Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:1
CSKA — HC Dinamo Minsk Meci incheiat 23 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
21 noiembrie, 16:10
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — HC Dinamo Minsk

23 octombrie 2020, 18:30 (EEST)
23 octombrie 2020, 18:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)
Arbitru: Jan Hribik, Konstantin Olenin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sharychenkov
gk. 873 -27 1 1
Lars Johansson
gk. 61 -3 0 0
Met Robinson
df. 337 2 8 10
Dmitry Samorukov
df. 295 2 5 7
Klas Dahlbeck
df. 288 0 4 4
Yegor Rykov
df. 261 0 5 5
Mikhail Naumenkov
df. 193 2 2 4
Artem Blagievskiy
df. 153 1 0 1
Kirill Goloshapov
df. 20 0 0 0
Maxim Mamin
fw. 304 6 7 13
Maxim Shalunov
fw. 303 3 8 11
Nikolay Goldobin
fw. 283 2 6 8
Andrei Svetlakov
fw. 268 2 4 6
Konstantin Okulov
fw. 268 6 7 13
Pavel Karnaukhov
fw. 260 6 2 8
Sergei Andronov
fw. 246 4 4 8
Anton Slepyshev
fw. 232 5 6 11
Alexander Popov
fw. 152 1 2 3
Mario Kempe
fw. 152 3 2 5
Nikita Korostelev
fw. 101 1 0 1
Takhir Mingachyov
fw. 49 0 0 0
Ivan Telegin
fw. 17 0 0 0
Nu vor juca
Artem Sergeev
df. 291 1 1 2
Andrei Loktionov
fw. 271 1 5 6
Bogdan Kiselevich
df. 243 3 1 4
Vsevolod Skotnikov
gk. 154 -5 0 0
Maksim Sorkin
fw. 133 0 1 1
Brendan Leipsic
fw. 121 3 3 6
Kirill Maksimov
fw. 48 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 15 0 0 0
Daniil Chayka
df. 0 0 0 0
Yegor Afanasyev
fw. 0 0 0 0
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Tolopilo
gk. 116 -3 0 0
Aleksey Kolosov
gk. 59 -3 0 0
Ilya Shinkevich
df. 321 0 0 0
Dmitry Znakharenko
df. 284 0 3 3
Vladislav Kolyachonok
df. 239 1 2 3
Ilya Solovyov
df. 170 0 2 2
Vladislav Yeryomenko
df. 149 1 2 3
Dmitriy Deryabin
df. 84 0 0 0
Stepan Falkovski
df. 42 0 0 0
Yevgeni Nogachyov
df. 32 0 0 0
Pavel Denisov
df. 23 0 0 0
Egor Sharangovich
fw. 300 6 2 8
Aleksei Protas
fw. 227 4 1 5
Ilya Usov
fw. 154 0 1 1
Ivan Drozdov
fw. 135 0 0 0
Dmitry Buynitsky
fw. 99 1 1 2
Aleksandr Kogalev
fw. 93 0 1 1
Igor Martunov
fw. 87 2 0 2
Igor Revenko
fw. 47 0 0 0
Ilya Litvinov
fw. 33 0 0 0
Artem Anosov
fw. 25 0 0 0
Vitaly Pinchuyk
fw. 25 0 0 0
Nu vor juca
Dominik Furch
gk. 605 -30 0 0
Rob Klinkhammer
fw. 272 7 6 13
Brennan Menell
df. 250 1 9 10
Francis Pare
fw. 211 0 5 5
Adam Almquist
df. 210 0 2 2
Shane Prince
fw. 191 6 5 11
Brendon Kozun
fw. 189 6 4 10
Danny Taylor
gk. 188 -6 0 0
Ryan Spooner
fw. 186 1 11 12
Artyom Demkov
fw. 136 6 1 7
Ivan Lodnia
fw. 131 0 4 4
Maksim Sushko
fw. 108 1 0 1
Kirill Voronin
fw. 87 2 1 3
Roman Gorbunov
fw. 73 1 1 2
Sergey Bogoleisha
df. 54 0 0 0
Vladimir Alistrov
fw. 50 0 1 1
Andrey Pavlenko
fw. 18 0 0 0
Aleksandr Pavlovich
fw. 0 0 0 0
Vyacheslav Gretsky
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.07
11.00
24.00
3.10
1.36
1.13
9.50
14.00
2.75
1.44
1.10
10.75
17.50
2.95
1.38
1.08
10.00
21.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
21.02.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
17.02.20
HC Dinamo Minsk
CSKA
14.01.20
CSKA
HC Dinamo Minsk
08.12.19
HC Dinamo Minsk
CSKA
KHL 2018-2019
04.02.19
HC Dinamo Minsk
CSKA
28.01.19
CSKA
HC Dinamo Minsk
13.01.19
CSKA
HC Dinamo Minsk
06.01.19
HC Dinamo Minsk
CSKA
KHL 2017-2018
25.10.17
CSKA
HC Dinamo Minsk
27.08.17
HC Dinamo Minsk
CSKA
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

CSKA
21.10.20
CSKA
Torpedo
PO
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
16.10.20
CSKA
SKA
V
14.10.20
Jokerit
CSKA
I
12.10.20
Metallurg
CSKA
I
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
V
04.10.20
CSKA
Avangard
V
01.10.20
HC Spartak
CSKA
V
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
V
27.09.20
Jokerit
CSKA
V
24.09.20
CSKA
Severstal
V
19.09.20
CSKA
Metallurg
I
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
CS
12.09.20
Amur
CSKA
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
CS
07.09.20
CSKA
Barys
V
04.09.20
CSKA
HC Sochi
V
02.09.20
CSKA
Ak Bars
PO
HC Dinamo Minsk
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
I
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
CS
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
PS
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
CS
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
V
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
CO
09.09.20
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
CO
03.09.20
HC Dinamo Minsk
Jokerit
5
:
0
Abandon
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
6
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
7
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
8
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
9
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
10
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
6
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
9
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
4
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
5
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
6
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
4
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
3
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
4
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
19 12 0 2 3 2 0 56-38 30
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
19 11 1 1 3 1 2 68-46 29
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
6
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
7
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
8
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
9
Tractor
19 10 0 1 6 1 1 51-37 24
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
17 6 2 2 6 0 1 48-46 21
12
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
13
Severstal
17 6 2 1 7 0 1 36-47 19
14
HC Spartak
18 6 0 1 7 3 1 43-53 18
15
Vityaz
17 5 1 2 8 0 1 52-51 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
21 5 1 1 12 0 2 46-69 16
18
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
16 4 1 1 10 0 0 36-60 12
21
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
3
Avtomobilist
5 3 0 1 1 0 0 16-10 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 15-9 8
5
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
6
Barys
5 0 3 0 1 1 0 12-12 7
7
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
9
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 17-13 6
12
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
13
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
14
Vityaz
5 2 0 0 2 0 1 16-18 5
15
CSKA
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
16
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
17
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
18
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-20 4
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 8-12 4
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 6-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
10 7 0 0 1 2 0 28-16 16
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
10 5 0 0 4 0 1 26-24 11
9
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
9 3 0 1 4 0 1 26-27 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
9 1 1 1 6 0 0 19-30 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
10 7 0 1 2 0 0 38-24 16
2
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
3
Tractor
11 6 0 1 4 0 0 28-21 14
4
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
5
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
6
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
7
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
8
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
9
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
7 3 1 1 1 0 1 24-20 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
17
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
18
HC Sochi
8 2 1 0 5 0 0 15-25 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8