Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Metallurg 2 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.80
3.85
2.15
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dinamo Minsk – Metallurg

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
30.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
28.01.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
2
:
2
1
:
3
S
PS
26.01.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
24.01.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
22.01.23
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
17.01.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
CO
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
PS
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
PO
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
V
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
PS
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
PS
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
PS
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
PO
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
I
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
PO
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
PO
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
V
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
Metallurg
31.01.23
Severstal
Metallurg
I
29.01.23
Vityaz
Metallurg
1
:
1
4
:
3
S
PS
27.01.23
Metallurg
Ak Bars
PO
23.01.23
Metallurg
Barys
CO
20.01.23
Sibir
Metallurg
I
18.01.23
Avangard
Metallurg
PO
16.01.23
Salavat Yulaev
Metallurg
V
14.01.23
HC Sochi
Metallurg
I
12.01.23
Metallurg
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
PS
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
V
03.01.23
Barys
Metallurg
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
I
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
PS
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
PS
21.12.22
Metallurg
Admiral
V
19.12.22
Metallurg
Amur
V
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
I
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
I
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
I
02.12.22
Metallurg
CSKA
V
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
CO
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
PO
15.11.22
Metallurg
Sibir
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
I
05.11.22
SKA
Metallurg
I
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
I
28.10.22
Metallurg
Tractor
V
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
V
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
21.10.22
Barys
Metallurg
V
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
PO
17.10.22
Metallurg
Avangard
V
15.10.22
Metallurg
Torpedo
V
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
I
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
04.10.22
Tractor
Metallurg
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
V
21.09.22
Admiral
Metallurg
V
19.09.22
Admiral
Metallurg
V
17.09.22
Amur
Metallurg
V
15.09.22
Amur
Metallurg
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
CO
08.09.22
Metallurg
Amur
PO
06.09.22
Metallurg
Severstal
PO
03.09.22
Torpedo
Metallurg
V
01.09.22
CSKA
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: HC Dinamo Minsk — Metallurg

KHL 2022-2023
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
KHL 2021-2022
29.12.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
25.11.21
Metallurg
HC Dinamo Minsk
4
:
4
2
:
0
S
KHL 2020-2021
11.01.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
24.12.20
Metallurg
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
01.11.19
Metallurg
HC Dinamo Minsk
15.09.19
HC Dinamo Minsk
Metallurg
KHL 2018-2019
11.01.19
Metallurg
HC Dinamo Minsk
14.11.18
HC Dinamo Minsk
Metallurg
KHL 2017-2018
03.01.18
Metallurg
HC Dinamo Minsk
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
59 34 5 4 11 3 2 201-124 91
2
Torpedo
58 28 6 4 16 3 1 174-133 80
3
Lokomotiv
59 31 2 2 16 5 3 141-108 78
4
CSKA
57 30 5 1 15 3 3 172-130 78
5
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
6
Vityaz
58 21 5 4 20 3 5 149-144 68
7
Severstal
58 15 4 5 22 7 5 151-164 60
8
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
9
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
10
Kunlun RS
59 14 3 3 34 1 4 137-183 45
11
HC Sochi
57 5 2 0 41 7 2 112-215 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
58 20 9 4 16 7 2 150-132 75
2
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
3
Avtomobilist
57 25 6 1 16 5 4 162-145 73
4
Avangard
57 24 5 4 19 3 2 157-134 71
5
Metallurg
57 26 3 1 17 6 4 155-142 70
6
Salavat Yulaev
58 23 4 3 19 3 6 147-127 69
7
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
8
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
9
Amur
57 18 4 4 24 4 3 118-136 59
10
Barys
60 20 2 3 28 3 4 129-161 57
11
Tractor
58 18 2 4 26 6 2 134-167 56
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-5 10
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 9-5 8
3
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 15-7 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 12-7 8
5
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
6
SKA
5 2 0 0 2 0 1 11-8 5
7
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 11-14 5
8
HC Dynamo
5 0 1 1 2 1 0 8-10 5
9
CSKA
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
10
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-17 2
11
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 10-18 2
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-6 9
2
Neftekhimik
5 2 1 0 0 1 1 11-10 8
3
Amur
5 2 0 1 1 1 0 13-10 7
4
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-12 6
5
Admiral
5 0 2 0 1 0 2 11-12 6
6
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 11-12 5
7
Barys
5 1 0 0 1 2 1 7-10 5
8
Avangard
5 0 1 1 2 1 0 10-12 5
9
Sibir
5 0 1 1 2 1 0 13-17 5
10
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
11
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 8-14 4
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
30 21 3 1 2 1 2 100-50 53
2
Torpedo
29 17 4 1 6 1 0 100-68 45
3
CSKA
29 16 4 0 7 1 1 96-68 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
6
Vityaz
29 10 3 4 9 2 1 81-74 37
7
Severstal
28 10 2 3 8 3 2 82-73 35
8
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
9
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
10
HC Spartak
28 8 2 1 14 2 1 58-83 25
11
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
2
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
3
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
4
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
5
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
6
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
7
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
8
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
9
Amur
27 11 2 1 7 3 3 62-59 34
10
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
11
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
29 13 2 1 8 4 1 76-60 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
5
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
6
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
7
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
8
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
9
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
10
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
11
HC Sochi
29 2 1 0 21 4 1 59-117 11
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
2
Avangard
31 12 0 3 14 1 1 80-84 32
3
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
4
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
5
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
6
Metallurg
29 12 1 0 12 3 1 76-80 30
7
Salavat Yulaev
28 12 0 1 11 2 2 68-64 30
8
Barys
29 8 1 1 14 2 3 59-83 25
9
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
10
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
11
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
59 34 5 4 11 3 2 201-124 91
2
Torpedo
58 28 6 4 16 3 1 174-133 80
3
Vityaz
58 21 5 4 20 3 5 149-144 68
4
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
5
HC Sochi
57 5 2 0 41 7 2 112-215 23
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
59 31 2 2 16 5 3 141-108 78
2
CSKA
57 30 5 1 15 3 3 172-130 78
3
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
4
Severstal
58 15 4 5 22 7 5 151-164 60
5
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
6
Kunlun RS
59 14 3 3 34 1 4 137-183 45
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
58 20 9 4 16 7 2 150-132 75
2
Avtomobilist
57 25 6 1 16 5 4 162-145 73
3
Metallurg
57 26 3 1 17 6 4 155-142 70
4
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
5
Tractor
58 18 2 4 26 6 2 134-167 56
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
2
Avangard
57 24 5 4 19 3 2 157-134 71
3
Salavat Yulaev
58 23 4 3 19 3 6 147-127 69
4
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
5
Amur
57 18 4 4 24 4 3 118-136 59
6
Barys
60 20 2 3 28 3 4 129-161 57
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-5 10
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 15-7 8
3
SKA
5 2 0 0 2 0 1 11-8 5
4
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 11-14 5
5
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-17 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 9-5 8
2
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 12-7 8
3
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
4
HC Dynamo
5 0 1 1 2 1 0 8-10 5
5
CSKA
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
6
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 10-18 2
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-6 9
2
Neftekhimik
5 2 1 0 0 1 1 11-10 8
3
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 11-12 5
4
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
5
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 8-14 4
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 2 0 1 1 1 0 13-10 7
2
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-12 6
3
Admiral
5 0 2 0 1 0 2 11-12 6
4
Barys
5 1 0 0 1 2 1 7-10 5
5
Avangard
5 0 1 1 2 1 0 10-12 5
6
Sibir
5 0 1 1 2 1 0 13-17 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
30 21 3 1 2 1 2 100-50 53
2
Torpedo
29 17 4 1 6 1 0 100-68 45
3
Vityaz
29 10 3 4 9 2 1 81-74 37
4
HC Spartak
28 8 2 1 14 2 1 58-83 25
5
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
29 16 4 0 7 1 1 96-68 42
2
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
3
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
4
Severstal
28 10 2 3 8 3 2 82-73 35
5
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
6
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
2
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
3
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
4
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
5
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
2
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
3
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
4
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
5
Amur
27 11 2 1 7 3 3 62-59 34
6
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
3
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
4
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
5
HC Sochi
29 2 1 0 21 4 1 59-117 11
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
29 13 2 1 8 4 1 76-60 37
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
4
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
5
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
6
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
2
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
3
Metallurg
29 12 1 0 12 3 1 76-80 30
4
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
5
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
2
Avangard
31 12 0 3 14 1 1 80-84 32
3
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
4
Salavat Yulaev
28 12 0 1 11 2 2 68-64 30
5
Barys
29 8 1 1 14 2 3 59-83 25
6
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
59 34 5 4 11 3 2 201-124 91
2
Torpedo
58 28 6 4 16 3 1 174-133 80
3
Lokomotiv
59 31 2 2 16 5 3 141-108 78
4
CSKA
57 30 5 1 15 3 3 172-130 78
5
HC Dynamo
58 24 4 5 16 4 5 148-123 75
6
Ak Bars
58 20 9 4 16 7 2 150-132 75
7
Sibir
59 20 7 8 19 3 2 154-137 75
8
Avtomobilist
57 25 6 1 16 5 4 162-145 73
9
Avangard
57 24 5 4 19 3 2 157-134 71
10
Metallurg
57 26 3 1 17 6 4 155-142 70
11
Salavat Yulaev
58 23 4 3 19 3 6 147-127 69
12
Vityaz
58 21 5 4 20 3 5 149-144 68
13
Admiral
58 18 4 7 21 3 5 113-118 66
14
Severstal
58 15 4 5 22 7 5 151-164 60
15
Neftekhimik
58 20 6 1 26 3 2 144-173 59
16
Amur
57 18 4 4 24 4 3 118-136 59
17
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
18
HC Spartak
58 18 3 4 25 6 2 133-160 58
19
Barys
60 20 2 3 28 3 4 129-161 57
20
Tractor
58 18 2 4 26 6 2 134-167 56
21
Kunlun RS
59 14 3 3 34 1 4 137-183 45
22
HC Sochi
57 5 2 0 41 7 2 112-215 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-5 10
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-6 9
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 9-5 8
4
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 15-7 8
5
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 12-7 8
6
Neftekhimik
5 2 1 0 0 1 1 11-10 8
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 13-10 7
8
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
9
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-12 6
10
Admiral
5 0 2 0 1 0 2 11-12 6
11
SKA
5 2 0 0 2 0 1 11-8 5
12
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 11-12 5
13
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 11-14 5
14
Barys
5 1 0 0 1 2 1 7-10 5
15
Avangard
5 0 1 1 2 1 0 10-12 5
16
HC Dynamo
5 0 1 1 2 1 0 8-10 5
17
Sibir
5 0 1 1 2 1 0 13-17 5
18
CSKA
5 2 0 0 3 0 0 13-15 4
19
Tractor
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
20
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 8-14 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-17 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 10-18 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
30 21 3 1 2 1 2 100-50 53
2
Torpedo
29 17 4 1 6 1 0 100-68 45
3
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
4
CSKA
29 16 4 0 7 1 1 96-68 42
5
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
6
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
29 10 3 4 9 2 1 81-74 37
13
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
14
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
15
Severstal
28 10 2 3 8 3 2 82-73 35
16
Amur
27 11 2 1 7 3 3 62-59 34
17
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
28 8 2 1 14 2 1 58-83 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
29 13 2 1 8 4 1 76-60 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Avangard
31 12 0 3 14 1 1 80-84 32
9
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
10
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
11
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
12
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
13
Metallurg
29 12 1 0 12 3 1 76-80 30
14
Salavat Yulaev
28 12 0 1 11 2 2 68-64 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
29 8 1 1 14 2 3 59-83 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
29 2 1 0 21 4 1 59-117 11

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 39 -94 0 0
Konstantin Shostak
gk. 23 -61 0 0
Joseph Duszak
df. 58 6 28 34
Mark Barberio
df. 57 3 7 10
Sergey Sapego
df. 51 4 13 17
Ilya Shinkevich
df. 46 0 7 7
John Gilmour
df. 44 1 8 9
Shawn Lalonde
df. 43 1 12 13
Dmitri Korobov
df. 41 2 3 5
Dmitriy Deryabin
df. 33 0 1 1
Ilya Sushko
df. 13 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 9 2 0 2
Oleg Pozhigan
df. 6 0 1 1
Timofey Kovgorenya
df. 3 0 1 1
Nick Merkley
fw. 57 15 17 32
Vladimir Alistrov
fw. 57 11 15 26
Ryan Spooner
fw. 56 14 24 38
Nikita Pyshkaylo
fw. 54 2 4 6
Vitaly Pinchuyk
fw. 53 8 6 14
Roman Gorbunov
fw. 51 12 9 21
Igor Martunov
fw. 49 6 5 11
Cedric Paquette
fw. 47 12 9 21
Dmitriy Sokolov
fw. 43 11 5 16
Pavel Varfolomeyev
fw. 41 14 9 23
Denis Mosalev
fw. 36 1 4 5
Vadim Moroz
fw. 36 5 9 14
Brendon Kozun
fw. 31 8 9 17
Valentin Demchenko
fw. 31 2 2 4
Mikhail Shalagin
fw. 10 1 1 2
Artyom Demkov
fw. 8 2 3 5
Sergei Shumakov
fw. 8 0 1 1
Stepan Zvyagin
fw. 8 1 0 1
Sergey Kuznetsov
fw. 6 0 0 0
Yegor Ignatenko
fw. 5 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 3 0 0 0
Yegor Klavdiyev
fw. 3 0 0 0
Daniil Sotishvili
fw. 2 1 0 1
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 44 -88 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 21 -43 0 0
Ilya Nabokov
gk. 1 0 0 0
Egor Yakovlev.
df. 57 7 19 26
Alexei Maklyukov
df. 56 3 5 8
Artyom Zemchyonok
df. 50 0 7 7
Kodie Curran
df. 46 6 15 21
Artem Minulin
df. 35 1 5 6
Vladislav Eremenko
df. 34 3 3 6
Grigory Dronov
df. 32 3 8 11
Yaroslav Khabarov
df. 23 1 4 5
Ilya Nikolayev
df. 8 0 1 1
Denis Zernov
fw. 56 12 13 25
Maxim Karpov
fw. 55 8 18 26
Philippe Maillet
fw. 55 19 25 44
Brendan Leipsic
fw. 54 7 26 33
Yegor Korobkin
fw. 50 9 8 17
Danila Yurov
fw. 49 5 6 11
Nikita Korostelev
fw. 48 12 8 20
Nikolay Goldobin
fw. 48 16 13 29
Andrei Chibisov
fw. 47 11 10 21
Pavel Akolzin
fw. 47 9 4 13
Josh Currie
fw. 45 3 8 11
Mikhail Fisenko
fw. 40 2 7 9
Semyon Koshelev
fw. 39 8 8 16
Arkhip Nekolenko
fw. 31 4 4 8
Anatoly Nikontsev
fw. 30 3 6 9
Alexander Burmistrov
fw. 11 1 1 2
Roman Kantserov
fw. 2 0 0 0
Nikita Zimin
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului