Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — Amur 27 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci CSKA — Amur

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.35
4.85
7.20
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul CSKA – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

CSKA
25.01.23
SKA
CSKA
I
23.01.23
Torpedo
CSKA
I
21.01.23
HC Dynamo
CSKA
1
:
1
2
:
1
S
PS
17.01.23
CSKA
SKA
V
15.01.23
CSKA
Severstal
V
12.01.23
Barys
CSKA
V
10.01.23
Avtomobilist
CSKA
I
08.01.23
Tractor
CSKA
V
05.01.23
CSKA
HC Sochi
V
03.01.23
CSKA
HC Dynamo
CO
30.12.22
CSKA
Lokomotiv
CO
28.12.22
CSKA
SKA
V
26.12.22
CSKA
HC Dynamo
I
23.12.22
Lokomotiv
CSKA
I
21.12.22
SKA
CSKA
V
19.12.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
V
07.12.22
CSKA
Torpedo
I
04.12.22
HC Sochi
CSKA
V
02.12.22
Metallurg
CSKA
I
30.11.22
CSKA
Avangard
I
28.11.22
CSKA
Vityaz
V
24.11.22
Torpedo
CSKA
V
22.11.22
SKA
CSKA
I
20.11.22
Vityaz
CSKA
CO
18.11.22
HC Spartak
CSKA
V
15.11.22
CSKA
Admiral
V
13.11.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
11.11.22
CSKA
HC Spartak
I
07.11.22
CSKA
Lokomotiv
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
PO
01.11.22
Ak Bars
CSKA
V
30.10.22
HC Sochi
CSKA
V
27.10.22
CSKA
HC Dinamo Minsk
V
24.10.22
CSKA
Tractor
V
21.10.22
CSKA
Avtomobilist
V
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
V
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
V
13.10.22
Vityaz
CSKA
V
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
CS
08.10.22
Admiral
CSKA
V
06.10.22
Sibir
CSKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
PS
29.09.22
CSKA
Sibir
I
26.09.22
CSKA
HC Spartak
CO
22.09.22
HC Dinamo Minsk
CSKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
PO
18.09.22
CSKA
HC Sochi
V
14.09.22
CSKA
Vityaz
V
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
V
09.09.22
Severstal
CSKA
I
05.09.22
CSKA
Ak Bars
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
CO
01.09.22
CSKA
Metallurg
V
Amur
25.01.23
Neftekhimik
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
23.01.23
Sibir
Amur
V
21.01.23
Admiral
Amur
V
18.01.23
Amur
Admiral
V
15.01.23
SKA
Amur
I
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.01.23
Neftekhimik
Amur
I
06.01.23
Amur
Barys
V
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
V
29.12.22
Admiral
Amur
I
27.12.22
Amur
Admiral
I
23.12.22
Avangard
Amur
I
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
V
19.12.22
Metallurg
Amur
I
08.12.22
Amur
Admiral
I
07.12.22
Amur
Admiral
CO
05.12.22
Admiral
Amur
V
02.12.22
Amur
Torpedo
V
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I

Meciurile head-to-head: CSKA — Amur

KHL 2022-2023
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
KHL 2021-2022
26.10.21
Amur
CSKA
3
:
3
1
:
2
S
13.10.21
CSKA
Amur
KHL 2020-2021
21.01.21
CSKA
Amur
12.09.20
Amur
CSKA
KHL 2019-2020
31.01.20
Amur
CSKA
08.10.19
CSKA
Amur
KHL 2018-2019
14.10.18
CSKA
Amur
21.09.18
Amur
CSKA
KHL 2017-2018
01.12.17
CSKA
Amur
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
54 28 5 1 14 3 3 161-121 74
4
Torpedo
55 27 6 2 16 3 1 164-129 74
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Sibir
56 20 6 8 18 2 2 148-128 72
7
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
8
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
9
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
10
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
11
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
12
Vityaz
55 19 5 3 20 3 5 140-142 62
13
Admiral
55 18 2 7 21 3 4 104-110 61
14
HC Spartak
56 18 3 4 24 5 2 128-153 57
15
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
16
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
17
Amur
54 17 4 4 23 3 3 113-131 56
18
HC Dinamo Minsk
56 16 4 2 22 7 5 142-167 56
19
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
20
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
21
Kunlun RS
56 14 2 3 32 1 4 128-171 43
22
HC Sochi
54 4 2 0 39 7 2 107-205 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 1 0 12-6 9
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 12-6 9
3
Sibir
5 3 0 1 1 0 0 17-12 8
4
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 14-10 8
5
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
6
Barys
5 2 1 0 0 1 1 13-11 8
7
Neftekhimik
5 3 0 0 1 0 1 11-10 7
8
HC Dinamo Minsk
5 2 1 0 1 1 0 14-9 7
9
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
10
Torpedo
5 2 1 0 2 0 0 16-15 6
11
HC Spartak
5 2 1 0 2 0 0 13-16 6
12
SKA
5 2 0 1 2 0 0 13-9 6
13
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 12-14 6
14
CSKA
5 2 0 0 2 0 1 11-12 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 5-9 5
16
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 14-15 4
17
Salavat Yulaev
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
18
Tractor
5 1 0 0 2 1 1 13-17 4
19
Avangard
5 0 2 0 3 0 0 10-13 4
20
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 8-13 2
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 8-17 2
22
Admiral
5 0 0 0 3 0 2 4-11 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 21 3 1 1 1 1 98-46 52
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Lokomotiv
29 18 0 1 7 1 2 65-47 41
4
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
5
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
6
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
7
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
8
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
9
CSKA
26 14 4 0 6 1 1 85-59 38
10
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
11
Salavat Yulaev
29 11 3 2 8 1 4 76-61 37
12
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Barys
30 12 1 2 14 0 1 69-76 31
16
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
17
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
18
Admiral
26 10 1 3 10 0 2 48-48 30
19
HC Dinamo Minsk
28 9 2 1 10 3 3 78-89 30
20
Kunlun RS
31 8 2 1 16 1 3 73-100 26
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
27 3 1 0 19 3 1 53-96 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
Sibir
28 7 4 5 10 2 0 64-60 34
5
HC Dynamo
27 11 1 2 8 3 2 63-59 33
6
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
7
Torpedo
27 11 2 1 10 2 1 69-62 31
8
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
9
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
10
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
11
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
12
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
13
Vityaz
28 10 2 0 11 1 4 66-70 29
14
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
29 7 2 3 16 1 0 55-74 25
18
Tractor
27 7 0 3 13 2 2 67-80 24
19
Severstal
29 4 2 2 14 4 3 65-90 23
20
Neftekhimik
29 8 2 0 17 2 0 73-101 22
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
54 28 5 1 14 3 3 161-121 74
4
Torpedo
55 27 6 2 16 3 1 164-129 74
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Vityaz
55 19 5 3 20 3 5 140-142 62
7
HC Spartak
56 18 3 4 24 5 2 128-153 57
8
HC Dinamo Minsk
56 16 4 2 22 7 5 142-167 56
9
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
10
Kunlun RS
56 14 2 3 32 1 4 128-171 43
11
HC Sochi
54 4 2 0 39 7 2 107-205 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
56 20 6 8 18 2 2 148-128 72
2
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
3
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
4
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
5
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
6
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
7
Admiral
55 18 2 7 21 3 4 104-110 61
8
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
9
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
10
Amur
54 17 4 4 23 3 3 113-131 56
11
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Torpedo
55 27 6 2 16 3 1 164-129 74
3
Vityaz
55 19 5 3 20 3 5 140-142 62
4
HC Spartak
56 18 3 4 24 5 2 128-153 57
5
HC Sochi
54 4 2 0 39 7 2 107-205 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
56 20 6 8 18 2 2 148-128 72
2
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
3
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
4
Admiral
55 18 2 7 21 3 4 104-110 61
5
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
6
Amur
54 17 4 4 23 3 3 113-131 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
2
CSKA
54 28 5 1 14 3 3 161-121 74
3
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
4
HC Dinamo Minsk
56 16 4 2 22 7 5 142-167 56
5
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
2
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
3
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
4
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
5
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
6
Kunlun RS
56 14 2 3 32 1 4 128-171 43

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 31 -67 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 19 -39 0 0
Vsevolod Skotnikov
gk. 3 -2 0 0
Dmitriy Gamzin
gk. 2 -3 0 0
Artem Sergeev
df. 51 3 9 12
Fredrik Claesson
df. 51 3 9 12
Yaroslaw Dyblenko
df. 51 2 10 12
Nikita Nesterov
df. 50 9 23 32
Vladislav Provolnev
df. 49 3 12 15
Darren Dietz
df. 31 5 7 12
Vladimir Grudinin
df. 26 1 1 2
Artyom Duda
df. 14 0 3 3
Christián Jaroš
df. 13 0 3 3
Roman Kalinichenko
df. 9 0 0 0
Yegor Bryutov
df. 6 0 0 0
Nikolay Makarov
df. 5 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 3 0 1 1
Andrei Svetlakov
fw. 54 9 13 22
Sergei Plotnikov
fw. 52 15 19 34
Maksim Sorkin
fw. 50 10 14 24
Mikhail Grigorenko
fw. 50 11 21 32
Konstantin Okulov
fw. 46 15 26 41
Pavel Karnaukhov
fw. 46 9 13 22
Takhir Mingachyov
fw. 46 8 7 15
Vladislav Kamenev
fw. 46 16 10 26
Prokhor Poltapov
fw. 43 5 2 7
Vitaly Abramov
fw. 39 9 5 14
Anton Slepyshev
fw. 36 9 15 24
Maxim Mamin
fw. 35 8 12 20
Semyon Pankratov
fw. 32 2 1 3
Matvey Guskov
fw. 28 2 5 7
Danil Yurtaikin
fw. 23 3 7 10
Vladimir Brukvin
fw. 14 1 1 2
Vasily Dronyk
fw. 11 1 0 1
Maxim Kirileichenko
fw. 8 0 0 0
Kirill Dolzhenkov
fw. 5 0 0 0
Danila Khulapov
fw. 4 0 1 1
Matvei Vasin
fw. 4 1 0 1
Yegor Kuzminov
fw. 3 0 0 0
Vsevolod Gaidamak
fw. 2 0 0 0
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 38 -71 1 1
Janis Kalnins
gk. 21 -47 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 52 3 5 8
Viktor Baldaev
df. 45 1 5 6
Cam Lee
df. 42 7 10 17
Artem Alyaev
df. 40 2 10 12
Ruslan Pedan
df. 40 0 6 6
Rafael Batyrshin
df. 30 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 27 0 2 2
Pavel Turbin
df. 22 0 0 0
Evgeny Kulik
df. 16 0 0 0
Yakov Rylov
df. 13 1 0 1
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 54 5 11 16
Ivan Nikolishin
fw. 54 14 19 33
Pavel Makhanovsky
fw. 54 5 2 7
Yaroslav Likhachev
fw. 46 13 10 23
Sergei Lapin
fw. 45 4 3 7
Sergei Dubakin
fw. 43 11 10 21
Vladislav Barulin
fw. 43 6 4 10
Nikita Grebenkin
fw. 35 8 13 21
Artur Gizdatullin
fw. 33 5 4 9
Vyacheslav Gretsky
fw. 29 2 1 3
Igor Rudenkov
fw. 28 4 4 8
Jan Drozg
fw. 27 5 10 15
Denis Vikharev
fw. 24 3 7 10
Stanislav Bocharov
fw. 20 3 7 10
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 16 0 3 3
Ignat Korotkikh
fw. 14 1 1 2
Alexander Kuznetsov
fw. 5 0 1 1
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului