Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Barys — Kunlun RS

30 octombrie 2020, 15:30 (EET)
30 octombrie 2020, 15:30 (EET)
Barys
Kunlun RS
Stadion: Barys Arena (Nur-Sultan, Kazakhstan)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Barys

Yuri Mikhailis
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joni Ortio
gk. 726 -35 0 0
Denis Karatayev
gk. 0 0 0 0
Sergei Kudryavtsev
gk. 0 0 0 0
Darren Dietz
df. 332 8 2 10
Viktor Svedberg
df. 331 1 3 4
Jesse Blacker
df. 292 0 2 2
Leonid Metalnikov
df. 250 0 4 4
Yegor Shalapov
df. 187 0 0 0
Valeri Orekhov
df. 95 0 0 0
Nikita Kleshenko
df. 71 0 0 0
Temirlan Gaitamirov
df. 19 0 0 0
Matthew Frattin
fw. 278 0 3 3
Nikita Mikhailis
fw. 268 7 1 8
Curtis Valk
fw. 266 3 7 10
Linus Videll
fw. 261 2 7 9
Roman Starchenko
fw. 248 4 3 7
Jakob Lilja
fw. 238 4 6 10
Egor Petykhov
fw. 215 2 0 2
Dmitry Shevchenko
fw. 206 0 2 2
Arkadiy Shestakov
fw. 194 1 1 2
Anton Sagadeyev
fw. 167 2 0 2
Pavel Akolzin
fw. 102 0 2 2
Dmitry Gurkov
fw. 94 0 3 3
Alikhan Asetov
fw. 73 0 4 4
Dmitry Grents
fw. 66 0 1 1
Kirill Panyukov
fw. 26 0 0 0
Maxim Musorov
fw. 13 1 0 1
Nu vor juca
Henrik Karlsson
gk. 189 -5 0 0
Alexei Maklyukov
df. 181 0 2 2
Kunlun RS

Alexei Kovalev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 576 -29 1 1
Simon Hrubec
gk. 438 -26 0 0
Sam Lofquist
df. 282 2 6 8
Ruslan Pedan
df. 281 1 4 5
Jeik Chelios
df. 209 1 3 4
Viktor Baldaev
df. 198 0 2 2
Jaison Fram
df. 172 3 1 4
Lev Starikov
df. 166 0 0 0
Ryan Sproul
df. 134 2 0 2
Andrey Shustr
df. 133 0 1 1
Denis Osipov
df. 130 1 2 3
Trevor Merfi
df. 112 0 3 3
Sergey Gimaev
df. 107 0 1 1
Mikhail Sidorov
df. 93 0 0 0
Oleg Piganovich
df. 20 0 0 0
Ivan Nikolishin
fw. 324 4 5 9
Sergey Monahov
fw. 204 0 6 6
Ethan Werek
fw. 202 3 5 8
Lukas Lockhart
fw. 197 4 1 5
Keysi Uellmen
fw. 175 0 3 3
Hunter Shinkaruk
fw. 166 3 2 5
Spencer Foo
fw. 158 2 2 4
Danny Kristo
fw. 150 3 0 3
Dmitry Arkhipov
fw. 110 0 2 2
Egor Dugin
fw. 98 0 0 0
Cory Kane
fw. 93 1 1 2
Alexei Toropchenko
fw. 90 2 0 2
German Shaporev
fw. 89 3 0 3
Dávid Bondra
fw. 82 1 0 1
Tyler Wong
fw. 78 3 2 5
Viktor Shahvorostov
fw. 73 0 0 0
Gunars Skvorcovs
fw. 55 0 1 1
Andrey Bakanov
fw. 53 1 0 1
Dmitriy Markovin
fw. 52 0 0 0
Alex Rich
fw. 42 0 0 0
Parker Foo
fw. 42 0 0 0
Ilya Krikunov
fw. 34 0 0 0
Josh Nicholls
fw. 34 0 0 0
Anton Glinkin
fw. 32 0 1 1
Igor Larionov
fw. 22 0 1 1
Nikita Penzov
fw. 2 0 0 0
Brandon Wong
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Maxim Kazakov
fw. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
10.09.20
Barys
Kunlun RS
KHL 2019-2020
30.12.19
Barys
Kunlun RS
30.09.19
Barys
Kunlun RS
09.09.19
Kunlun RS
Barys
08.09.19
Kunlun RS
Barys
KHL 2018-2019
22.02.19
Kunlun RS
Barys
2
:
3
0
:
2
S
14.02.19
Barys
Kunlun RS
10.01.19
Barys
Kunlun RS
12.12.18
Kunlun RS
Barys
KHL 2017-2018
28.01.18
Kunlun RS
Barys
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Barys
28.10.20
HC Sochi
Barys
I
26.10.20
Sibir
Barys
I
23.10.20
Barys
Ak Bars
I
21.10.20
Barys
Jokerit
PO
16.10.20
Ak Bars
Barys
CO
14.10.20
HC Spartak
Barys
CO
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
CO
10.10.20
Barys
Severstal
I
07.10.20
Avtomobilist
Barys
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
CS
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
PS
12.09.20
Barys
HC Dynamo
PO
10.09.20
Barys
Kunlun RS
V
07.09.20
CSKA
Barys
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
PO
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
V
Kunlun RS
28.10.20
SKA
Kunlun RS
V
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
I
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
V
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
V
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
I
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
V
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
PS
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
I
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
I
10.09.20
Barys
Kunlun RS
I
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
I
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
4
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
5
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
6
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
7
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
8
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
11
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
5
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
6
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
7
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
8
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
9
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
10
Barys
16 2 3 1 6 3 1 36-45 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
19 5 0 0 13 0 1 43-65 11
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
2
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
3
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
4
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
5
Barys
16 2 3 1 6 3 1 36-45 16
6
Kunlun RS
19 5 0 0 13 0 1 43-65 11
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
3
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
4
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
5
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
4
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
5
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
5
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
6
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
7
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
8
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
9
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
10
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
11
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
12
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
13
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
14
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
15
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
16
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
17
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
18
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
19
Barys
16 2 3 1 6 3 1 36-45 16
20
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
22
Kunlun RS
19 5 0 0 13 0 1 43-65 11
23
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 0 1 0 15-9 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 12-2 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
5
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
7
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
8
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
9
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-14 6
10
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 13-13 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
13
Torpedo
5 0 2 0 2 0 1 10-14 5
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 15-12 4
15
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 9-10 4
17
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
18
Avangard
5 1 0 0 2 1 1 13-18 4
19
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 7-15 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 7-14 3
22
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 8-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
5
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
6
HC Spartak
13 4 0 1 4 4 0 39-38 14
7
Metallurg
12 6 0 0 5 1 0 31-28 13
8
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
9
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
10
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
11
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
12
Tractor
9 5 0 0 2 1 1 27-17 12
13
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
14
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
HC Dynamo
8 3 1 0 4 0 0 25-22 8
20
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 0 2 17-31 6
22
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
23
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 6 1 2 2 0 0 34-26 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Avangard
10 3 0 0 4 2 1 25-27 9
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Sibir
10 2 0 0 7 0 1 22-29 5
21
Amur
12 0 1 1 9 0 1 21-49 5
22
Kunlun RS
11 1 0 0 10 0 0 20-42 2
23
HC Dinamo Riga
7 0 0 0 5 1 1 11-27 2