semin
fw. 344 9 12 21
Pekka Jormakka
fw. 270 4 3 7
Evgeniy Mons
fw. 214 3 0 3
Alexander Shevchenko
fw. 160 1 0 1
Alexei Byvaltsev
fw. 126 0 1 1
Pavel Varfolomeyev
fw. 51 0 0 0
Danila Kvartalnov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Joonas Nättinen
fw. 266 0 5 5
Danila Moiseev
fw. 254 2 0 2
Daniil Pylenkov
df. 237 0 1 1
Evgeniy Katichev
df. 236 0 0 0
Evgeniy Artyuhin
fw. 135 1 0 1
Ivan Petrakov
fw. 118 1 2 3
Nikolay Stasenko
df. 107 0 1 1
Nikita Vyglazov
fw. 75 0 0 0
Nikita Komarov
fw. 61 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 50 0 0 0
Mikhail Yepishin
df. 34 0 0 0
Aleksandr Kulagin
fw. 6 0 0 0
Nikita Goncharov
fw. 2 0 0 0
Igor Saprykin
gk. 0 0 0 0
Pavel Vorobei
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3.40
4.00
1.93
2.17
1.66
3.40
4.10
1.95
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
13.10.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
KHL 2018-2019
20.02.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
15.01.19
HC Dinamo Minsk
Vityaz
10.12.18
HC Dinamo Minsk
Vityaz
02.12.18
Vityaz
HC Dinamo Minsk
3
:
3
1
:
2
S
KHL 2017-2018
23.10.17
Vityaz
HC Dinamo Minsk
25.08.17
HC Dinamo Minsk
Vityaz
KHL 2016-2017
06.02.17
HC Dinamo Minsk
Vityaz
3
:
3
1
:
0
S
16.11.16
Vityaz
HC Dinamo Minsk
0
:
3
30.10.16
Vityaz
HC Dinamo Minsk
9
:
6
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
12.11.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
5
:
5
1
:
0
S
CS
03.11.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
01.11.19
Metallurg
HC Dinamo Minsk
PO
30.10.19
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
27.10.19
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
PO
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
22.10.19
HC Dinamo Minsk
Barys
1
:
1
0
:
1
S
PS
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
13.10.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
11.10.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
06.10.19
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
03.10.19
HC Dinamo Minsk
Tractor
V
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
28.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
4
:
4
1
:
0
S
PS
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
PS
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
21.09.19
HC Dinamo Minsk
Jokerit
V
18.09.19
HC Dinamo Minsk
Amur
CO
15.09.19
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
12.09.19
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
V
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
04.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
02.09.19
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
Vityaz
04.11.19
Vityaz
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
02.11.19
Vityaz
Severstal
V
30.10.19
Vityaz
SKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
27.10.19
Vityaz
Kunlun RS
I
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
PO
22.10.19
Sibir
Vityaz
I
20.10.19
Barys
Vityaz
PO
17.10.19
Vityaz
Tractor
V
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
I
13.10.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
09.10.19
Torpedo
Vityaz
I
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.10.19
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
0
:
1
S
PS
03.10.19
CSKA
Vityaz
V
28.09.19
Vityaz
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
CS
24.09.19
Vityaz
Avtomobilist
CO
22.09.19
SKA
Vityaz
V
20.09.19
Lokomotiv
Vityaz
V
18.09.19
Vityaz
Severstal
V
14.09.19
Vityaz
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
CS
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.09.19
Vityaz
HC Dynamo
V
06.09.19
Metallurg
Vityaz
V
04.09.19
Avtomobilist
Vityaz
I
02.09.19
Tractor
Vityaz
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
11
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
6
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
7
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
8
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
9
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
17
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
23
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
6
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 1 0 14-24 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-16 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
9
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
10
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
11
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
12
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 36-38 16
15
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
16
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
5
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
6
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
7
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
8
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
9
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
10
Vityaz
12 6 0 0 4 2 0 28-28 14
11
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10