Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Barys — Torpedo 17 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Barys — Torpedo

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.30
3.80
2.60
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Barys – Torpedo

Ultimele meciuri de la turneu

Barys
15.10.22
Barys
Amur
V
13.10.22
Barys
Admiral
V
11.10.22
Barys
Kunlun RS
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
V
06.10.22
Torpedo
Barys
I
04.10.22
Barys
Neftekhimik
I
02.10.22
Barys
HC Sochi
CO
28.09.22
HC Spartak
Barys
V
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
CS
24.09.22
Severstal
Barys
I
20.09.22
Barys
Avtomobilist
V
18.09.22
Barys
Sibir
V
16.09.22
Barys
Avangard
I
15.09.22
Barys
Avangard
V
13.09.22
Barys
Tractor
V
09.09.22
HC Sochi
Barys
I
07.09.22
Vityaz
Barys
I
05.09.22
SKA
Barys
I
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS
Torpedo
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: Barys — Torpedo

KHL 2022-2023
06.10.22
Torpedo
Barys
KHL 2021-2022
25.11.21
Barys
Torpedo
KHL 2020-2021
21.12.20
Torpedo
Barys
11.12.20
Barys
Torpedo
KHL 2019-2020
18.12.19
Torpedo
Barys
03.10.19
Barys
Torpedo
KHL 2018-2019
10.03.19
Barys
Torpedo
08.03.19
Torpedo
Barys
06.03.19
Barys
Torpedo
04.03.19
Torpedo
Barys
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
19 13 3 1 1 0 1 68-29 35
2
HC Dynamo
19 10 1 2 3 0 3 53-33 29
3
Avtomobilist
18 10 2 1 4 1 0 63-47 27
4
Metallurg
18 11 1 0 4 2 0 56-44 26
5
Lokomotiv
18 10 0 1 4 1 2 44-35 25
6
Torpedo
18 8 1 2 6 1 0 53-41 23
7
HC Spartak
20 8 1 0 6 4 1 33-45 23
8
CSKA
17 7 2 1 4 2 1 49-43 23
9
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
10
Vityaz
19 6 2 2 6 1 2 46-42 23
11
Sibir
20 5 2 3 8 1 1 43-43 22
12
Barys
19 8 1 1 8 0 1 45-51 21
13
Severstal
19 6 1 2 7 0 3 54-52 21
14
Ak Bars
18 5 3 0 6 3 1 40-43 20
15
Kunlun RS
20 5 2 1 9 1 2 43-52 19
16
HC Dinamo Minsk
19 4 2 1 8 3 1 49-60 18
17
Admiral
19 4 1 3 9 1 1 36-45 18
18
Tractor
20 5 1 1 10 2 1 45-54 17
19
Avangard
18 7 0 0 9 0 2 45-55 16
20
Neftekhimik
19 4 2 1 11 1 0 45-64 15
21
Amur
18 3 2 0 10 1 2 30-55 13
22
HC Sochi
17 3 0 0 11 3 0 33-52 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 13-8 9
2
CSKA
5 3 0 1 0 1 0 14-7 9
3
Kunlun RS
5 3 1 0 1 0 0 18-7 8
4
SKA
5 3 1 0 1 0 0 18-9 8
5
Avtomobilist
5 1 2 1 1 0 0 16-11 8
6
Salavat Yulaev
5 2 0 1 1 0 1 15-7 7
7
Severstal
5 2 0 1 1 0 1 14-13 7
8
Tractor
5 2 0 0 0 2 1 12-11 7
9
HC Dynamo
5 1 0 1 0 0 3 12-12 7
10
Barys
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
11
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 11-12 6
12
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 12-10 6
13
Sibir
5 1 1 1 2 0 0 11-11 6
14
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 12-14 6
15
HC Spartak
5 1 1 0 1 1 1 8-10 6
16
Admiral
5 1 0 2 2 0 0 13-14 6
17
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 12-15 5
18
Vityaz
5 0 1 1 3 0 0 7-12 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-18 3
21
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 3 2 0 11-19 2
22
Ak Bars
5 0 0 0 3 1 1 7-16 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
11 9 0 1 1 0 0 42-22 20
2
SKA
10 6 2 1 0 0 1 33-14 19
3
Torpedo
9 6 0 1 1 1 0 37-21 15
4
HC Dynamo
10 6 0 1 2 0 1 31-16 15
5
Vityaz
12 4 1 2 4 1 0 29-27 15
6
Kunlun RS
12 3 2 1 3 1 2 30-30 15
7
Barys
10 6 1 0 3 0 0 28-22 14
8
Lokomotiv
10 5 0 1 3 0 1 23-20 13
9
Metallurg
9 4 1 0 2 2 0 29-22 12
10
HC Spartak
11 4 1 0 4 2 0 18-28 12
11
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
12
Salavat Yulaev
9 3 0 2 3 0 1 22-17 11
13
Ak Bars
9 2 2 0 2 3 0 19-21 11
14
Tractor
11 3 1 0 6 1 0 23-29 9
15
Severstal
8 3 0 1 3 0 1 23-21 9
16
Sibir
9 3 0 1 4 0 1 21-21 9
17
HC Dinamo Minsk
8 3 0 1 3 1 0 24-26 9
18
Admiral
8 2 1 1 4 0 0 14-17 8
19
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 14-11 7
20
Amur
8 2 0 0 4 0 2 13-21 6
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 2 0 19-28 6
22
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-23 6
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
9 7 1 0 1 0 0 35-15 16
2
Metallurg
9 7 0 0 2 0 0 27-22 14
3
HC Dynamo
9 4 1 1 1 0 2 22-17 14
4
Sibir
11 2 2 2 4 1 0 22-22 13
5
Lokomotiv
8 5 0 0 1 1 1 21-15 12
6
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
7
CSKA
9 4 0 1 2 1 1 22-20 12
8
Severstal
11 3 1 1 4 0 2 31-31 12
9
HC Spartak
9 4 0 0 2 2 1 15-17 11
10
Admiral
11 2 0 2 5 1 1 22-28 10
11
Avangard
13 4 0 0 8 0 1 31-44 9
12
Ak Bars
9 3 1 0 4 0 1 21-22 9
13
Neftekhimik
11 3 1 0 6 1 0 28-41 9
14
HC Dinamo Minsk
11 1 2 0 5 2 1 25-34 9
15
Torpedo
9 2 1 1 5 0 0 16-20 8
16
Vityaz
7 2 1 0 2 0 2 17-15 8
17
Tractor
9 2 0 1 4 1 1 22-25 8
18
Barys
9 2 0 1 5 0 1 17-29 7
19
Avtomobilist
7 1 2 0 3 1 0 21-25 7
20
Amur
10 1 2 0 6 1 0 17-34 7
21
Kunlun RS
8 2 0 0 6 0 0 13-22 4
22
HC Sochi
7 1 0 0 5 1 0 14-24 3
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
19 13 3 1 1 0 1 68-29 35
2
HC Dynamo
19 10 1 2 3 0 3 53-33 29
3
Lokomotiv
18 10 0 1 4 1 2 44-35 25
4
Torpedo
18 8 1 2 6 1 0 53-41 23
5
HC Spartak
20 8 1 0 6 4 1 33-45 23
6
CSKA
17 7 2 1 4 2 1 49-43 23
7
Vityaz
19 6 2 2 6 1 2 46-42 23
8
Severstal
19 6 1 2 7 0 3 54-52 21
9
Kunlun RS
20 5 2 1 9 1 2 43-52 19
10
HC Dinamo Minsk
19 4 2 1 8 3 1 49-60 18
11
HC Sochi
17 3 0 0 11 3 0 33-52 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
18 10 2 1 4 1 0 63-47 27
2
Metallurg
18 11 1 0 4 2 0 56-44 26
3
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
4
Sibir
20 5 2 3 8 1 1 43-43 22
5
Barys
19 8 1 1 8 0 1 45-51 21
6
Ak Bars
18 5 3 0 6 3 1 40-43 20
7
Admiral
19 4 1 3 9 1 1 36-45 18
8
Tractor
20 5 1 1 10 2 1 45-54 17
9
Avangard
18 7 0 0 9 0 2 45-55 16
10
Neftekhimik
19 4 2 1 11 1 0 45-64 15
11
Amur
18 3 2 0 10 1 2 30-55 13
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
19 13 3 1 1 0 1 68-29 35
2
Torpedo
18 8 1 2 6 1 0 53-41 23
3
HC Spartak
20 8 1 0 6 4 1 33-45 23
4
Vityaz
19 6 2 2 6 1 2 46-42 23
5
HC Sochi
17 3 0 0 11 3 0 33-52 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
18 7 0 3 5 2 1 43-31 23
2
Sibir
20 5 2 3 8 1 1 43-43 22
3
Barys
19 8 1 1 8 0 1 45-51 21
4
Admiral
19 4 1 3 9 1 1 36-45 18
5
Avangard
18 7 0 0 9 0 2 45-55 16
6
Amur
18 3 2 0 10 1 2 30-55 13
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
19 10 1 2 3 0 3 53-33 29
2
Lokomotiv
18 10 0 1 4 1 2 44-35 25
3
CSKA
17 7 2 1 4 2 1 49-43 23
4
Severstal
19 6 1 2 7 0 3 54-52 21
5
HC Dinamo Minsk
19 4 2 1 8 3 1 49-60 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
18 10 2 1 4 1 0 63-47 27
2
Metallurg
18 11 1 0 4 2 0 56-44 26
3
Ak Bars
18 5 3 0 6 3 1 40-43 20
4
Kunlun RS
20 5 2 1 9 1 2 43-52 19
5
Tractor
20 5 1 1 10 2 1 45-54 17
6
Neftekhimik
19 4 2 1 11 1 0 45-64 15

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Barys

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Boyarkin
gk. 12 -20 0 0
Yulius Gudachek
gk. 8 -14 0 0
Andrey Shutov
gk. 5 -14 0 0
Adil Beketaev
df. 19 2 3 5
Jesse Graham
df. 18 0 13 13
Chris Bigras
df. 17 0 1 1
Ivan Mishchenko
df. 17 1 5 6
Mikhail Grigoriev
df. 15 0 2 2
Yuri Sergiyenko
df. 13 1 3 4
Nelson Nogier
df. 12 0 0 0
Yegor Shalapov
df. 11 1 0 1
Samat Daniyar
df. 9 1 1 2
Maxim Mineyev
df. 2 0 0 0
Vladislav Semin
df. 2 0 0 0
Anthony Louis
fw. 19 6 6 12
Anton Sagadeyev
fw. 19 4 0 4
Arkadiy Shestakov
fw. 19 2 2 4
Egor Petykhov
fw. 19 5 2 7
Nikita Mikhailis
fw. 19 1 8 9
Kirill Savitsky
fw. 18 3 3 6
Linden Vey
fw. 18 9 5 14
Ansar Shaikhmeddenov
fw. 17 2 2 4
Jeremy Bracco
fw. 16 5 10 15
Kirill Maksimov
fw. 15 0 1 1
Alikhan Asetov
fw. 14 1 0 1
Dinmuhammed Kayrzhan
fw. 11 0 1 1
Dias Guseinov
fw. 9 0 0 0
Dmitry Gurkov
fw. 9 0 0 0
Batyrlan Muratov
fw. 5 0 1 1
Mikhail Rakhmanov
fw. 4 0 0 0
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 13 -29 0 0
Adam Huska
gk. 4 -9 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 18 0 3 3
Mark Marin
df. 18 5 3 8
Mikhail Orlov
df. 18 2 2 4
Maksim Fedotov
df. 17 3 7 10
Anton Sizov
df. 16 0 1 1
Gleb Ivanov
df. 13 0 0 0
Daniil Bokun
df. 11 0 2 2
Georgy Misharin
df. 10 0 1 1
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 18 4 11 15
Denis Yan
fw. 18 7 7 14
Kirill Voronin
fw. 18 3 6 9
Kenny Agostino
fw. 17 3 7 10
Andrei Belevich
fw. 16 1 2 3
Denis Vengryzhanovsky
fw. 16 1 7 8
Igor Larionov
fw. 16 4 4 8
Sergey Goncharuk
fw. 16 3 3 6
Vasily Atanasov
fw. 15 4 3 7
Kirill Urakov
fw. 14 0 4 4
Maxim Letunov
fw. 13 2 2 4
Yu Sato
fw. 12 1 1 2
Nikolai Kovalenko
fw. 11 4 6 10
Nikita Shavin
fw. 10 1 2 3
Danil Veryayev
fw. 9 1 1 2
Egor Vinogradov
fw. 7 1 0 1
Artyom Mikheyev
fw. 3 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului