Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:2
Barys — HC Sochi Meci incheiat 15 februarie 2020
Urmatorul meci pentru Barys
26 februarie, 11:00
 
Amur
Barys
Urmatorul meci pentru HC Sochi
27 februarie, 18:30
 
CSKA
HC Sochi
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Barys — HC Sochi

15 februarie 2020, 13:00 (EET)
15 februarie 2020, 13:00 (EET)
0
Arbitru: , Evgeny Gamalei Stadion: Barys Arena (Nur-Sultan, Kazakhstan)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Barys

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 2,482 -85 2 2
Henrik Karlsson
gk. 954 -35 0 0
Darren Dietz
df. 1,161 11 20 31
Jesse Blacker
df. 1,063 2 15 17
Leonid Metalnikov
df. 927 1 11 12
Yegor Shalapov
df. 717 1 10 11
Atte Ohtamaa
df. 714 6 15 21
Valeri Orekhov
df. 266 0 2 2
Viktor Svedberg
df. 125 0 1 1
Korban Nait
fw. 1,117 20 19 39
Nikita Mikhailis
fw. 900 16 15 31
Arkadiy Shestakov
fw. 821 9 7 16
Dastin Boyd
fw. 780 12 8 20
Curtis Valk
fw. 775 5 12 17
Dmitry Shevchenko
fw. 695 3 9 12
Anton Sagadeyev
fw. 673 6 6 12
Linus Videll
fw. 580 9 20 29
Egor Petykhov
fw. 511 3 3 6
Iiro Pakarinen
fw. 334 4 6 10
Kirill Panyukov
fw. 197 2 0 2
Dmitry Gurkov
fw. 153 1 3 4
Nu vor juca
Alexei Maklyukov
df. 1,097 3 10 13
Roman Starchenko
fw. 803 18 17 35
Pavel Akolzin
fw. 667 4 5 9
Nikita Kleshenko
df. 279 0 2 2
Alikhan Asetov
fw. 262 4 0 4
Maxim Semyonov
df. 192 0 1 1
Kirill Polokhov
df. 93 0 1 1
Batyrlan Muratov
fw. 44 0 0 0
Maxim Musorov
fw. 31 0 1 1
Yaroslav Yevdokimov
fw. 22 0 0 0
Samat Daniyar
df. 1 0 0 0
Kirill Striya
gk. 0 0 0 0
Sergei Kudryavtsev
gk. 0 0 0 0
HC Sochi

Alexander Andriyevsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Nalimov
gk. 1,272 -53 0 0
Ilya Proskuryakov
gk. 658 -25 1 1
Simon Bertilsson
df. 1,047 2 10 12
Yuriy Aleksandrov
df. 1,031 5 13 18
Oleg Pogorishny
df. 790 2 7 9
Alexei Petrov
df. 706 1 5 6
David Rundblad
df. 309 1 7 8
Mikhail Gordeev
df. 238 1 1 2
Roman Abrosimov
df. 159 0 2 2
Shon Kollinz
fw. 957 7 13 20
Robert Rosen
fw. 936 10 14 24
Sergei Shmelyov
fw. 871 12 12 24
Dmitriy Lugin
fw. 825 6 8 14
Malte Stremvall
fw. 782 19 18 37
Nikita Tochitskiy
fw. 674 9 9 18
Denis Mosalev
fw. 649 6 7 13
Andrei Altybarmakyan
fw. 600 6 10 16
Artem Tomilin
fw. 552 5 3 8
Stepan Starkov
fw. 376 4 3 7
Vladislav Kaletnik
fw. 323 2 4 6
Nikita Vyglazov
fw. 273 1 1 2
Vyacheslav Leshchenko
fw. 161 1 0 1
Nu vor juca
Dmitriy Shikin
gk. 1,451 -63 1 1
Morgan Ellis
df. 1,170 1 15 16
Dmitry Arkhipov
fw. 662 4 5 9
Kirill Vorobiev
df. 559 0 3 3
Pavel Makarenko
fw. 252 1 1 2
Alexander Rybakov
fw. 158 0 0 0
Damir Rakhimullin
fw. 156 2 1 3
Konstantin Klimontov
df. 150 0 1 1
Kirill Kozhevnikov
fw. 2 0 0 0
Nikita Shitov
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.67
4.25
4.35
1.98
1.79
1.70
4.00
4.30
1.90
1.85
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
07.12.19
HC Sochi
Barys
KHL 2018-2019
13.01.19
Barys
HC Sochi
2
:
2
2
:
0
S
05.01.19
HC Sochi
Barys
KHL 2017-2018
29.12.17
Barys
HC Sochi
06.10.17
HC Sochi
Barys
KHL 2016-2017
05.01.17
Barys
HC Sochi
0
:
4
27.09.16
HC Sochi
Barys
3
:
6
KHL 2015-2016
02.02.16
HC Sochi
Barys
6
:
2
12.09.15
Barys
HC Sochi
3
:
2
OT
KHL 2014-2015
03.02.15
HC Sochi
Barys
2
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Barys
13.02.20
CSKA
Barys
V
11.02.20
Avtomobilist
Barys
V
01.02.20
Barys
Avangard
V
30.01.20
Barys
Neftekhimik
V
27.01.20
Avtomobilist
Barys
V
25.01.20
Salavat Yulaev
Barys
I
23.01.20
SKA
Barys
I
21.01.20
Jokerit
Barys
V
16.01.20
Barys
Metallurg
V
14.01.20
Barys
Salavat Yulaev
V
12.01.20
Barys
Lokomotiv
CO
11.01.20
Barys
Avangard
I
08.01.20
Neftekhimik
Barys
V
06.01.20
Avangard
Barys
V
04.01.20
HC Dinamo Riga
Barys
I
30.12.19
Barys
Kunlun RS
V
29.12.19
Barys
Avtomobilist
V
27.12.19
Barys
HC Dynamo
PO
25.12.19
Barys
SKA
I
22.12.19
HC Spartak
Barys
I
20.12.19
Vityaz
Barys
V
18.12.19
Torpedo
Barys
V
09.12.19
Avangard
Barys
V
07.12.19
HC Sochi
Barys
V
04.12.19
Barys
Jokerit
I
01.12.19
Barys
HC Dinamo Minsk
V
28.11.19
Avtomobilist
Barys
CO
26.11.19
Metallurg
Barys
CO
24.11.19
Barys
Amur
PO
22.11.19
Barys
Ak Bars
I
19.11.19
Barys
Avtomobilist
CO
14.11.19
HC Dynamo
Barys
PO
12.11.19
Severstal
Barys
CO
02.11.19
Barys
CSKA
I
31.10.19
Barys
Avtomobilist
PO
29.10.19
Barys
Metallurg
I
26.10.19
Ak Bars
Barys
I
24.10.19
Lokomotiv
Barys
PO
22.10.19
HC Dinamo Minsk
Barys
1
:
1
0
:
1
S
CS
20.10.19
Barys
Vityaz
CO
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
PO
14.10.19
Barys
Admiral
PO
11.10.19
Sibir
Barys
V
09.10.19
Salavat Yulaev
Barys
V
06.10.19
Barys
Severstal
V
03.10.19
Barys
Torpedo
V
30.09.19
Barys
Kunlun RS
I
27.09.19
Tractor
Barys
V
25.09.19
Metallurg
Barys
V
20.09.19
Barys
Tractor
V
17.09.19
Barys
HC Spartak
V
13.09.19
Admiral
Barys
I
11.09.19
Amur
Barys
V
09.09.19
Kunlun RS
Barys
V
08.09.19
Kunlun RS
Barys
I
05.09.19
Barys
Amur
V
03.09.19
Barys
Admiral
I
HC Sochi
13.02.20
Sibir
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
CS
11.02.20
Vityaz
HC Sochi
PO
01.02.20
HC Sochi
Vityaz
V
30.01.20
HC Sochi
Severstal
V
27.01.20
HC Sochi
Lokomotiv
I
23.01.20
Avangard
HC Sochi
I
21.01.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
CO
16.01.20
CSKA
HC Sochi
I
14.01.20
Torpedo
HC Sochi
PO
12.01.20
Tractor
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
CS
10.01.20
HC Sochi
HC Spartak
1
:
1
1
:
0
S
CS
07.01.20
HC Sochi
Tractor
I
04.01.20
HC Sochi
CSKA
I
29.12.19
HC Sochi
HC Spartak
CO
28.12.19
HC Sochi
Jokerit
CO
25.12.19
Severstal
HC Sochi
I
22.12.19
HC Dynamo
HC Sochi
I
20.12.19
HC Spartak
HC Sochi
PO
18.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
07.12.19
HC Sochi
Barys
I
05.12.19
HC Sochi
Avtomobilist
1
:
1
1
:
0
S
CS
03.12.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
01.12.19
Neftekhimik
HC Sochi
I
29.11.19
Ak Bars
HC Sochi
V
27.11.19
SKA
HC Sochi
I
24.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
PO
22.11.19
HC Sochi
Lokomotiv
I
20.11.19
HC Sochi
Severstal
V
17.11.19
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
15.11.19
Metallurg
HC Sochi
I
13.11.19
Avtomobilist
HC Sochi
I
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
V
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
25.10.19
Admiral
HC Sochi
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
I
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
I
18.10.19
HC Sochi
Sibir
I
16.10.19
HC Sochi
Metallurg
PO
13.10.19
HC Sochi
CSKA
I
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
PO
06.10.19
HC Sochi
Amur
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
CO
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
I
21.09.19
HC Sochi
Admiral
PO
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
V
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
PS
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
I
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
SKA
57 27 7 5 13 3 2 155-110 83
3
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
4
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
5
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
6
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
9
HC Sochi
56 15 4 4 24 8 1 116-148 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
12
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
57 28 6 1 15 7 0 147-126 77
4
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
57 22 4 1 21 1 8 142-133 63
7
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
8
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
9
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
10
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
11
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
12
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
57 27 7 5 13 3 2 155-110 83
2
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
3
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
4
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
57 28 6 1 15 7 0 147-126 77
3
Salavat Yulaev
57 22 4 1 21 1 8 142-133 63
4
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
5
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
6
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
5
HC Sochi
56 15 4 4 24 8 1 116-148 55
6
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
2
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
5
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
6
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
57 36 3 2 12 3 1 179-93 86
2
Ak Bars
56 34 2 4 11 1 4 158-102 85
3
SKA
57 27 7 5 13 3 2 155-110 83
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
57 27 8 1 14 4 3 172-150 79
6
Barys
57 28 6 1 15 7 0 147-126 77
7
HC Dynamo
56 29 4 1 15 3 4 165-123 75
8
HC Spartak
57 24 4 4 17 6 2 159-129 72
9
Avtomobilist
57 20 8 3 18 5 3 151-142 70
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
57 22 4 5 22 3 1 155-138 66
12
Salavat Yulaev
57 22 4 1 21 1 8 142-133 63
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
59 20 3 3 26 3 4 135-151 59
15
Torpedo
57 20 5 2 26 1 3 155-155 58
16
Metallurg
56 18 3 4 23 4 4 126-132 58
17
Neftekhimik
56 18 2 4 24 4 4 138-145 56
18
HC Sochi
56 15 4 4 24 8 1 116-148 55
19
Amur
56 17 1 5 25 3 5 114-127 54
20
Admiral
56 15 4 6 27 3 1 119-153 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
56 17 3 1 30 2 3 114-151 47
23
HC Dinamo Minsk
56 10 2 1 32 6 5 118-201 37
24
HC Dinamo Riga
56 9 5 0 36 3 3 88-170 34
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
Barys
5 5 0 0 0 0 0 17-10 10
3
SKA
5 4 1 0 0 0 0 13-4 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-7 9
5
Jokerit
5 3 1 0 1 0 0 15-15 8
6
Amur
5 2 0 2 1 0 0 15-9 8
7
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-12 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 18-8 6
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
11
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 17-10 6
12
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-13 6
13
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 0 2 14-13 6
14
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
15
Avtomobilist
5 1 1 0 2 0 1 16-18 5
16
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 10-19 3
17
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
18
Metallurg
5 0 1 0 3 1 0 9-16 3
19
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
20
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 9-17 2
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 8-16 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 9-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 6-15 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 18 2 2 4 0 0 73-40 44
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
29 15 2 0 8 1 3 82-58 38
7
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
8
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
9
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
10
Lokomotiv
29 15 2 1 10 1 0 81-60 37
11
Jokerit
28 14 2 1 8 1 2 86-76 37
12
Neftekhimik
29 13 1 3 9 0 3 90-76 37
13
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
14
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
15
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
16
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
17
Torpedo
29 12 4 0 10 1 2 79-68 35
18
Barys
28 12 3 0 8 5 0 71-72 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
27 6 2 1 12 3 3 59-84 24
23
HC Dinamo Riga
29 6 2 0 16 3 2 44-70 21
24
Tractor
26 7 1 0 14 1 3 56-75 20
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 20 1 2 5 1 0 97-41 47
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
5
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
6
SKA
28 13 3 3 7 2 0 72-55 40
7
HC Spartak
28 11 3 2 7 4 1 76-61 37
8
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
9
Avtomobilist
27 7 4 2 8 3 3 60-63 32
10
HC Dynamo
27 11 2 1 10 1 2 77-68 31
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
28 6 4 2 15 1 0 55-78 25
15
Kunlun RS
29 9 0 1 16 1 2 62-78 23
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
HC Sochi
27 5 1 2 13 5 1 46-70 22
19
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
20
Metallurg
28 6 1 1 16 1 3 54-74 20
21
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
22
Amur
29 4 1 3 18 2 1 54-75 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 21