Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:2
CSKA — Torpedo Meci incheiat 21 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
8 decembrie, 18:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — Torpedo

21 octombrie 2020, 19:30 (EEST)
21 octombrie 2020, 19:30 (EEST) Meci incheiat
2 : 3
OT 0:1
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: , Viktor Spirin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sharychenkov
gk. 873 -27 1 1
Lars Johansson
gk. 0 0 0 0
Met Robinson
df. 319 2 7 9
Artem Sergeev
df. 274 1 1 2
Yegor Rykov
df. 244 0 5 5
Bogdan Kiselevich
df. 222 2 1 3
Mikhail Naumenkov
df. 173 2 2 4
Artem Blagievskiy
df. 136 1 0 1
Kirill Goloshapov
df. 11 0 0 0
Maxim Shalunov
fw. 285 3 7 10
Maxim Mamin
fw. 284 6 7 13
Nikolay Goldobin
fw. 269 2 6 8
Konstantin Okulov
fw. 250 6 7 13
Andrei Svetlakov
fw. 249 2 4 6
Pavel Karnaukhov
fw. 247 6 2 8
Anton Slepyshev
fw. 217 5 5 10
Alexander Popov
fw. 140 1 2 3
Mario Kempe
fw. 138 2 2 4
Nikita Korostelev
fw. 87 1 0 1
Kirill Maksimov
fw. 36 0 0 0
Ivan Telegin
fw. 4 0 0 0
Nu vor juca
Dmitry Samorukov
df. 295 2 5 7
Klas Dahlbeck
df. 288 0 4 4
Andrei Loktionov
fw. 271 1 5 6
Sergei Andronov
fw. 246 4 4 8
Vsevolod Skotnikov
gk. 154 -5 0 0
Maksim Sorkin
fw. 133 0 1 1
Brendan Leipsic
fw. 121 3 3 6
Takhir Mingachyov
fw. 49 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 15 0 0 0
Daniil Chayka
df. 0 0 0 0
Yegor Afanasyev
fw. 0 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 578 -29 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 240 -9 0 0
Chris Wideman
df. 362 4 7 11
Mikhail Orlov
df. 326 0 3 3
Brady Austin
df. 294 2 3 5
Georgy Misharin
df. 253 0 1 1
Mark Marin
df. 237 1 1 2
Ziyat Paigin
df. 169 0 2 2
Nikita Bobryashov
df. 79 0 0 0
Justin Kloos
fw. 302 4 3 7
Daniil Ilyin
fw. 287 2 3 5
Andrei Belevich
fw. 284 3 3 6
Jordan Szwarz
fw. 237 2 4 6
Anton Shenfeld
fw. 234 4 7 11
Mikhail Varnakov
fw. 234 1 4 5
Kirill Urakov
fw. 226 2 0 2
Danil Voevodin
fw. 127 2 2 4
Danil Veryayev
fw. 73 0 1 1
Denis Vengryzhanovsky
fw. 24 0 0 0
Denis Pochivalov
fw. 23 0 0 0
Ivan Chehovich
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Damir Zhafyarov
fw. 384 5 7 12
Andy Miele
fw. 282 4 6 10
Nikita Serebryakov
gk. 206 -13 1 1
Artem Alyaev
df. 181 0 3 3
Sergey Goncharuk
fw. 148 4 0 4
Semion Rycjkin
df. 95 1 2 3
Alexey Drobin
fw. 94 0 1 1
Vadim Pereskokov
fw. 44 1 1 2
Vladimir Mikhasyonok
fw. 34 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 28 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 11 0 0 0
Yegor Yuzlenko
df. 8 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0
Denis Orlovich-Grudkov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.33
5.30
7.65
2.22
1.65
1.35
5.25
6.75
1.91
1.85
1.31
6.10
7.75
2.15
1.66
1.31
5.50
7.50
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
08.03.20
Torpedo
CSKA
06.03.20
Torpedo
CSKA
04.03.20
CSKA
Torpedo
02.03.20
CSKA
Torpedo
11.02.20
CSKA
Torpedo
21.10.19
CSKA
Torpedo
27.09.19
Torpedo
CSKA
11.09.19
Torpedo
CSKA
KHL 2018-2019
30.12.18
CSKA
Torpedo
13.11.18
Torpedo
CSKA
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

CSKA
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
16.10.20
CSKA
SKA
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
I
12.10.20
Metallurg
CSKA
I
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
04.10.20
CSKA
Avangard
V
01.10.20
HC Spartak
CSKA
V
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
V
27.09.20
Jokerit
CSKA
V
24.09.20
CSKA
Severstal
V
19.09.20
CSKA
Metallurg
I
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
CS
12.09.20
Amur
CSKA
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
CS
07.09.20
CSKA
Barys
V
04.09.20
CSKA
HC Sochi
V
02.09.20
CSKA
Ak Bars
PO
Torpedo
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
12.10.20
Torpedo
Sibir
V
06.10.20
Amur
Torpedo
I
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.10.20
Sibir
Torpedo
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
V
24.09.20
Torpedo
Amur
PO
20.09.20
SKA
Torpedo
I
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
6
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
7
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
8
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
9
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
10
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
5
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
6
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
7
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
8
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
9
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
10
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
4
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
5
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
6
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
3
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
4
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
4
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
5
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
6
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
9
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
12
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
13
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
14
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
15
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
16
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
17
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
18
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
19
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
3
HC Spartak
5 2 0 0 0 2 1 12-10 7
4
Barys
5 0 3 0 1 1 0 13-12 7
5
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-12 6
6
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
8
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 8-10 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-11 6
11
Metallurg
5 2 0 1 2 0 0 20-17 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-15 6
13
Ak Bars
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
16
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 13-15 5
17
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 12-20 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 6-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
9 5 0 0 3 0 1 24-20 11
9
SKA
9 5 0 0 3 0 1 27-24 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
9 4 1 0 4 0 0 19-25 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
19
Barys
6 1 0 1 1 2 1 17-19 7
20
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
11 5 0 2 4 0 0 32-30 14
6
Ak Bars
11 3 1 2 3 2 0 31-32 14
7
Tractor
10 5 0 1 4 0 0 24-19 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
8 3 0 3 2 0 0 25-18 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
8 2 1 0 5 0 0 15-25 6
18
HC Spartak
7 2 0 0 4 0 1 9-22 5
19
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
20
Torpedo
8 0 0 2 6 0 0 15-25 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8