HC Dinamo Minsk — Severstal: ponturi pariuri 6 februarie 2024

Cote HC Dinamo Minsk — Severstal

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.40
3.80
2.40
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dinamo Minsk – Severstal

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
04.02.24
HC Dinamo Minsk
Admiral
V
02.02.24
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
31.01.24
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
28.01.24
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
26.01.24
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
24.01.24
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
22.01.24
SKA
HC Dinamo Minsk
V
20.01.24
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
17.01.24
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
16.01.24
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
14.01.24
HC Dinamo Minsk
Tractor
V
11.01.24
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
09.01.24
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
07.01.24
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
05.01.24
HC Dinamo Minsk
Amur
I
30.12.23
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
28.12.23
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
26.12.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
I
24.12.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
22.12.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
I
19.12.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
05.12.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
03.12.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
01.12.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
29.11.23
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
26.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
24.11.23
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
22.11.23
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
20.11.23
Lada
HC Dinamo Minsk
I
16.11.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
14.11.23
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
12.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
10.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
09.11.23
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
06.11.23
HC Dinamo Minsk
Avangard
3
:
3
0
:
2
S
PS
04.11.23
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
02.11.23
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
31.10.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
29.10.23
Avangard
HC Dinamo Minsk
V
27.10.23
Barys
HC Dinamo Minsk
V
22.10.23
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
19.10.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
3
:
3
2
:
3
S
PS
15.10.23
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
13.10.23
SKA
HC Dinamo Minsk
I
11.10.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
06.10.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
CS
04.10.23
HC Dinamo Minsk
SKA
V
02.10.23
HC Dinamo Minsk
Barys
V
30.09.23
HC Dinamo Minsk
Lada
I
26.09.23
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
V
24.09.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
22.09.23
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
20.09.23
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
14.09.23
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
12.09.23
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
I
08.09.23
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
06.09.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
04.09.23
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
02.09.23
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
Severstal
04.02.24
Torpedo
Severstal
V
02.02.24
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
28.01.24
Severstal
CSKA
I
26.01.24
Severstal
Sibir
V
23.01.24
Severstal
Avangard
I
21.01.24
Metallurg
Severstal
I
19.01.24
Avtomobilist
Severstal
V
17.01.24
Tractor
Severstal
0
:
0
2
:
3
S
CS
14.01.24
Severstal
SKA
V
12.01.24
Severstal
Kunlun RS
V
07.01.24
Severstal
HC Sochi
V
05.01.24
Severstal
Vityaz
V
03.01.24
Severstal
Amur
V
30.12.23
CSKA
Severstal
I
28.12.23
Severstal
Kunlun RS
V
26.12.23
Severstal
Tractor
I
24.12.23
Severstal
Admiral
V
21.12.23
Severstal
Torpedo
I
19.12.23
Lokomotiv
Severstal
V
07.12.23
Severstal
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
PS
05.12.23
Severstal
Ak Bars
V
03.12.23
Severstal
Barys
I
28.11.23
Sibir
Severstal
V
26.11.23
Admiral
Severstal
4
:
4
0
:
2
S
CS
24.11.23
Amur
Severstal
I
22.11.23
Severstal
CSKA
I
19.11.23
Severstal
Vityaz
I
18.11.23
Severstal
Vityaz
V
16.11.23
Severstal
SKA
I
14.11.23
Avangard
Severstal
I
12.11.23
Barys
Severstal
I
10.11.23
Vityaz
Severstal
I
06.11.23
Kunlun RS
Severstal
3
:
3
0
:
2
S
CS
05.11.23
Kunlun RS
Severstal
V
02.11.23
Lada
Severstal
V
31.10.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
29.10.23
Severstal
Avtomobilist
V
27.10.23
Lokomotiv
Severstal
I
25.10.23
Severstal
Lada
3
:
3
0
:
1
S
PS
20.10.23
Severstal
Salavat Yulaev
I
18.10.23
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
2
:
1
S
PS
16.10.23
Torpedo
Severstal
V
11.10.23
Severstal
Torpedo
I
09.10.23
Severstal
HC Dynamo
I
07.10.23
HC Sochi
Severstal
V
05.10.23
HC Sochi
Severstal
I
03.10.23
Ak Bars
Severstal
V
30.09.23
Severstal
Lokomotiv
I
28.09.23
Severstal
HC Spartak
I
26.09.23
CSKA
Severstal
V
23.09.23
Severstal
Metallurg
4
:
4
3
:
0
S
CS
20.09.23
SKA
Severstal
I
18.09.23
HC Sochi
Severstal
I
16.09.23
Vityaz
Severstal
V
13.09.23
Severstal
HC Sochi
I
06.09.23
Neftekhimik
Severstal
V
04.09.23
HC Spartak
Severstal
I
02.09.23
Severstal
HC Sochi
V

Meciurile head-to-head: HC Dinamo Minsk — Severstal

KHL 2023-2024
02.02.24
Severstal
HC Dinamo Minsk
31.10.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
KHL 2022-2023
22.01.23
Severstal
HC Dinamo Minsk
17.01.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
KHL 2021-2022
03.01.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
17.11.21
HC Dinamo Minsk
Severstal
3
:
3
1
:
2
S
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
3
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
6
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
11
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
12
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
6
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
7
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
8
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
9
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
4
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
2
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
5
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
6
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
4
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
5
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Avangard
68 31 9 3 19 5 1 211-181 92
6
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Avtomobilist
68 26 5 6 23 4 4 163-157 82
10
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
11
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
68 20 3 5 29 8 3 148-180 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Barys
68 12 4 5 39 5 3 137-205 50
23
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avangard
34 20 3 2 8 1 0 123-82 51
4
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
5
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
6
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
34 12 0 3 12 4 3 82-89 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Barys
34 9 2 2 16 3 2 72-86 31
21
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
22
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Avtomobilist
34 11 1 3 16 1 2 82-85 33
14
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
15
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
16
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
17
Sibir
34 8 3 2 17 4 0 66-91 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
34 3 2 3 23 2 1 65-119 19

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Dmitriy Kvartalnov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 40 -89 0 0
Dylan Ferguson
gk. 21 -45 0 0
Yegor Velmakin
gk. 5 -11 0 0
Kodie Curran
df. 58 7 20 27
Yanni Kaldis
df. 50 7 15 22
Dmitri Korobov
df. 46 1 3 4
Dmitriy Deryabin
df. 45 1 4 5
Nikita Smirnov
df. 45 2 11 13
Robert Hamilton
df. 45 3 14 17
Ilya Shinkevich
df. 33 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 24 1 1 2
Nikita Zhikharev
df. 18 0 1 1
Ilya Sushko
df. 17 0 0 0
Pavel Denisov
df. 16 1 2 3
Oleg Pozhigan
df. 7 0 0 0
Konstantin Volochko
df. 1 0 1 1
Dmitry Znakharenko
df. 0 0 0 0
Alexander V. Volkov
fw. 59 15 20 35
Sam Anas
fw. 58 20 24 44
Vadim Moroz
fw. 58 11 11 22
Nick Merkley
fw. 56 14 14 28
Andrei Stas
fw. 53 10 6 16
Vyacheslav Osnovin
fw. 50 2 10 12
Daniil Sotishvili
fw. 49 7 0 7
Roman Gorbunov
fw. 45 14 16 30
Sergey Kuznetsov
fw. 43 6 8 14
Yegor Borikov
fw. 41 5 3 8
Nikita Pyshkaylo
fw. 39 4 5 9
Vladislav Kodola
fw. 39 3 10 13
Vitaly Pinchuyk
fw. 37 9 12 21
Timofey Kovgorenya
fw. 33 3 3 6
Yegor Ignatenko
fw. 30 2 0 2
Daniil Lipsky
fw. 27 2 2 4
Tanner Fritz
fw. 12 2 7 9
Stepan Zvyagin
fw. 9 0 1 1
Brett Ritchie
fw. 6 0 0 0
Valentin Demchenko
fw. 2 0 0 0
Ivan Sekerin
fw. 1 0 0 0
Severstal

Andrey Kozyrev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shugayev
gk. 30 -76 0 0
Konstantin Shostak
gk. 24 -56 0 0
Alexander Samoilov
gk. 13 -22 0 0
Ivan Dovgy
gk. 0 0 0 0
Mark Barberio
df. 56 0 9 9
Nikolai Burenov
df. 51 1 10 11
Timofej Davidov
df. 48 2 17 19
Nikita Sedov
df. 47 3 13 16
Andrey Churkin
df. 42 2 3 5
Vladimir Grudinin
df. 40 1 5 6
Christián Jaroš
df. 32 1 13 14
Mikhail Tikhonov
df. 31 1 3 4
Gleb Ivanov
df. 25 1 1 2
Vasily Shumilov
df. 11 0 1 1
Vitaly Pesterev
df. 3 0 0 0
Adam Liska
fw. 58 11 19 30
Ilya Ivantsov
fw. 58 7 24 31
Timur Mukhanov
fw. 56 5 8 13
Kirill Pilipenko
fw. 55 29 25 54
Mikhail Ilyin
fw. 55 9 15 24
Alexander Skorenov
fw. 53 18 17 35
Daniil Aimurzin
fw. 53 14 28 42
Ruslan Abrosimov
fw. 51 13 14 27
Ivan Podshivalov
fw. 50 5 4 9
Nikita Korostelev
fw. 50 18 14 32
Dmitriy Moiseev
fw. 48 9 5 14
Egor Stepanov
fw. 43 10 11 21
Nikita Rozhkov
fw. 28 2 3 5
Alexander Zhabreev
fw. 26 2 4 6
Nikita Guslistov
fw. 26 0 1 1
David Dumbadze
fw. 18 1 0 1
Ilyi Kvochko
fw. 4 0 0 0
Vsevolod Nikitin
fw. 4 0 0 0
Maksim Kazakov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token