Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — Tractor 24 octombrie 2022

24 octombrie 2022, 18:00 (EEST)
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)

Betting bonuses for meeting CSKA - Tractor

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 0 0 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 0 0 0 0
Anton Todykov
gk. 0 0 0 0
Artem Sergeev
df. 0 0 0 0
Bogdan Kiselevich
df. 0 0 0 0
Ivan Rogov
df. 0 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 0 0 0 0
Vladimir Grudinin
df. 0 0 0 0
Vladislav Provolnev
df. 0 0 0 0
Yaroslaw Dyblenko
df. 0 0 0 0
Andrei Svetlakov
fw. 0 0 0 0
Anton Slepyshev
fw. 0 0 0 0
Danil Yurtaikin
fw. 0 0 0 0
Konstantin Okulov
fw. 0 0 0 0
Maksim Sorkin
fw. 0 0 0 0
Matvey Guskov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Grigorenko
fw. 0 0 0 0
Pavel Karnaukhov
fw. 0 0 0 0
Semyon Pankratov
fw. 0 0 0 0
Takhir Mingachyov
fw. 0 0 0 0
Vitaly Abramov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kamenev
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kotkov
fw. 0 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Emil Garipov
gk. 0 0 0 0
Ilya Proskuryakov
gk. 0 0 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 0 0 0 0
Albert Yarullin
df. 0 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 0 0 0 0
Alexander Shepelev
df. 0 0 0 0
Artem Blagievskiy
df. 0 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 0 0 0 0
Igor Isayev
df. 0 0 0 0
Ilya Karpykhin
df. 0 0 0 0
Ivan Vorobiev
df. 0 0 0 0
Konstantin Klimontov
df. 0 0 0 0
Leonid Lavrinenko
df. 0 0 0 0
Petr Yasinskiy
df. 0 0 0 0
Roman Manuhov
df. 0 0 0 0
Semen Byivan
df. 0 0 0 0
Sergey Telegin
df. 0 0 0 0
Stepan Mislyev
df. 0 0 0 0
Yegor Vdovin
df. 0 0 0 0
Aleksey Potapov
fw. 0 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 0 0 0 0
Alexander Tridchikov
fw. 0 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 0 0 0 0
Andrei Stas
fw. 0 0 0 0
Andrei Yerofeyev
fw. 0 0 0 0
Anton Burdasov
fw. 0 0 0 0
Artem Udot
fw. 0 0 0 0
Artyom Shvaryov
fw. 0 0 0 0
Egor Buaylsky
fw. 0 0 0 0
Egor Stepanov
fw. 0 0 0 0
Ilya Zinovyev
fw. 0 0 0 0
Kirill Kapustin
fw. 0 0 0 0
Kirill Koshurnikov
fw. 0 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 0 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 0 0 0 0
Maxim Shabanov
fw. 0 0 0 0
Mihail Kotlyarevski
fw. 0 0 0 0
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 0 0 0 0
Nikita Tertyshny
fw. 0 0 0 0
Pyotr Khokhryakov
fw. 0 0 0 0
Sergei Kalinin
fw. 0 0 0 0
Teemu Pulkkinen
fw. 0 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
23.09.21
Tractor
CSKA
KHL 2020-2021
18.02.21
CSKA
Tractor
07.02.21
Tractor
CSKA
2
:
2
2
:
3
S
KHL 2019-2020
26.11.19
Tractor
CSKA
19.10.19
CSKA
Tractor
KHL 2018-2019
11.01.19
CSKA
Tractor
02.09.18
Tractor
CSKA
KHL 2017-2018
19.12.17
CSKA
Tractor
16.10.17
Tractor
CSKA
KHL 2016-2017
31.01.17
Tractor
CSKA
4
:
2
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Comentarii