Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Ak Bars 16 septembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Dinamo Minsk – Ak Bars

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
CO
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
V
07.09.22
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.22
HC Dinamo Minsk
Avangard
V
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
Ak Bars
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
V
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
PO
08.09.22
Ak Bars
Admiral
CO
05.09.22
CSKA
Ak Bars
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
I

Meciurile head-to-head: HC Dinamo Minsk — Ak Bars

KHL 2022-2023
12.09.22
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
KHL 2021-2022
05.10.21
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
12.09.21
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
KHL 2020-2021
11.12.20
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
KHL 2019-2020
23.02.20
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
06.10.19
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
KHL 2018-2019
24.12.18
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
03.09.18
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
KHL 2017-2018
04.12.17
Ak Bars
HC Dinamo Minsk
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
6 5 1 0 0 0 0 21-8 12
2
Avtomobilist
7 5 0 0 1 1 0 27-21 11
3
HC Dynamo
6 5 0 0 1 0 0 17-7 10
4
HC Spartak
6 4 0 0 1 1 0 11-10 9
5
Sibir
7 2 0 2 2 0 1 15-12 9
6
Severstal
6 3 1 0 2 0 0 21-16 8
7
Vityaz
6 3 1 0 2 0 0 17-13 8
8
CSKA
6 3 1 0 2 0 0 20-19 8
9
HC Dinamo Minsk
6 2 1 1 2 0 0 22-18 8
10
Metallurg
6 2 1 0 1 2 0 19-20 8
11
Admiral
6 3 0 0 2 1 0 12-9 7
12
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 11-8 7
13
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 21-13 6
14
Amur
6 2 1 0 3 0 0 12-17 6
15
Tractor
7 1 1 1 4 0 0 16-19 6
16
Lokomotiv
6 2 0 0 3 1 0 17-17 5
17
Salavat Yulaev
6 2 0 0 3 1 0 12-15 5
18
Barys
7 2 0 0 4 0 1 17-27 5
19
Kunlun RS
6 1 0 0 4 0 1 6-14 3
20
Avangard
7 1 0 0 5 0 1 18-27 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
Neftekhimik
6 0 0 0 5 1 0 11-27 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 5 0 0 0 0 0 18-6 10
2
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 15-7 8
3
Metallurg
5 2 1 0 0 2 0 17-14 8
4
Admiral
5 3 0 0 1 1 0 11-6 7
5
Avtomobilist
5 3 0 0 1 1 0 19-16 7
6
HC Spartak
5 3 0 0 1 1 0 8-8 7
7
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 11-8 7
8
Sibir
5 1 0 2 1 0 1 13-11 7
9
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 21-13 6
10
HC Dinamo Minsk
5 2 1 0 2 0 0 18-15 6
11
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 17-14 6
12
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 14-11 6
13
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 14-17 6
14
Amur
5 2 1 0 2 0 0 10-14 6
15
Tractor
5 1 1 1 2 0 0 14-11 6
16
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 15-13 5
17
Salavat Yulaev
5 2 0 0 3 0 0 10-12 4
18
Barys
5 2 0 0 3 0 0 13-20 4
19
Avangard
5 1 0 0 3 0 1 13-18 3
20
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
21
Kunlun RS
5 0 0 0 4 0 1 3-13 1
22
Neftekhimik
5 0 0 0 5 0 0 7-22 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 5 0 0 0 0 0 21-10 10
2
SKA
4 3 1 0 0 0 0 14-5 8
3
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 15-9 8
4
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 10-1 6
5
HC Spartak
3 3 0 0 0 0 0 6-3 6
6
CSKA
4 2 1 0 1 0 0 16-13 6
7
Ak Bars
3 1 1 0 0 1 0 6-5 5
8
Sibir
3 1 0 1 0 0 1 9-5 5
9
Torpedo
3 2 0 0 1 0 0 17-9 4
10
Admiral
2 2 0 0 0 0 0 5-1 4
11
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 10-7 4
12
Barys
3 2 0 0 1 0 0 10-9 4
13
Tractor
4 1 1 0 2 0 0 10-11 4
14
HC Dinamo Minsk
3 1 0 1 1 0 0 12-10 4
15
Metallurg
3 0 1 0 0 2 0 9-10 4
16
Kunlun RS
3 1 0 0 1 0 1 4-5 3
17
Lokomotiv
3 1 0 0 2 0 0 8-9 2
18
Salavat Yulaev
2 1 0 0 1 0 0 4-5 2
19
Amur
2 1 0 0 1 0 0 2-4 2
20
HC Sochi
4 1 0 0 3 0 0 9-13 2
21
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 3-8 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
2 2 0 0 0 0 0 7-3 4
2
HC Dynamo
3 2 0 0 1 0 0 7-6 4
3
Metallurg
3 2 0 0 1 0 0 10-10 4
4
Severstal
3 1 1 0 1 0 0 11-9 4
5
HC Dinamo Minsk
3 1 1 0 1 0 0 10-8 4
6
Amur
4 1 1 0 2 0 0 10-13 4
7
Sibir
4 1 0 1 2 0 0 6-7 4
8
Lokomotiv
3 1 0 0 1 1 0 9-8 3
9
Admiral
4 1 0 0 2 1 0 7-8 3
10
Salavat Yulaev
4 1 0 0 2 1 0 8-10 3
11
HC Spartak
3 1 0 0 1 1 0 5-7 3
12
Avangard
7 1 0 0 5 0 1 18-27 3
13
Ak Bars
2 1 0 0 1 0 0 5-3 2
14
Torpedo
2 1 0 0 1 0 0 4-4 2
15
CSKA
2 1 0 0 1 0 0 4-6 2
16
Tractor
3 0 0 1 2 0 0 6-8 2
17
Avtomobilist
2 0 0 0 1 1 0 6-11 1
18
Neftekhimik
4 0 0 0 3 1 0 8-19 1
19
Barys
4 0 0 0 3 0 1 7-18 1
20
Vityaz
1 0 0 0 1 0 0 2-4 0
21
HC Sochi
1 0 0 0 1 0 0 0-2 0
22
Kunlun RS
3 0 0 0 3 0 0 2-9 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
6 5 1 0 0 0 0 21-8 12
2
HC Dynamo
6 5 0 0 1 0 0 17-7 10
3
HC Spartak
6 4 0 0 1 1 0 11-10 9
4
Severstal
6 3 1 0 2 0 0 21-16 8
5
Vityaz
6 3 1 0 2 0 0 17-13 8
6
CSKA
6 3 1 0 2 0 0 20-19 8
7
HC Dinamo Minsk
6 2 1 1 2 0 0 22-18 8
8
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 21-13 6
9
Lokomotiv
6 2 0 0 3 1 0 17-17 5
10
Kunlun RS
6 1 0 0 4 0 1 6-14 3
11
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
7 5 0 0 1 1 0 27-21 11
2
Sibir
7 2 0 2 2 0 1 15-12 9
3
Metallurg
6 2 1 0 1 2 0 19-20 8
4
Admiral
6 3 0 0 2 1 0 12-9 7
5
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 11-8 7
6
Amur
6 2 1 0 3 0 0 12-17 6
7
Tractor
7 1 1 1 4 0 0 16-19 6
8
Salavat Yulaev
6 2 0 0 3 1 0 12-15 5
9
Barys
7 2 0 0 4 0 1 17-27 5
10
Avangard
7 1 0 0 5 0 1 18-27 3
11
Neftekhimik
6 0 0 0 5 1 0 11-27 1
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
6 5 1 0 0 0 0 21-8 12
2
HC Spartak
6 4 0 0 1 1 0 11-10 9
3
Vityaz
6 3 1 0 2 0 0 17-13 8
4
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 21-13 6
5
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
7 2 0 2 2 0 1 15-12 9
2
Admiral
6 3 0 0 2 1 0 12-9 7
3
Amur
6 2 1 0 3 0 0 12-17 6
4
Salavat Yulaev
6 2 0 0 3 1 0 12-15 5
5
Barys
7 2 0 0 4 0 1 17-27 5
6
Avangard
7 1 0 0 5 0 1 18-27 3
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
6 5 0 0 1 0 0 17-7 10
2
Severstal
6 3 1 0 2 0 0 21-16 8
3
CSKA
6 3 1 0 2 0 0 20-19 8
4
HC Dinamo Minsk
6 2 1 1 2 0 0 22-18 8
5
Lokomotiv
6 2 0 0 3 1 0 17-17 5
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
7 5 0 0 1 1 0 27-21 11
2
Metallurg
6 2 1 0 1 2 0 19-20 8
3
Ak Bars
5 2 1 0 1 1 0 11-8 7
4
Tractor
7 1 1 1 4 0 0 16-19 6
5
Kunlun RS
6 1 0 0 4 0 1 6-14 3
6
Neftekhimik
6 0 0 0 5 1 0 11-27 1

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksey Kolosov
gk. 4 -10 0 0
Konstantin Shostak
gk. 3 -7 0 0
Alexey Emelin
df. 6 0 0 0
Dmitri Korobov
df. 6 0 0 0
Joseph Duszak
df. 6 0 7 7
Mark Barberio
df. 6 0 1 1
Sergey Sapego
df. 6 1 0 1
Shawn Lalonde
df. 6 0 3 3
Ilya Shinkevich
df. 5 0 0 0
John Gilmour
df. 3 0 1 1
Anton Lindholm
df. 0 0 0 0
Dmitriy Deryabin
df. 0 0 0 0
Ilya Sushko
df. 0 0 0 0
Sergey Kuznetsov
df. 0 0 0 0
Brendon Kozun
fw. 6 4 3 7
Cedric Paquette
fw. 6 4 2 6
Dmitriy Sokolov
fw. 6 3 0 3
Igor Martunov
fw. 6 0 1 1
Nick Merkley
fw. 6 2 0 2
Roman Gorbunov
fw. 6 0 2 2
Ryan Spooner
fw. 6 5 2 7
Vitaly Pinchuyk
fw. 6 1 0 1
Vladimir Alistrov
fw. 6 0 2 2
Denis Mosalev
fw. 4 1 1 2
Nikita Pyshkaylo
fw. 4 0 0 0
Stepan Zvyagin
fw. 4 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 3 0 0 0
Pavel Varfolomeyev
fw. 3 0 0 0
Valentin Demchenko
fw. 1 0 0 0
Ilya Usov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Shalagin
fw. 0 0 0 0
Miroslav Mikhalev
fw. 0 0 0 0
Ak Bars

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Timur Bilyalov
gk. 4 -6 0 0
Amir Miftahov
gk. 1 -1 0 0
Ilija Golubev
gk. 0 0 0 0
Dinar Khafizullin
df. 5 0 1 1
Kirill Adamchuk
df. 5 0 4 4
Kristian Khenkel
df. 5 0 1 1
Nikita Evseyev
df. 5 0 0 0
Dmitry Yudin
df. 4 0 0 0
Nikita Lyamkin
df. 4 0 0 0
Vasily Tokranov
df. 3 0 0 0
Vyacheslav Voynov
df. 3 0 1 1
Maxim Chudinov
df. 1 0 0 0
Airat Vildanov
df. 0 0 0 0
Dmitry Muzhikov
df. 0 0 0 0
Kamil Fazylzyanov
df. 0 0 0 0
Konstantin Luchevnikov
df. 0 0 0 0
Lev Starikov
df. 0 0 0 0
Mark Yanchevsky
df. 0 0 0 0
Nikolai Bogatov
df. 0 0 0 0
Nikolay Averin
df. 0 0 0 0
Vladimir Sychushkin
df. 0 0 0 0
Alexander Radulov
fw. 5 3 1 4
Artem Galimov
fw. 5 0 1 1
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 5 0 2 2
Dmitry Voronkov
fw. 5 0 1 1
Ilya Safonov
fw. 5 1 0 1
Kirill Panyukov
fw. 5 1 0 1
Kirill Semyonov
fw. 5 2 2 4
Nikita Dynyak
fw. 5 1 0 1
Stanislav Galiyev
fw. 5 0 3 3
Vadim Shipachyov
fw. 5 2 0 2
Alexander Burmistrov
fw. 3 0 0 0
Daniil Tarasov
fw. 3 1 0 1
Kirill Petrov
fw. 2 0 0 0
Mikhail Glukhov
fw. 2 0 0 0
Adel Bulatov
fw. 0 0 0 0
Alexander Hovanov
fw. 0 0 0 0
Andrei Alexeyev
fw. 0 0 0 0
Artem Valeev
fw. 0 0 0 0
Artur Brovkin
fw. 0 0 0 0
Artyom Lukoyanov
fw. 0 0 0 0
Danis Zaripov
fw. 0 0 0 0
Denis Komkov
fw. 0 0 0 0
Kirill Krutov
fw. 0 0 0 0
Maxim Bykov
fw. 0 0 0 0
Ruslan Galimzyanov
fw. 0 0 0 0
Saveli Kuvardin
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului