3:0
Barys — HC Dinamo Riga Meci incheiat 3 noiembrie 2020
Urmatorul meci pentru Barys
6 decembrie, 13:00
 
Barys
Vityaz
Urmatorul meci pentru HC Dinamo Riga
4 decembrie, 19:30
 
HC Dinamo Riga
Severstal
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Barys — HC Dinamo Riga

3 noiembrie 2020, 15:30 (EET)
3 noiembrie 2020, 15:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Barys Arena (Nur-Sultan, Kazakhstan)
Arbitru: Evgeny Gamalei, Victor Birin

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Barys

Yuri Mikhailis
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joni Ortio
gk. 845 -38 0 0
Henrik Karlsson
gk. 189 -5 0 0
Darren Dietz
df. 381 8 2 10
Viktor Svedberg
df. 377 1 3 4
Jesse Blacker
df. 333 0 2 2
Leonid Metalnikov
df. 285 0 4 4
Yegor Shalapov
df. 217 0 0 0
Nikita Kleshenko
df. 102 0 0 0
Temirlan Gaitamirov
df. 20 0 0 0
Matthew Frattin
fw. 313 1 3 4
Nikita Mikhailis
fw. 302 7 2 9
Curtis Valk
fw. 301 3 8 11
Linus Videll
fw. 296 2 7 9
Roman Starchenko
fw. 282 4 4 8
Jakob Lilja
fw. 277 5 6 11
Egor Petykhov
fw. 238 2 0 2
Dmitry Shevchenko
fw. 236 0 3 3
Arkadiy Shestakov
fw. 215 1 1 2
Anton Sagadeyev
fw. 182 2 0 2
Dmitry Gurkov
fw. 115 0 3 3
Alikhan Asetov
fw. 92 0 4 4
Maxim Musorov
fw. 14 1 0 1
Nu vor juca
Alexei Maklyukov
df. 181 0 2 2
Pavel Akolzin
fw. 102 0 2 2
Valeri Orekhov
df. 95 0 0 0
Dmitry Grents
fw. 74 0 1 1
Kirill Panyukov
fw. 26 0 0 0
Denis Karatayev
gk. 0 0 0 0
Dillon Heatherington
df. 0 0 0 0
HC Dinamo Riga

Dmitry Parkhomenko
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Alexander Lazushin
gk. 140 -14 0 0
Ericks Vitols
gk. 98 -8 0 0
Morgan Ellis
df. 206 1 2 3
Tony Sund
df. 177 0 5 5
Reece Scarlett
df. 174 0 2 2
Kristaps Zile
df. 137 1 0 1
Ernests Osenieks
df. 128 0 1 1
Kristaps Sotnieks
df. 127 0 2 2
Andrew O'Brien
df. 64 0 0 0
Zak Mitchell
fw. 257 4 2 6
Evgeniy Grachov
fw. 181 1 1 2
Denis Parshyn
fw. 133 1 3 4
Gints Meija
fw. 116 0 1 1
Mikelis Redlihs
fw. 96 0 2 2
Patrik Zabusov
fw. 81 1 0 1
JC Lipon
fw. 79 0 1 1
David Levin
fw. 48 1 0 1
Rudolfs Polcs
fw. 46 0 0 0
Karlis Bucenieks
fw. 25 0 0 0
Denis Fyodorov
fw. 19 0 0 0
Janis Svanenbergs
fw. 19 0 0 0
Danila Larionov
fw. 7 0 0 0
Nu vor juca
Ilya Proskuryakov
gk. 504 -24 0 0
Mathew Maione
df. 204 2 2 4
Pavel Chernov
fw. 187 3 1 4
Lauris Darzins
fw. 181 3 4 7
Konstantin Komarek
fw. 178 2 4 6
Ondřej Vitásek
df. 175 0 2 2
Stanislav Galimov
gk. 170 -13 0 0
Mārtiņš Dzierkals
fw. 156 3 2 5
Miks Indrasis
fw. 150 0 1 1
Matt Wait
fw. 109 0 2 2
Janis Djaks
df. 107 1 1 2
Gennadiy Stolyarov
fw. 104 0 0 0
Emils Gegeris
fw. 100 0 0 0
Daniels Berzins
fw. 80 1 1 2
Roberts Mamchics
df. 79 0 0 0
Gleb Prokhorenkov
fw. 55 1 0 1
Jordan Murray
df. 44 0 0 0
Gustavs Millers
fw. 26 0 0 0
Miks Tumanov
df. 19 0 0 0
Nikita Mateiko
df. 11 0 0 0
Artyoms Lescenko
gk. 0 0 0 0
Zane McIntyre
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.25
6.75
8.50
2.55
1.50
1.23
7.25
9.75
2.45
1.52
1.22
6.50
9.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
KHL 2019-2020
04.01.20
HC Dinamo Riga
Barys
16.10.19
Barys
HC Dinamo Riga
KHL 2018-2019
09.10.18
Barys
HC Dinamo Riga
29.09.18
HC Dinamo Riga
Barys
KHL 2017-2018
08.09.17
HC Dinamo Riga
Barys
26.08.17
Barys
HC Dinamo Riga
KHL 2016-2017
04.02.17
Barys
HC Dinamo Riga
1
:
0
25.01.17
HC Dinamo Riga
Barys
2
:
3
KHL 2015-2016
04.02.16
HC Dinamo Riga
Barys
2
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Barys
30.10.20
Barys
Kunlun RS
V
28.10.20
HC Sochi
Barys
I
26.10.20
Sibir
Barys
I
23.10.20
Barys
Ak Bars
I
21.10.20
Barys
Jokerit
PO
16.10.20
Ak Bars
Barys
CO
14.10.20
HC Spartak
Barys
CO
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
CO
10.10.20
Barys
Severstal
I
07.10.20
Avtomobilist
Barys
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
CS
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
PS
12.09.20
Barys
HC Dynamo
PO
10.09.20
Barys
Kunlun RS
V
07.09.20
CSKA
Barys
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
PO
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
V
HC Dinamo Riga
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
I
28.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
19.10.20
HC Dinamo Riga
Metallurg
0
:
5
Abandon
I
17.10.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
0
:
5
Abandon
I
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
PS
11.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
3
:
3
3
:
2
S
PS
09.10.20
Jokerit
HC Dinamo Riga
I
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
I
01.10.20
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
3
:
3
2
:
1
S
CS
29.09.20
HC Dinamo Riga
CSKA
0
:
5
Abandon
I
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
I
16.09.20
Amur
HC Dinamo Riga
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
PO
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
V
05.09.20
HC Dinamo Riga
Jokerit
I
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 14 1 2 4 2 0 70-47 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
22 12 2 2 4 1 1 63-34 34
4
Severstal
21 8 3 1 8 0 1 47-56 25
5
Vityaz
22 8 2 2 9 0 1 66-60 25
6
HC Dynamo
21 9 2 0 8 1 1 59-55 24
7
HC Dinamo Minsk
22 7 2 2 9 1 1 57-63 24
8
HC Spartak
22 7 1 1 8 4 1 54-62 23
9
Jokerit
16 9 1 0 5 1 0 56-38 21
10
HC Sochi
21 5 1 0 12 1 2 41-66 15
11
HC Dinamo Riga
18 1 0 1 13 1 2 27-54 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
2
Salavat Yulaev
25 11 1 3 9 1 0 75-70 31
3
Avtomobilist
22 12 2 1 4 1 2 79-54 33
4
Metallurg
24 12 0 3 8 1 0 66-55 31
5
Tractor
23 13 0 1 7 1 1 63-44 30
6
Avangard
22 11 1 0 4 3 3 63-47 30
7
Torpedo
22 5 2 2 9 3 1 60-67 22
8
Sibir
24 8 1 0 12 0 3 66-72 21
9
Amur
25 6 2 1 14 0 2 55-79 20
10
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
11
Kunlun RS
21 5 0 0 14 1 1 46-70 12
12
Neftekhimik
20 4 1 1 14 0 0 41-74 12
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Severstal
21 8 3 1 8 0 1 47-56 25
3
Vityaz
22 8 2 2 9 0 1 66-60 25
4
HC Spartak
22 7 1 1 8 4 1 54-62 23
5
Jokerit
16 9 1 0 5 1 0 56-38 21
6
HC Sochi
21 5 1 0 12 1 2 41-66 15
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
25 11 1 3 9 1 0 75-70 31
2
Avangard
22 11 1 0 4 3 3 63-47 30
3
Sibir
24 8 1 0 12 0 3 66-72 21
4
Amur
25 6 2 1 14 0 2 55-79 20
5
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
6
Kunlun RS
21 5 0 0 14 1 1 46-70 12
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 14 1 2 4 2 0 70-47 36
2
Lokomotiv
22 12 2 2 4 1 1 63-34 34
3
HC Dynamo
21 9 2 0 8 1 1 59-55 24
4
HC Dinamo Minsk
22 7 2 2 9 1 1 57-63 24
5
HC Dinamo Riga
18 1 0 1 13 1 2 27-54 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
2
Avtomobilist
22 12 2 1 4 1 2 79-54 33
3
Metallurg
24 12 0 3 8 1 0 66-55 31
4
Tractor
23 13 0 1 7 1 1 63-44 30
5
Torpedo
22 5 2 2 9 3 1 60-67 22
6
Neftekhimik
20 4 1 1 14 0 0 41-74 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 14 1 2 4 2 0 70-47 36
2
Lokomotiv
22 12 2 2 4 1 1 63-34 34
3
Ak Bars
23 10 2 3 4 3 1 66-54 34
4
Avtomobilist
22 12 2 1 4 1 2 79-54 33
5
Metallurg
24 12 0 3 8 1 0 66-55 31
6
Salavat Yulaev
25 11 1 3 9 1 0 75-70 31
7
Tractor
23 13 0 1 7 1 1 63-44 30
8
Avangard
22 11 1 0 4 3 3 63-47 30
9
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
10
Severstal
21 8 3 1 8 0 1 47-56 25
11
Vityaz
22 8 2 2 9 0 1 66-60 25
12
HC Dynamo
21 9 2 0 8 1 1 59-55 24
13
HC Dinamo Minsk
22 7 2 2 9 1 1 57-63 24
14
HC Spartak
22 7 1 1 8 4 1 54-62 23
15
Torpedo
22 5 2 2 9 3 1 60-67 22
16
Jokerit
16 9 1 0 5 1 0 56-38 21
17
Sibir
24 8 1 0 12 0 3 66-72 21
18
Amur
25 6 2 1 14 0 2 55-79 20
19
Barys
17 3 3 1 6 3 1 38-46 18
20
HC Sochi
21 5 1 0 12 1 2 41-66 15
21
Kunlun RS
21 5 0 0 14 1 1 46-70 12
22
Neftekhimik
20 4 1 1 14 0 0 41-74 12
23
HC Dinamo Riga
18 1 0 1 13 1 2 27-54 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 1 0 17-5 9
2
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
3
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 15-8 8
4
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 15-14 8
5
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 18-12 8
6
HC Spartak
5 2 1 0 1 1 0 15-10 7
7
CSKA
5 2 1 0 1 1 0 16-12 7
8
Torpedo
5 1 2 0 1 1 0 16-15 7
9
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 17-12 6
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 15-14 6
11
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 15-15 6
13
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-18 6
14
Kunlun RS
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
HC Sochi
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
16
Metallurg
5 2 0 0 2 1 0 12-15 5
17
Avangard
5 1 0 0 1 2 1 14-17 5
18
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
19
Amur
5 1 1 0 3 0 0 11-14 4
20
Barys
5 1 0 0 3 1 0 8-15 3
21
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 9-17 3
22
Neftekhimik
5 0 0 0 5 0 0 7-19 0
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 5 0 0 3-15 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
11 6 1 1 1 1 1 32-21 18
4
Lokomotiv
11 6 1 1 2 0 1 33-21 17
5
Avtomobilist
11 5 2 0 1 1 2 38-24 17
6
HC Spartak
14 4 1 1 4 4 0 41-39 16
7
Metallurg
14 7 0 0 6 1 0 36-33 15
8
Salavat Yulaev
12 5 1 1 4 1 0 36-35 15
9
Tractor
10 6 0 0 2 1 1 32-18 14
10
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
11
Torpedo
11 5 0 0 2 3 1 38-34 14
12
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
13
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
14
Severstal
12 5 1 0 6 0 0 28-35 12
15
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
16
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
17
HC Dynamo
9 4 1 0 4 0 0 29-25 10
18
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
19
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
20
Barys
8 2 0 1 2 2 1 20-23 9
21
HC Sochi
11 2 0 0 6 1 2 20-35 7
22
Neftekhimik
12 1 1 1 9 0 0 22-41 6
23
HC Dinamo Riga
9 1 0 1 6 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
12 6 1 2 3 0 0 37-30 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
13 7 0 1 5 0 0 31-26 16
5
Salavat Yulaev
13 6 0 2 5 0 0 39-35 16
6
Vityaz
12 5 2 1 4 0 0 38-28 16
7
Metallurg
10 5 0 3 2 0 0 30-22 16
8
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
9
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
10
HC Dynamo
12 5 1 0 4 1 1 30-30 14
11
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
12
Jokerit
9 4 1 0 3 1 0 25-24 11
13
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 4 0 1 29-35 11
14
Avangard
11 3 0 0 4 3 1 26-29 10
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
Amur
14 1 2 1 9 0 1 28-53 9
17
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
18
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
19
Sibir
12 3 0 0 8 0 1 28-35 7
20
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
21
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
22
Kunlun RS
13 1 0 0 11 1 0 23-47 3
23
HC Dinamo Riga
9 0 0 0 7 1 1 14-39 2
KHL
Week 9
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide