Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Severstal

25 ianuarie 2021, 18:10 (EET)
25 ianuarie 2021, 18:10 (EET)
Stadion: Minsk-Arena (Minsk, Belarus)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dominik Furch
gk. 1,733 -75 1 1
Aleksey Kolosov
gk. 423 -20 0 0
Danny Taylor
gk. 389 -22 0 0
Brennan Menell
df. 838 5 23 28
Dmitry Znakharenko
df. 757 0 5 5
Vladislav Kolyachonok
df. 626 1 4 5
Ilya Solovyov
df. 564 1 5 6
Vladislav Yeryomenko
df. 553 4 5 9
Ilya Shinkevich
df. 484 0 1 1
Stepan Falkovski
df. 379 5 4 9
Adam Almquist
df. 361 0 3 3
Dmitriy Deryabin
df. 300 0 0 0
Shane Prince
fw. 784 20 18 38
Ryan Spooner
fw. 632 6 30 36
Aleksei Protas
fw. 569 6 6 12
Zak Mitchell
fw. 545 7 6 13
Ilya Usov
fw. 513 2 2 4
Artyom Demkov
fw. 488 8 6 14
Roman Gorbunov
fw. 408 4 4 8
Francis Pare
fw. 387 0 6 6
Maksim Sushko
fw. 370 2 3 5
Rob Klinkhammer
fw. 369 10 6 16
Kirill Voronin
fw. 364 4 7 11
Igor Martunov
fw. 304 3 0 3
Vladimir Alistrov
fw. 233 1 1 2
Aleksandr Kogalev
fw. 210 1 2 3
Pavel Varfolomeyev
fw. 160 4 2 6
Denis Mosalev
fw. 83 1 1 2
Vitaly Pinchuyk
fw. 41 0 0 0
Aleksandr Pavlovich
fw. 39 0 0 0
Andrey Pavlenko
fw. 18 0 0 0
Nu vor juca
Brendon Kozun
fw. 571 16 12 28
Nikita Tolopilo
gk. 176 -8 1 1
Ivan Drozdov
fw. 165 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 159 1 2 3
Pavel Denisov
df. 38 0 0 0
Vyacheslav Gretsky
fw. 0 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 1,909 -80 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 811 -32 0 0
Konstantin Shostak
gk. 65 -4 0 0
Vladislav Provolnev
df. 942 9 10 19
Shawn Lalonde
df. 829 3 9 12
Kirill Adamchuk
df. 767 0 9 9
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 755 0 6 6
Vadim Kudako
df. 620 1 3 4
Makar Khabarov
df. 445 0 2 2
Mikhail Tikhonov
df. 286 0 1 1
Anton Sizov
df. 237 2 2 4
Nikita Makeyev
df. 112 0 0 0
Tmur Karimov
df. 78 0 2 2
Ivan Rogov
df. 71 1 0 1
Alexander Petunin
fw. 819 14 15 29
Daniil Vovchenko
fw. 745 14 6 20
Vladislav Kodola
fw. 722 7 18 25
Igor Geraskin
fw. 663 7 13 20
Adam Liska
fw. 617 4 9 13
Egor Morozov
fw. 612 9 10 19
Kirill Kapustin
fw. 593 6 11 17
Denis Vikharev
fw. 571 6 6 12
Andrei Alexeyev
fw. 495 1 2 3
David Dumbadze
fw. 388 2 3 5
Artyom Gareyev
fw. 384 2 5 7
Joonas Nättinen
fw. 381 4 11 15
Yacob Berglund
fw. 335 5 6 11
Nikita Guslistov
fw. 143 2 0 2
Maksim Kazakov
fw. 125 1 1 2
Dmitriy Moiseev
fw. 48 0 1 1
Maxim Nevolin
fw. 25 0 0 0
Nu vor juca
Jindrich Abdul
fw. 78 2 0 2
Yegor Chizhikov
fw. 55 2 0 2

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
17.01.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
25.01.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
03.01.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
06.12.19
HC Dinamo Minsk
Severstal
3
:
3
0
:
1
S
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
KHL 2018-2019
14.10.18
HC Dinamo Minsk
Severstal
20.09.18
Severstal
HC Dinamo Minsk
KHL 2017-2018
04.11.17
HC Dinamo Minsk
Severstal
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
17.01.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
15.01.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
11.01.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
09.01.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
07.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
V
05.01.21
HC Dinamo Minsk
SKA
CO
03.01.21
HC Dinamo Minsk
Avangard
CO
30.12.20
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
26.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
CO
24.12.20
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
22.12.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
13.12.20
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
2
S
CS
11.12.20
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
I
09.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
03.12.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
01.12.20
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
29.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
PO
26.11.20
HC Dinamo Minsk
Vityaz
CO
24.11.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
CO
21.11.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
19.11.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
15.11.20
Barys
HC Dinamo Minsk
V
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
V
11.11.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
01.11.20
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
PO
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
CS
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
PS
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
CS
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
CO
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
V
Severstal
17.01.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
PS
15.01.21
Severstal
HC Dinamo Riga
V
10.01.21
Severstal
HC Sochi
V
07.01.21
Avangard
Severstal
I
05.01.21
Kunlun RS
Severstal
V
30.12.20
HC Sochi
Severstal
I
28.12.20
Severstal
Neftekhimik
V
26.12.20
Jokerit
Severstal
3
:
3
3
:
2
S
PS
24.12.20
SKA
Severstal
I
22.12.20
Lokomotiv
Severstal
I
13.12.20
Severstal
Torpedo
V
11.12.20
Severstal
HC Spartak
V
09.12.20
Severstal
HC Dinamo Riga
V
06.12.20
Severstal
Avangard
1
:
1
2
:
1
S
CS
04.12.20
HC Dinamo Riga
Severstal
CO
01.12.20
Lokomotiv
Severstal
I
29.11.20
Ak Bars
Severstal
I
26.11.20
Severstal
SKA
I
24.11.20
Severstal
Vityaz
V
22.11.20
Metallurg
Severstal
V
20.11.20
Vityaz
Severstal
I
18.11.20
HC Spartak
Severstal
PO
14.11.20
Severstal
SKA
I
12.11.20
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
08.11.20
Severstal
Barys
I
01.11.20
Severstal
Jokerit
V
30.10.20
Severstal
Vityaz
I
27.10.20
HC Spartak
Severstal
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
CO
23.10.20
Severstal
Metallurg
I
21.10.20
Severstal
HC Sochi
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
V
15.10.20
Severstal
Tractor
I
10.10.20
Barys
Severstal
V
08.10.20
Amur
Severstal
I
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
5
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
6
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
7
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
8
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
9
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
10
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
11
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
3
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
4
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
5
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
6
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
7
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
8
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
9
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
10
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
11
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
12
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
2
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
3
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
4
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
5
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
6
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
2
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
3
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
4
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
5
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
6
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
3
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
4
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
5
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
3
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
4
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
5
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
6
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 28 2 5 8 3 1 152-97 74
2
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
3
Lokomotiv
46 23 4 2 12 4 1 139-94 63
4
Avangard
47 24 2 0 11 5 5 138-111 62
5
SKA
47 24 1 2 12 4 4 140-106 62
6
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
7
Salavat Yulaev
48 20 4 4 16 3 1 145-126 60
8
Metallurg
46 23 0 4 14 4 1 122-110 59
9
Avtomobilist
47 21 3 2 14 4 3 126-112 59
10
Tractor
46 23 2 1 17 1 2 120-108 55
11
Torpedo
48 18 3 3 18 4 2 136-138 54
12
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
13
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
14
Severstal
46 17 4 3 18 1 3 111-123 52
15
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
16
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
17
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
18
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
19
Amur
46 13 3 1 25 0 4 112-138 38
20
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
21
Neftekhimik
46 11 2 2 31 0 0 103-164 30
22
Kunlun RS
44 10 0 1 26 5 2 103-154 29
23
HC Dinamo Riga
45 4 1 2 31 5 2 92-158 21
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 11-5 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 19-8 8
4
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 15-12 8
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 23-16 7
6
Amur
5 3 0 0 1 0 1 19-14 7
7
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 15-12 7
8
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 13-10 7
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 15-10 6
10
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
11
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-7 6
12
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 8-13 6
13
Tractor
5 2 0 0 2 0 1 12-13 5
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 13-17 4
17
Barys
5 2 0 0 3 0 0 12-19 4
18
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 11-11 4
20
SKA
5 1 0 0 2 2 0 10-15 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 11-19 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 6-18 1
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 8-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 17 1 2 1 1 1 76-37 42
2
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
3
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
4
CSKA
23 14 2 0 3 3 1 75-46 36
5
Salavat Yulaev
25 11 2 2 7 2 1 79-66 33
6
Torpedo
24 13 0 0 6 4 1 75-65 31
7
HC Dynamo
23 11 3 0 6 1 2 72-60 31
8
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
9
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
10
Avtomobilist
22 10 2 0 5 2 3 62-49 29
11
Metallurg
23 13 0 0 8 1 1 60-57 28
12
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
13
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
14
Tractor
21 10 2 0 7 1 1 57-49 26
15
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
16
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
17
Vityaz
24 10 0 2 11 0 1 64-72 25
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
18 10 1 1 6 0 0 60-40 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
21 6 0 0 10 3 2 51-72 17
22
HC Sochi
23 5 0 0 13 3 2 51-79 15
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
24 13 0 1 6 3 1 72-50 32
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
8
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
9
HC Dinamo Minsk
23 9 1 3 8 1 1 70-68 28
10
Salavat Yulaev
23 9 2 2 9 1 0 66-60 27
11
Lokomotiv
23 8 2 1 8 4 0 61-53 26
12
Barys
21 6 5 1 8 1 0 50-57 25
13
HC Spartak
23 9 2 0 10 0 2 61-66 24
14
Avangard
23 8 1 0 8 4 2 62-61 24
15
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
16
Severstal
22 5 3 2 9 1 2 50-65 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
22 7 0 1 13 0 1 52-55 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
21
Amur
23 2 2 1 16 0 2 47-84 12
22
Neftekhimik
20 5 0 0 15 0 0 42-83 10
23
HC Dinamo Riga
22 1 1 1 16 2 1 43-83 9
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide