Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:1
HC Dinamo Minsk — Severstal Meci incheiat 25 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
17 ianuarie 2021, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Severstal

25 octombrie 2020, 16:10 (EET)
25 octombrie 2020, 16:10 (EET) Meci incheiat
Stadion: Minsk-Arena (Minsk, Belarus)
Arbitru: , Sergei Morozov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Tolopilo
gk. 176 -8 1 1
Aleksey Kolosov
gk. 59 -3 0 0
Ilya Shinkevich
df. 340 0 0 0
Dmitry Znakharenko
df. 310 0 3 3
Brennan Menell
df. 250 1 9 10
Adam Almquist
df. 210 0 2 2
Ilya Solovyov
df. 183 0 2 2
Vladislav Yeryomenko
df. 161 1 2 3
Dmitriy Deryabin
df. 97 0 0 0
Yevgeni Nogachyov
df. 44 0 0 0
Egor Sharangovich
fw. 320 7 2 9
Aleksei Protas
fw. 246 4 1 5
Shane Prince
fw. 191 6 5 11
Brendon Kozun
fw. 189 6 4 10
Ryan Spooner
fw. 186 1 11 12
Ilya Usov
fw. 176 0 1 1
Maksim Sushko
fw. 108 1 0 1
Igor Martunov
fw. 107 2 0 2
Vladimir Alistrov
fw. 50 0 1 1
Ilya Litvinov
fw. 45 0 0 0
Artem Anosov
fw. 40 0 0 0
Vitaly Pinchuyk
fw. 36 0 0 0
Nu vor juca
Dominik Furch
gk. 605 -30 0 0
Rob Klinkhammer
fw. 272 7 6 13
Vladislav Kolyachonok
df. 250 1 2 3
Francis Pare
fw. 211 0 5 5
Danny Taylor
gk. 188 -6 0 0
Ivan Drozdov
fw. 148 0 0 0
Artyom Demkov
fw. 136 6 1 7
Ivan Lodnia
fw. 131 0 4 4
Dmitry Buynitsky
fw. 116 1 1 2
Aleksandr Kogalev
fw. 99 0 1 1
Kirill Voronin
fw. 87 2 1 3
Roman Gorbunov
fw. 73 1 1 2
Igor Revenko
fw. 58 0 0 0
Stepan Falkovski
df. 57 0 1 1
Sergey Bogoleisha
df. 54 0 0 0
Pavel Denisov
df. 28 0 0 0
Andrey Pavlenko
fw. 18 0 0 0
Aleksandr Pavlovich
fw. 0 0 0 0
Vyacheslav Gretsky
fw. 0 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shugayev
gk. 249 -11 0 0
Denis Rybalkin
gk. 0 0 0 0
Vladislav Provolnev
df. 329 1 4 5
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 317 0 2 2
Vadim Kudako
df. 253 1 1 2
Kirill Adamchuk
df. 233 0 4 4
Shawn Lalonde
df. 228 0 2 2
Maksim Afanasiev
df. 115 0 1 1
Mikhail Tikhonov
df. 79 0 1 1
Vladislav Kodola
fw. 294 3 5 8
Alexander Petunin
fw. 289 5 5 10
Adam Liska
fw. 263 2 3 5
Kirill Kapustin
fw. 246 2 3 5
Denis Vikharev
fw. 230 3 0 3
Igor Geraskin
fw. 209 2 1 3
Andrei Alexeyev
fw. 181 0 2 2
Vladislav Kara
fw. 163 0 2 2
David Dumbadze
fw. 157 1 1 2
Roberts Bukarts
fw. 102 2 1 3
Joonas Nättinen
fw. 49 1 2 3
Maksim Kazakov
fw. 49 0 0 0
Yegor Chizhikov
fw. 42 2 0 2
Nu vor juca
Vladislav Podyapolsky
gk. 722 -31 0 0
Daniil Vovchenko
fw. 281 4 1 5
Makar Khabarov
df. 221 0 1 1
Egor Morozov
fw. 207 1 6 7
Egor Yakovlev
fw. 134 0 2 2
Anton Sizov
df. 124 2 1 3
Jindrich Abdul
fw. 78 2 0 2
Konstantin Shostak
gk. 59 -2 0 0
Artyom Gareyev
fw. 50 1 1 2
Tmur Karimov
df. 39 0 2 2
Yuriy Trubachev
fw. 28 0 0 0
Ivan Rogov
df. 27 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.82
3.70
2.25
1.97
1.80
2.75
3.60
2.30
2.00
1.75
2.75
4.10
2.25
2.40
1.55
2.70
4.00
2.20
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
25.01.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
03.01.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
06.12.19
HC Dinamo Minsk
Severstal
3
:
3
0
:
1
S
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
KHL 2018-2019
14.10.18
HC Dinamo Minsk
Severstal
20.09.18
Severstal
HC Dinamo Minsk
KHL 2017-2018
04.11.17
HC Dinamo Minsk
Severstal
04.09.17
Severstal
HC Dinamo Minsk
KHL 2016-2017
04.01.17
HC Dinamo Minsk
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
CS
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
PS
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
CS
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
CO
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
V
Severstal
23.10.20
Severstal
Metallurg
I
21.10.20
Severstal
HC Sochi
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
V
15.10.20
Severstal
Tractor
I
10.10.20
Barys
Severstal
V
08.10.20
Amur
Severstal
I
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
8
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
6
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
9
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
4
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
4
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
3
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
5
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
6
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
7
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
8
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
9
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
18 6 2 2 7 0 1 49-51 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
14
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
15
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
18
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 14-5 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 13-6 8
5
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 20-12 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Barys
5 0 3 0 1 1 0 12-12 7
8
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
10
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
11
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
13
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
16
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-21 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 4 0 0 7-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
HC Spartak
11 4 0 1 3 3 0 34-31 13
7
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
8
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
9
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
10
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
11
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
4
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
5
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
6
Lokomotiv
9 5 1 1 2 0 0 25-12 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
18
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8