Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — SKA

7 noiembrie 2021, 16:00 (EET)
7 noiembrie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:300 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 0 0 0 0
Evgeny Kiselyov
gk. 0 0 0 0
Ivan Fedotov
gk. 0 0 0 0
Artem Blagievskiy
df. 0 0 0 0
Artem Sergeev
df. 0 0 0 0
Artyom Chmykhov
df. 0 0 0 0
Bogdan Kiselevich
df. 0 0 0 0
Daniil Chayka
df. 0 0 0 0
Klas Dahlbeck
df. 0 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 0 0 0 0
Viktor Svedberg
df. 0 0 0 0
Alexander Popov
fw. 0 0 0 0
Andrei Svetlakov
fw. 0 0 0 0
Anton Slepyshev
fw. 0 0 0 0
Danil Yurtaikin
fw. 0 0 0 0
Ivan Kosorenkov
fw. 0 0 0 0
Joakim Nordstrom
fw. 0 0 0 0
John Gilmour
fw. 0 0 0 0
Kirill Maksimov
fw. 0 0 0 0
Konstantin Okulov
fw. 0 0 0 0
Lucas Wallmark
fw. 0 0 0 0
Maksim Sorkin
fw. 0 0 0 0
Maxim Mamin
fw. 0 0 0 0
Mikhail Grigorenko
fw. 0 0 0 0
Nikita Soshnikov
fw. 0 0 0 0
Pavel Karnaukhov
fw. 0 0 0 0
Sergei Andronov
fw. 0 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 0 0 0 0
Takhir Mingachyov
fw. 0 0 0 0
Yegor Afanasyev
fw. 0 0 0 0
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Samonov
gk. 0 0 0 0
Lars Johansson
gk. 0 0 0 0
Mikhail Sidorov
gk. 0 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 0 0 0 0
Daniil Pylenkov
df. 0 0 0 0
Danila Galenyuk
df. 0 0 0 0
Dinar Khafizullin
df. 0 0 0 0
Georgi Solyannikov
df. 0 0 0 0
Igor Odgiganov
df. 0 0 0 0
Kirill Kirsanov
df. 0 0 0 0
Nikita Lisov
df. 0 0 0 0
Oscar Fantenberg
df. 0 0 0 0
Stepan Falkovski
df. 0 0 0 0
Vasily Tokranov
df. 0 0 0 0
Yaroslaw Dyblenko
df. 0 0 0 0
Yuriy Pautov
df. 0 0 0 0
Alexander Skorenov
fw. 0 0 0 0
Andrei Kuzmenko
fw. 0 0 0 0
Anton Burdasov
fw. 0 0 0 0
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 0 0 0 0
Danila Moiseev
fw. 0 0 0 0
Emil Galimov
fw. 0 0 0 0
Evgeny Ketov
fw. 0 0 0 0
Evgeny Timkin
fw. 0 0 0 0
Fredrik Hendemark
fw. 0 0 0 0
Ivan Morozov
fw. 0 0 0 0
Joonas Kemppainen
fw. 0 0 0 0
Kirill Marchenko
fw. 0 0 0 0
Linden Vey
fw. 0 0 0 0
Malte Stremvall
fw. 0 0 0 0
Marat Khusnutdinov
fw. 0 0 0 0
Maxim Groshev
fw. 0 0 0 0
Nikita Chibrikov
fw. 0 0 0 0
Pavel Kukshtel
fw. 0 0 0 0
Stepan Starkov
fw. 0 0 0 0
Vladimyr Barabanov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kamenev
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kurbatov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Tsitsyura
fw. 0 0 0 0
Zakhar Bardakov
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
12.04.21
SKA
CSKA
10.04.21
CSKA
SKA
08.04.21
SKA
CSKA
06.04.21
SKA
CSKA
04.04.21
CSKA
SKA
02.04.21
CSKA
SKA
17.01.21
CSKA
SKA
10.01.21
SKA
CSKA
22.12.20
SKA
CSKA
3
:
3
3
:
1
S
16.10.20
CSKA
SKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
24
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
24
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
24
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Jokerit
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
24
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0