Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Amur 13 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci HC Dinamo Minsk — Amur

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.90
3.90
3.35
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dinamo Minsk – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.01.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
PO
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
V
30.12.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
5
:
5
0
:
2
S
PS
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
30.11.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
0
S
PS
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
PO
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
PS
17.11.22
HC Dinamo Minsk
Sibir
PO
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
I
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
09.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
CS
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
I
13.10.22
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
PO
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
I
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
I
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
I
24.09.22
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
2
:
2
2
:
1
S
PS
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
16.09.22
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
PO
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
V
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
Amur
11.01.23
Neftekhimik
Amur
I
06.01.23
Amur
Barys
V
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
V
29.12.22
Admiral
Amur
I
27.12.22
Amur
Admiral
I
23.12.22
Avangard
Amur
I
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
V
19.12.22
Metallurg
Amur
I
08.12.22
Amur
Admiral
I
07.12.22
Amur
Admiral
CO
05.12.22
Admiral
Amur
V
02.12.22
Amur
Torpedo
V
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I

Meciurile head-to-head: HC Dinamo Minsk — Amur

KHL 2022-2023
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
KHL 2021-2022
24.10.21
Amur
HC Dinamo Minsk
27.09.21
HC Dinamo Minsk
Amur
KHL 2020-2021
23.02.21
HC Dinamo Minsk
Amur
13.11.20
Amur
HC Dinamo Minsk
KHL 2019-2020
23.12.19
Amur
HC Dinamo Minsk
18.09.19
HC Dinamo Minsk
Amur
KHL 2018-2019
19.11.18
Amur
HC Dinamo Minsk
3
:
3
1
:
2
S
29.10.18
HC Dinamo Minsk
Amur
KHL 2017-2018
16.01.18
HC Dinamo Minsk
Amur
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
7
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
8
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
9
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
10
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
11
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
12
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
13
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
14
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
15
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
16
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
17
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
18
HC Dinamo Minsk
50 14 3 2 21 6 4 127-156 48
19
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
20
Amur
48 14 4 2 22 3 3 98-121 46
21
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41
22
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 1 0 0 0 12-5 10
2
Torpedo
5 3 1 0 0 0 1 20-12 9
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
4
SKA
5 3 0 0 1 1 0 24-19 7
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 13-8 7
6
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-13 7
7
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-8 7
8
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
9
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 11-13 6
10
Avangard
5 2 0 1 2 0 0 14-9 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 11-11 6
12
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 14-16 6
13
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 15-17 6
14
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 18-13 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 1 0 17-21 5
16
HC Spartak
5 1 0 1 3 0 0 17-19 4
17
Admiral
5 1 0 1 3 0 0 10-13 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
19
Barys
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 0 1 8-14 3
21
Lokomotiv
5 1 0 0 4 0 0 12-13 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 9-19 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 1 1 1 1 90-44 46
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
5
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
6
Lokomotiv
25 15 0 1 6 1 2 58-42 35
7
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
8
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
9
Avangard
22 11 3 1 4 2 1 65-41 33
10
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
11
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
14
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
15
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
16
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
17
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
18
Barys
26 11 1 2 12 0 0 61-65 28
19
HC Dinamo Minsk
25 8 1 1 10 3 2 72-85 25
20
Kunlun RS
27 7 2 1 13 1 3 67-90 24
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
25 2 1 0 18 3 1 48-89 10
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
6
Admiral
26 8 1 4 9 3 1 54-55 30
7
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
8
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
9
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
10
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
11
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Severstal
25 4 2 1 11 4 3 61-80 21
17
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
18
Tractor
23 5 0 3 12 2 1 53-68 19
19
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
20
Kunlun RS
24 6 0 2 15 0 1 53-68 17
21
Amur
24 5 2 1 15 1 0 43-65 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
6
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
7
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
8
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
9
HC Dinamo Minsk
50 14 3 2 21 6 4 127-156 48
10
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41
11
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
4
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
5
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
6
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
7
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
8
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
9
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
10
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
11
Amur
48 14 4 2 22 3 3 98-121 46
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
3
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
4
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
5
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
2
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
3
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
4
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
5
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
6
Amur
48 14 4 2 22 3 3 98-121 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
2
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
3
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
4
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
5
HC Dinamo Minsk
50 14 3 2 21 6 4 127-156 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
4
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
5
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
6
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 37 -90 0 0
Konstantin Shostak
gk. 17 -52 0 0
Joseph Duszak
df. 50 6 26 32
Mark Barberio
df. 49 3 7 10
Sergey Sapego
df. 43 4 9 13
Ilya Shinkevich
df. 40 0 6 6
John Gilmour
df. 37 1 8 9
Dmitri Korobov
df. 36 1 3 4
Shawn Lalonde
df. 35 1 10 11
Dmitriy Deryabin
df. 28 0 0 0
Ilya Sushko
df. 13 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 5 1 0 1
Oleg Pozhigan
df. 5 0 1 1
Timofey Kovgorenya
df. 3 0 1 1
Nick Merkley
fw. 49 11 15 26
Ryan Spooner
fw. 49 14 21 35
Vladimir Alistrov
fw. 49 10 10 20
Nikita Pyshkaylo
fw. 46 1 2 3
Vitaly Pinchuyk
fw. 46 7 5 12
Roman Gorbunov
fw. 44 10 7 17
Igor Martunov
fw. 42 5 5 10
Cedric Paquette
fw. 39 9 9 18
Pavel Varfolomeyev
fw. 39 14 9 23
Dmitriy Sokolov
fw. 37 9 5 14
Denis Mosalev
fw. 35 1 3 4
Vadim Moroz
fw. 32 5 8 13
Valentin Demchenko
fw. 29 2 2 4
Brendon Kozun
fw. 23 7 7 14
Mikhail Shalagin
fw. 10 1 1 2
Artyom Demkov
fw. 7 2 3 5
Sergey Kuznetsov
fw. 6 0 0 0
Stepan Zvyagin
fw. 5 0 0 0
Sergei Shumakov
fw. 4 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 3 0 0 0
Yegor Ignatenko
fw. 2 0 0 0
Yegor Klavdiyev
fw. 0 0 0 0
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 33 -64 1 1
Janis Kalnins
gk. 19 -44 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 46 3 5 8
Viktor Baldaev
df. 39 1 4 5
Artem Alyaev
df. 37 2 10 12
Cam Lee
df. 36 5 9 14
Ruslan Pedan
df. 36 0 6 6
Rafael Batyrshin
df. 30 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 27 0 2 2
Pavel Turbin
df. 16 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 10 0 0 0
Yakov Rylov
df. 8 1 0 1
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 48 5 10 15
Ivan Nikolishin
fw. 48 14 16 30
Pavel Makhanovsky
fw. 48 4 2 6
Sergei Lapin
fw. 42 4 3 7
Yaroslav Likhachev
fw. 40 11 10 21
Sergei Dubakin
fw. 37 9 9 18
Vladislav Barulin
fw. 37 4 4 8
Nikita Grebenkin
fw. 29 5 10 15
Artur Gizdatullin
fw. 28 5 3 8
Igor Rudenkov
fw. 27 4 4 8
Vyacheslav Gretsky
fw. 24 2 0 2
Jan Drozg
fw. 23 5 8 13
Denis Vikharev
fw. 20 3 7 10
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 16 0 3 3
Ignat Korotkikh
fw. 14 1 1 2
Stanislav Bocharov
fw. 14 2 6 8
Alexander Kuznetsov
fw. 3 0 1 1
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului