2:3
Barys — Tractor Meci incheiat 26 ianuarie 2021
Urmatorul meci pentru Tractor
28 ianuarie, 14:30
 
Sibir
Tractor
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Barys — Tractor

26 ianuarie 2021, 15:30 (EET)
26 ianuarie 2021, 15:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Barys Arena (Nur-Sultan, Kazakhstan)
Arbitru: , Konstantin Olenin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Barys

Yuri Mikhailis
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joni Ortio
gk. 1,836 -78 0 0
Henrik Karlsson
gk. 942 -33 0 0
Darren Dietz
df. 925 13 13 26
Jesse Blacker
df. 701 1 5 6
Alexei Maklyukov
df. 684 0 3 3
Dillon Heatherington
df. 498 2 5 7
Valeri Orekhov
df. 391 0 5 5
Samat Daniyar
df. 178 1 1 2
Jakob Lilja
fw. 840 17 11 28
Curtis Valk
fw. 823 8 16 24
Linus Videll
fw. 817 8 19 27
Nikita Mikhailis
fw. 774 13 12 25
Roman Starchenko
fw. 749 12 14 26
Anton Sagadeyev
fw. 576 4 4 8
Phil Varone
fw. 560 5 11 16
Egor Petykhov
fw. 430 2 0 2
Dmitry Shevchenko
fw. 389 0 4 4
Pavel Akolzin
fw. 274 2 4 6
Kirill Panyukov
fw. 239 4 4 8
Dmitry Gurkov
fw. 195 1 3 4
Maxim Musorov
fw. 39 1 2 3
Nu vor juca
Matthew Frattin
fw. 871 10 14 24
Viktor Svedberg
df. 613 3 5 8
Leonid Metalnikov
df. 462 0 4 4
Yegor Shalapov
df. 452 0 3 3
Arkadiy Shestakov
fw. 406 1 2 3
Alikhan Asetov
fw. 275 1 5 6
Alex Lintuniemi
df. 241 0 0 0
Nikita Kleshenko
df. 146 0 0 0
Temirlan Gaitamirov
df. 24 0 0 0
Zakhar Parkhomenko
fw. 6 0 0 0
Sergei Kudryavtsev
gk. 0 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 1,754 -64 2 2
Ivan Fedotov
gk. 1,132 -42 1 1
Lawrence Pilut
df. 992 5 17 22
Nick Bailen
df. 820 6 16 22
Ilya Karpykhin
df. 685 0 10 10
Roman Manuhov
df. 632 0 11 11
Sergey Telegin
df. 446 3 4 7
Oleg Evenko
df. 433 0 2 2
Denis Bodrov
df. 384 3 1 4
Thomash Gika
fw. 892 11 24 35
Lukas Sedlak
fw. 878 12 15 27
Alexei Byvaltsev
fw. 844 10 13 23
Sergei Kalinin
fw. 802 11 10 21
Pontus Oberg
fw. 709 10 13 23
Alexander Avtsin
fw. 696 5 7 12
Vitaly Kravtsov
fw. 688 13 7 20
Vyacheslav Osnovin
fw. 648 11 7 18
Yaroslav Kosov
fw. 548 9 3 12
Daniil Ilyin
fw. 530 4 5 9
Ruslan Karpin
fw. 345 1 3 4
Maxim Mayorov
fw. 171 0 3 3
Konstantin Lukin
fw. 37 0 0 0
Nu vor juca
Dmitry Ogurtsov
df. 520 2 3 5
Igor Polygalov
fw. 446 2 7 9
Igor Isayev
df. 347 1 4 5
Stanislav Gareyev
df. 223 1 0 1
Petr Yasinskiy
df. 179 0 0 0
Artyom Shvaryov
fw. 147 3 4 7
Artyom Mikheyev
fw. 109 1 0 1
Aleksandr Kirpichnikov
df. 48 0 0 0
Vladimir Bobylyov
fw. 48 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 46 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 46 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 27 0 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 0 0 0 0
Denis Ugryumov
df. 0 0 0 0
Nikita Yazkov
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
13.12.20
Tractor
Barys
KHL 2019-2020
27.09.19
Tractor
Barys
20.09.19
Barys
Tractor
KHL 2018-2019
28.12.18
Tractor
Barys
06.12.18
Barys
Tractor
01.11.18
Barys
Tractor
18.10.18
Tractor
Barys
KHL 2017-2018
09.12.17
Tractor
Barys
05.12.17
Barys
Tractor
30.09.17
Tractor
Barys
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Barys
23.01.21
Vityaz
Barys
CO
21.01.21
HC Dynamo
Barys
V
19.01.21
Jokerit
Barys
V
17.01.21
Barys
Amur
V
14.01.21
Barys
Salavat Yulaev
I
12.01.21
Barys
Ak Bars
I
08.01.21
Avtomobilist
Barys
V
06.01.21
Amur
Barys
I
04.01.21
Amur
Barys
4
:
4
2
:
3
S
CS
30.12.20
Barys
Metallurg
CO
28.12.20
Barys
Sibir
I
26.12.20
Barys
Amur
V
23.12.20
Avangard
Barys
V
21.12.20
Torpedo
Barys
CO
19.12.20
Kunlun RS
Barys
CO
13.12.20
Tractor
Barys
V
11.12.20
Barys
Torpedo
I
06.12.20
Barys
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
CS
04.12.20
Barys
Lokomotiv
V
01.12.20
Barys
HC Sochi
V
29.11.20
Barys
HC Spartak
V
24.11.20
SKA
Barys
I
22.11.20
Salavat Yulaev
Barys
I
19.11.20
Barys
Avangard
I
17.11.20
Barys
Metallurg
1
:
1
2
:
3
S
PS
15.11.20
Barys
HC Dinamo Minsk
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
V
10.11.20
Lokomotiv
Barys
I
08.11.20
Severstal
Barys
V
03.11.20
Barys
HC Dinamo Riga
V
30.10.20
Barys
Kunlun RS
V
28.10.20
HC Sochi
Barys
I
26.10.20
Sibir
Barys
I
23.10.20
Barys
Ak Bars
I
21.10.20
Barys
Jokerit
PO
16.10.20
Ak Bars
Barys
CO
14.10.20
HC Spartak
Barys
CO
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
CO
10.10.20
Barys
Severstal
I
07.10.20
Avtomobilist
Barys
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
CS
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
PS
12.09.20
Barys
HC Dynamo
PO
10.09.20
Barys
Kunlun RS
V
07.09.20
CSKA
Barys
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
PO
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
V
Tractor
21.01.21
Tractor
Salavat Yulaev
CO
19.01.21
Tractor
Avangard
I
17.01.21
Tractor
Lokomotiv
V
14.01.21
Tractor
Vityaz
V
10.01.21
Torpedo
Tractor
I
08.01.21
Ak Bars
Tractor
2
:
2
3
:
1
S
PS
06.01.21
Tractor
HC Spartak
I
28.12.20
Avangard
Tractor
I
26.12.20
Kunlun RS
Tractor
I
24.12.20
Neftekhimik
Tractor
V
22.12.20
Avtomobilist
Tractor
V
13.12.20
Tractor
Barys
I
11.12.20
Tractor
Sibir
V
09.12.20
Tractor
Jokerit
I
05.12.20
Tractor
SKA
I
03.12.20
HC Dinamo Riga
Tractor
V
01.12.20
Torpedo
Tractor
I
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
I
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
CO
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
I
18.11.20
SKA
Tractor
V
16.11.20
Jokerit
Tractor
V
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
V
12.11.20
Tractor
Ak Bars
V
10.11.20
Tractor
Metallurg
CO
01.11.20
Metallurg
Tractor
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
V
25.10.20
Amur
Tractor
V
23.10.20
Amur
Tractor
V
21.10.20
Sibir
Tractor
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
V
15.10.20
Severstal
Tractor
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
CS
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
I
22.09.20
Tractor
Severstal
I
20.09.20
Tractor
Amur
V
17.09.20
Vityaz
Tractor
V
15.09.20
HC Spartak
Tractor
V
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
PO
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
49 29 4 2 9 3 2 156-101 75
2
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
3
Lokomotiv
49 24 4 3 13 4 1 149-102 67
4
HC Dynamo
49 25 4 0 15 2 3 148-120 63
5
HC Dinamo Minsk
48 14 9 4 18 2 1 134-133 57
6
Jokerit
46 20 3 2 16 4 1 133-113 55
7
Severstal
49 18 4 3 20 1 3 120-132 54
8
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
9
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
10
HC Sochi
50 11 2 0 29 6 2 104-167 34
11
HC Dinamo Riga
48 4 2 2 33 5 2 102-172 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Avangard
49 26 2 0 11 5 5 146-115 66
3
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
4
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
5
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
6
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
7
Torpedo
50 19 3 3 18 5 2 145-142 57
8
Barys
47 16 7 3 16 3 2 117-122 57
9
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
10
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
11
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
12
Kunlun RS
47 10 0 1 28 6 2 110-166 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
2
Jokerit
46 20 3 2 16 4 1 133-113 55
3
Severstal
49 18 4 3 20 1 3 120-132 54
4
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
5
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
6
HC Sochi
50 11 2 0 29 6 2 104-167 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
49 26 2 0 11 5 5 146-115 66
2
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
3
Barys
47 16 7 3 16 3 2 117-122 57
4
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
5
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
6
Kunlun RS
47 10 0 1 28 6 2 110-166 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
49 29 4 2 9 3 2 156-101 75
2
Lokomotiv
49 24 4 3 13 4 1 149-102 67
3
HC Dynamo
49 25 4 0 15 2 3 148-120 63
4
HC Dinamo Minsk
48 14 9 4 18 2 1 134-133 57
5
HC Dinamo Riga
48 4 2 2 33 5 2 102-172 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
3
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
4
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
5
Torpedo
50 19 3 3 18 5 2 145-142 57
6
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
CSKA
49 29 4 2 9 3 2 156-101 75
3
Lokomotiv
49 24 4 3 13 4 1 149-102 67
4
Avangard
49 26 2 0 11 5 5 146-115 66
5
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
6
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
7
HC Dynamo
49 25 4 0 15 2 3 148-120 63
8
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
9
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
10
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
11
Torpedo
50 19 3 3 18 5 2 145-142 57
12
Barys
47 16 7 3 16 3 2 117-122 57
13
HC Dinamo Minsk
48 14 9 4 18 2 1 134-133 57
14
Jokerit
46 20 3 2 16 4 1 133-113 55
15
Severstal
49 18 4 3 20 1 3 120-132 54
16
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
17
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
18
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
19
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
20
HC Sochi
50 11 2 0 29 6 2 104-167 34
21
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
22
Kunlun RS
47 10 0 1 28 6 2 110-166 30
23
HC Dinamo Riga
48 4 2 2 33 5 2 102-172 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
2
Barys
5 3 1 0 1 0 0 17-13 8
3
Ak Bars
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 15-11 7
5
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 15-12 7
6
SKA
5 3 0 0 1 1 0 12-9 7
7
Vityaz
5 2 1 0 1 1 0 13-10 7
8
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 11-11 6
9
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 9-10 6
10
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-8 6
11
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 17-22 6
12
Lokomotiv
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
13
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 10-10 6
14
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 17-14 5
15
Severstal
5 2 0 0 2 0 1 13-13 5
16
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 11-14 5
17
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 13-16 4
18
Amur
5 1 1 0 3 0 0 11-11 4
19
HC Spartak
5 1 1 0 3 0 0 9-11 4
20
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 12-16 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 8-13 4
22
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 11-16 3
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 14-20 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 17 1 2 1 2 2 83-46 44
2
CSKA
26 16 2 0 4 3 1 81-52 40
3
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
4
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
7
HC Dynamo
25 12 3 0 7 1 2 77-64 33
8
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
9
Vityaz
28 12 0 2 12 1 1 75-81 30
10
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
11
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
12
Sibir
26 10 2 1 10 1 2 68-74 29
13
Avtomobilist
24 10 2 0 7 2 3 66-58 29
14
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
15
HC Spartak
25 7 4 1 9 4 0 67-72 28
16
HC Dinamo Minsk
24 5 7 1 10 1 0 61-63 27
17
Amur
24 11 1 0 10 0 2 66-56 26
18
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
19
Jokerit
20 10 1 1 8 0 0 63-49 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
23 6 0 0 11 4 2 58-81 18
22
HC Sochi
26 6 0 0 14 4 2 57-87 18
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
26 15 0 1 6 3 1 78-52 36
2
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Jokerit
26 10 2 1 8 4 1 70-64 31
5
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
6
Barys
24 8 6 1 8 1 0 61-62 31
7
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
8
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
9
Salavat Yulaev
25 10 2 2 9 2 0 69-63 30
10
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
11
Lokomotiv
26 9 2 2 9 4 0 71-61 30
12
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
13
Avangard
25 10 1 0 8 4 2 70-65 28
14
Severstal
25 6 3 2 11 1 2 59-74 25
15
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
16
Torpedo
25 5 3 3 12 1 1 63-76 24
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
24 7 0 1 15 0 1 53-61 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Amur
25 2 3 1 17 0 2 52-89 14
21
Neftekhimik
23 6 0 0 17 0 0 53-101 12
22
Kunlun RS
24 4 0 1 17 2 0 52-85 12
23
HC Dinamo Riga
25 1 2 1 18 2 1 53-97 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide