2:1
CSKA — HC Spartak Meci incheiat 19 ianuarie 2021
Urmatorul meci pentru CSKA
23 ianuarie, 16:00
 
CSKA
Jokerit
Urmatorul meci pentru HC Spartak
25 ianuarie, 18:30
 
HC Spartak
Torpedo
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — HC Spartak

19 ianuarie 2021, 18:30 (EET)
19 ianuarie 2021, 18:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: Konstantin Olenin, Victor Gashilov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sharychenkov
gk. 1,697 -56 2 2
Lars Johansson
gk. 873 -28 2 2
Met Robinson
df. 801 5 11 16
Dmitry Samorukov
df. 721 2 6 8
Klas Dahlbeck
df. 706 2 11 13
Bogdan Kiselevich
df. 702 4 13 17
Yegor Rykov
df. 598 0 9 9
Artem Blagievskiy
df. 501 2 4 6
Artem Sergeev
df. 444 2 1 3
Maxim Mamin
fw. 700 13 15 28
Maxim Shalunov
fw. 688 15 16 31
Konstantin Okulov
fw. 686 14 26 40
Sergei Andronov
fw. 632 12 7 19
Nikita Soshnikov
fw. 572 7 18 25
Brendan Leipsic
fw. 450 9 11 20
Anton Slepyshev
fw. 429 11 12 23
Maksim Sorkin
fw. 378 4 4 8
Alexander Popov
fw. 350 2 9 11
Nikita Korostelev
fw. 342 5 8 13
Takhir Mingachyov
fw. 103 0 0 0
Yegor Afanasyev
fw. 55 2 1 3
Danil Yurtaikin
fw. 50 1 2 3
Nu vor juca
Andrei Svetlakov
fw. 597 5 11 16
Pavel Karnaukhov
fw. 533 9 3 12
Mario Kempe
fw. 506 10 10 20
Andrei Loktionov
fw. 422 2 10 12
Ivan Telegin
fw. 390 4 5 9
Kirill Maksimov
fw. 183 1 1 2
Vsevolod Skotnikov
gk. 154 -5 0 0
Marsel Ibragimov
df. 130 0 2 2
Artyom Chmykhov
df. 94 0 2 2
Daniil Chayka
df. 79 1 0 1
Kirill Goloshapov
df. 57 0 0 0
John Gilmour
df. 52 1 2 3
Nikita Rtishchev
fw. 35 0 0 0
Matvey Guskov
fw. 1 0 0 0
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 1,878 -75 2 2
Alexander Trushkov
gk. 372 -20 1 1
Yakov Rylov
df. 862 2 9 11
Andrei Zubarev
df. 791 2 3 5
Emil Djuse
df. 710 6 18 24
Evgeny Kulik
df. 468 2 4 6
Atrem Serikov
df. 413 2 2 4
Nikita Sokolov
df. 409 0 2 2
Nikita Pivtsakin
df. 308 2 0 2
Sergei Shirokov
fw. 823 18 14 32
Lukas Radil
fw. 813 17 9 26
Artyom Fyodorov
fw. 716 6 14 20
Maxim Tsyplakov
fw. 699 8 6 14
Robin Hanzl
fw. 697 9 16 25
Mikhail Yunkov
fw. 603 2 9 11
Martin Bakos
fw. 593 12 12 24
Anatoly Nikontsev
fw. 539 7 6 13
Pavel Chernov
fw. 503 4 4 8
Ilya Tataluyev
fw. 425 9 3 12
Alexander Torchenyuk
fw. 223 0 4 4
Pavel Medvedev
fw. 44 1 0 1
Danil Avershin
fw. 9 0 0 0
Nu vor juca
Jori Lehterya
fw. 598 7 29 36
Nikita Bespalov
gk. 532 -32 0 0
Dmitriy Vishnevskiy
df. 395 2 6 8
Damir Musin
df. 373 0 4 4
Ilya Zubov
fw. 349 3 5 8
Vladislav Kara
fw. 253 1 2 3
Mihail Kotlyarevski
fw. 232 2 1 3
Andrey Kuteykin
df. 219 1 2 3
Zakhar Shablovsky
fw. 190 0 1 1
Alexander Nikishin
df. 161 1 2 3
Ilya Arkalov
fw. 150 0 0 0
Anton Zlobin
fw. 111 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 100 0 1 1
Ruslan Novruzov
fw. 82 0 1 1
Pavel Khomchenko
gk. 51 -6 0 0
Aleksey Yegorov
df. 50 0 0 0
Yury Kozlovsky
df. 50 0 0 0
Alexey Grishin
df. 26 0 0 0

Pariuri si ponturi

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
10.11.20
CSKA
HC Spartak
29.10.20
HC Spartak
CSKA
01.10.20
HC Spartak
CSKA
KHL 2019-2020
12.11.19
CSKA
HC Spartak
01.10.19
HC Spartak
CSKA
KHL 2018-2019
01.12.18
HC Spartak
CSKA
27.09.18
CSKA
HC Spartak
KHL 2017-2018
08.03.18
HC Spartak
CSKA
07.03.18
HC Spartak
CSKA
05.03.18
CSKA
HC Spartak
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

CSKA
17.01.21
CSKA
SKA
V
14.01.21
Lokomotiv
CSKA
I
12.01.21
HC Dinamo Riga
CSKA
V
10.01.21
SKA
CSKA
CO
08.01.21
CSKA
Neftekhimik
V
05.01.21
CSKA
Avtomobilist
1
:
1
0
:
1
S
PS
03.01.21
CSKA
Jokerit
CO
27.12.20
Vityaz
CSKA
I
22.12.20
SKA
CSKA
3
:
3
3
:
1
S
PS
12.12.20
CSKA
Lokomotiv
V
10.12.20
Avangard
CSKA
V
08.12.20
Torpedo
CSKA
V
03.12.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
I
01.12.20
CSKA
Kunlun RS
CO
28.11.20
Avtomobilist
CSKA
V
26.11.20
HC Sochi
CSKA
V
23.11.20
CSKA
Sibir
I
21.11.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
V
16.11.20
CSKA
Lokomotiv
V
14.11.20
CSKA
HC Sochi
V
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
V
10.11.20
CSKA
HC Spartak
PO
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
I
29.10.20
HC Spartak
CSKA
CO
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
V
23.10.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
21.10.20
CSKA
Torpedo
PO
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
16.10.20
CSKA
SKA
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
I
12.10.20
Metallurg
CSKA
I
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
04.10.20
CSKA
Avangard
V
01.10.20
HC Spartak
CSKA
V
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
V
27.09.20
Jokerit
CSKA
V
24.09.20
CSKA
Severstal
V
19.09.20
CSKA
Metallurg
I
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
CS
12.09.20
Amur
CSKA
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
CS
07.09.20
CSKA
Barys
V
04.09.20
CSKA
HC Sochi
V
02.09.20
CSKA
Ak Bars
PO
HC Spartak
15.01.21
HC Spartak
Jokerit
I
13.01.21
HC Spartak
Avtomobilist
I
11.01.21
HC Spartak
Lokomotiv
V
08.01.21
Jokerit
HC Spartak
V
06.01.21
Tractor
HC Spartak
V
04.01.21
Metallurg
HC Spartak
I
30.12.20
HC Spartak
HC Dinamo Riga
I
28.12.20
HC Spartak
HC Dynamo
I
26.12.20
Avangard
HC Spartak
CO
23.12.20
HC Spartak
Vityaz
V
22.12.20
HC Spartak
Ak Bars
I
13.12.20
HC Sochi
HC Spartak
V
11.12.20
Severstal
HC Spartak
I
09.12.20
HC Spartak
Neftekhimik
V
07.12.20
HC Spartak
Jokerit
CO
03.12.20
Amur
HC Spartak
I
01.12.20
Sibir
HC Spartak
I
29.11.20
Barys
HC Spartak
I
24.11.20
HC Sochi
HC Spartak
V
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
I
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
PS
18.11.20
HC Spartak
Severstal
CO
16.11.20
Vityaz
HC Spartak
V
14.11.20
Vityaz
HC Spartak
V
10.11.20
CSKA
HC Spartak
CO
01.11.20
HC Spartak
Avangard
CO
29.10.20
HC Spartak
CSKA
PO
27.10.20
HC Spartak
Severstal
I
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
V
22.10.20
SKA
HC Spartak
V
20.10.20
Lokomotiv
HC Spartak
0
:
0
2
:
0
S
PS
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
14.10.20
HC Spartak
Barys
PO
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
PO
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
I
01.10.20
HC Spartak
CSKA
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
CS
26.09.20
HC Spartak
Amur
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
17.09.20
HC Spartak
SKA
I
15.09.20
HC Spartak
Tractor
I
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
I
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
3
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
4
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
5
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
6
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
7
Severstal
47 17 4 3 19 1 3 113-127 52
8
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
9
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
10
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
11
HC Dinamo Riga
46 4 2 2 31 5 2 97-162 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
48 28 2 5 8 4 1 156-102 75
2
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
3
Salavat Yulaev
49 21 4 4 16 3 1 149-128 62
4
Metallurg
47 24 0 4 14 4 1 126-111 61
5
Avtomobilist
48 21 3 2 15 4 3 127-115 59
6
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
7
Tractor
47 23 2 1 18 1 2 122-111 55
8
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
9
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
10
Amur
47 13 4 1 25 0 4 115-140 40
11
Neftekhimik
47 11 2 2 32 0 0 104-171 30
12
Kunlun RS
45 10 0 1 26 6 2 105-157 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
2
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
3
Severstal
47 17 4 3 19 1 3 113-127 52
4
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
5
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
6
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
2
Salavat Yulaev
49 21 4 4 16 3 1 149-128 62
3
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
4
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
5
Amur
47 13 4 1 25 0 4 115-140 40
6
Kunlun RS
45 10 0 1 26 6 2 105-157 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
2
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
3
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
4
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
5
HC Dinamo Riga
46 4 2 2 31 5 2 97-162 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
48 28 2 5 8 4 1 156-102 75
2
Metallurg
47 24 0 4 14 4 1 126-111 61
3
Avtomobilist
48 21 3 2 15 4 3 127-115 59
4
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
5
Tractor
47 23 2 1 18 1 2 122-111 55
6
Neftekhimik
47 11 2 2 32 0 0 104-171 30
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
48 28 2 5 8 4 1 156-102 75
2
CSKA
46 27 4 2 8 3 2 150-95 71
3
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
4
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
5
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
6
Salavat Yulaev
49 21 4 4 16 3 1 149-128 62
7
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
8
Metallurg
47 24 0 4 14 4 1 126-111 61
9
Avtomobilist
48 21 3 2 15 4 3 127-115 59
10
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
11
Tractor
47 23 2 1 18 1 2 122-111 55
12
Jokerit
43 19 3 2 14 4 1 127-103 53
13
HC Dinamo Minsk
46 13 8 4 18 2 1 129-130 53
14
Severstal
47 17 4 3 19 1 3 113-127 52
15
Barys
44 14 6 3 16 3 2 106-117 51
16
HC Spartak
47 16 5 1 19 4 2 125-136 50
17
Vityaz
46 16 3 3 21 1 2 119-130 47
18
Sibir
47 16 2 2 23 1 3 114-125 44
19
Amur
47 13 4 1 25 0 4 115-140 40
20
HC Sochi
47 10 2 0 28 5 2 98-159 31
21
Neftekhimik
47 11 2 2 32 0 0 104-171 30
22
Kunlun RS
45 10 0 1 26 6 2 105-157 30
23
HC Dinamo Riga
46 4 2 2 31 5 2 97-162 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 22-12 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 16-11 8
3
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 10-5 8
4
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 19-8 8
5
Amur
5 3 1 0 1 0 0 18-11 8
6
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 13-10 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 16-15 7
8
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 18-13 6
9
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 15-10 6
10
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 11-7 6
11
Tractor
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
12
Severstal
5 2 0 0 2 0 1 13-14 5
13
SKA
5 2 0 0 2 1 0 10-12 5
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 11-13 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
17
Barys
5 2 0 0 3 0 0 12-19 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 8-20 4
19
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 11-11 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 11-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 6-18 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
24 17 1 2 1 2 1 80-42 43
2
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
3
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
4
CSKA
23 14 2 0 3 3 1 75-46 36
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
7
HC Dynamo
23 11 3 0 6 1 2 72-60 31
8
Metallurg
24 14 0 0 8 1 1 64-58 30
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
10
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
11
Avtomobilist
23 10 2 0 6 2 3 63-52 29
12
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
13
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
14
Tractor
22 10 2 0 8 1 1 59-52 26
15
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
16
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
17
Vityaz
24 10 0 2 11 0 1 64-72 25
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
18 10 1 1 6 0 0 60-40 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
22 6 0 0 10 4 2 53-75 18
22
HC Sochi
23 5 0 0 13 3 2 51-79 15
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
25 14 0 1 6 3 1 75-51 34
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
8
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
9
HC Dinamo Minsk
23 9 1 3 8 1 1 70-68 28
10
Salavat Yulaev
23 9 2 2 9 1 0 66-60 27
11
Avangard
24 9 1 0 8 4 2 65-63 26
12
Lokomotiv
24 8 2 1 9 4 0 62-57 26
13
Barys
21 6 5 1 8 1 0 50-57 25
14
HC Spartak
23 9 2 0 10 0 2 61-66 24
15
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
16
Severstal
23 5 3 2 10 1 2 52-69 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
22 7 0 1 13 0 1 52-55 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Amur
24 2 3 1 16 0 2 50-86 14
21
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
22
HC Dinamo Riga
23 1 2 1 16 2 1 48-87 11
23
Neftekhimik
21 5 0 0 16 0 0 43-90 10
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide