Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Tractor 24 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Avtomobilist – Tractor

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
03.02.23
Avtomobilist
Tractor
I
31.01.23
Neftekhimik
Avtomobilist
PO
29.01.23
Lokomotiv
Avtomobilist
V
27.01.23
Avtomobilist
Neftekhimik
I
25.01.23
Avtomobilist
HC Dynamo
V
21.01.23
Avtomobilist
Barys
I
19.01.23
HC Dynamo
Avtomobilist
I
17.01.23
HC Spartak
Avtomobilist
V
15.01.23
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
PO
10.01.23
Avtomobilist
CSKA
V
08.01.23
Avangard
Avtomobilist
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
PS
03.01.23
Avtomobilist
Avangard
I
30.12.22
Sibir
Avtomobilist
0
:
0
3
:
0
S
PS
28.12.22
Avangard
Avtomobilist
I
26.12.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
24.12.22
Barys
Avtomobilist
4
:
4
1
:
0
S
PS
21.12.22
Avtomobilist
Sibir
I
19.12.22
Avtomobilist
Admiral
I
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
V
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
V
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
V
02.12.22
Barys
Avtomobilist
V
28.11.22
Avtomobilist
Barys
CO
25.11.22
Salavat Yulaev
Avtomobilist
PO
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
CO
19.11.22
Avtomobilist
HC Sochi
V
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
CO
15.11.22
Avtomobilist
Barys
V
12.11.22
Vityaz
Avtomobilist
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
V
08.11.22
Severstal
Avtomobilist
CO
05.11.22
Avtomobilist
Sibir
1
:
1
2
:
3
S
PS
03.11.22
Avtomobilist
Amur
V
30.10.22
Avtomobilist
Admiral
I
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
I
23.10.22
HC Sochi
Avtomobilist
V
21.10.22
CSKA
Avtomobilist
I
19.10.22
SKA
Avtomobilist
I
17.10.22
Avtomobilist
Amur
V
14.10.22
Avtomobilist
Ak Bars
1
:
1
2
:
0
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
V
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
I
06.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
04.10.22
Ak Bars
Avtomobilist
CO
02.10.22
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
29.09.22
Avtomobilist
Ak Bars
V
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
V
22.09.22
Sibir
Avtomobilist
V
20.09.22
Barys
Avtomobilist
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
V
16.09.22
Avtomobilist
Sibir
V
14.09.22
Avtomobilist
HC Spartak
V
11.09.22
Avtomobilist
Avangard
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
PO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
V
Tractor
05.02.23
Metallurg
Tractor
PO
03.02.23
Avtomobilist
Tractor
V
31.01.23
Tractor
HC Dynamo
V
29.01.23
Ak Bars
Tractor
I
27.01.23
Barys
Tractor
I
25.01.23
Avangard
Tractor
V
23.01.23
Tractor
Ak Bars
I
19.01.23
Tractor
Barys
PO
15.01.23
Vityaz
Tractor
3
:
3
3
:
0
S
PS
13.01.23
HC Spartak
Tractor
V
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
V
08.01.23
Tractor
CSKA
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
CS
04.01.23
Tractor
SKA
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
V
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
CS
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
PO
19.12.22
Tractor
Sibir
V
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
I
06.12.22
Sibir
Tractor
V
04.12.22
Avangard
Tractor
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
30.11.22
Tractor
Barys
I
27.11.22
Tractor
HC Spartak
I
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
PO
21.11.22
Tractor
Amur
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
PO
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Amur
Tractor
I
12.11.22
Admiral
Tractor
I
10.11.22
Admiral
Tractor
I
07.11.22
Tractor
Sibir
V
04.11.22
Tractor
Vityaz
I
01.11.22
Tractor
Admiral
CO
30.10.22
Tractor
Amur
V
28.10.22
Metallurg
Tractor
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
V
24.10.22
CSKA
Tractor
I
19.10.22
Tractor
Avangard
V
16.10.22
Tractor
Ak Bars
V
13.10.22
Tractor
Sibir
PO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
V
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
PS
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
PO
04.10.22
Tractor
Metallurg
I
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
I
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
I
19.09.22
Tractor
Avangard
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
V
13.09.22
Barys
Tractor
I
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
CO
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
I
02.09.22
Tractor
Severstal
I

Meciurile head-to-head: Avtomobilist — Tractor

KHL 2022-2023
03.02.23
Avtomobilist
Tractor
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
KHL 2021-2022
22.10.21
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
2
:
0
S
25.09.21
Avtomobilist
Tractor
1
:
1
1
:
2
S
KHL 2020-2021
22.12.20
Avtomobilist
Tractor
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
7
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
12
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
18
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
19
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
7
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
Sibir
5 0 2 1 1 1 0 11-12 7
10
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
14
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
16
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-15 5
17
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
18
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
6
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
7
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
8
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
9
Sibir
29 13 3 3 8 0 2 86-69 40
10
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
11
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
16
Tractor
30 8 0 3 14 3 2 71-90 27
17
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
18
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
11
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
2
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
6
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 30 -60 0 0
Johan Mattsson
gk. 24 -47 0 0
Vladimir Galkin
gk. 15 -32 0 0
Nikita Tryamkin
df. 57 2 8 10
Nick Ebert
df. 55 10 25 35
Yefim Gurkin
df. 53 2 14 16
Alexei Vasilevsky
df. 51 0 5 5
Sergey Zborovskii
df. 44 1 7 8
Denis Barantsev
df. 43 3 4 7
Jesse Blacker
df. 41 4 5 9
Alexander Shchemerov
df. 34 0 2 2
Valery Sitnikov
df. 24 0 1 1
Daniil Valitov
df. 5 0 0 0
Alexander Sevostyanov
df. 3 0 0 0
Yaroslav Trofimov
df. 2 0 0 0
Yegor Plitin
df. 1 0 0 0
Danil Romantsev
fw. 57 9 6 15
Brooks Macek
fw. 54 31 15 46
Viktor Neuchev
fw. 54 4 8 12
Oleg Li
fw. 53 9 8 17
Andrei Obidin
fw. 52 2 7 9
Anatoly Golyshev
fw. 47 15 21 36
Curtis Valk
fw. 47 10 22 32
Patrice Cormier
fw. 45 6 9 15
Pavel Kulikov
fw. 44 3 1 4
Stéphane Da Costa
fw. 44 16 32 48
Georgy Belousov
fw. 42 5 15 20
Stepan Khripunov
fw. 42 5 6 11
Sergei Shirokov
fw. 37 16 16 32
Daniil Tarasov
fw. 18 4 1 5
Dmitry Zhukenov
fw. 15 2 2 4
Vladimir Kuznetsov
fw. 15 1 2 3
Egor Baranov
fw. 11 0 0 0
Aleksey Makeev
fw. 9 1 0 1
Pavel Voronkov
fw. 9 1 0 1
Vasiliy Filyaev
fw. 7 0 1 1
Maxim Rasseikin
fw. 4 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 2 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 2 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 2 0 0 0
Denis Yerkin
fw. 1 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 31 -65 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 24 -61 0 0
Kirill Ustimenko
gk. 8 -18 0 0
Albert Yarullin
df. 59 4 10 14
Artem Blagievskiy
df. 51 1 7 8
Sergey Telegin
df. 50 5 13 18
Ilya Karpykhin
df. 46 5 9 14
Roman Manuhov
df. 40 0 2 2
Alexander Shepelev
df. 25 1 3 4
Igor Isayev
df. 25 0 4 4
Robert Hamilton
df. 24 2 13 15
Petr Yasinskiy
df. 22 0 2 2
Alexander Bryntsev
df. 14 0 1 1
Aleksandr Kirpichnikov
df. 6 0 0 0
Artyom Shchuchinov
df. 1 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 60 15 20 35
Sergei Kalinin
fw. 60 8 13 21
Maxim Shabanov
fw. 59 14 7 21
Nikita Tertyshny
fw. 58 6 20 26
Pyotr Khokhryakov
fw. 58 5 7 12
Teemu Pulkkinen
fw. 56 14 10 24
Vladimir А. Tkachyov
fw. 55 11 17 28
Andrei Stas
fw. 51 1 4 5
Anton Burdasov
fw. 46 19 23 42
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 43 4 8 12
Kirill Kapustin
fw. 42 4 5 9
Mihail Kotlyarevski
fw. 36 7 0 7
Ivan Stezhkin
fw. 24 0 1 1
Yegor Fateyev
fw. 22 0 1 1
Nikita Soshnikov
fw. 17 5 6 11
Alexander Rykov
fw. 6 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 6 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 3 0 0 0
Artem Udot
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului