Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Torpedo

27 ianuarie 2021, 18:10 (EET)
27 ianuarie 2021, 18:10 (EET)
Stadion: Minsk-Arena (Minsk, Belarus)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dominik Furch
gk. 1,796 -77 1 1
Aleksey Kolosov
gk. 423 -20 0 0
Danny Taylor
gk. 389 -22 0 0
Dmitry Znakharenko
df. 770 0 6 6
Vladislav Kolyachonok
df. 634 1 4 5
Ilya Solovyov
df. 585 1 5 6
Vladislav Yeryomenko
df. 570 4 5 9
Ilya Shinkevich
df. 500 0 1 1
Stepan Falkovski
df. 402 6 5 11
Adam Almquist
df. 383 0 3 3
Dmitriy Deryabin
df. 300 0 0 0
Shane Prince
fw. 808 20 19 39
Aleksei Protas
fw. 581 6 7 13
Zak Mitchell
fw. 559 8 7 15
Ilya Usov
fw. 522 2 2 4
Artyom Demkov
fw. 493 8 6 14
Roman Gorbunov
fw. 426 5 4 9
Francis Pare
fw. 402 0 6 6
Rob Klinkhammer
fw. 391 10 7 17
Kirill Voronin
fw. 374 4 7 11
Maksim Sushko
fw. 370 2 3 5
Igor Martunov
fw. 304 3 0 3
Vladimir Alistrov
fw. 244 1 1 2
Aleksandr Kogalev
fw. 223 1 2 3
Pavel Varfolomeyev
fw. 178 4 2 6
Denis Mosalev
fw. 99 1 1 2
Vitaly Pinchuyk
fw. 41 0 0 0
Andrey Pavlenko
fw. 18 0 0 0
Nu vor juca
Brennan Menell
df. 838 5 23 28
Ryan Spooner
fw. 632 6 30 36
Brendon Kozun
fw. 571 16 12 28
Nikita Tolopilo
gk. 176 -8 1 1
Ivan Drozdov
fw. 165 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 159 1 2 3
Aleksandr Pavlovich
fw. 39 0 0 0
Pavel Denisov
df. 38 0 0 0
Vyacheslav Gretsky
fw. 0 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 1,274 -55 0 0
Nikita Serebryakov
gk. 671 -33 1 1
Petr Kochetkov
gk. 337 -14 0 0
Chris Wideman
df. 1,058 7 25 32
Mikhail Orlov
df. 938 0 6 6
Brady Austin
df. 892 3 10 13
Georgy Misharin
df. 773 0 5 5
Mark Marin
df. 689 3 4 7
Ziyat Paigin
df. 620 6 5 11
Artem Alyaev
df. 449 0 5 5
Semion Rycjkin
df. 229 3 2 5
Nikita Bobryashov
df. 93 0 0 0
Yegor Yuzlenko
df. 8 0 0 0
Maksim Fedotov
df. 0 0 0 0
Nikolay Safronov
df. 0 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 1,005 19 32 51
Andy Miele
fw. 862 17 24 41
Andrei Belevich
fw. 804 5 11 16
Anton Shenfeld
fw. 749 12 14 26
Justin Kloos
fw. 731 9 7 16
Jordan Szwarz
fw. 715 8 16 24
Kirill Urakov
fw. 631 5 3 8
Mikhail Varnakov
fw. 596 8 7 15
Ivan Chehovich
fw. 578 13 14 27
Sergey Goncharuk
fw. 462 9 1 10
Artyom Mikheyev
fw. 264 2 1 3
Danil Veryayev
fw. 263 0 1 1
Vadim Pereskokov
fw. 201 1 4 5
Alexey Drobin
fw. 177 0 1 1
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Chris Terry
fw. 121 4 4 8
Denis Pochivalov
fw. 38 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 28 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 11 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0
Nu vor juca
Semyon Der-Arguchintsev
fw. 140 1 4 5

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
19.11.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
12.11.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
5
:
5
1
:
0
S
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
KHL 2018-2019
06.12.18
HC Dinamo Minsk
Torpedo
05.09.18
Torpedo
HC Dinamo Minsk
KHL 2017-2018
17.10.17
HC Dinamo Minsk
Torpedo
08.09.17
Torpedo
HC Dinamo Minsk
KHL 2016-2017
25.11.16
Torpedo
HC Dinamo Minsk
1
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
19.01.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
CO
17.01.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
15.01.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
11.01.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
09.01.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
07.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
05.01.21
HC Dinamo Minsk
SKA
CO
03.01.21
HC Dinamo Minsk
Avangard
CO
30.12.20
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
26.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
CO
24.12.20
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
22.12.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
13.12.20
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
2
S
CS
11.12.20
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
I
09.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
03.12.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
01.12.20
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
29.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
PO
26.11.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
CO
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
CO
21.11.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
19.11.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
15.11.20
Barys
HC Dinamo Minsk
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
V
11.11.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
PO
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
CS
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
PS
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
CS
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
CO
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
V
Torpedo
19.01.21
Torpedo
Neftekhimik
V
17.01.21
Ak Bars
Torpedo
I
15.01.21
HC Dynamo
Torpedo
I
13.01.21
Avangard
Torpedo
V
10.01.21
Torpedo
Tractor
V
07.01.21
Torpedo
Metallurg
I
05.01.21
Neftekhimik
Torpedo
0
:
0
2
:
1
S
PS
03.01.21
HC Sochi
Torpedo
V
30.12.20
Torpedo
Lokomotiv
V
28.12.20
Torpedo
HC Dinamo Riga
V
23.12.20
Torpedo
HC Sochi
V
21.12.20
Torpedo
Barys
PO
15.12.20
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
13.12.20
Severstal
Torpedo
I
11.12.20
Barys
Torpedo
V
08.12.20
Torpedo
CSKA
I
05.12.20
Kunlun RS
Torpedo
CO
03.12.20
Vityaz
Torpedo
V
01.12.20
Torpedo
Tractor
V
29.11.20
Torpedo
Metallurg
I
26.11.20
Torpedo
Jokerit
V
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
V
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
CS
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
I
17.11.20
Sibir
Torpedo
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
V
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
I
01.11.20
Torpedo
Amur
PO
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
CO
21.10.20
CSKA
Torpedo
CO
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
12.10.20
Torpedo
Sibir
V
06.10.20
Amur
Torpedo
I
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.10.20
Sibir
Torpedo
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
V
24.09.20
Torpedo
Amur
PO
20.09.20
SKA
Torpedo
I
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
3
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
4
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
5
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
6
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
7
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
8
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
9
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
10
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
11
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
3
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
4
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
5
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
6
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
7
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
8
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
9
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
10
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
11
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
12
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
2
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
3
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
4
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
5
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
6
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
2
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
3
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
4
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
5
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
6
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
3
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
4
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
5
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
3
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
4
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
5
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
6
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
3
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
4
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
5
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
6
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
7
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
8
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
9
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
10
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
11
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
12
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
13
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
14
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
15
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
16
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
17
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
18
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
19
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
20
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
21
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
22
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
23
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 15-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
3
Ak Bars
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
5
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 16-13 7
6
SKA
5 3 0 0 1 1 0 12-9 7
7
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 12-10 7
8
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 18-13 6
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
10
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 11-11 6
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-8 6
12
Amur
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
13
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 13-19 6
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-10 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
17
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 8-9 4
18
Lokomotiv
5 1 0 1 3 0 0 11-15 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 9-12 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 1 1 3 0 0 8-11 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 15-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-22 2
23
Sibir
5 0 0 1 4 0 0 7-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 17 1 2 1 2 2 83-46 44
2
CSKA
25 16 2 0 3 3 1 80-49 40
3
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
4
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
7
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
8
HC Dynamo
24 11 3 0 7 1 2 72-62 31
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
10
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
11
Avtomobilist
24 10 2 0 7 2 3 66-58 29
12
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
13
Vityaz
26 11 0 2 12 0 1 68-76 27
14
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
15
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
16
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
17
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
19 10 1 1 7 0 0 61-44 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
23 6 0 0 11 4 2 58-81 18
22
HC Sochi
25 6 0 0 13 4 2 56-82 18
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
26 15 0 1 6 3 1 78-52 36
2
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
8
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
9
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
10
Barys
23 8 5 1 8 1 0 56-58 29
11
Salavat Yulaev
24 9 2 2 9 2 0 67-62 28
12
Lokomotiv
25 8 2 2 9 4 0 66-60 28
13
Avangard
24 9 1 0 8 4 2 65-63 26
14
Severstal
24 6 3 2 10 1 2 58-72 25
15
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
16
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
24 7 0 1 15 0 1 53-61 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Amur
25 2 3 1 17 0 2 52-89 14
21
Neftekhimik
22 6 0 0 16 0 0 49-95 12
22
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
23
HC Dinamo Riga
24 1 2 1 17 2 1 51-92 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide