Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:3
HC Dinamo Minsk — Vityaz Meci incheiat 13 noiembrie 2019
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
10 ianuarie 2020, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Vityaz

13 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
13 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
0
Arbitru: Denis Naumov, Sergei Gusev Stadion: Minsk-Arena (Minsk, Belarus)
HC Dinamo Minsk
4 : 3
Vityaz
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yunas Enrot
gk. 1,132 -57 0 0
Mikhail Karnaukhov
gk. 117 -5 0 0
Kirill Gotovets
df. 480 1 4 5
Vladislav Eremenko
df. 364 2 3 5
Dmitry Znakharenko
df. 246 0 0 0
Roman Dyukov
df. 120 0 3 3
Pavel Denisov
df. 93 0 0 0
Nikita Kryskin
df. 54 0 0 0
Roman Dostanko
df. 16 1 1 2
Francis Pare
fw. 433 7 7 14
Andrei Kostitsyn
fw. 411 6 8 14
Shane Prince
fw. 391 5 10 15
Artyom Demkov
fw. 311 3 5 8
Teemu Pulkkinen
fw. 309 10 6 16
Igor Martunov
fw. 298 1 6 7
Alexander Kitarov
fw. 291 1 1 2
Evgeny Kovyrshin
fw. 290 3 3 6
Aleksandr Pavlovich
fw. 202 1 0 1
Aleksandr Kogalev
fw. 191 1 2 3
Ryan Spooner
fw. 130 0 3 3
Andrey Pavlenko
fw. 81 0 0 0
Evgeny Dadonov
fw. 70 0 0 0
Nu vor juca
Marc-Andre Gragnani
df. 550 5 6 11
Drew Shore
fw. 495 3 14 17
Oleg Evenko
df. 429 1 2 3
Andrei Stepanov
fw. 326 4 3 7
Stefan Elliott
df. 238 1 2 3
Dmitriy Deryabin
df. 237 0 3 3
Alexandr Osipkov
gk. 176 -11 0 0
Nikita Feoktistov
fw. 106 1 0 1
Nikita Tolopilo
gk. 89 -6 0 0
Mikhail Stefanovic
fw. 69 1 0 1
Vyacheslav Gretsky
fw. 54 0 0 0
Daniil Bokun
df. 46 0 0 0
Ivan Drozdov
fw. 17 0 0 0
Ilya Kazyanin
fw. 14 1 0 1
Yegor Gainyetdinov
fw. 14 0 0 0
Nikita Ustinenko
df. 7 0 0 0
Artem Anosov
fw. 6 0 0 0
Danny Taylor
gk. 0 0 0 0
Sergey Kostitsyn
fw. 0 0 0 0
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 1,091 -38 0 0
Petr Kochetkov
gk. 29 -2 0 0
Ville Lajunen
df. 567 0 9 9
Jakub Jeraber
df. 478 4 8 12
Aleksandr Evseenkov
df. 429 0 6 6
Egor Voronkov
df. 337 1 1 2
Igor Golovkov
df. 334 0 0 0
Ilya Shinkevich
df. 196 1 0 1
Yuriy Pautov
df. 0 0 0 0
Aleksey Makeev
fw. 477 7 8 15
Pavel Chernov
fw. 460 4 6 10
Miro Aaltonen
fw. 427 7 11 18
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 419 8 1 9
Ivan Larichev
fw. 350 1 1 2
Alexander Semin
fw. 344 9 12 21
Pekka Jormakka
fw. 270 4 3 7
Evgeniy Mons
fw. 214 3 0 3
Alexander Shevchenko
fw. 160 1 0 1
Alexei Byvaltsev
fw. 126 0 1 1
Pavel Varfolomeyev
fw. 51 0 0 0
Danila Kvartalnov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Joonas Nättinen
fw. 266 0 5 5
Danila Moiseev
fw. 254 2 0 2
Daniil Pylenkov
df. 237 0 1 1
Evgeniy Katichev
df. 236 0 0 0
Evgeniy Artyuhin
fw. 135 1 0 1
Ivan Petrakov
fw. 118 1 2 3
Nikolay Stasenko
df. 107 0 1 1
Nikita Vyglazov
fw. 75 0 0 0
Mikhail Yepishin
df. 34 0 0 0
Igor Saprykin
gk. 0 0 0 0
Pavel Vorobei
df. 0 0 0 0
Nikita Komarov
fw. 61 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 50 0 0 0
Aleksandr Kulagin
fw. 6 0 0 0
Nikita Goncharov
fw. 2 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
13.10.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
KHL 2018-2019
20.02.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
15.01.19
HC Dinamo Minsk
Vityaz
10.12.18
HC Dinamo Minsk
Vityaz
02.12.18
Vityaz
HC Dinamo Minsk
3
:
3
1
:
2
S
KHL 2017-2018
23.10.17
Vityaz
HC Dinamo Minsk
25.08.17
HC Dinamo Minsk
Vityaz
KHL 2016-2017
06.02.17
HC Dinamo Minsk
Vityaz
3
:
3
1
:
0
S
16.11.16
Vityaz
HC Dinamo Minsk
0
:
3
30.10.16
Vityaz
HC Dinamo Minsk
9
:
6
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
12.11.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
5
:
5
1
:
0
S
CS
03.11.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
01.11.19
Metallurg
HC Dinamo Minsk
PO
30.10.19
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
27.10.19
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
PO
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
22.10.19
HC Dinamo Minsk
Barys
1
:
1
0
:
1
S
PS
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
13.10.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
11.10.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
06.10.19
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
03.10.19
HC Dinamo Minsk
Tractor
V
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
28.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
4
:
4
1
:
0
S
PS
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
PS
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
21.09.19
HC Dinamo Minsk
Jokerit
V
18.09.19
HC Dinamo Minsk
Amur
CO
15.09.19
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
12.09.19
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
V
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
04.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
02.09.19
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
Vityaz
04.11.19
Vityaz
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
02.11.19
Vityaz
Severstal
V
30.10.19
Vityaz
SKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
27.10.19
Vityaz
Kunlun RS
I
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
PO
22.10.19
Sibir
Vityaz
I
20.10.19
Barys
Vityaz
PO
17.10.19
Vityaz
Tractor
V
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
I
13.10.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
09.10.19
Torpedo
Vityaz
I
07.10.19
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.10.19
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
0
:
1
S
PS
03.10.19
CSKA
Vityaz
V
28.09.19
Vityaz
Metallurg
2
:
2
1
:
0
S
CS
24.09.19
Vityaz
Avtomobilist
CO
22.09.19
SKA
Vityaz
V
20.09.19
Lokomotiv
Vityaz
V
18.09.19
Vityaz
Severstal
V
14.09.19
Vityaz
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
CS
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.09.19
Vityaz
HC Dynamo
V
06.09.19
Metallurg
Vityaz
V
04.09.19
Avtomobilist
Vityaz
I
02.09.19
Tractor
Vityaz
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
6
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
7
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
8
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
9
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
17
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
6
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
9
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
10
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
11
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
12
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
5
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
6
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
7
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
8
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
9
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
10
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
11
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan