1:1
Barys — CSKA Meci incheiat 21 septembrie 2021
Urmatorul meci pentru CSKA
1 septembrie, 19:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Barys — CSKA 21 septembrie 2021

21 septembrie 2021, 16:30 (EEST) Meci incheiat
1 : 2
OT 0:1
Stadion: Barys Arena (Nur-Sultan, Kazakhstan)
Arbitru: , Aleksey Ravodin

Betting bonuses for meeting Barys - CSKA

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Barys

Yuri Mikhailis
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joni Ortio
gk. 351 -14 0 0
Nikita Boyarkin
gk. 72 -7 0 0
Darren Dietz
df. 175 2 2 4
Erik Martinsson
df. 160 0 2 2
Olle Alsing
df. 142 0 1 1
Yegor Shalapov
df. 119 0 0 0
Joe Morrow
df. 63 1 1 2
Samat Daniyar
df. 59 0 0 0
Curtis Valk
fw. 141 2 4 6
Jakob Lilja
fw. 139 3 1 4
Nikita Mikhailis
fw. 132 2 6 8
Cody Cunik
fw. 128 0 0 0
Matthew Frattin
fw. 122 1 1 2
Christian Thomas
fw. 109 0 1 1
Arkadiy Shestakov
fw. 95 2 0 2
Yacob Berglund
fw. 78 1 1 2
Alikhan Asetov
fw. 71 2 1 3
Egor Petykhov
fw. 47 0 1 1
Dmitry Gurkov
fw. 36 0 1 1
Roman Starchenko
fw. 35 0 0 0
Maxim Musorov
fw. 9 0 0 0
Ansar Shaikhmeddenov
fw. 7 0 0 0
Nu vor juca
Kirill Savitsky
fw. 84 0 4 4
Valeri Orekhov
df. 61 0 1 1
Roman Savchenko
df. 16 0 0 0
Alexei Zubov
fw. 5 0 0 0
Aldiyar Nurlan
fw. 1 0 0 0
Adil Beketaev
df. 0 0 0 0
Andrey Shutov
gk. 0 0 0 0
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Fedotov
gk. 307 -8 0 0
Adam Reydeborn
gk. 178 -11 0 0
Nikita Nesterov
df. 194 1 7 8
Artem Blagievskiy
df. 162 0 0 0
Artem Sergeev
df. 153 0 0 0
Klas Dahlbeck
df. 142 2 0 2
Viktor Svedberg
df. 118 1 0 1
John Gilmour
df. 102 0 4 4
Nikolay Makarov
df. 3 0 0 0
Semen Lugoviak
df. 2 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 155 6 5 11
Lucas Wallmark
fw. 143 2 3 5
Anton Slepyshev
fw. 141 2 3 5
Sergei Andronov
fw. 137 2 1 3
Maksim Sorkin
fw. 122 0 1 1
Konstantin Okulov
fw. 97 2 5 7
Mikhail Grigorenko
fw. 73 3 1 4
Matvey Guskov
fw. 70 2 2 4
Danil Yurtaikin
fw. 67 0 1 1
Takhir Mingachyov
fw. 62 0 0 0
Nikita Soshnikov
fw. 45 0 1 1
Danila Khulapov
fw. 9 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Popov
fw. 78 0 3 3
Bogdan Kiselevich
df. 58 0 0 0
Joakim Nordstrom
fw. 56 0 1 1
Semyon Pankratov
fw. 52 0 0 0
Pavel Karnaukhov
fw. 49 0 0 0
Nikita Rtishchev
fw. 28 0 0 0
Lev Komissarov
fw. 5 0 0 0
Andrei Svetlakov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kotkov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4.30
4.30
1.65
2.00
1.78
2.15
3.80
2.88
2.04
1.75
4.30
4.85
1.64
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
14.09.21
CSKA
Barys
KHL 2020-2021
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
07.09.20
CSKA
Barys
KHL 2019-2020
13.02.20
CSKA
Barys
02.11.19
Barys
CSKA
KHL 2018-2019
26.01.19
CSKA
Barys
03.10.18
Barys
CSKA
KHL 2017-2018
11.12.17
CSKA
Barys
05.11.17
Barys
CSKA
KHL 2016-2017
18.11.16
CSKA
Barys
4
:
2
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Barys
18.09.21
Jokerit
Barys
2
:
2
2
:
0
S
PS
16.09.21
HC Dinamo Riga
Barys
I
14.09.21
CSKA
Barys
V
11.09.21
Barys
HC Spartak
I
08.09.21
Barys
Amur
V
05.09.21
Barys
Metallurg
I
03.09.21
Barys
Salavat Yulaev
I
CSKA
19.09.21
Avtomobilist
CSKA
CO
16.09.21
HC Spartak
CSKA
V
14.09.21
CSKA
Barys
I
10.09.21
CSKA
Lokomotiv
V
08.09.21
Ak Bars
CSKA
CO
06.09.21
HC Sochi
CSKA
V
04.09.21
CSKA
HC Dinamo Riga
V
01.09.21
Avangard
CSKA
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
9 4 1 2 2 0 0 30-25 14
2
HC Dynamo
6 6 0 0 0 0 0 29-12 12
3
CSKA
8 4 2 0 2 0 0 23-20 12
4
HC Spartak
8 4 1 0 3 0 0 21-15 10
5
SKA
7 4 0 1 2 0 0 24-14 10
6
HC Dinamo Minsk
7 4 0 0 3 0 0 20-13 8
7
HC Sochi
9 2 1 0 4 0 2 17-20 8
8
Lokomotiv
8 3 0 0 4 0 1 19-22 7
9
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
10
HC Dinamo Riga
8 3 0 0 5 0 0 17-27 6
11
Vityaz
8 1 0 0 3 3 1 23-29 6
12
Severstal
7 1 1 0 4 0 1 14-20 5
13
Kunlun RS
9 1 0 1 7 0 0 21-37 4
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
7 7 0 0 0 0 0 29-8 14
2
Metallurg
8 6 1 0 1 0 0 36-19 14
3
Tractor
8 4 1 1 1 1 0 26-19 13
4
Ak Bars
9 3 1 1 3 1 0 18-18 11
5
Avtomobilist
8 3 0 1 3 1 0 22-23 9
6
Neftekhimik
8 4 0 0 4 0 0 20-20 8
7
Avangard
7 2 1 1 3 0 0 22-21 8
8
Barys
7 2 0 0 4 0 1 16-22 5
9
Sibir
7 2 0 0 4 1 0 14-20 5
10
Admiral
8 1 0 0 4 2 1 18-35 5
11
Amur
7 1 0 0 5 1 0 12-27 3
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
9 4 1 2 2 0 0 30-25 14
2
HC Spartak
8 4 1 0 3 0 0 21-15 10
3
SKA
7 4 0 1 2 0 0 24-14 10
4
HC Sochi
9 2 1 0 4 0 2 17-20 8
5
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
6
Vityaz
8 1 0 0 3 3 1 23-29 6
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
7 7 0 0 0 0 0 29-8 14
2
Avangard
7 2 1 1 3 0 0 22-21 8
3
Barys
7 2 0 0 4 0 1 16-22 5
4
Sibir
7 2 0 0 4 1 0 14-20 5
5
Admiral
8 1 0 0 4 2 1 18-35 5
6
Amur
7 1 0 0 5 1 0 12-27 3
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
6 6 0 0 0 0 0 29-12 12
2
CSKA
8 4 2 0 2 0 0 23-20 12
3
HC Dinamo Minsk
7 4 0 0 3 0 0 20-13 8
4
Lokomotiv
8 3 0 0 4 0 1 19-22 7
5
HC Dinamo Riga
8 3 0 0 5 0 0 17-27 6
6
Severstal
7 1 1 0 4 0 1 14-20 5
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
8 6 1 0 1 0 0 36-19 14
2
Tractor
8 4 1 1 1 1 0 26-19 13
3
Ak Bars
9 3 1 1 3 1 0 18-18 11
4
Avtomobilist
8 3 0 1 3 1 0 22-23 9
5
Neftekhimik
8 4 0 0 4 0 0 20-20 8
6
Kunlun RS
9 1 0 1 7 0 0 21-37 4
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
7 7 0 0 0 0 0 29-8 14
2
Metallurg
8 6 1 0 1 0 0 36-19 14
3
Jokerit
9 4 1 2 2 0 0 30-25 14
4
Tractor
8 4 1 1 1 1 0 26-19 13
5
HC Dynamo
6 6 0 0 0 0 0 29-12 12
6
CSKA
8 4 2 0 2 0 0 23-20 12
7
Ak Bars
9 3 1 1 3 1 0 18-18 11
8
HC Spartak
8 4 1 0 3 0 0 21-15 10
9
SKA
7 4 0 1 2 0 0 24-14 10
10
Avtomobilist
8 3 0 1 3 1 0 22-23 9
11
HC Dinamo Minsk
7 4 0 0 3 0 0 20-13 8
12
Neftekhimik
8 4 0 0 4 0 0 20-20 8
13
Avangard
7 2 1 1 3 0 0 22-21 8
14
HC Sochi
9 2 1 0 4 0 2 17-20 8
15
Lokomotiv
8 3 0 0 4 0 1 19-22 7
16
Torpedo
8 3 0 0 4 0 1 19-24 7
17
HC Dinamo Riga
8 3 0 0 5 0 0 17-27 6
18
Vityaz
8 1 0 0 3 3 1 23-29 6
19
Barys
7 2 0 0 4 0 1 16-22 5
20
Sibir
7 2 0 0 4 1 0 14-20 5
21
Severstal
7 1 1 0 4 0 1 14-20 5
22
Admiral
8 1 0 0 4 2 1 18-35 5
23
Kunlun RS
9 1 0 1 7 0 0 21-37 4
24
Amur
7 1 0 0 5 1 0 12-27 3
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 20-5 10
2
HC Dynamo
5 5 0 0 0 0 0 25-11 10
3
Metallurg
5 4 1 0 0 0 0 26-9 10
4
Jokerit
5 3 0 2 0 0 0 17-9 10
5
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 13-11 8
6
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 16-13 8
7
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 10-9 8
8
Avtomobilist
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-9 6
10
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 15-8 6
11
Barys
5 2 0 0 2 0 1 14-15 5
12
Torpedo
5 2 0 0 2 0 1 13-14 5
13
Severstal
5 1 1 0 2 0 1 11-13 5
14
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 11-11 4
15
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 12-13 4
16
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 10-12 4
17
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 3 0 0 7-16 4
18
Avangard
5 1 1 0 3 0 0 14-18 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 2 0 2 5-9 4
20
Admiral
5 1 0 0 2 2 0 12-18 4
21
Amur
5 1 0 0 3 1 0 11-20 3
22
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 7-15 2
23
Kunlun RS
5 0 0 1 4 0 0 6-17 2
24
Vityaz
5 0 0 0 3 1 1 10-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
4 4 0 0 0 0 0 13-3 8
2
Neftekhimik
6 4 0 0 2 0 0 19-11 8
3
HC Spartak
6 3 1 0 2 0 0 16-12 8
4
Jokerit
4 1 1 2 0 0 0 15-10 8
5
Ak Bars
6 3 0 0 2 1 0 11-10 7
6
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 13-3 6
7
Metallurg
4 2 1 0 1 0 0 17-14 6
8
Avangard
4 1 1 1 1 0 0 13-8 6
9
Lokomotiv
5 2 0 0 2 0 1 14-17 5
10
HC Sochi
5 1 1 0 2 0 1 13-14 5
11
CSKA
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
12
Torpedo
4 2 0 0 2 0 0 8-12 4
13
HC Dinamo Riga
4 2 0 0 2 0 0 6-13 4
14
Tractor
3 1 1 0 1 0 0 7-8 4
15
Severstal
4 0 1 0 2 0 1 7-11 3
16
SKA
2 1 0 0 1 0 0 11-6 2
17
HC Dinamo Minsk
2 1 0 0 1 0 0 6-4 2
18
Sibir
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
19
Admiral
3 1 0 0 2 0 0 7-11 2
20
Amur
3 1 0 0 2 0 0 7-14 2
21
Barys
4 1 0 0 3 0 0 6-13 2
22
Kunlun RS
4 0 0 1 3 0 0 14-19 2
23
Vityaz
3 0 0 0 1 1 1 7-10 2
24
Avtomobilist
4 0 0 0 3 1 0 7-16 1
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
5 3 0 1 0 1 0 19-11 9
2
Metallurg
4 4 0 0 0 0 0 19-5 8
3
Avtomobilist
4 3 0 1 0 0 0 15-7 8
4
SKA
5 3 0 1 1 0 0 13-8 8
5
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 14-11 8
6
Salavat Yulaev
3 3 0 0 0 0 0 16-5 6
7
HC Dynamo
3 3 0 0 0 0 0 16-9 6
8
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 14-9 6
9
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
10
Vityaz
5 1 0 0 2 2 0 16-19 4
11
Ak Bars
3 0 1 1 1 0 0 7-8 4
12
Barys
3 1 0 0 1 0 1 10-9 3
13
Torpedo
4 1 0 0 2 0 1 11-12 3
14
HC Sochi
4 1 0 0 2 0 1 4-6 3
15
Sibir
4 1 0 0 2 1 0 7-11 3
16
Admiral
5 0 0 0 2 2 1 11-24 3
17
HC Spartak
2 1 0 0 1 0 0 5-3 2
18
Lokomotiv
3 1 0 0 2 0 0 5-5 2
19
Severstal
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
20
HC Dinamo Riga
4 1 0 0 3 0 0 11-14 2
21
Avangard
3 1 0 0 2 0 0 9-13 2
22
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 7-18 2
23
Amur
4 0 0 0 3 1 0 5-13 1
24
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 1-9 0
Comentarii
KHL
Week 4