Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Neftekhimik 26 decembrie 2022

Cote si pariuri pe meci HC Dinamo Minsk — Neftekhimik

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.80
3.90
3.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dinamo Minsk – Neftekhimik

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
PS
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
PS
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
PO
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
I
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
PO
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
PO
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
V
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
Neftekhimik
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
PO
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO

Meciurile head-to-head: HC Dinamo Minsk — Neftekhimik

KHL 2022-2023
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
KHL 2021-2022
07.10.21
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
29.09.21
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
KHL 2020-2021
30.12.20
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
01.12.20
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
28.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
4
:
4
1
:
0
S
02.09.19
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
KHL 2018-2019
04.12.18
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
07.09.18
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
KHL 2017-2018
06.12.17
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
44 27 5 3 6 2 1 156-88 73
2
Avtomobilist
43 21 6 1 10 3 2 133-102 61
3
Lokomotiv
43 23 2 2 10 3 3 108-80 60
4
Metallurg
43 23 2 1 11 4 2 127-103 58
5
CSKA
41 22 3 1 10 3 2 130-96 57
6
Torpedo
43 21 4 2 13 3 0 123-97 57
7
HC Dynamo
43 18 3 3 12 2 5 113-93 55
8
Sibir
45 16 4 6 16 2 1 117-105 55
9
Avangard
43 20 3 2 14 2 2 121-108 54
10
Salavat Yulaev
43 18 2 3 12 3 5 113-93 54
11
Admiral
43 15 2 6 15 3 2 85-85 51
12
Ak Bars
43 12 7 2 15 5 2 111-111 49
13
HC Spartak
43 15 2 3 17 4 2 92-108 46
14
Vityaz
44 13 4 2 17 3 5 110-116 46
15
HC Dinamo Minsk
43 12 3 2 18 5 3 106-129 42
16
Severstal
43 10 3 3 17 6 4 112-123 42
17
Barys
44 15 1 3 22 1 2 95-122 41
18
Amur
41 12 4 1 18 3 3 86-105 40
19
Tractor
44 12 2 3 21 5 1 97-123 40
20
Neftekhimik
42 11 5 1 22 2 1 100-134 37
21
Kunlun RS
45 11 2 3 25 1 3 100-141 36
22
HC Sochi
42 3 2 0 29 6 2 87-160 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 2 0 0 0 0 20-8 10
2
Avangard
5 3 0 1 0 1 0 15-8 9
3
HC Dynamo
5 2 1 1 0 1 0 14-8 9
4
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
5
SKA
5 3 1 0 1 0 0 16-9 8
6
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 15-11 8
7
Severstal
5 2 1 0 1 1 0 13-11 7
8
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 16-15 7
9
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 16-14 7
10
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 14-11 6
11
Kunlun RS
5 2 0 1 2 0 0 11-12 6
12
Metallurg
5 2 0 0 1 0 2 14-14 6
13
Neftekhimik
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
14
Barys
5 1 0 2 2 0 0 14-15 6
15
Admiral
5 2 0 0 2 1 0 13-14 5
16
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 14-15 4
17
Amur
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
18
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 14-15 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 2 1 1 10-16 4
20
HC Spartak
5 1 0 0 3 0 1 11-15 3
21
HC Sochi
5 0 0 0 3 1 1 7-17 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 5 0 0 7-20 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 1 1 1 1 87-42 44
2
Avtomobilist
23 15 2 1 4 0 1 78-47 37
3
Torpedo
22 13 3 1 4 1 0 73-48 35
4
Metallurg
23 13 1 1 4 2 2 71-52 34
5
HC Dynamo
24 11 2 1 6 1 3 70-53 32
6
Lokomotiv
21 13 0 1 4 1 2 47-33 31
7
Sibir
20 10 1 2 6 0 1 62-51 27
8
Avangard
18 9 3 0 3 2 1 54-36 27
9
Ak Bars
21 7 4 1 6 3 0 59-51 27
10
Salavat Yulaev
23 7 2 2 7 1 4 59-54 27
11
CSKA
19 10 2 0 5 1 1 66-49 26
12
Barys
24 10 1 2 11 0 0 56-58 26
13
Amur
20 8 2 0 5 2 3 48-46 25
14
Admiral
19 8 1 3 6 0 1 36-32 25
15
Vityaz
23 7 2 2 9 2 1 59-61 25
16
HC Dinamo Minsk
21 8 1 1 7 3 1 59-63 24
17
Tractor
22 8 2 0 9 3 0 45-55 23
18
Neftekhimik
20 7 3 1 8 0 1 47-51 23
19
Kunlun RS
25 6 2 1 12 1 3 61-86 22
20
Severstal
21 6 1 2 8 3 1 57-55 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
20 2 1 0 14 2 1 38-68 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
22 12 1 1 5 2 1 64-47 31
2
SKA
20 10 2 2 5 1 0 69-46 29
3
Lokomotiv
22 10 2 1 6 2 1 61-47 29
4
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
5
Avangard
25 11 0 2 11 0 1 67-72 27
6
Salavat Yulaev
20 11 0 1 5 2 1 54-39 27
7
HC Spartak
22 9 1 2 7 2 1 52-49 27
8
Admiral
24 7 1 3 9 3 1 49-53 26
9
Metallurg
20 10 1 0 7 2 0 56-51 24
10
Avtomobilist
20 6 4 0 6 3 1 55-55 24
11
HC Dynamo
19 7 1 2 6 1 2 43-40 23
12
Torpedo
21 8 1 1 9 2 0 50-49 22
13
Ak Bars
22 5 3 1 9 2 2 52-60 22
14
Vityaz
21 6 2 0 8 1 4 51-55 21
15
Severstal
22 4 2 1 9 3 3 55-68 20
16
HC Dinamo Minsk
22 4 2 1 11 2 2 47-66 18
17
Tractor
22 4 0 3 12 2 1 52-68 17
18
Barys
20 5 0 1 11 1 2 39-64 15
19
Amur
21 4 2 1 13 1 0 38-59 15
20
Kunlun RS
20 5 0 2 13 0 0 39-55 14
21
Neftekhimik
22 4 2 0 14 2 0 53-83 14
22
HC Sochi
22 1 1 0 15 4 1 49-92 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
44 27 5 3 6 2 1 156-88 73
2
Lokomotiv
43 23 2 2 10 3 3 108-80 60
3
CSKA
41 22 3 1 10 3 2 130-96 57
4
Torpedo
43 21 4 2 13 3 0 123-97 57
5
HC Dynamo
43 18 3 3 12 2 5 113-93 55
6
HC Spartak
43 15 2 3 17 4 2 92-108 46
7
Vityaz
44 13 4 2 17 3 5 110-116 46
8
HC Dinamo Minsk
43 12 3 2 18 5 3 106-129 42
9
Severstal
43 10 3 3 17 6 4 112-123 42
10
Kunlun RS
45 11 2 3 25 1 3 100-141 36
11
HC Sochi
42 3 2 0 29 6 2 87-160 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
43 21 6 1 10 3 2 133-102 61
2
Metallurg
43 23 2 1 11 4 2 127-103 58
3
Sibir
45 16 4 6 16 2 1 117-105 55
4
Avangard
43 20 3 2 14 2 2 121-108 54
5
Salavat Yulaev
43 18 2 3 12 3 5 113-93 54
6
Admiral
43 15 2 6 15 3 2 85-85 51
7
Ak Bars
43 12 7 2 15 5 2 111-111 49
8
Barys
44 15 1 3 22 1 2 95-122 41
9
Amur
41 12 4 1 18 3 3 86-105 40
10
Tractor
44 12 2 3 21 5 1 97-123 40
11
Neftekhimik
42 11 5 1 22 2 1 100-134 37
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
44 27 5 3 6 2 1 156-88 73
2
Torpedo
43 21 4 2 13 3 0 123-97 57
3
HC Spartak
43 15 2 3 17 4 2 92-108 46
4
Vityaz
44 13 4 2 17 3 5 110-116 46
5
HC Sochi
42 3 2 0 29 6 2 87-160 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
45 16 4 6 16 2 1 117-105 55
2
Avangard
43 20 3 2 14 2 2 121-108 54
3
Salavat Yulaev
43 18 2 3 12 3 5 113-93 54
4
Admiral
43 15 2 6 15 3 2 85-85 51
5
Barys
44 15 1 3 22 1 2 95-122 41
6
Amur
41 12 4 1 18 3 3 86-105 40
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
43 23 2 2 10 3 3 108-80 60
2
CSKA
41 22 3 1 10 3 2 130-96 57
3
HC Dynamo
43 18 3 3 12 2 5 113-93 55
4
HC Dinamo Minsk
43 12 3 2 18 5 3 106-129 42
5
Severstal
43 10 3 3 17 6 4 112-123 42
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
43 21 6 1 10 3 2 133-102 61
2
Metallurg
43 23 2 1 11 4 2 127-103 58
3
Ak Bars
43 12 7 2 15 5 2 111-111 49
4
Tractor
44 12 2 3 21 5 1 97-123 40
5
Neftekhimik
42 11 5 1 22 2 1 100-134 37
6
Kunlun RS
45 11 2 3 25 1 3 100-141 36

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 31 -73 0 0
Konstantin Shostak
gk. 15 -46 0 0
Joseph Duszak
df. 43 5 22 27
Mark Barberio
df. 42 2 6 8
Sergey Sapego
df. 42 4 8 12
Ilya Shinkevich
df. 34 0 4 4
Dmitri Korobov
df. 31 0 1 1
John Gilmour
df. 30 1 7 8
Shawn Lalonde
df. 29 1 7 8
Dmitriy Deryabin
df. 23 0 0 0
Ilya Sushko
df. 13 0 0 0
Oleg Pozhigan
df. 0 0 0 0
Vitaly Pinchuyk
fw. 43 6 5 11
Nick Merkley
fw. 42 9 13 22
Ryan Spooner
fw. 42 13 15 28
Vladimir Alistrov
fw. 42 9 8 17
Nikita Pyshkaylo
fw. 39 1 2 3
Roman Gorbunov
fw. 37 7 7 14
Igor Martunov
fw. 36 5 5 10
Cedric Paquette
fw. 35 9 7 16
Denis Mosalev
fw. 34 1 3 4
Pavel Varfolomeyev
fw. 33 11 9 20
Dmitriy Sokolov
fw. 31 7 3 10
Vadim Moroz
fw. 27 4 8 12
Valentin Demchenko
fw. 26 2 2 4
Brendon Kozun
fw. 16 4 3 7
Mikhail Shalagin
fw. 10 1 1 2
Artyom Demkov
fw. 7 2 3 5
Sergey Kuznetsov
fw. 6 0 0 0
Stepan Zvyagin
fw. 4 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 3 0 0 0
Sergei Shumakov
fw. 1 0 0 0
Yegor Ignatenko
fw. 1 0 0 0
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 17 -46 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 14 -38 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 41 2 4 6
Vladislav Leonthev
df. 39 0 5 5
Kirill Vorobiev
df. 37 2 3 5
Maxim Berezin
df. 37 1 4 5
Mikhail Sidorov
df. 37 3 7 10
Ruslan Petrishchev
df. 33 1 0 1
Ilya Hohlov
df. 22 2 5 7
Maxim Goncharov
df. 21 3 2 5
Gleb Semyonov
df. 10 0 0 0
Evgeny Mityakin
fw. 42 9 11 20
Pavel Poryadin
fw. 42 13 10 23
Ansel Galimov
fw. 41 8 6 14
Mikhail Nazarov
fw. 40 3 15 18
Vyacheslav Leshchenko
fw. 40 9 13 22
Anthony Camara
fw. 39 11 12 23
Egor Popov
fw. 39 3 9 12
Andrey Chivilev
fw. 36 8 8 16
Andrey Belozerov
fw. 35 5 9 14
Sergei Kuptsov
fw. 28 1 2 3
Rafael Bikmullin
fw. 26 2 2 4
Bulat Shafigullin
fw. 20 3 5 8
Ilya Fedotov
fw. 16 6 3 9
Hunter Shinkaruk
fw. 15 2 3 5
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Alexander Protapovich
fw. 7 0 0 0
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului