Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:5
CSKA — Salavat Yulaev Meci incheiat 14 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — Salavat Yulaev

14 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
14 noiembrie 2019, 18:30 (EET)
0
Arbitru: Denis Bondar, Victor Gashilov Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Sorokin
gk. 852 -19 0 0
Lars Johansson
gk. 656 -17 0 0
Nikita Nesterov
df. 514 4 5 9
Aleksey Marchenko
df. 475 5 5 10
Met Robinson
df. 462 0 9 9
Bogdan Kiselevich
df. 403 3 6 9
Klas Dahlbeck
df. 342 0 4 4
Alexander Romanov
df. 278 0 3 3
Mikhail Naumenkov
df. 231 0 1 1
Artem Blagievskiy
df. 148 0 1 1
Linden Vey
fw. 412 10 12 22
Mikhail Grigorenko
fw. 401 7 15 22
Jiri Sekac
fw. 380 8 9 17
Kirill Kaprizov
fw. 368 13 12 25
Konstantin Okulov
fw. 337 6 8 14
Anton Slepyshev
fw. 311 5 6 11
Sergei Kalinin
fw. 294 5 1 6
Andrei Svetlakov
fw. 284 0 7 7
Maxim Shalunov
fw. 282 4 3 7
Maxim Mamin
fw. 267 3 6 9
Alexander Popov
fw. 199 1 2 3
Sergey Tolchinsky
fw. 169 0 2 2
Nu vor juca
Ivan Telegin
fw. 301 4 2 6
Pavel Karnaukhov
fw. 286 1 3 4
Sergei Andronov
fw. 111 0 1 1
Artyom Chmykhov
df. 74 0 1 1
Nikita Rtishchev
fw. 10 0 0 0
Maksim Sorkin
fw. 8 0 0 0
Salavat Yulaev

Nikolai Tsulygin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,326 -40 0 0
Andrei Kareyev
gk. 250 -7 0 0
Philip Larsen
df. 551 4 12 16
Artem Sergeev
df. 465 0 5 5
Pavel Koledov
df. 438 1 3 4
Mikhail Pashnin
df. 380 1 0 1
Grigory Panin
df. 327 1 2 3
Zakhar Arzamastsev
df. 315 2 3 5
Evgeny Lisovets
df. 226 1 0 1
Shakir Muhamadullin
df. 28 0 1 1
Teemu Hartikainen
fw. 530 8 6 14
Sakari Manninen
fw. 522 2 12 14
Linus Omark
fw. 515 6 18 24
Nikita Soshnikov
fw. 486 14 6 20
Alexander Burmistrov
fw. 420 2 5 7
Pyotr Khokhryakov
fw. 390 2 3 5
Dmitry Kugryshev
fw. 327 5 10 15
Aleksandr Kadeykin
fw. 311 5 4 9
Vladimir Zharkov
fw. 295 2 4 6
Maxim Mayorov
fw. 232 2 0 2
Vladislav Kartaev
fw. 193 2 0 2
Eduard Gimatov
fw. 134 0 1 1
Nu vor juca
Vyacheslav Solodukhin
fw. 148 0 0 0
Stanislav Gareyev
df. 129 0 0 0
Ilya Baranov
fw. 124 1 2 3
Aleksey Semenov
df. 118 0 0 0
Rodion Amirov
fw. 103 0 1 1
Artem Pimenov
fw. 5 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 1 1 0 1
Anvar Suleimanov
gk. 0 0 0 0
Alexey Pustozerov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.48
4.35
6.25
1.50
2.48
1.48
4.55
6.30
1.48
2.55
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
09.12.18
CSKA
Salavat Yulaev
01.10.18
Salavat Yulaev
CSKA
KHL 2017-2018
19.01.18
Salavat Yulaev
CSKA
15.11.17
CSKA
Salavat Yulaev
KHL 2016-2017
02.02.17
Salavat Yulaev
CSKA
1
:
5
27.08.16
CSKA
Salavat Yulaev
3
:
1
KHL 2015-2016
04.02.16
Salavat Yulaev
CSKA
1
:
0
09.09.15
CSKA
Salavat Yulaev
5
:
2
KHL 2014-2015
31.01.15
Salavat Yulaev
CSKA
1
:
2
13.11.14
CSKA
Salavat Yulaev
7
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

CSKA
12.11.19
CSKA
HC Spartak
PO
04.11.19
Neftekhimik
CSKA
I
02.11.19
Barys
CSKA
V
31.10.19
Sibir
CSKA
I
27.10.19
Avangard
CSKA
1
:
1
0
:
1
S
CS
24.10.19
CSKA
Jokerit
I
21.10.19
CSKA
Torpedo
V
19.10.19
CSKA
Tractor
V
16.10.19
HC Dynamo
CSKA
V
13.10.19
HC Sochi
CSKA
V
11.10.19
Ak Bars
CSKA
V
08.10.19
CSKA
Amur
V
05.10.19
CSKA
HC Dinamo Riga
V
03.10.19
CSKA
Vityaz
I
01.10.19
HC Spartak
CSKA
V
27.09.19
Torpedo
CSKA
V
25.09.19
Jokerit
CSKA
V
23.09.19
SKA
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
CS
19.09.19
CSKA
Admiral
V
16.09.19
CSKA
Lokomotiv
V
13.09.19
SKA
CSKA
V
11.09.19
Torpedo
CSKA
PO
09.09.19
Severstal
CSKA
V
06.09.19
CSKA
Neftekhimik
CO
03.09.19
CSKA
Ak Bars
V
01.09.19
CSKA
Avangard
I
Salavat Yulaev
12.11.19
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
CO
03.11.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
27.10.19
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
CO
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
CO
22.10.19
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
V
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
PS
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
CS
09.10.19
Salavat Yulaev
Barys
I
07.10.19
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
V
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
V
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
I
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
I
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
19.09.19
Salavat Yulaev
Avangard
I
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
V
12.09.19
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
PS

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
5
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
6
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
11
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
3
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
4
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
5
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
6
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
3
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
2
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
3
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
3
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
4
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
3
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
3
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
4
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
5
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
6
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
7
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
8
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
9
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
10
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
11
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
12
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
13
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
17
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
23
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
2
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-10 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
Neftekhimik
5 3 0 1 1 0 0 21-15 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
8
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 18-11 6
11
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
13
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
14
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 17-16 5
15
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 1 0 14-24 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 8-13 4
18
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-16 4
19
Barys
5 0 1 0 2 2 0 8-13 4
20
CSKA
5 1 0 0 3 1 0 9-14 3
21
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
22
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
24
Severstal
5 0 0 0 3 1 1 5-14 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
14 12 1 0 1 0 0 44-21 26
2
HC Dynamo
15 8 2 0 3 1 1 43-32 22
3
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
4
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
5
Torpedo
14 6 3 0 4 0 1 38-29 19
6
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
7
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
8
Lokomotiv
16 7 2 0 7 0 0 40-39 18
9
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
10
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
11
CSKA
13 7 1 0 4 1 0 39-26 17
12
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 36-38 16
15
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
16
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
17
Severstal
15 3 0 2 6 3 1 28-39 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Avangard
15 6 1 1 5 2 0 37-28 18
5
Barys
13 6 1 1 3 2 0 25-21 18
6
Salavat Yulaev
14 5 2 1 4 0 2 34-32 18
7
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
8
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
9
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
10
Vityaz
12 6 0 0 4 2 0 28-28 14
11
Tractor
17 5 2 0 10 0 0 24-38 14
12
Neftekhimik
17 4 1 1 9 2 0 33-44 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
12 4 0 0 5 1 2 21-32 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10