Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — SKA 1 octombrie 2022

1 octombrie 2022, 18:00 (EEST)
Stadion: Minsk-Arena (Minsk, Belarus)

Betting bonuses for meeting HC Dinamo Minsk - SKA

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 0 0 0 0
Konstantin Shostak
gk. 0 0 0 0
Alexey Emelin
df. 0 0 0 0
Anton Lindholm
df. 0 0 0 0
Dmitri Korobov
df. 0 0 0 0
Dmitriy Deryabin
df. 0 0 0 0
Ilya Shinkevich
df. 0 0 0 0
Ilya Sushko
df. 0 0 0 0
Mark Barberio
df. 0 0 0 0
Sergey Kuznetsov
df. 0 0 0 0
Sergey Sapego
df. 0 0 0 0
Shawn Lalonde
df. 0 0 0 0
Brendon Kozun
fw. 0 0 0 0
Denis Mosalev
fw. 0 0 0 0
Dmitriy Sokolov
fw. 0 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 0 0 0 0
Igor Martunov
fw. 0 0 0 0
Ilya Usov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Shalagin
fw. 0 0 0 0
Nick Merkley
fw. 0 0 0 0
Nikita Pyshkaylo
fw. 0 0 0 0
Pavel Varfolomeyev
fw. 0 0 0 0
Roman Gorbunov
fw. 0 0 0 0
Ryan Spooner
fw. 0 0 0 0
Valentin Demchenko
fw. 0 0 0 0
Vitaly Pinchuyk
fw. 0 0 0 0
Vladimir Alistrov
fw. 0 0 0 0
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Samonov
gk. 0 0 0 0
Dmitriy Nikolaev
gk. 0 0 0 0
Nikita Bogdanov
gk. 0 0 0 0
Alex Grant
df. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 0 0 0 0
Andrei Pedan
df. 0 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 0 0 0 0
Daniil Pylenkov
df. 0 0 0 0
Evgeni Kalabushkin
df. 0 0 0 0
Georgi Solyannikov
df. 0 0 0 0
Georgy Berdyukov
df. 0 0 0 0
Grigoriy Gryaznov
df. 0 0 0 0
Grigory Vashchenko
df. 0 0 0 0
Igor Odgiganov
df. 0 0 0 0
Ivan Mishchenko
df. 0 0 0 0
Kirill Kirsanov
df. 0 0 0 0
Mikhail Pashnin
df. 0 0 0 0
Nikita Kamalov
df. 0 0 0 0
Nikita Smirnov
df. 0 0 0 0
Nikita Vaschenko
df. 0 0 0 0
Roman Rukavishnikov
df. 0 0 0 0
Stepan Falkovski
df. 0 0 0 0
Yegor Zelenov
df. 0 0 0 0
Alexander Volkov
fw. 0 0 0 0
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 0 0 0 0
Artyom Fyodorov
fw. 0 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 0 0 0 0
Daniil Ogirchuk
fw. 0 0 0 0
Danila Moiseev
fw. 0 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 0 0 0 0
Emil Galimov
fw. 0 0 0 0
Evgeny Ketov
fw. 0 0 0 0
Kirill Melnichenko
fw. 0 0 0 0
Marat Khairullin
fw. 0 0 0 0
Marat Khusnutdinov
fw. 0 0 0 0
Maxim Groshev
fw. 0 0 0 0
Mikhail Vorobyov
fw. 0 0 0 0
Nikolai Prokhorkin
fw. 0 0 0 0
Nikolay Polyakov
fw. 0 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 0 0 0 0
Semen Demidov
fw. 0 0 0 0
Valentin Zykov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kurbatov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Tsitsyura
fw. 0 0 0 0
Zakhar Bardakov
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
08.03.22
HC Dinamo Minsk
SKA
06.03.22
HC Dinamo Minsk
SKA
04.03.22
SKA
HC Dinamo Minsk
02.03.22
SKA
HC Dinamo Minsk
01.12.21
SKA
HC Dinamo Minsk
25.09.21
HC Dinamo Minsk
SKA
KHL 2020-2021
10.03.21
SKA
HC Dinamo Minsk
08.03.21
HC Dinamo Minsk
SKA
06.03.21
HC Dinamo Minsk
SKA
04.03.21
SKA
HC Dinamo Minsk
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Comentarii