Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:1
Barys — Sibir Meci incheiat 18 februarie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Barys — Sibir

18 februarie 2020, 15:30 (EET)
18 februarie 2020, 15:30 (EET)
0
Arbitru: Roman Shchenyov, Victor Gashilov Stadion: Barys Arena (Nur-Sultan, Kazakhstan)
1 : 2
OT 0:1

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Barys

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 2,482 -85 2 2
Henrik Karlsson
gk. 1,014 -37 0 0
Darren Dietz
df. 1,181 11 20 31
Alexei Maklyukov
df. 1,097 3 10 13
Jesse Blacker
df. 1,084 2 17 19
Atte Ohtamaa
df. 739 6 15 21
Yegor Shalapov
df. 729 1 10 11
Valeri Orekhov
df. 273 0 2 2
Viktor Svedberg
df. 144 0 1 1
Korban Nait
fw. 1,140 20 19 39
Nikita Mikhailis
fw. 917 16 15 31
Arkadiy Shestakov
fw. 834 9 7 16
Dastin Boyd
fw. 794 12 8 20
Curtis Valk
fw. 793 6 12 18
Anton Sagadeyev
fw. 683 7 6 13
Pavel Akolzin
fw. 667 4 5 9
Linus Videll
fw. 601 9 20 29
Egor Petykhov
fw. 519 3 3 6
Iiro Pakarinen
fw. 355 4 6 10
Kirill Panyukov
fw. 206 2 0 2
Dmitry Gurkov
fw. 163 1 4 5
Nu vor juca
Leonid Metalnikov
df. 943 1 11 12
Roman Starchenko
fw. 803 18 17 35
Dmitry Shevchenko
fw. 707 4 9 13
Nikita Kleshenko
df. 279 0 2 2
Alikhan Asetov
fw. 262 4 0 4
Maxim Semyonov
df. 192 0 1 1
Kirill Polokhov
df. 93 0 1 1
Batyrlan Muratov
fw. 44 0 0 0
Maxim Musorov
fw. 31 0 1 1
Yaroslav Yevdokimov
fw. 22 0 0 0
Samat Daniyar
df. 1 0 0 0
Kirill Striya
gk. 0 0 0 0
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 2,293 -80 1 1
Alexei Krasikov
gk. 1,160 -40 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 1,249 3 25 28
Alexander Loginov
df. 856 2 7 9
Nikolai Timashov
df. 707 0 4 4
Andrey Ermakov
df. 697 2 11 13
Yaroslav Khabarov
df. 598 1 2 3
Nikolai Demidov
df. 529 0 6 6
Oleg Piganovich
df. 289 0 0 0
Mikael Ruohomaa
fw. 1,007 12 30 42
Alexander Sharov
fw. 923 12 9 21
Juuso Puustinen
fw. 909 18 15 33
Egor Milovzorov
fw. 907 15 16 31
Evgeny Chesalin
fw. 868 4 13 17
Jukka Peltola
fw. 748 9 12 21
Danil Romantsev
fw. 702 9 5 14
Nikita Shashkov
fw. 282 1 3 4
Alexei Yakovlev
fw. 247 5 0 5
Nikita Korotkov
fw. 230 2 2 4
Igor Makarov
fw. 180 1 1 2
Gleb Zyryanov
fw. 102 0 0 0
Mikhail Romaev
fw. 18 2 0 2
Nu vor juca
Dmitry Sayustov
fw. 887 7 4 11
Konstantin Alexeyev
df. 881 0 5 5
Ilya Morozov
df. 832 4 3 7
Alexander Torchenyuk
fw. 644 1 4 5
Viktor Komarov
fw. 595 6 8 14
Nikita Mikhaylov
fw. 419 4 4 8
Vladimir Pervushin
fw. 339 2 0 2
Maxim Kazakov
fw. 192 1 1 2
Nikita Efremov
df. 29 0 0 0
Vladislav Naumov
df. 13 1 0 1

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.64
4.60
4.25
2.00
1.77
1.64
4.60
4.25
2.00
1.75
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
11.10.19
Sibir
Barys
KHL 2018-2019
12.02.19
Barys
Sibir
29.01.19
Sibir
Barys
12.11.18
Sibir
Barys
28.10.18
Barys
Sibir
KHL 2017-2018
22.11.17
Sibir
Barys
20.11.17
Sibir
Barys
17.09.17
Barys
Sibir
15.09.17
Barys
Sibir
KHL 2016-2017
13.02.17
Barys
Sibir
2
:
1
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Barys
15.02.20
Barys
HC Sochi
V
13.02.20
CSKA
Barys
V
11.02.20
Avtomobilist
Barys
V
01.02.20
Barys
Avangard
V
30.01.20
Barys
Neftekhimik
V
27.01.20
Avtomobilist
Barys
V
25.01.20
Salavat Yulaev
Barys
I
23.01.20
SKA
Barys
I
21.01.20
Jokerit
Barys
V
16.01.20
Barys
Metallurg
V
14.01.20
Barys
Salavat Yulaev
V
12.01.20
Barys
Lokomotiv
CO
11.01.20
Barys
Avangard
I
08.01.20
Neftekhimik
Barys
V
06.01.20
Avangard
Barys
V
04.01.20
HC Dinamo Riga
Barys
I
30.12.19
Barys
Kunlun RS
V
29.12.19
Barys
Avtomobilist
V
27.12.19
Barys
HC Dynamo
PO
25.12.19
Barys
SKA
I
22.12.19
HC Spartak
Barys
I
20.12.19
Vityaz
Barys
V
18.12.19
Torpedo
Barys
V
09.12.19
Avangard
Barys
V
07.12.19
HC Sochi
Barys
V
04.12.19
Barys
Jokerit
I
01.12.19
Barys
HC Dinamo Minsk
V
28.11.19
Avtomobilist
Barys
CO
26.11.19
Metallurg
Barys
CO
24.11.19
Barys
Amur
PO
22.11.19
Barys
Ak Bars
I
19.11.19
Barys
Avtomobilist
CO
14.11.19
HC Dynamo
Barys
PO
12.11.19
Severstal
Barys
CO
02.11.19
Barys
CSKA
I
31.10.19
Barys
Avtomobilist
PO
29.10.19
Barys
Metallurg
I
26.10.19
Ak Bars
Barys
I
24.10.19
Lokomotiv
Barys
PO
22.10.19
HC Dinamo Minsk
Barys
1
:
1
0
:
1
S
CS
20.10.19
Barys
Vityaz
CO
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
PO
14.10.19
Barys
Admiral
PO
11.10.19
Sibir
Barys
V
09.10.19
Salavat Yulaev
Barys
V
06.10.19
Barys
Severstal
V
03.10.19
Barys
Torpedo
V
30.09.19
Barys
Kunlun RS
I
27.09.19
Tractor
Barys
V
25.09.19
Metallurg
Barys
V
20.09.19
Barys
Tractor
V
17.09.19
Barys
HC Spartak
V
13.09.19
Admiral
Barys
I
11.09.19
Amur
Barys
V
09.09.19
Kunlun RS
Barys
V
08.09.19
Kunlun RS
Barys
I
05.09.19
Barys
Amur
V
03.09.19
Barys
Admiral
I
Sibir
15.02.20
Sibir
Severstal
V
13.02.20
Sibir
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
PS
11.02.20
Sibir
Kunlun RS
I
03.02.20
Sibir
Avtomobilist
2
:
2
1
:
0
S
CS
01.02.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
28.01.20
HC Dinamo Riga
Sibir
V
26.01.20
CSKA
Sibir
I
24.01.20
Neftekhimik
Sibir
I
21.01.20
Sibir
Tractor
V
16.01.20
Amur
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
CS
14.01.20
Kunlun RS
Sibir
4
:
4
0
:
1
S
CS
13.01.20
Kunlun RS
Sibir
V
10.01.20
Sibir
Lokomotiv
V
07.01.20
Avtomobilist
Sibir
CO
05.01.20
Metallurg
Sibir
I
03.01.20
Sibir
Neftekhimik
I
28.12.19
Sibir
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
CS
27.12.19
Sibir
SKA
I
25.12.19
Sibir
HC Spartak
I
21.12.19
Ak Bars
Sibir
V
19.12.19
Avangard
Sibir
I
17.12.19
Salavat Yulaev
Sibir
V
09.12.19
Tractor
Sibir
V
06.12.19
Sibir
Jokerit
I
04.12.19
Sibir
Avangard
V
01.12.19
Severstal
Sibir
V
29.11.19
Jokerit
Sibir
V
27.11.19
Ak Bars
Sibir
1
:
1
1
:
0
S
PS
24.11.19
Sibir
Admiral
I
22.11.19
Sibir
Torpedo
I
20.11.19
Sibir
Ak Bars
I
16.11.19
HC Dynamo
Sibir
I
14.11.19
Torpedo
Sibir
I
12.11.19
Lokomotiv
Sibir
I
03.11.19
Metallurg
Sibir
I
31.10.19
Sibir
CSKA
V
29.10.19
Sibir
Avtomobilist
V
27.10.19
Sibir
Metallurg
CO
22.10.19
Sibir
Vityaz
V
18.10.19
HC Sochi
Sibir
V
16.10.19
HC Spartak
Sibir
V
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
PO
11.10.19
Sibir
Barys
I
07.10.19
Sibir
HC Dynamo
V
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
V
02.10.19
Admiral
Sibir
V
30.09.19
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.09.19
Amur
Sibir
I
23.09.19
Sibir
Ak Bars
V
20.09.19
Sibir
Amur
V
18.09.19
Sibir
Tractor
PO
14.09.19
Vityaz
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
PS
12.09.19
HC Dinamo Minsk
Sibir
V
10.09.19
SKA
Sibir
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
I
05.09.19
Sibir
Admiral
V
03.09.19
Sibir
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
7
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
12
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
15
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
2
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
3
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-6 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
8
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
9
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
13
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
16
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
17
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 14-17 3
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
20
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
21
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
22
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-24 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 19 2 2 4 0 0 77-41 46
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
8
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
9
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
10
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
11
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
12
Lokomotiv
30 15 2 1 11 1 0 81-64 37
13
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
23
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
24
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
9
HC Dynamo
29 11 3 1 11 1 2 84-79 33
10
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
30 6 4 2 17 1 0 56-90 25
15
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 22