Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Barys — SKA 13 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Barys – SKA

Ultimele meciuri de la turneu

Barys
05.02.23
CSKA
Barys
CO
03.02.23
HC Dynamo
Barys
I
01.02.23
Ak Bars
Barys
I
29.01.23
Barys
HC Dynamo
PO
27.01.23
Barys
Tractor
V
25.01.23
Barys
Severstal
0
:
0
1
:
3
S
PS
23.01.23
Metallurg
Barys
PO
21.01.23
Avtomobilist
Barys
V
19.01.23
Tractor
Barys
CO
16.01.23
Barys
Sibir
I
14.01.23
Barys
Neftekhimik
I
12.01.23
Barys
CSKA
I
09.01.23
Admiral
Barys
I
08.01.23
Admiral
Barys
V
06.01.23
Amur
Barys
I
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS
03.01.23
Barys
Metallurg
V
28.12.22
Sibir
Barys
V
26.12.22
Avangard
Barys
I
24.12.22
Barys
Avtomobilist
4
:
4
1
:
0
S
CS
21.12.22
Barys
Avangard
I
19.12.22
Neftekhimik
Barys
V
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
CS
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
V
02.12.22
Barys
Avtomobilist
I
30.11.22
Tractor
Barys
V
28.11.22
Avtomobilist
Barys
PO
25.11.22
Barys
HC Spartak
I
23.11.22
Barys
Ak Bars
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Barys
Amur
I
15.11.22
Avtomobilist
Barys
I
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
PS
08.11.22
Barys
Vityaz
I
03.11.22
Barys
Admiral
I
01.11.22
Barys
Sibir
V
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
I
27.10.22
Sibir
Barys
I
25.10.22
Avangard
Barys
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
I
21.10.22
Barys
Metallurg
I
17.10.22
Barys
Torpedo
V
15.10.22
Barys
Amur
V
13.10.22
Barys
Admiral
V
11.10.22
Barys
Kunlun RS
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
V
06.10.22
Torpedo
Barys
I
04.10.22
Barys
Neftekhimik
I
02.10.22
Barys
HC Sochi
CO
28.09.22
HC Spartak
Barys
V
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
CS
24.09.22
Severstal
Barys
I
20.09.22
Barys
Avtomobilist
V
18.09.22
Barys
Sibir
V
16.09.22
Barys
Avangard
I
15.09.22
Barys
Avangard
V
13.09.22
Barys
Tractor
V
09.09.22
HC Sochi
Barys
I
07.09.22
Vityaz
Barys
I
05.09.22
SKA
Barys
I
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS
SKA
03.02.23
SKA
Ak Bars
V
01.02.23
SKA
Lokomotiv
I
30.01.23
SKA
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
PS
27.01.23
Lokomotiv
SKA
I
25.01.23
SKA
CSKA
V
21.01.23
Torpedo
SKA
V
19.01.23
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
2
S
CS
17.01.23
CSKA
SKA
I
15.01.23
SKA
Amur
V
13.01.23
SKA
HC Dynamo
V
10.01.23
SKA
HC Spartak
V
08.01.23
HC Sochi
SKA
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
I
04.01.23
Tractor
SKA
V
30.12.22
Vityaz
SKA
PO
28.12.22
CSKA
SKA
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
V
21.12.22
SKA
CSKA
I
19.12.22
SKA
Vityaz
V
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
06.12.22
HC Dynamo
SKA
CO
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
CS
01.12.22
SKA
Severstal
CO
29.11.22
SKA
HC Sochi
V
26.11.22
Torpedo
SKA
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
PO
22.11.22
SKA
CSKA
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
I
17.11.22
Ak Bars
SKA
I
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
V
12.11.22
Sibir
SKA
I
10.11.22
Amur
SKA
PO
08.11.22
Admiral
SKA
I
05.11.22
SKA
Metallurg
V
02.11.22
SKA
HC Sochi
V
30.10.22
HC Spartak
SKA
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
CS
26.10.22
SKA
Neftekhimik
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
V
21.10.22
SKA
Kunlun RS
V
19.10.22
SKA
Avtomobilist
V
15.10.22
Vityaz
SKA
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
I
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
07.10.22
SKA
Vityaz
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
28.09.22
SKA
Admiral
V
26.09.22
SKA
Torpedo
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
V
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
CS
16.09.22
HC Dynamo
SKA
V
14.09.22
Lokomotiv
SKA
V
12.09.22
Severstal
SKA
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
V
07.09.22
SKA
Avangard
V
05.09.22
SKA
Barys
V
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
CO

Meciurile head-to-head: Barys — SKA

KHL 2022-2023
05.09.22
SKA
Barys
KHL 2021-2022
17.10.21
SKA
Barys
3
:
3
1
:
2
S
08.10.21
Barys
SKA
KHL 2020-2021
24.11.20
SKA
Barys
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
KHL 2019-2020
23.01.20
SKA
Barys
25.12.19
Barys
SKA
KHL 2018-2019
31.01.19
Barys
SKA
24.01.19
SKA
Barys
2
:
2
3
:
2
S
KHL 2017-2018
27.11.17
SKA
Barys
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
7
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
12
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
18
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
19
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
7
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
Sibir
5 0 2 1 1 1 0 11-12 7
10
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
14
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
16
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-15 5
17
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
18
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
6
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
7
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
8
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
9
Sibir
29 13 3 3 8 0 2 86-69 40
10
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
11
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
16
Tractor
30 8 0 3 14 3 2 71-90 27
17
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
18
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
11
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
2
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
6
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Barys

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 40 -86 0 0
Nikita Boyarkin
gk. 27 -58 0 0
Andrey Shutov
gk. 5 -14 0 0
Jesse Graham
df. 60 0 18 18
Adil Beketaev
df. 58 3 16 19
Ivan Mishchenko
df. 58 1 7 8
Nelson Nogier
df. 45 1 4 5
Mikhail Grigoriev
df. 43 0 3 3
Samat Daniyar
df. 39 1 2 3
Yegor Shalapov
df. 31 1 2 3
Yuri Sergiyenko
df. 29 1 3 4
Alex Grant
df. 28 8 8 16
Temirlan Gaitamirov
df. 26 1 2 3
Vladislav Semin
df. 2 0 0 0
Egor Petykhov
fw. 62 16 6 22
Arkadiy Shestakov
fw. 61 9 4 13
Anton Sagadeyev
fw. 60 14 7 21
Anthony Louis
fw. 55 9 20 29
Jeremy Bracco
fw. 55 13 24 37
Alikhan Asetov
fw. 52 3 1 4
Linden Vey
fw. 52 16 20 36
Nikita Mikhailis
fw. 52 11 22 33
Ansar Shaikhmeddenov
fw. 49 3 5 8
Kirill Savitsky
fw. 48 9 8 17
Dinmuhammed Kayrzhan
fw. 43 2 1 3
Kirill Maksimov
fw. 37 0 3 3
Dmitry Gurkov
fw. 30 0 1 1
Mikhail Rakhmanov
fw. 27 1 4 5
Dmitry Shevchenko
fw. 23 4 4 8
Alexander Borisevich
fw. 17 3 4 7
Dias Guseinov
fw. 15 0 0 0
Batyrlan Muratov
fw. 11 0 1 1
Michael Chaput
fw. 10 3 0 3
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Nikolaev
gk. 34 -59 1 1
Vladislav Podyapolsky
gk. 14 -34 0 0
Sergei Ivanov
gk. 5 -2 0 0
Maxim Sidorov
gk. 1 -2 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 57 10 39 49
Andrei Pedan
df. 56 4 14 18
Igor Odgiganov
df. 54 9 19 28
Stepan Falkovski
df. 44 6 11 17
Nikita Kamalov
df. 41 4 8 12
Arseniy Koromyslov
df. 28 0 2 2
Mikhail Pashnin
df. 28 3 2 5
Georgi Solyannikov
df. 23 0 2 2
Roman Rukavishnikov
df. 12 0 3 3
Kirill Kirsanov
df. 9 0 1 1
Grigoriy Gryaznov
df. 8 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 59 33 17 50
Marat Khusnutdinov
fw. 58 11 25 36
Marat Khairullin
fw. 57 25 25 50
Damir Zhafyarov
fw. 55 14 23 37
Valentin Zykov
fw. 53 8 16 24
Mikhail Vorobyov
fw. 51 11 22 33
Alexander Volkov
fw. 50 11 9 20
Vasili Glotov
fw. 48 6 16 22
Nikita Komarov
fw. 37 2 2 4
Zakhar Bardakov
fw. 36 5 8 13
Maxim Groshev
fw. 33 4 2 6
Nikita Gusev
fw. 33 20 22 42
Vladislav Tsitsyura
fw. 31 1 3 4
Emil Galimov
fw. 26 8 6 14
Danila Moiseev
fw. 22 0 1 1
Nikita Popugaev
fw. 20 0 3 3
Alexei Ozhgikhin
fw. 16 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 11 0 1 1
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 11 2 0 2
Dmitry Buchelnikov
fw. 10 1 1 2
Evgeny Ketov
fw. 10 1 0 1
Andrei Altybarmakyan
fw. 8 1 1 2
Nikolay Polyakov
fw. 7 1 0 1
Danil Savunov
fw. 5 0 1 1
Nikolai Prokhorkin
fw. 3 0 1 1
Ivan Demidov
fw. 2 0 0 0
Yegor Gurzanov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului