Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — Barys 5 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul CSKA – Barys

Ultimele meciuri de la turneu

CSKA
29.01.23
CSKA
Severstal
I
27.01.23
CSKA
Amur
V
25.01.23
SKA
CSKA
I
23.01.23
Torpedo
CSKA
I
21.01.23
HC Dynamo
CSKA
1
:
1
2
:
1
S
PS
17.01.23
CSKA
SKA
V
15.01.23
CSKA
Severstal
V
12.01.23
Barys
CSKA
V
10.01.23
Avtomobilist
CSKA
I
08.01.23
Tractor
CSKA
V
05.01.23
CSKA
HC Sochi
V
03.01.23
CSKA
HC Dynamo
CO
30.12.22
CSKA
Lokomotiv
CO
28.12.22
CSKA
SKA
V
26.12.22
CSKA
HC Dynamo
I
23.12.22
Lokomotiv
CSKA
I
21.12.22
SKA
CSKA
V
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
07.12.22
CSKA
Torpedo
I
04.12.22
HC Sochi
CSKA
V
02.12.22
Metallurg
CSKA
I
30.11.22
CSKA
Avangard
I
28.11.22
CSKA
Vityaz
V
24.11.22
Torpedo
CSKA
V
22.11.22
SKA
CSKA
I
20.11.22
Vityaz
CSKA
CO
18.11.22
HC Spartak
CSKA
V
15.11.22
CSKA
Admiral
V
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
11.11.22
CSKA
HC Spartak
I
07.11.22
CSKA
Lokomotiv
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
PO
01.11.22
Ak Bars
CSKA
V
30.10.22
HC Sochi
CSKA
V
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
24.10.22
CSKA
Tractor
V
21.10.22
CSKA
Avtomobilist
V
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
V
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
V
13.10.22
Vityaz
CSKA
V
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
CS
08.10.22
Admiral
CSKA
V
06.10.22
Sibir
CSKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
PS
29.09.22
CSKA
Sibir
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
CO
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
PO
18.09.22
CSKA
HC Sochi
V
14.09.22
CSKA
Vityaz
V
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
V
09.09.22
Severstal
CSKA
I
05.09.22
CSKA
Ak Bars
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
CO
01.09.22
CSKA
Metallurg
V
Barys
29.01.23
Barys
HC Dynamo
PO
27.01.23
Barys
Tractor
V
25.01.23
Barys
Severstal
0
:
0
1
:
3
S
PS
23.01.23
Metallurg
Barys
PO
21.01.23
Avtomobilist
Barys
V
19.01.23
Tractor
Barys
CO
16.01.23
Barys
Sibir
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
I
12.01.23
Barys
CSKA
I
09.01.23
Admiral
Barys
I
08.01.23
Admiral
Barys
V
06.01.23
Amur
Barys
I
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS
03.01.23
Barys
Metallurg
V
28.12.22
Sibir
Barys
V
26.12.22
Avangard
Barys
I
24.12.22
Barys
Avtomobilist
4
:
4
1
:
0
S
CS
21.12.22
Barys
Avangard
I
19.12.22
Neftekhimik
Barys
V
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
CS
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
V
02.12.22
Barys
Avtomobilist
I
30.11.22
Tractor
Barys
V
28.11.22
Avtomobilist
Barys
PO
25.11.22
Barys
HC Spartak
I
23.11.22
Barys
Ak Bars
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Barys
Amur
I
15.11.22
Avtomobilist
Barys
I
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
PS
08.11.22
Barys
Vityaz
I
03.11.22
Barys
Admiral
I
01.11.22
Barys
Sibir
V
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
I
27.10.22
Sibir
Barys
I
25.10.22
Avangard
Barys
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
I
21.10.22
Barys
Metallurg
I
17.10.22
Barys
Torpedo
V
15.10.22
Barys
Amur
V
13.10.22
Barys
Admiral
V
11.10.22
Barys
Kunlun RS
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
V
06.10.22
Torpedo
Barys
I
04.10.22
Barys
Neftekhimik
I
02.10.22
Barys
HC Sochi
CO
28.09.22
HC Spartak
Barys
V
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
CS
24.09.22
Severstal
Barys
I
20.09.22
Barys
Avtomobilist
V
18.09.22
Barys
Sibir
V
16.09.22
Barys
Avangard
I
15.09.22
Barys
Avangard
V
13.09.22
Barys
Tractor
V
09.09.22
HC Sochi
Barys
I
07.09.22
Vityaz
Barys
I
05.09.22
SKA
Barys
I
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS

Meciurile head-to-head: CSKA — Barys

KHL 2022-2023
12.01.23
Barys
CSKA
KHL 2021-2022
21.09.21
Barys
CSKA
14.09.21
CSKA
Barys
KHL 2020-2021
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
07.09.20
CSKA
Barys
KHL 2019-2020
13.02.20
CSKA
Barys
02.11.19
Barys
CSKA
KHL 2018-2019
26.01.19
CSKA
Barys
03.10.18
Barys
CSKA
KHL 2017-2018
11.12.17
CSKA
Barys
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
7
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
8
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
9
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
10
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
11
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
12
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
13
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
14
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
15
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
16
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
17
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
18
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
19
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
20
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
21
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 16-5 9
2
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 11-6 8
3
Neftekhimik
5 3 0 0 0 1 1 12-9 8
4
Torpedo
5 2 0 2 1 0 0 14-10 8
5
Lokomotiv
5 3 0 0 1 1 0 9-7 7
6
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-7 7
7
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-10 7
8
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 9-8 7
9
Barys
5 2 0 0 0 2 1 11-11 7
10
HC Dynamo
5 1 1 1 1 1 0 10-8 7
11
Sibir
5 1 1 1 1 1 0 17-16 7
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 13-12 6
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Admiral
5 0 2 0 2 0 1 10-12 5
16
Metallurg
5 0 1 0 1 2 1 10-14 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 8-11 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
19
CSKA
5 1 0 0 3 0 1 7-13 3
20
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
21
Avangard
5 0 1 0 3 1 0 7-12 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 21 3 1 1 1 2 99-48 53
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Ak Bars
30 12 5 2 7 4 0 83-63 42
4
Lokomotiv
30 18 0 1 8 1 2 65-48 41
5
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
6
CSKA
28 15 4 0 7 1 1 89-64 40
7
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
8
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
11
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
12
Vityaz
28 9 3 4 9 2 1 76-73 35
13
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
14
Admiral
28 10 3 3 10 0 2 55-53 34
15
HC Dinamo Minsk
30 10 2 1 10 3 4 83-94 33
16
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
17
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
18
Amur
26 10 2 1 7 3 3 59-59 32
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Sibir
30 7 5 5 10 3 0 70-66 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
28 11 2 2 8 3 2 65-60 35
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Avtomobilist
28 8 4 0 9 4 3 69-77 31
10
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
11
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
12
Metallurg
28 12 1 0 11 3 1 75-76 30
13
Avangard
30 12 0 2 14 1 1 77-82 30
14
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
19
Tractor
28 7 0 3 14 2 2 67-86 24
20
Neftekhimik
30 8 2 0 17 3 0 75-104 23
21
Kunlun RS
26 6 0 2 17 0 1 57-74 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
4
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
5
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
6
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
7
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
8
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
9
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
10
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
3
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
4
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
5
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
6
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
7
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
8
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
9
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
10
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
11
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
58 34 5 4 10 3 2 200-122 91
2
Torpedo
57 27 6 4 16 3 1 169-132 78
3
Vityaz
57 20 5 4 20 3 5 144-143 66
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
58 20 7 8 18 3 2 154-134 75
2
Avangard
56 24 5 3 19 3 2 154-132 69
3
Salavat Yulaev
57 23 4 3 18 3 6 146-122 69
4
Admiral
57 18 4 7 21 3 4 111-115 65
5
Barys
59 20 2 3 27 3 4 128-159 57
6
Amur
56 17 4 4 24 4 3 115-136 57
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
58 30 2 2 16 5 3 139-107 76
2
CSKA
56 29 5 1 15 3 3 165-126 76
3
HC Dynamo
57 24 4 5 15 4 5 147-121 75
4
HC Dinamo Minsk
58 17 4 2 22 7 6 147-172 59
5
Severstal
57 14 4 5 22 7 5 147-163 58
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
57 19 9 4 16 7 2 148-131 73
2
Avtomobilist
56 25 6 1 16 4 4 159-141 72
3
Metallurg
56 26 3 1 16 6 4 154-138 70
4
Neftekhimik
57 20 5 1 26 3 2 140-170 57
5
Tractor
57 17 2 4 26 6 2 132-166 54
6
Kunlun RS
58 14 3 3 33 1 4 133-176 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 33 -70 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 19 -39 0 0
Vsevolod Skotnikov
gk. 3 -2 0 0
Dmitriy Gamzin
gk. 2 -3 0 0
Fredrik Claesson
df. 53 3 9 12
Yaroslaw Dyblenko
df. 53 2 10 12
Nikita Nesterov
df. 52 9 23 32
Artem Sergeev
df. 51 3 9 12
Vladislav Provolnev
df. 51 3 14 17
Darren Dietz
df. 33 5 7 12
Vladimir Grudinin
df. 26 1 1 2
Christián Jaroš
df. 15 0 3 3
Artyom Duda
df. 14 0 3 3
Roman Kalinichenko
df. 9 0 0 0
Nikolay Makarov
df. 7 0 0 0
Yegor Bryutov
df. 6 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 3 0 1 1
Andrei Svetlakov
fw. 56 9 13 22
Sergei Plotnikov
fw. 54 16 19 35
Maksim Sorkin
fw. 52 10 14 24
Mikhail Grigorenko
fw. 52 12 21 33
Konstantin Okulov
fw. 48 15 26 41
Pavel Karnaukhov
fw. 48 9 14 23
Vladislav Kamenev
fw. 48 16 11 27
Takhir Mingachyov
fw. 46 8 7 15
Prokhor Poltapov
fw. 45 5 3 8
Vitaly Abramov
fw. 41 10 5 15
Anton Slepyshev
fw. 38 10 15 25
Maxim Mamin
fw. 36 8 12 20
Semyon Pankratov
fw. 34 2 2 4
Matvey Guskov
fw. 30 2 5 7
Danil Yurtaikin
fw. 23 3 7 10
Vladimir Brukvin
fw. 15 1 1 2
Vasily Dronyk
fw. 11 1 0 1
Maxim Kirileichenko
fw. 8 0 0 0
Kirill Dolzhenkov
fw. 5 0 0 0
Danila Khulapov
fw. 4 0 1 1
Matvei Vasin
fw. 4 1 0 1
Yegor Kuzminov
fw. 3 0 0 0
Vsevolod Gaidamak
fw. 2 0 0 0
Barys

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 37 -76 0 0
Nikita Boyarkin
gk. 27 -58 0 0
Andrey Shutov
gk. 5 -14 0 0
Ivan Mishchenko
df. 57 1 7 8
Jesse Graham
df. 57 0 18 18
Adil Beketaev
df. 55 3 14 17
Mikhail Grigoriev
df. 43 0 3 3
Nelson Nogier
df. 42 1 3 4
Samat Daniyar
df. 36 1 2 3
Yegor Shalapov
df. 28 1 2 3
Yuri Sergiyenko
df. 28 1 3 4
Alex Grant
df. 25 8 7 15
Temirlan Gaitamirov
df. 24 1 2 3
Vladislav Semin
df. 2 0 0 0
Egor Petykhov
fw. 59 15 6 21
Arkadiy Shestakov
fw. 58 9 4 13
Anton Sagadeyev
fw. 57 11 6 17
Anthony Louis
fw. 54 9 20 29
Jeremy Bracco
fw. 52 13 23 36
Linden Vey
fw. 52 16 20 36
Alikhan Asetov
fw. 49 3 1 4
Nikita Mikhailis
fw. 49 8 19 27
Ansar Shaikhmeddenov
fw. 46 3 5 8
Kirill Savitsky
fw. 45 8 6 14
Dinmuhammed Kayrzhan
fw. 42 2 1 3
Kirill Maksimov
fw. 36 0 3 3
Dmitry Gurkov
fw. 30 0 1 1
Mikhail Rakhmanov
fw. 24 1 2 3
Dmitry Shevchenko
fw. 20 3 2 5
Dias Guseinov
fw. 15 0 0 0
Alexander Borisevich
fw. 14 3 3 6
Batyrlan Muratov
fw. 11 0 1 1
Michael Chaput
fw. 10 3 0 3

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului