Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
6:1
CSKA — HC Sochi Meci incheiat 16 ianuarie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
14 noiembrie, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — HC Sochi

16 ianuarie 2020, 19:30 (EET)
16 ianuarie 2020, 19:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: ,

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Lars Johansson
gk. 1,012 -23 1 1
Vsevolod Skotnikov
gk. 0 0 0 0
Met Robinson
df. 899 1 14 15
Nikita Nesterov
df. 889 5 11 16
Aleksey Marchenko
df. 873 5 12 17
Bogdan Kiselevich
df. 833 4 13 17
Klas Dahlbeck
df. 622 0 4 4
Artem Blagievskiy
df. 374 1 3 4
Kirill Kaprizov
fw. 719 23 20 43
Jiri Sekac
fw. 653 12 12 24
Konstantin Okulov
fw. 644 13 16 29
Sergei Kalinin
fw. 592 7 2 9
Anton Slepyshev
fw. 583 9 14 23
Maxim Shalunov
fw. 572 10 9 19
Pavel Karnaukhov
fw. 522 3 4 7
Maxim Mamin
fw. 518 9 9 18
Sergey Tolchinsky
fw. 386 7 6 13
Alexander Popov
fw. 355 2 7 9
Sergei Andronov
fw. 253 1 1 2
Mario Kempe
fw. 208 2 7 9
Maksim Sorkin
fw. 55 0 2 2
Nu vor juca
Ilya Sorokin
gk. 1,886 -50 0 0
Linden Vey
fw. 698 12 25 37
Mikhail Grigorenko
fw. 615 13 17 30
Mikhail Naumenkov
df. 470 0 4 4
Andrei Svetlakov
fw. 469 2 11 13
Ivan Telegin
fw. 450 4 2 6
Alexander Romanov
df. 384 0 4 4
Artyom Chmykhov
df. 157 0 2 2
Nikita Rtishchev
fw. 28 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 25 0 0 0
Evgeny Kanickii
fw. 6 0 0 0
Lev Komissarov
fw. 4 0 0 0
HC Sochi

Alexander Andriyevsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Nalimov
gk. 790 -31 0 0
Arseni Akhmetov
gk. 0 0 0 0
Simon Bertilsson
df. 945 1 10 11
Yuriy Aleksandrov
df. 886 4 12 16
Oleg Pogorishny
df. 687 1 6 7
Alexei Petrov
df. 596 1 5 6
Kirill Vorobiev
df. 528 0 3 3
Mikhail Gordeev
df. 208 1 1 2
David Rundblad
df. 125 0 2 2
Roman Abrosimov
df. 67 0 1 1
Robert Rosen
fw. 821 10 13 23
Sergei Shmelyov
fw. 738 12 8 20
Dmitriy Lugin
fw. 703 5 6 11
Nikita Tochitskiy
fw. 569 6 8 14
Denis Mosalev
fw. 516 4 5 9
Andrei Altybarmakyan
fw. 476 4 8 12
Stepan Starkov
fw. 299 4 1 5
Pavel Makarenko
fw. 231 1 1 2
Nikita Vyglazov
fw. 173 1 1 2
Damir Rakhimullin
fw. 135 2 1 3
Vyacheslav Leshchenko
fw. 98 1 0 1
Alexander Rybakov
fw. 87 0 0 0
Nu vor juca
Dmitriy Shikin
gk. 1,451 -63 1 1
Morgan Ellis
df. 1,066 1 13 14
Shon Kollinz
fw. 862 6 13 19
Malte Stremvall
fw. 692 16 16 32
Ilya Proskuryakov
gk. 658 -25 1 1
Dmitry Arkhipov
fw. 567 3 4 7
Artem Tomilin
fw. 523 5 3 8
Vladislav Kaletnik
fw. 279 1 3 4
Konstantin Klimontov
df. 118 0 1 1
Kirill Kozhevnikov
fw. 2 0 0 0
Nikita Shitov
df. 0 0 0 0

Pariuri si ponturi

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.32
5.30
8.50
1.62
2.23
1.30
5.35
9.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
04.01.20
HC Sochi
CSKA
13.10.19
HC Sochi
CSKA
KHL 2018-2019
03.12.18
HC Sochi
CSKA
21.11.18
CSKA
HC Sochi
19.10.18
HC Sochi
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
25.09.18
CSKA
HC Sochi
1
:
1
2
:
1
S
KHL 2017-2018
21.01.18
HC Sochi
CSKA
22.11.17
CSKA
HC Sochi
KHL 2016-2017
13.02.17
CSKA
HC Sochi
4
:
3
26.01.17
HC Sochi
CSKA
0
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

CSKA
14.01.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
12.01.20
CSKA
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
10.01.20
CSKA
Kunlun RS
V
08.01.20
HC Dynamo
CSKA
V
06.01.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
04.01.20
HC Sochi
CSKA
V
30.12.19
CSKA
Lokomotiv
CO
28.12.19
CSKA
Vityaz
V
25.12.19
CSKA
HC Dynamo
I
24.12.19
CSKA
Metallurg
V
22.12.19
Vityaz
CSKA
V
19.12.19
SKA
CSKA
V
17.12.19
HC Dinamo Riga
CSKA
V
08.12.19
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
04.12.19
CSKA
HC Dynamo
V
02.12.19
CSKA
SKA
I
28.11.19
Metallurg
CSKA
V
26.11.19
Tractor
CSKA
V
24.11.19
Avtomobilist
CSKA
I
20.11.19
Vityaz
CSKA
CO
18.11.19
CSKA
Severstal
PO
14.11.19
CSKA
Salavat Yulaev
I
12.11.19
CSKA
HC Spartak
PO
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
I
02.11.19
Barys
CSKA
V
31.10.19
Sibir
CSKA
I
27.10.19
Avangard
CSKA
1
:
1
0
:
1
S
CS
24.10.19
CSKA
Jokerit
I
21.10.19
CSKA
Torpedo
V
19.10.19
CSKA
Tractor
V
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
V
13.10.19
HC Sochi
CSKA
V
11.10.19
Ak Bars
CSKA
V
08.10.19
CSKA
Amur
V
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
V
03.10.19
CSKA
Vityaz
I
01.10.19
HC Spartak
CSKA
V
27.09.19
Torpedo
CSKA
V
25.09.19
Jokerit
CSKA
V
23.09.19
SKA
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
19.09.19
CSKA
Admiral
V
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
V
13.09.19
SKA
CSKA
V
11.09.19
Torpedo
CSKA
PO
09.09.19
Severstal
CSKA
V
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
CO
03.09.19
CSKA
Ak Bars
V
01.09.19
CSKA
Avangard
I
HC Sochi
14.01.20
Torpedo
HC Sochi
PO
12.01.20
Tractor
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
CS
10.01.20
HC Sochi
HC Spartak
1
:
1
1
:
0
S
CS
07.01.20
HC Sochi
Tractor
I
04.01.20
HC Sochi
CSKA
I
29.12.19
HC Sochi
HC Spartak
CO
28.12.19
HC Sochi
Jokerit
CO
25.12.19
Severstal
HC Sochi
I
22.12.19
HC Dynamo
HC Sochi
I
20.12.19
HC Spartak
HC Sochi
PO
18.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
07.12.19
HC Sochi
Barys
I
05.12.19
HC Sochi
Avtomobilist
1
:
1
1
:
0
S
CS
03.12.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
01.12.19
Neftekhimik
HC Sochi
I
29.11.19
Ak Bars
HC Sochi
V
27.11.19
SKA
HC Sochi
I
24.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
PO
22.11.19
HC Sochi
Lokomotiv
I
20.11.19
HC Sochi
Severstal
V
17.11.19
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
15.11.19
Metallurg
HC Sochi
I
13.11.19
Avtomobilist
HC Sochi
I
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
V
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
25.10.19
Admiral
HC Sochi
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
I
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
I
18.10.19
HC Sochi
Sibir
I
16.10.19
HC Sochi
Metallurg
PO
13.10.19
HC Sochi
CSKA
I
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
PO
06.10.19
HC Sochi
Amur
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
CO
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
I
21.09.19
HC Sochi
Admiral
PO
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
V
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
PS
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
I
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 3 2 10 3 1 147-80 72
2
SKA
48 20 6 5 12 3 2 125-95 67
3
HC Dynamo
50 24 4 1 14 3 4 145-116 65
4
Jokerit
47 22 6 1 11 4 3 144-118 65
5
HC Spartak
49 19 4 4 14 6 2 133-112 62
6
Lokomotiv
48 17 4 5 18 3 1 127-120 56
7
Vityaz
47 17 2 4 17 3 4 100-117 53
8
HC Sochi
48 13 3 3 21 7 1 97-124 46
9
Severstal
50 10 3 5 22 7 3 104-138 46
10
HC Dinamo Riga
48 9 5 0 30 2 2 80-150 32
11
HC Dinamo Minsk
48 8 2 1 27 5 5 102-171 32
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 27 2 3 11 1 3 132-89 68
2
Avangard
49 26 1 4 12 4 2 130-92 68
3
Barys
49 22 6 1 13 7 0 119-103 65
4
Avtomobilist
48 18 7 2 14 5 2 125-115 61
5
Sibir
48 21 2 3 17 2 3 108-109 57
6
Torpedo
49 18 5 2 20 1 3 139-130 54
7
Kunlun RS
51 17 3 3 21 3 4 115-128 53
8
Metallurg
49 17 2 4 19 3 4 113-109 53
9
Salavat Yulaev
48 18 4 1 19 1 5 117-111 52
10
Admiral
47 15 4 4 21 2 1 103-120 49
11
Neftekhimik
48 14 2 4 21 4 3 112-127 47
12
Tractor
50 16 3 1 25 2 3 104-130 45
13
Amur
48 14 1 3 22 3 5 91-108 44
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 20 6 5 12 3 2 125-95 67
2
Jokerit
47 22 6 1 11 4 3 144-118 65
3
HC Spartak
49 19 4 4 14 6 2 133-112 62
4
Vityaz
47 17 2 4 17 3 4 100-117 53
5
HC Sochi
48 13 3 3 21 7 1 97-124 46
6
Severstal
50 10 3 5 22 7 3 104-138 46
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
49 26 1 4 12 4 2 130-92 68
2
Barys
49 22 6 1 13 7 0 119-103 65
3
Sibir
48 21 2 3 17 2 3 108-109 57
4
Kunlun RS
51 17 3 3 21 3 4 115-128 53
5
Salavat Yulaev
48 18 4 1 19 1 5 117-111 52
6
Admiral
47 15 4 4 21 2 1 103-120 49
7
Amur
48 14 1 3 22 3 5 91-108 44
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 3 2 10 3 1 147-80 72
2
HC Dynamo
50 24 4 1 14 3 4 145-116 65
3
Lokomotiv
48 17 4 5 18 3 1 127-120 56
4
HC Dinamo Riga
48 9 5 0 30 2 2 80-150 32
5
HC Dinamo Minsk
48 8 2 1 27 5 5 102-171 32
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
47 27 2 3 11 1 3 132-89 68
2
Avtomobilist
48 18 7 2 14 5 2 125-115 61
3
Torpedo
49 18 5 2 20 1 3 139-130 54
4
Metallurg
49 17 2 4 19 3 4 113-109 53
5
Neftekhimik
48 14 2 4 21 4 3 112-127 47
6
Tractor
50 16 3 1 25 2 3 104-130 45
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 3 2 10 3 1 147-80 72
2
Ak Bars
47 27 2 3 11 1 3 132-89 68
3
Avangard
49 26 1 4 12 4 2 130-92 68
4
SKA
48 20 6 5 12 3 2 125-95 67
5
HC Dynamo
50 24 4 1 14 3 4 145-116 65
6
Jokerit
47 22 6 1 11 4 3 144-118 65
7
Barys
49 22 6 1 13 7 0 119-103 65
8
HC Spartak
49 19 4 4 14 6 2 133-112 62
9
Avtomobilist
48 18 7 2 14 5 2 125-115 61
10
Sibir
48 21 2 3 17 2 3 108-109 57
11
Lokomotiv
48 17 4 5 18 3 1 127-120 56
12
Torpedo
49 18 5 2 20 1 3 139-130 54
13
Kunlun RS
51 17 3 3 21 3 4 115-128 53
14
Metallurg
49 17 2 4 19 3 4 113-109 53
15
Vityaz
47 17 2 4 17 3 4 100-117 53
16
Salavat Yulaev
48 18 4 1 19 1 5 117-111 52
17
Admiral
47 15 4 4 21 2 1 103-120 49
18
Neftekhimik
48 14 2 4 21 4 3 112-127 47
19
HC Sochi
48 13 3 3 21 7 1 97-124 46
20
Severstal
50 10 3 5 22 7 3 104-138 46
21
Tractor
50 16 3 1 25 2 3 104-130 45
22
Amur
48 14 1 3 22 3 5 91-108 44
23
HC Dinamo Riga
48 9 5 0 30 2 2 80-150 32
24
HC Dinamo Minsk
48 8 2 1 27 5 5 102-171 32
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Sibir
5 2 1 2 0 0 0 17-12 10
2
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 19-10 8
3
Barys
5 3 1 0 1 0 0 18-13 8
4
Avangard
5 3 0 1 1 0 0 15-7 8
5
HC Spartak
5 2 1 0 0 1 1 13-8 8
6
Tractor
5 2 0 1 0 1 1 13-11 8
7
CSKA
5 3 0 0 1 0 1 16-9 7
8
Lokomotiv
5 2 1 0 1 1 0 13-7 7
9
Avtomobilist
5 2 0 1 1 1 0 16-13 7
10
Severstal
5 2 0 1 1 1 0 13-11 7
11
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
12
Torpedo
5 2 1 0 2 0 0 15-12 6
13
SKA
5 2 1 0 2 0 0 10-11 6
14
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 15-14 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 14-17 5
16
HC Sochi
5 0 0 2 2 1 0 7-14 5
17
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 11-12 4
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Ak Bars
5 1 0 1 3 0 0 8-14 4
20
Salavat Yulaev
5 1 0 0 3 1 0 14-15 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 3-18 3
23
Amur
5 0 0 0 2 0 3 9-15 3
24
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 7-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 16 2 1 4 0 0 63-36 38
2
HC Dynamo
24 14 2 0 4 2 2 72-48 36
3
Metallurg
25 12 1 3 6 2 1 65-50 35
4
Avtomobilist
24 12 3 1 6 2 0 72-58 34
5
Salavat Yulaev
25 12 2 0 7 1 3 70-51 32
6
Kunlun RS
27 9 3 2 9 2 2 65-66 32
7
Vityaz
23 9 2 3 5 1 3 56-49 32
8
Avangard
23 14 0 0 6 1 2 58-45 31
9
Lokomotiv
25 12 2 1 9 1 0 67-56 31
10
CSKA
23 12 2 0 6 2 1 64-45 31
11
Torpedo
25 10 4 0 8 1 2 68-61 31
12
Barys
26 10 3 0 8 5 0 65-68 31
13
SKA
23 9 3 2 6 1 2 59-45 31
14
Jokerit
23 11 1 1 7 1 2 71-61 29
15
Amur
24 11 0 1 7 1 4 51-47 29
16
HC Sochi
26 8 3 2 10 3 0 60-70 29
17
Neftekhimik
24 9 1 3 9 0 2 69-66 28
18
Sibir
23 11 1 1 9 1 0 49-46 27
19
HC Spartak
23 9 1 2 8 2 1 65-57 27
20
Admiral
24 9 0 3 9 2 1 55-57 27
21
Severstal
26 7 1 2 9 5 2 53-65 27
22
HC Dinamo Minsk
25 5 2 1 11 3 3 54-78 22
23
HC Dinamo Riga
23 6 2 0 12 2 1 38-57 19
24
Tractor
24 6 1 0 13 1 3 51-70 18
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 17 1 2 4 1 0 83-35 41
2
Avangard
26 12 1 4 6 3 0 72-47 37
3
Jokerit
24 11 5 0 4 3 1 73-57 36
4
SKA
25 11 3 3 6 2 0 66-50 36
5
HC Spartak
26 10 3 2 6 4 1 68-55 35
6
Barys
23 12 3 1 5 2 0 54-35 34
7
Ak Bars
24 11 0 2 7 1 3 69-53 30
8
Sibir
25 10 1 2 8 1 3 59-63 30
9
HC Dynamo
26 10 2 1 10 1 2 73-68 29
10
Tractor
26 10 2 1 12 1 0 53-60 27
11
Avtomobilist
24 6 4 1 8 3 2 53-57 27
12
Lokomotiv
23 5 2 4 9 2 1 60-64 25
13
Torpedo
24 8 1 2 12 0 1 71-69 23
14
Admiral
23 6 4 1 12 0 0 48-63 22
15
Kunlun RS
24 8 0 1 12 1 2 50-62 21
16
Vityaz
24 8 0 1 12 2 1 44-68 21
17
Salavat Yulaev
23 6 2 1 12 0 2 47-60 20
18
Neftekhimik
24 5 1 1 12 4 1 43-61 19
19
Severstal
24 3 2 3 13 2 1 51-73 19
20
Metallurg
24 5 1 1 13 1 3 48-59 18
21
HC Sochi
22 5 0 1 11 4 1 37-54 17
22
Amur
24 3 1 2 15 2 1 40-61 15
23
HC Dinamo Riga
25 3 3 0 18 0 1 42-93 13
24
HC Dinamo Minsk
23 3 0 0 16 2 2 48-93 10
KHL
Week 18