Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Barys — Neftekhimik 14 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Barys — Neftekhimik

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.05
3.85
3.00
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Barys – Neftekhimik

Ultimele meciuri de la turneu

Barys
12.01.23
Barys
CSKA
I
09.01.23
Admiral
Barys
I
08.01.23
Admiral
Barys
V
06.01.23
Amur
Barys
I
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS
03.01.23
Barys
Metallurg
V
28.12.22
Sibir
Barys
V
26.12.22
Avangard
Barys
I
24.12.22
Barys
Avtomobilist
4
:
4
1
:
0
S
CS
21.12.22
Barys
Avangard
I
19.12.22
Neftekhimik
Barys
V
06.12.22
Barys
Ak Bars
2
:
2
3
:
2
S
CS
04.12.22
Barys
Salavat Yulaev
V
02.12.22
Barys
Avtomobilist
I
30.11.22
Tractor
Barys
V
28.11.22
Avtomobilist
Barys
PO
25.11.22
Barys
HC Spartak
I
23.11.22
Barys
Ak Bars
I
21.11.22
Barys
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Barys
Amur
I
15.11.22
Avtomobilist
Barys
I
13.11.22
Salavat Yulaev
Barys
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
PS
08.11.22
Barys
Vityaz
I
03.11.22
Barys
Admiral
I
01.11.22
Barys
Sibir
V
29.10.22
Salavat Yulaev
Barys
I
27.10.22
Sibir
Barys
I
25.10.22
Avangard
Barys
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
I
21.10.22
Barys
Metallurg
I
17.10.22
Barys
Torpedo
V
15.10.22
Barys
Amur
V
13.10.22
Barys
Admiral
V
11.10.22
Barys
Kunlun RS
I
08.10.22
Ak Bars
Barys
V
06.10.22
Torpedo
Barys
I
04.10.22
Barys
Neftekhimik
I
02.10.22
Barys
HC Sochi
CO
28.09.22
HC Spartak
Barys
V
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
CS
24.09.22
Severstal
Barys
I
20.09.22
Barys
Avtomobilist
V
18.09.22
Barys
Sibir
V
16.09.22
Barys
Avangard
I
15.09.22
Barys
Avangard
V
13.09.22
Barys
Tractor
V
09.09.22
HC Sochi
Barys
I
07.09.22
Vityaz
Barys
I
05.09.22
SKA
Barys
I
03.09.22
HC Dinamo Minsk
Barys
3
:
3
2
:
1
S
PS
Neftekhimik
11.01.23
Neftekhimik
Amur
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
I
06.01.23
Neftekhimik
Severstal
V
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
V
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
V
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
PO
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO

Meciurile head-to-head: Barys — Neftekhimik

KHL 2022-2023
19.12.22
Neftekhimik
Barys
23.10.22
Neftekhimik
Barys
04.10.22
Barys
Neftekhimik
KHL 2021-2022
12.12.21
Barys
Neftekhimik
04.12.21
Neftekhimik
Barys
KHL 2020-2021
28.01.21
Barys
Neftekhimik
12.11.20
Neftekhimik
Barys
KHL 2019-2020
30.01.20
Barys
Neftekhimik
08.01.20
Neftekhimik
Barys
KHL 2018-2019
12.09.18
Barys
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
7
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
8
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
9
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
10
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
11
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
12
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
13
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
14
HC Spartak
51 16 2 4 22 5 2 115-137 51
15
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
16
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
17
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
18
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
19
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
20
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
21
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41
22
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 1 0 0 0 12-5 10
2
Torpedo
5 3 1 0 0 0 1 20-12 9
3
SKA
5 4 0 0 1 0 0 21-13 8
4
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 13-8 7
6
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-8 7
7
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
8
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 11-13 6
9
Avangard
5 2 0 1 2 0 0 14-9 6
10
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 13-16 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 11-13 6
12
Amur
5 1 0 2 2 0 0 8-9 6
13
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 18-13 5
14
HC Dynamo
5 1 0 1 2 1 0 9-12 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 1 0 17-21 5
16
Admiral
5 1 0 1 3 0 0 10-13 4
17
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
18
Barys
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
19
Metallurg
5 1 0 0 3 0 1 8-14 3
20
Lokomotiv
5 1 0 0 4 0 0 12-13 2
21
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 13-18 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 9-19 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
26 19 3 1 1 1 1 92-44 48
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
5
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
6
Lokomotiv
25 15 0 1 6 1 2 58-42 35
7
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
8
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
9
Avangard
22 11 3 1 4 2 1 65-41 33
10
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
11
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
14
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
15
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
16
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
17
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
18
Barys
26 11 1 2 12 0 0 61-65 28
19
HC Dinamo Minsk
26 8 1 1 10 3 3 73-87 26
20
Kunlun RS
27 7 2 1 13 1 3 67-90 24
21
HC Spartak
22 6 1 1 11 2 1 42-63 19
22
HC Sochi
25 2 1 0 18 3 1 48-89 10
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
6
Admiral
26 8 1 4 9 3 1 54-55 30
7
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
8
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
9
HC Dynamo
23 9 1 2 7 2 2 52-49 28
10
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
11
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Tractor
24 6 0 3 12 2 1 57-70 21
17
Severstal
25 4 2 1 11 4 3 61-80 21
18
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
19
Amur
25 5 2 2 15 1 0 45-66 19
20
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
21
Kunlun RS
24 6 0 2 15 0 1 53-68 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
6
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
7
HC Spartak
51 16 2 4 22 5 2 115-137 51
8
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
9
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
10
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41
11
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
4
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
5
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
6
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
7
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
8
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
9
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
10
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
11
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
3
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
4
HC Spartak
51 16 2 4 22 5 2 115-137 51
5
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
2
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
3
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
4
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
5
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
6
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
2
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
3
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
4
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
5
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
4
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
5
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
6
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Barys

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yulius Gudachek
gk. 29 -58 0 0
Nikita Boyarkin
gk. 27 -58 0 0
Andrey Shutov
gk. 5 -14 0 0
Ivan Mishchenko
df. 49 1 6 7
Jesse Graham
df. 49 0 18 18
Adil Beketaev
df. 47 3 12 15
Mikhail Grigoriev
df. 42 0 3 3
Nelson Nogier
df. 36 1 2 3
Samat Daniyar
df. 31 1 2 3
Yuri Sergiyenko
df. 27 1 3 4
Temirlan Gaitamirov
df. 22 1 2 3
Yegor Shalapov
df. 21 1 1 2
Alex Grant
df. 17 6 4 10
Vladislav Semin
df. 2 0 0 0
Emil Nurgaliev
df. 1 0 0 0
Egor Petykhov
fw. 51 14 6 20
Arkadiy Shestakov
fw. 50 9 4 13
Linden Vey
fw. 50 15 19 34
Anton Sagadeyev
fw. 49 6 6 12
Anthony Louis
fw. 46 8 15 23
Jeremy Bracco
fw. 45 10 18 28
Kirill Savitsky
fw. 45 8 6 14
Alikhan Asetov
fw. 41 3 0 3
Nikita Mikhailis
fw. 41 6 17 23
Ansar Shaikhmeddenov
fw. 38 3 5 8
Kirill Maksimov
fw. 36 0 3 3
Dinmuhammed Kayrzhan
fw. 35 2 1 3
Dmitry Gurkov
fw. 27 0 1 1
Mikhail Rakhmanov
fw. 16 1 1 2
Dias Guseinov
fw. 15 0 0 0
Dmitry Shevchenko
fw. 12 2 2 4
Batyrlan Muratov
fw. 11 0 1 1
Michael Chaput
fw. 10 3 0 3
Alexander Borisevich
fw. 6 1 1 2
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 21 -50 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 18 -49 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 48 3 4 7
Vladislav Leonthev
df. 46 0 6 6
Kirill Vorobiev
df. 44 2 4 6
Maxim Berezin
df. 44 2 5 7
Mikhail Sidorov
df. 41 3 7 10
Ruslan Petrishchev
df. 36 1 0 1
Ilya Hohlov
df. 29 2 8 10
Maxim Goncharov
df. 24 4 3 7
Gleb Semyonov
df. 17 0 0 0
Evgeny Mityakin
fw. 49 9 13 22
Ansel Galimov
fw. 48 10 9 19
Pavel Poryadin
fw. 48 15 10 25
Mikhail Nazarov
fw. 47 4 15 19
Vyacheslav Leshchenko
fw. 47 13 14 27
Anthony Camara
fw. 46 13 14 27
Andrey Chivilev
fw. 43 9 9 18
Egor Popov
fw. 43 3 9 12
Andrey Belozerov
fw. 42 7 11 18
Sergei Kuptsov
fw. 34 1 2 3
Rafael Bikmullin
fw. 27 2 2 4
Bulat Shafigullin
fw. 26 4 9 13
Ilya Fedotov
fw. 23 9 3 12
Hunter Shinkaruk
fw. 15 2 3 5
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Alexander Protapovich
fw. 10 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 4 1 1 2
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului