Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — HC Spartak 7 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.10 3.85 2.90
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dinamo Minsk – HC Spartak

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
04.02.23
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
02.02.23
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
30.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
28.01.23
HC Dinamo Minsk
Torpedo
2
:
2
1
:
3
S
PS
26.01.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
24.01.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
22.01.23
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
17.01.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
CO
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
PS
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
PO
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
V
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
PS
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
PS
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
PS
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
PO
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
I
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
PO
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
PO
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
V
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
HC Spartak
03.02.23
HC Spartak
Neftekhimik
I
31.01.23
HC Spartak
HC Sochi
I
28.01.23
Kunlun RS
HC Spartak
PO
26.01.23
HC Spartak
Torpedo
I
24.01.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
22.01.23
HC Spartak
HC Sochi
V
17.01.23
HC Spartak
Avtomobilist
I
15.01.23
HC Spartak
Kunlun RS
V
13.01.23
HC Spartak
Tractor
I
10.01.23
SKA
HC Spartak
I
08.01.23
Lokomotiv
HC Spartak
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
I
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
I
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
CS
28.12.22
Severstal
HC Spartak
PO
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
I
20.12.22
HC Dynamo
HC Spartak
I
08.12.22
HC Spartak
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
PS
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
04.12.22
Vityaz
HC Spartak
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
CS
27.11.22
Tractor
HC Spartak
V
25.11.22
Barys
HC Spartak
V
23.11.22
Avangard
HC Spartak
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
18.11.22
HC Spartak
CSKA
I
16.11.22
HC Spartak
Severstal
V
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
CS
11.11.22
CSKA
HC Spartak
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
I
01.11.22
HC Spartak
Avangard
I
30.10.22
HC Spartak
SKA
I
25.10.22
Sibir
HC Spartak
I
23.10.22
Amur
HC Spartak
CO
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
CS
18.10.22
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
PO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
PS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
I
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
I
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
V
28.09.22
HC Spartak
Barys
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
V
21.09.22
Ak Bars
HC Spartak
V
18.09.22
HC Spartak
Ak Bars
I
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
PO
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
I
12.09.22
Salavat Yulaev
HC Spartak
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
V
04.09.22
HC Spartak
Sibir
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
V

Meciurile head-to-head: HC Dinamo Minsk — HC Spartak

KHL 2022-2023
24.01.23
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
KHL 2021-2022
06.11.21
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
14.10.21
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
KHL 2020-2021
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
21.01.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
3
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
4
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
5
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
6
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
7
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
8
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
9
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
12
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
15
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
18
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
19
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
2
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
3
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 10-5 8
4
Amur
5 2 0 1 0 2 0 11-8 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
7
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 11-15 7
8
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
9
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 14-9 6
10
Lokomotiv
5 2 1 0 2 0 0 8-6 6
11
CSKA
5 2 0 0 1 2 0 18-18 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Sibir
5 0 2 0 1 1 1 12-15 6
14
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-8 5
16
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
17
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
18
Metallurg
5 1 1 0 2 0 1 10-14 5
19
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 13-19 4
20
SKA
5 1 0 0 3 0 1 11-12 3
21
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
22
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
Lokomotiv
32 19 1 1 8 1 2 71-49 45
4
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
5
Metallurg
30 15 3 1 5 3 3 85-66 44
6
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
7
Avtomobilist
30 18 2 1 8 0 1 94-66 43
8
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
9
Sibir
30 13 3 3 8 0 3 90-74 41
10
Salavat Yulaev
31 11 5 2 8 1 4 81-64 41
11
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
30 11 2 3 9 3 2 87-76 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
30 13 2 3 10 2 0 103-77 38
2
CSKA
29 14 1 1 8 3 2 77-64 37
3
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
4
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
30 11 2 0 12 1 4 68-73 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
16
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
17
Amur
31 7 2 3 17 2 0 57-79 26
18
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
19
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
28 7 0 2 18 0 1 64-83 19
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
3
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
4
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
7
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
2
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
3
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
4
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
11
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
61 35 5 4 12 3 2 210-131 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
60 22 5 4 21 3 5 150-147 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
60 23 5 3 20 3 6 151-132 71
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
60 19 4 5 24 5 3 125-142 64
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
62 32 3 2 17 5 3 147-112 82
2
CSKA
60 31 5 1 15 5 3 182-140 82
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
60 16 4 5 23 7 5 156-167 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
59 26 6 1 17 5 4 166-147 75
3
Metallurg
60 27 4 1 18 6 4 163-150 74
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
6
Kunlun RS
61 15 3 3 35 1 4 141-190 47

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 39 -94 0 0
Konstantin Shostak
gk. 25 -66 0 0
Joseph Duszak
df. 60 7 30 37
Mark Barberio
df. 59 3 7 10
Sergey Sapego
df. 53 4 13 17
Ilya Shinkevich
df. 47 0 7 7
John Gilmour
df. 46 1 8 9
Shawn Lalonde
df. 45 1 13 14
Dmitri Korobov
df. 42 2 3 5
Dmitriy Deryabin
df. 34 0 1 1
Ilya Sushko
df. 13 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 11 3 1 4
Oleg Pozhigan
df. 7 0 1 1
Timofey Kovgorenya
df. 3 0 1 1
Nick Merkley
fw. 59 17 17 34
Vladimir Alistrov
fw. 59 11 15 26
Nikita Pyshkaylo
fw. 56 2 4 6
Ryan Spooner
fw. 56 14 24 38
Roman Gorbunov
fw. 53 12 10 22
Vitaly Pinchuyk
fw. 53 8 6 14
Igor Martunov
fw. 51 8 5 13
Cedric Paquette
fw. 49 12 9 21
Dmitriy Sokolov
fw. 44 11 5 16
Pavel Varfolomeyev
fw. 41 14 9 23
Denis Mosalev
fw. 38 1 4 5
Vadim Moroz
fw. 37 5 9 14
Brendon Kozun
fw. 33 8 11 19
Valentin Demchenko
fw. 31 2 2 4
Artyom Demkov
fw. 10 2 3 5
Mikhail Shalagin
fw. 10 1 1 2
Stepan Zvyagin
fw. 9 1 0 1
Sergei Shumakov
fw. 8 0 1 1
Yegor Ignatenko
fw. 7 0 0 0
Sergey Kuznetsov
fw. 6 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 3 0 0 0
Yegor Klavdiyev
fw. 3 0 0 0
Daniil Sotishvili
fw. 2 1 0 1
HC Spartak

Alexei Zavarukhin
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Patrik Rybar
gk. 37 -82 0 0
Alexei Krasikov
gk. 25 -60 0 0
Dmitriy Kulikov.
gk. 6 -12 0 0
Joey Keane
df. 55 6 15 21
Egor Savikov
df. 53 2 10 12
Nikita Sokolov
df. 39 0 1 1
Timur Khairullin
df. 38 2 4 6
Dmitriy Vishnevskiy
df. 35 1 9 10
Semion Rycjkin
df. 33 1 6 7
Atrem Serikov
df. 27 1 5 6
Maxim Chudinov
df. 24 3 2 5
Aleksey Yegorov
df. 17 1 2 3
Alexey Emelin
df. 14 0 2 2
Igor Chibrikov
df. 14 0 1 1
Daniil Orlov
df. 8 0 2 2
Alexander Khokhlachev
fw. 56 17 32 49
Andrei Loktionov
fw. 56 12 12 24
Maxim Tsyplakov
fw. 55 9 12 21
Danila Kvartalnov
fw. 53 7 11 18
Ilya Tataluyev
fw. 51 8 14 22
Phil Varone
fw. 48 10 12 22
Roman Starchenko
fw. 47 6 8 14
Matvei Zaseda
fw. 46 14 9 23
Shane Prince
fw. 41 15 12 27
Roman Lyubimov
fw. 36 1 1 2
Nikita Chibrikov
fw. 26 0 1 1
Fyodor Svechkov
fw. 25 3 1 4
Daniel Usmanov
fw. 22 3 1 4
Pavel Kukshtel
fw. 20 0 1 1
Mark Verba
fw. 19 0 1 1
German Rubtsov
fw. 18 2 1 3
Ilya Shipov
fw. 18 0 1 1
Maksim Krovyakov
fw. 18 0 2 2
Dmitry Zlodeev
fw. 16 0 1 1
Pavel Tkachenko
fw. 11 1 0 1
Ilya Baranov
fw. 8 0 0 0
Kirill Kozhevnikov
fw. 8 1 0 1
Nikita Susuyev
fw. 8 2 0 2
Aleksey Lipanov
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului