Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:0
HC Dinamo Minsk — HC Dinamo Riga Meci incheiat 28 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
26 decembrie, 16:10
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — HC Dinamo Riga

28 octombrie 2020, 18:10 (EET)
28 octombrie 2020, 18:10 (EET) Meci incheiat
Stadion: Minsk-Arena (Minsk, Belarus)
Arbitru: , Sergei Morozov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Danny Taylor
gk. 188 -6 0 0
Aleksey Kolosov
gk. 120 -5 0 0
Ilya Shinkevich
df. 358 0 0 0
Dmitry Znakharenko
df. 333 0 3 3
Brennan Menell
df. 275 1 10 11
Vladislav Kolyachonok
df. 250 1 2 3
Ilya Solovyov
df. 194 0 2 2
Vladislav Yeryomenko
df. 178 1 2 3
Dmitriy Deryabin
df. 104 0 0 0
Egor Sharangovich
fw. 343 8 2 10
Rob Klinkhammer
fw. 272 7 6 13
Aleksei Protas
fw. 260 4 1 5
Shane Prince
fw. 214 6 5 11
Brendon Kozun
fw. 210 6 4 10
Ryan Spooner
fw. 205 1 12 13
Ilya Usov
fw. 191 0 1 1
Artyom Demkov
fw. 136 6 1 7
Maksim Sushko
fw. 126 1 0 1
Igor Martunov
fw. 123 2 0 2
Dmitry Buynitsky
fw. 116 1 1 2
Vladimir Alistrov
fw. 62 0 1 1
Vitaly Pinchuyk
fw. 41 0 0 0
Nu vor juca
Dominik Furch
gk. 605 -30 0 0
Adam Almquist
df. 232 0 2 2
Francis Pare
fw. 211 0 5 5
Nikita Tolopilo
gk. 176 -8 1 1
Ivan Drozdov
fw. 148 0 0 0
Ivan Lodnia
fw. 131 0 4 4
Aleksandr Kogalev
fw. 99 0 1 1
Kirill Voronin
fw. 87 2 1 3
Roman Gorbunov
fw. 73 1 1 2
Igor Revenko
fw. 58 0 0 0
Stepan Falkovski
df. 57 0 1 1
Sergey Bogoleisha
df. 54 0 0 0
Ilya Litvinov
fw. 50 0 0 0
Yevgeni Nogachyov
df. 49 0 0 0
Artem Anosov
fw. 43 0 0 0
Pavel Denisov
df. 28 0 0 0
Andrey Pavlenko
fw. 18 0 0 0
Aleksandr Pavlovich
fw. 0 0 0 0
Vyacheslav Gretsky
fw. 0 0 0 0
HC Dinamo Riga

Dmitry Parkhomenko
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Artyoms Lescenko
gk. 0 0 0 0
Ericks Vitols
gk. 0 0 0 0
Ondřej Vitásek
df. 158 0 2 2
Morgan Ellis
df. 154 1 2 3
Tony Sund
df. 120 0 4 4
Reece Scarlett
df. 113 0 2 2
Kristaps Zile
df. 87 0 0 0
Kristaps Sotnieks
df. 77 0 1 1
Andrew O'Brien
df. 16 0 0 0
Zak Mitchell
fw. 203 4 2 6
Evgeniy Grachov
fw. 122 1 1 2
Denis Parshyn
fw. 78 1 2 3
Gints Meija
fw. 77 0 1 1
Emils Gegeris
fw. 72 0 0 0
Mikelis Redlihs
fw. 68 0 2 2
Daniels Berzins
fw. 47 1 1 2
Patrik Zabusov
fw. 43 0 0 0
JC Lipon
fw. 40 0 0 0
Rudolfs Polcs
fw. 10 0 0 0
David Levin
fw. 0 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 0 0 0 0
Janis Svanenbergs
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Ilya Proskuryakov
gk. 504 -24 0 0
Mathew Maione
df. 204 2 2 4
Pavel Chernov
fw. 187 3 1 4
Lauris Darzins
fw. 181 3 4 7
Konstantin Komarek
fw. 178 2 4 6
Stanislav Galimov
gk. 170 -13 0 0
Mārtiņš Dzierkals
fw. 156 3 2 5
Miks Indrasis
fw. 150 0 1 1
Matt Wait
fw. 109 0 2 2
Janis Djaks
df. 107 1 1 2
Ernests Osenieks
df. 106 0 1 1
Gennadiy Stolyarov
fw. 104 0 0 0
Roberts Mamchics
df. 79 0 0 0
Alexander Lazushin
gk. 59 -7 0 0
Gleb Prokhorenkov
fw. 55 1 0 1
Jordan Murray
df. 44 0 0 0
Gustavs Millers
fw. 26 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0
Karlis Bucenieks
fw. 17 0 0 0
Nikita Mateiko
df. 11 0 0 0
Danila Larionov
fw. 0 0 0 0
Zane McIntyre
gk. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
KHL 2019-2020
11.02.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
30.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
KHL 2018-2019
15.02.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
02.02.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
24.01.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
2
:
2
3
:
1
S
18.12.18
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
PO
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
CS
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
PS
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
CS
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
CO
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
V
HC Dinamo Riga
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
3
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
4
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
5
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
6
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
7
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
8
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
5
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
6
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
7
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
8
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
9
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
2
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
3
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
4
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
4
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
5
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
5
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
6
Avangard
20 11 1 0 4 1 3 60-42 28
7
SKA
21 12 0 0 6 1 2 64-54 27
8
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
9
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
10
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
11
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
12
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
13
HC Dynamo
18 8 1 0 7 1 1 50-47 20
14
HC Spartak
20 7 0 1 8 3 1 50-58 20
15
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
16
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
17
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
18
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 12-2 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
4
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
5
HC Spartak
5 3 0 0 1 0 1 14-7 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
7
SKA
5 3 0 0 2 0 0 16-11 6
8
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 13-13 6
12
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 18-17 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-15 5
15
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
16
Torpedo
5 0 2 0 2 0 1 10-14 5
17
Amur
5 2 0 0 3 0 0 15-12 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
5
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
6
SKA
11 6 0 0 4 0 1 33-30 13
7
Metallurg
12 6 0 0 5 1 0 31-28 13
8
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
9
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
10
HC Spartak
12 4 0 1 4 3 0 37-35 13
11
Tractor
9 5 0 0 2 1 1 27-17 12
12
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
13
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
14
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
7 3 0 0 4 0 0 22-20 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
2
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
3
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
4
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
15
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
16
Avangard
9 3 0 0 4 1 1 23-24 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Sibir
10 2 0 0 7 0 1 22-29 5
21
Amur
12 0 1 1 9 0 1 21-49 5
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0