Meciuri azi

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Neftekhimik – Lokomotiv: ponturi pariuri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
HC Sochi – Kunlun RS: ponturi pariuri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
HC Dinamo Minsk – SKA: ponturi pariuri
24 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Torpedo – CSKA: ponturi pariuri
24 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Barys – Lada: ponturi pariuri
Arata tot

HC Dinamo Minsk — HC Sochi: ponturi pariuri 9 noiembrie 2023

Cote HC Dinamo Minsk — HC Sochi

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.65
4.10
4.25
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dinamo Minsk – HC Sochi

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
06.11.23
HC Dinamo Minsk
Avangard
3
:
3
0
:
2
S
PS
04.11.23
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
02.11.23
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
CO
31.10.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
29.10.23
Avangard
HC Dinamo Minsk
V
27.10.23
Barys
HC Dinamo Minsk
CO
22.10.23
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
CO
19.10.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
3
:
3
2
:
3
S
PS
15.10.23
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
13.10.23
SKA
HC Dinamo Minsk
I
11.10.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
06.10.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
CS
04.10.23
HC Dinamo Minsk
SKA
V
02.10.23
HC Dinamo Minsk
Barys
V
30.09.23
HC Dinamo Minsk
Lada
PO
26.09.23
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
24.09.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
22.09.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
20.09.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
14.09.23
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
12.09.23
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.23
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
06.09.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
04.09.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
02.09.23
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
CO
HC Sochi
07.11.23
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
04.11.23
HC Sochi
Avangard
PO
02.11.23
HC Sochi
Amur
I
31.10.23
HC Sochi
HC Dynamo
I
30.10.23
HC Sochi
HC Dynamo
I
27.10.23
HC Sochi
SKA
V
20.10.23
HC Sochi
Barys
I
18.10.23
HC Sochi
HC Spartak
I
16.10.23
HC Sochi
HC Spartak
I
14.10.23
CSKA
HC Sochi
I
12.10.23
Neftekhimik
HC Sochi
2
:
2
2
:
3
S
CS
09.10.23
HC Sochi
CSKA
PO
07.10.23
HC Sochi
Severstal
I
05.10.23
HC Sochi
Severstal
V
02.10.23
HC Sochi
SKA
V
30.09.23
Torpedo
HC Sochi
V
28.09.23
CSKA
HC Sochi
I
26.09.23
HC Spartak
HC Sochi
V
21.09.23
HC Sochi
Tractor
V
18.09.23
HC Sochi
Severstal
V
15.09.23
HC Sochi
Sibir
V
13.09.23
Severstal
HC Sochi
CO
11.09.23
Lokomotiv
HC Sochi
V
09.09.23
HC Dynamo
HC Sochi
I
06.09.23
Ak Bars
HC Sochi
V
04.09.23
Kunlun RS
HC Sochi
I
02.09.23
Severstal
HC Sochi
I

Meciurile head-to-head: HC Dinamo Minsk — HC Sochi

KHL 2022-2023
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
KHL 2021-2022
05.12.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
03.10.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
KHL 2020-2021
07.02.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
19.01.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
19.11.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
5
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
6
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
7
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
8
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
9
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
10
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
11
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
2
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
3
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
4
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
5
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
6
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
7
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
8
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
9
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
10
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
11
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
12
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
3
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
4
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
5
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
6
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
7
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
8
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
9
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
10
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
2
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
3
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
5
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
6
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
7
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
8
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
9
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
10
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
11
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
3
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
6
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
9
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
10
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
3
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
4
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
5
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
6
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
7
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
6
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
9
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
3
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
4
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
5
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
6
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
7
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
8
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
9
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
10
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
11
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
2
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
3
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
4
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
5
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
2
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
3
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
4
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
5
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
6
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
3
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
4
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
5
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
6
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
2
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
3
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
4
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
5
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
6
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
2
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
4
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
2
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
4
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
5
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
3
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
4
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
5
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
6
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
2
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
3
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
4
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
5
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
6
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
3
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
4
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
6
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
2
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
3
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
4
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
5
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
3
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
4
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
5
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
4
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
5
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
6
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
4
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
5
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
6
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
66 31 9 4 16 3 3 207-154 94
2
SKA
66 39 2 4 18 2 1 213-135 93
3
Lokomotiv
66 34 7 2 18 1 4 171-135 91
4
Metallurg
66 33 7 2 17 3 4 207-165 91
5
Avangard
66 31 9 3 18 5 0 208-175 91
6
Salavat Yulaev
66 35 4 2 19 4 2 191-138 88
7
HC Spartak
66 35 3 1 19 4 4 226-182 86
8
Ak Bars
66 31 6 2 25 2 0 167-136 80
9
Severstal
66 30 1 5 22 5 3 197-176 80
10
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 161-157 80
11
Tractor
66 27 5 3 25 4 2 176-162 76
12
Torpedo
66 27 5 2 26 3 3 184-173 74
13
Lada
66 23 3 4 22 10 4 156-165 74
14
CSKA
66 29 3 1 26 6 1 188-161 73
15
Amur
66 23 3 3 25 5 7 154-170 70
16
HC Dinamo Minsk
66 25 5 1 30 3 2 175-171 67
17
Neftekhimik
66 19 6 1 26 8 6 151-196 66
18
Sibir
66 19 3 5 28 8 3 146-178 65
19
Admiral
66 14 4 3 34 5 6 143-189 53
20
Kunlun RS
65 14 5 4 36 4 2 151-213 52
21
HC Sochi
66 18 1 3 37 7 0 160-246 51
22
Barys
66 11 4 5 38 5 3 135-201 48
23
Vityaz
66 14 4 2 39 3 4 131-220 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 3 2 0 0 0 0 15-8 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 16-8 8
3
Amur
5 4 0 0 1 0 0 15-10 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
5
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 13-10 7
6
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 18-13 7
7
Lokomotiv
5 2 1 0 1 0 1 15-14 7
8
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 12-13 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
10
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 15-11 6
11
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 11-7 6
12
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 11-9 5
14
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 9-10 5
15
Avangard
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 14-12 4
17
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 12-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 8-17 4
19
Neftekhimik
5 0 1 0 2 1 1 8-13 4
20
Lada
5 0 1 0 3 0 1 5-11 3
21
Barys
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
22
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 8-18 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Metallurg
32 20 3 1 5 1 2 112-70 51
3
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
4
Ak Bars
32 17 5 2 7 1 0 93-64 49
5
Salavat Yulaev
32 20 2 1 8 0 1 99-54 47
6
Avtomobilist
33 14 4 3 7 3 2 79-72 47
7
HC Dynamo
32 16 4 2 8 1 1 109-75 46
8
HC Spartak
32 18 3 1 10 0 0 118-94 44
9
Tractor
32 17 3 1 9 1 1 85-58 44
10
Neftekhimik
33 12 4 1 6 6 4 82-82 44
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
14
Torpedo
32 14 3 2 10 2 1 93-82 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
33 14 1 1 13 2 2 80-79 36
19
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 15 3 2 79-97 29
21
Barys
32 8 2 2 15 3 2 70-82 29
22
HC Sochi
32 10 0 1 16 5 0 84-119 27
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
32 20 1 2 6 0 3 90-60 49
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
32 18 0 3 10 0 1 95-72 43
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
7
Avangard
32 11 6 1 10 4 0 85-93 40
8
Severstal
32 15 0 3 11 2 1 95-78 39
9
CSKA
32 13 1 1 12 5 0 85-81 35
10
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
11
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
12
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
13
Amur
32 7 3 3 13 3 3 65-83 32
14
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
15
HC Dinamo Minsk
33 11 4 0 17 1 0 95-92 31
16
Lada
32 6 3 2 12 8 1 70-91 31
17
Sibir
32 7 3 2 16 4 0 64-89 28
18
Vityaz
32 9 0 1 17 3 2 62-108 25
19
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
20
Kunlun RS
33 6 2 3 21 1 0 72-116 23
21
Admiral
32 5 1 3 18 3 2 61-97 23
22
Neftekhimik
33 7 2 0 20 2 2 69-114 22
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 18 -39 0 0
Dylan Ferguson
gk. 6 -15 0 0
Yegor Velmakin
gk. 3 -7 0 0
Kodie Curran
df. 25 5 11 16
Yanni Kaldis
df. 25 6 7 13
Nikita Smirnov
df. 23 1 5 6
Dmitriy Deryabin
df. 20 0 1 1
Dmitri Korobov
df. 15 0 1 1
Ilya Shinkevich
df. 14 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 13 1 1 2
Robert Hamilton
df. 12 0 6 6
Nikita Zhikharev
df. 9 0 0 0
Oleg Pozhigan
df. 6 0 0 0
Ilya Sushko
df. 4 0 0 0
Konstantin Volochko
df. 1 0 1 1
Dmitry Znakharenko
df. 0 0 0 0
Alexander V. Volkov
fw. 25 4 9 13
Vadim Moroz
fw. 25 5 6 11
Nick Merkley
fw. 24 7 5 12
Sam Anas
fw. 24 6 8 14
Vitaly Pinchuyk
fw. 24 8 9 17
Andrei Stas
fw. 23 5 0 5
Daniil Sotishvili
fw. 20 1 0 1
Timofey Kovgorenya
fw. 20 3 1 4
Roman Gorbunov
fw. 19 8 5 13
Vladislav Kodola
fw. 19 1 4 5
Vyacheslav Osnovin
fw. 18 1 6 7
Sergey Kuznetsov
fw. 16 1 4 5
Yegor Borikov
fw. 16 1 1 2
Gemel Smith
fw. 15 4 1 5
Yegor Ignatenko
fw. 14 1 0 1
Nikita Pyshkaylo
fw. 12 0 2 2
Stepan Zvyagin
fw. 4 0 1 1
Daniil Lipsky
fw. 3 0 0 0
Ivan Sekerin
fw. 1 0 0 0
Alexander Suvorov
fw. 0 0 0 0
Miroslav Mikhalev
fw. 0 0 0 0
Valentin Demchenko
fw. 0 0 0 0
Yegor Klavdiyev
fw. 0 0 0 0
HC Sochi

Dmitrii Kokorev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Mikhail Berdin
gk. 21 -64 0 0
Maxim Tretyak
gk. 7 -25 0 0
Nikita Bogdanov
gk. 1 -4 0 0
Danila Galenyuk
df. 27 3 5 8
Gleb Koryagin
df. 27 0 1 1
Jesse Graham
df. 26 4 12 16
Artem A. Volkov
df. 25 2 3 5
Roman Manuhov
df. 25 0 2 2
Fedor Kroshynskiy
df. 21 0 2 2
Vasily Machulin
df. 13 1 1 2
Semyon Ibragimov
df. 12 1 0 1
Roman Yuzbashyan
df. 2 0 0 0
Sergei Popov
fw. 27 7 1 8
Amir Garaev
fw. 26 4 7 11
Artur Tyanulin
fw. 25 8 11 19
Michal Kristof
fw. 24 4 12 16
Kirill Rasskazov
fw. 23 5 3 8
Timur Khafizov
fw. 22 4 2 6
Dmitry Zavgorodniy
fw. 21 3 4 7
Anton Sagadeyev
fw. 20 0 5 5
Ildar Shiksatdarov
fw. 20 1 1 2
Matvei Michkov
fw. 20 9 9 18
Artyom Nikolaev
fw. 15 1 2 3
Kirill Petkov
fw. 14 0 1 1
Nikita Feoktistov
fw. 14 1 1 2
Daniil Seroukh
fw. 13 1 0 1
Alexander Morozov
fw. 12 0 0 0
Marat Khusnutdinov
fw. 11 2 3 5
Jeremy Bracco
fw. 8 1 2 3
Gavriil Voloskov
fw. 4 0 0 0
Danil Avershin
fw. 3 0 0 0
Tigran Yarulin
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token