Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
21 martie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
21 martie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Vityaz 7 februarie 2023

Cote

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.70
4.00
4.10
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avtomobilist – Vityaz

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
03.02.23
Avtomobilist
Tractor
I
31.01.23
Neftekhimik
Avtomobilist
PO
29.01.23
Lokomotiv
Avtomobilist
V
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
I
25.01.23
Avtomobilist
HC Dynamo
V
21.01.23
Avtomobilist
Barys
I
19.01.23
HC Dynamo
Avtomobilist
I
17.01.23
HC Spartak
Avtomobilist
V
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
PO
10.01.23
Avtomobilist
CSKA
V
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
PS
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
I
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
PS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
24.12.22
Barys
Avtomobilist
4
:
4
1
:
0
S
PS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
I
19.12.22
Avtomobilist
Admiral
I
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
V
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
V
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
V
02.12.22
Barys
Avtomobilist
V
28.11.22
Avtomobilist
Barys
CO
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
CO
19.11.22
Avtomobilist
HC Sochi
V
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
CO
15.11.22
Avtomobilist
Barys
V
12.11.22
Vityaz
Avtomobilist
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
V
08.11.22
Severstal
Avtomobilist
CO
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
PS
03.11.22
Avtomobilist
Amur
V
30.10.22
Avtomobilist
Admiral
I
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
I
23.10.22
HC Sochi
Avtomobilist
V
21.10.22
CSKA
Avtomobilist
I
19.10.22
SKA
Avtomobilist
I
17.10.22
Avtomobilist
Amur
V
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
V
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
V
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
V
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
V
20.09.22
Barys
Avtomobilist
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
V
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
V
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
V
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
PO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
V
Vityaz
05.02.23
Vityaz
Neftekhimik
V
02.02.23
Vityaz
HC Sochi
V
29.01.23
Vityaz
Metallurg
1
:
1
4
:
3
S
CS
27.01.23
HC Sochi
Vityaz
V
26.01.23
HC Sochi
Vityaz
V
24.01.23
Lokomotiv
Vityaz
I
22.01.23
Kunlun RS
Vityaz
V
18.01.23
Vityaz
HC Sochi
V
15.01.23
Vityaz
Tractor
3
:
3
3
:
0
S
CS
13.01.23
Kunlun RS
Vityaz
I
10.01.23
HC Sochi
Vityaz
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
V
06.01.23
Ak Bars
Vityaz
I
03.01.23
Vityaz
Kunlun RS
V
30.12.22
Vityaz
SKA
CO
26.12.22
Severstal
Vityaz
V
23.12.22
Vityaz
Ak Bars
I
21.12.22
Torpedo
Vityaz
I
19.12.22
SKA
Vityaz
I
08.12.22
Vityaz
HC Sochi
V
06.12.22
Kunlun RS
Vityaz
V
04.12.22
Vityaz
HC Spartak
I
03.12.22
Vityaz
Severstal
V
30.11.22
HC Dynamo
Vityaz
PO
28.11.22
CSKA
Vityaz
I
24.11.22
Severstal
Vityaz
I
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
CO
20.11.22
Vityaz
CSKA
PO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
CO
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
I
12.11.22
Vityaz
Avtomobilist
I
08.11.22
Barys
Vityaz
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
I
04.11.22
Tractor
Vityaz
V
01.11.22
Vityaz
Torpedo
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
PS
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
V
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
PS
20.10.22
Amur
Vityaz
I
18.10.22
Admiral
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
PS
15.10.22
Vityaz
SKA
I
13.10.22
Vityaz
CSKA
I
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
CO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
CS
07.10.22
SKA
Vityaz
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
V
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
CS
27.09.22
Vityaz
Amur
V
25.09.22
Vityaz
Sibir
PO
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
I
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
PS
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
PS
14.09.22
CSKA
Vityaz
I
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
CO
07.09.22
Vityaz
Barys
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
V
03.09.22
Vityaz
Avangard
V

Meciurile head-to-head: Avtomobilist — Vityaz

KHL 2022-2023
12.11.22
Vityaz
Avtomobilist
KHL 2021-2022
28.10.21
Avtomobilist
Vityaz
12.09.21
Vityaz
Avtomobilist
3
:
3
0
:
2
S
KHL 2020-2021
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
KHL 2019-2020
24.09.19
Vityaz
Avtomobilist
04.09.19
Avtomobilist
Vityaz
KHL 2018-2019
22.02.19
Vityaz
Avtomobilist
02.02.19
Avtomobilist
Vityaz
1
:
1
3
:
2
S
KHL 2017-2018
11.01.18
Vityaz
Avtomobilist
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
2
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
11
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
5
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
6
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
7
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
8
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
9
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
10
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
11
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
2
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
3
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
4
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 11-15 7
5
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
6
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
7
Sibir
5 0 2 0 1 1 1 12-15 6
8
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
9
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
10
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
11
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
5
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
6
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
7
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
8
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
9
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
10
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
11
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
2
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
3
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
4
Sibir
30 13 3 3 8 0 3 90-74 41
5
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
6
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
7
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
8
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
9
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
10
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
11
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
4
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
5
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
6
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
7
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
8
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
9
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
10
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
11
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
2
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
3
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
4
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
5
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
6
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
7
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
8
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
9
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
10
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
11
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
2
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
6
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
4
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
5
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
2
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
3
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
4
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
5
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
6
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
2
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
3
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 11-15 7
4
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
5
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
2
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
3
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
4
Sibir
5 0 2 0 1 1 1 12-15 6
5
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
6
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
4
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
5
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
2
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
3
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
4
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
5
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
6
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
2
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
3
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
4
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
5
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
30 13 3 3 8 0 3 90-74 41
2
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
3
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
4
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
5
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
6
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
3
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
4
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
5
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
4
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
5
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
6
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
2
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
3
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
4
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
5
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
2
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
3
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
4
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
5
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
6
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
Sibir
61 20 8 8 19 3 3 160-143 78
6
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
7
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
12
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
Tractor
61 19 2 5 26 7 2 143-175 61
18
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
19
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
7
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
Tractor
5 2 0 1 1 1 0 11-15 7
10
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Sibir
5 0 2 0 1 1 1 12-15 6
14
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
15
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
16
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
17
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
18
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
6
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
7
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
8
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
9
Sibir
30 13 3 3 8 0 3 90-74 41
10
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
11
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Tractor
31 8 0 4 14 3 2 76-94 29
16
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
17
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
18
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 30 -60 0 0
Johan Mattsson
gk. 24 -47 0 0
Vladimir Galkin
gk. 15 -32 0 0
Nikita Tryamkin
df. 57 2 8 10
Nick Ebert
df. 55 10 26 36
Yefim Gurkin
df. 53 2 14 16
Alexei Vasilevsky
df. 51 0 5 5
Sergey Zborovskii
df. 44 1 7 8
Denis Barantsev
df. 43 3 4 7
Jesse Blacker
df. 41 4 5 9
Alexander Shchemerov
df. 34 0 2 2
Valery Sitnikov
df. 24 0 1 1
Daniil Valitov
df. 5 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 3 0 0 0
Yaroslav Trofimov
df. 2 0 0 0
Yegor Plitin
df. 1 0 0 0
Danil Romantsev
fw. 57 9 6 15
Brooks Macek
fw. 54 31 15 46
Viktor Neuchev
fw. 54 4 8 12
Oleg Li
fw. 53 9 8 17
Andrei Obidin
fw. 52 2 7 9
Anatoly Golyshev
fw. 47 15 21 36
Curtis Valk
fw. 47 10 22 32
Patrice Cormier
fw. 45 6 10 16
Pavel Kulikov
fw. 44 3 1 4
Stéphane Da Costa
fw. 44 16 32 48
Georgy Belousov
fw. 42 5 15 20
Stepan Khripunov
fw. 42 5 6 11
Sergei Shirokov
fw. 37 16 16 32
Daniil Tarasov
fw. 18 4 1 5
Dmitry Zhukenov
fw. 15 2 2 4
Vladimir Kuznetsov
fw. 15 1 2 3
Egor Baranov
fw. 11 0 0 0
Aleksey Makeev
fw. 9 1 0 1
Pavel Voronkov
fw. 9 1 0 1
Vasiliy Filyaev
fw. 7 0 1 1
Maxim Rasseikin
fw. 4 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 2 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 2 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 2 0 0 0
Denis Yerkin
fw. 1 0 0 0
Vityaz

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Dorozhko
gk. 35 -66 0 0
Dmitriy Shikin
gk. 26 -61 0 0
Igor Saprykin
gk. 2 -6 0 0
Igor Golovkov
df. 59 0 5 5
Jérémy Roy
df. 59 4 21 25
Alexei Volgin
df. 56 3 21 24
Egor Voronkov
df. 55 3 4 7
Roman Abrosimov
df. 47 4 10 14
Vladislav Valentsov
df. 43 0 4 4
Yaroslav Busygin
df. 34 0 1 1
Artyom Borodkin
df. 31 4 5 9
Kirill Vasilyev
df. 12 0 1 1
Vyacheslav Sarayev
df. 11 0 4 4
Nikita Lisov
df. 5 0 0 0
Vitaly Menshikov
df. 1 0 0 0
Kirill Rasskazov
fw. 59 14 13 27
Scott Wilson
fw. 58 17 18 35
Stepan Starkov
fw. 58 14 19 33
Vladislav Kara
fw. 58 19 12 31
Ilya Arkalov
fw. 55 2 5 7
Alexander Yaremchuk
fw. 51 15 18 33
Vladimir Galuzin
fw. 50 9 13 22
Nikita Goncharov
fw. 43 3 5 8
Ilya Ezhov
fw. 42 6 7 13
Ivan Zinchenko
fw. 42 6 1 7
Tyler Graovac
fw. 40 6 11 17
Stanislav Yarovoi
fw. 39 9 7 16
Mikhail Smolin
fw. 36 1 5 6
Vitaly Popov
fw. 34 2 3 5
Dmitry Kugryshev
fw. 24 4 5 9
Daniel Butsayev
fw. 16 1 1 2
Ilya Anufriev
fw. 8 0 0 0
Egor Zubov
fw. 3 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului