Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — Jokerit

3 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
3 ianuarie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sharychenkov
gk. 1,298 -45 2 2
Lars Johansson
gk. 481 -14 2 2
Met Robinson
df. 557 5 8 13
Dmitry Samorukov
df. 530 2 6 8
Klas Dahlbeck
df. 510 1 8 9
Bogdan Kiselevich
df. 490 4 8 12
Yegor Rykov
df. 460 0 7 7
Artem Sergeev
df. 327 1 1 2
Artem Blagievskiy
df. 297 1 2 3
Kirill Goloshapov
df. 57 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 53 0 1 1
Artyom Chmykhov
df. 13 0 0 0
Maxim Shalunov
fw. 514 11 12 23
Maxim Mamin
fw. 498 11 11 22
Andrei Svetlakov
fw. 475 3 7 10
Konstantin Okulov
fw. 469 9 19 28
Sergei Andronov
fw. 441 8 6 14
Pavel Karnaukhov
fw. 427 8 3 11
Anton Slepyshev
fw. 416 11 12 23
Nikita Soshnikov
fw. 382 5 13 18
Mario Kempe
fw. 355 7 9 16
Andrei Loktionov
fw. 346 2 9 11
Nikolay Goldobin
fw. 326 4 7 11
Brendan Leipsic
fw. 276 6 8 14
Alexander Popov
fw. 240 2 4 6
Nikita Korostelev
fw. 236 4 6 10
Maksim Sorkin
fw. 217 0 4 4
Ivan Telegin
fw. 209 1 1 2
Kirill Maksimov
fw. 134 1 1 2
Nu vor juca
Vsevolod Skotnikov
gk. 154 -5 0 0
Daniil Chayka
df. 67 0 0 0
Takhir Mingachyov
fw. 50 0 0 0
Yegor Afanasyev
fw. 50 2 1 3
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anders Lindbek
gk. 780 -30 0 0
Janis Kalnins
gk. 722 -26 0 0
Viktor Lev
df. 455 1 7 8
Jonathan Pudas
df. 413 2 6 8
Alex Grant
df. 369 2 4 6
David Sklenicka
df. 334 3 4 7
Jakub Krejčík
df. 328 3 5 8
Tommi Kivisto
df. 325 2 2 4
Niklas Friman
df. 185 0 4 4
Nuutti Viitasalo
df. 36 0 0 0
Joonas Jarvinen
df. 35 0 0 0
Mico Luoto
df. 9 0 0 0
Sami Lepisto
df. 0 0 0 0
Brian O'Neill
fw. 489 6 24 30
Jordan Shreder
fw. 377 6 9 15
Nicklas Jensen
fw. 362 10 8 18
John Norman
fw. 347 4 5 9
Iiro Pakarinen
fw. 334 7 5 12
Henrik Haapala
fw. 322 2 8 10
Jesse Joensuu
fw. 321 8 4 12
Marko Anttila
fw. 318 4 4 8
Eeli Tolvanen
fw. 316 4 6 10
Veli-Matti Savinainen
fw. 284 7 4 11
Saku Mäenalanen
fw. 273 1 5 6
Peter Regin
fw. 203 4 5 9
Antti Pihlstrom
fw. 194 0 1 1
Henri Ikonen
fw. 128 0 3 3
Julius Junttila
fw. 108 0 0 0
Aleksi Halme
fw. 25 0 0 0
Rasmus Lahnaviik
fw. 20 0 0 0
Konsta Hirvonen
fw. 15 0 0 0
Matias Mittinen
fw. 12 0 0 0
Mikka Partanen
fw. 11 1 0 1
Eetu Maki
fw. 5 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
14.10.20
Jokerit
CSKA
27.09.20
Jokerit
CSKA
KHL 2019-2020
24.10.19
CSKA
Jokerit
25.09.19
Jokerit
CSKA
KHL 2018-2019
20.12.18
Jokerit
CSKA
04.11.18
CSKA
Jokerit
KHL 2017-2018
24.03.18
Jokerit
CSKA
22.03.18
CSKA
Jokerit
20.03.18
Jokerit
CSKA
19.03.18
Jokerit
CSKA
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

CSKA
01.12.20
CSKA
Kunlun RS
CO
28.11.20
Avtomobilist
CSKA
V
26.11.20
HC Sochi
CSKA
V
23.11.20
CSKA
Sibir
I
21.11.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
V
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
V
14.11.20
CSKA
HC Sochi
V
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
V
10.11.20
CSKA
HC Spartak
PO
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
I
29.10.20
HC Spartak
CSKA
CO
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
V
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
21.10.20
CSKA
Torpedo
PO
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
16.10.20
CSKA
SKA
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
I
12.10.20
Metallurg
CSKA
I
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
04.10.20
CSKA
Avangard
V
01.10.20
HC Spartak
CSKA
V
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
V
27.09.20
Jokerit
CSKA
V
24.09.20
CSKA
Severstal
V
19.09.20
CSKA
Metallurg
I
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
CS
12.09.20
Amur
CSKA
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
CS
07.09.20
CSKA
Barys
V
04.09.20
CSKA
HC Sochi
V
02.09.20
CSKA
Ak Bars
PO
Jokerit
02.12.20
Jokerit
Salavat Yulaev
V
30.11.20
SKA
Jokerit
1
:
1
2
:
4
S
CS
28.11.20
Vityaz
Jokerit
3
:
3
3
:
2
S
PS
26.11.20
Torpedo
Jokerit
I
24.11.20
Jokerit
HC Dynamo
V
21.11.20
Jokerit
HC Sochi
V
19.11.20
Lokomotiv
Jokerit
V
16.11.20
Jokerit
Tractor
I
10.11.20
Jokerit
SKA
I
03.11.20
HC Sochi
Jokerit
CO
01.11.20
Severstal
Jokerit
I
21.10.20
Barys
Jokerit
CO
19.10.20
Amur
Jokerit
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
V
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
I
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
V
01.10.20
Severstal
Jokerit
V
29.09.20
Avangard
Jokerit
PO
27.09.20
Jokerit
CSKA
I
25.09.20
Jokerit
Sibir
V
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
V
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
3
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
4
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
5
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
8
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
11
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
5
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
6
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
7
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
8
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
9
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
10
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
11
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
4
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
5
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
3
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
4
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
5
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
4
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
5
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
6
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
33 21 2 2 5 3 0 110-67 53
2
Ak Bars
33 16 2 4 7 3 1 99-77 48
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
6
Lokomotiv
31 15 3 2 7 3 1 88-55 44
7
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
8
Metallurg
33 15 0 4 10 3 1 91-78 42
9
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
10
HC Dinamo Minsk
31 11 5 2 10 2 1 86-80 39
11
HC Dynamo
31 14 3 0 10 2 2 90-83 38
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
14
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
15
Severstal
31 10 3 2 14 1 1 66-86 32
16
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
17
Torpedo
31 9 2 3 13 3 1 85-92 32
18
Barys
28 8 3 1 11 3 2 60-75 29
19
Amur
34 9 3 1 19 0 2 79-102 28
20
HC Sochi
32 7 1 0 18 4 2 60-103 22
21
Neftekhimik
31 8 1 1 21 0 0 72-112 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
30 2 1 1 22 2 2 51-96 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 16-12 9
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 18-10 8
4
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
5
Torpedo
5 3 0 1 1 0 0 15-9 8
6
Lokomotiv
5 2 1 0 0 2 0 15-10 8
7
Metallurg
5 3 0 0 1 0 1 19-15 7
8
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
9
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
10
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 1 1 0 14-13 7
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 15-19 6
13
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 17-16 4
15
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-15 4
16
Barys
5 2 0 0 3 0 0 10-14 4
17
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 17-22 4
18
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 2 2 1 7-18 3
22
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
17 11 1 0 2 3 0 55-32 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
9
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
10
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
11
Avtomobilist
14 5 2 0 2 2 3 41-33 19
12
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
13
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
16 7 1 0 7 0 1 40-35 17
16
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
17
Barys
14 5 0 1 4 2 2 31-35 16
18
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 42-60 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
15 2 0 1 10 1 1 27-34 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
4
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
5
Ak Bars
18 6 1 3 6 2 0 49-47 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
8
HC Dinamo Minsk
15 7 1 1 4 1 1 48-41 20
9
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
10
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
11
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
15 4 2 2 5 1 1 33-42 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
HC Sochi
17 4 1 0 10 2 0 29-52 12
18
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide