Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Tractor

22 decembrie 2020, 16:00 (EET)
22 decembrie 2020, 16:00 (EET)
Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
2 decembrie maine
Meci Ponturi Acasa Egal Deplasare
0 Detalii

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Bill Peters
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 1,596 -61 4 4
Vladimir Galkin
gk. 149 -10 0 0
Vladislav Gross
gk. 76 -3 0 0
Leonid Fomin
gk. 0 0 0 0
Charles Genoway
df. 686 3 10 13
Nikita Tryamkin
df. 675 2 7 9
Alexei Vasilevsky
df. 594 4 7 11
Sergey Zborovskii
df. 472 2 1 3
Mikhail Mamkin
df. 440 1 3 4
Zakhar Arzamastsev
df. 193 0 3 3
Denis Bodrov
df. 192 2 1 3
Maxim Berezin
df. 173 0 3 3
Alexander Sevostyanov
df. 20 0 0 0
Daniil Zaycev
df. 20 0 0 0
Stepan Ostrovsky
df. 9 0 0 0
Yuri Salov
df. 7 0 1 1
Korbinian Holzer
df. 0 0 0 0
Piter Holland
fw. 511 5 13 18
Dan Sexton
fw. 486 4 14 18
Aleksey Makeev
fw. 483 17 13 30
Stanislav Bocharov
fw. 473 7 4 11
Brooks Macek
fw. 454 11 7 18
Pavel Kulikov
fw. 422 0 5 5
Anatoly Golyshev
fw. 411 9 12 21
Pavel Datsyuk
fw. 410 7 16 23
Vyacheslav Litovchenko
fw. 394 4 5 9
Alexander Protapovich
fw. 343 0 2 2
Georgy Belousov
fw. 343 5 7 12
Geoff Platt
fw. 325 2 3 5
Andrei Obidin
fw. 158 3 1 4
Ilja Ovchinnikov
fw. 112 1 1 2
Mikhail Nazarov
fw. 38 0 0 0
Stepan Khripunov
fw. 32 1 1 2
Nikita Setdikov
fw. 14 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 11 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 1,113 -37 0 0
Ivan Fedotov
gk. 752 -23 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 0 0 0 0
Lawrence Pilut
df. 621 2 14 16
Roman Manuhov
df. 516 0 10 10
Nick Bailen
df. 449 4 9 13
Ilya Karpykhin
df. 421 0 7 7
Dmitry Ogurtsov
df. 384 2 3 5
Oleg Evenko
df. 296 0 1 1
Igor Isayev
df. 259 1 2 3
Sergey Telegin
df. 253 3 1 4
Stanislav Gareyev
df. 160 1 0 1
Petr Yasinskiy
df. 153 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 48 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 11 0 0 0
Denis Ugryumov
df. 0 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 566 7 11 18
Alexei Byvaltsev
fw. 563 7 10 17
Thomash Gika
fw. 563 8 13 21
Sergei Kalinin
fw. 550 9 9 18
Alexander Avtsin
fw. 464 3 5 8
Pontus Oberg
fw. 415 6 7 13
Vyacheslav Osnovin
fw. 408 7 5 12
Vitaly Kravtsov
fw. 389 8 4 12
Igor Polygalov
fw. 365 2 6 8
Yaroslav Kosov
fw. 363 6 2 8
Ruslan Karpin
fw. 177 1 3 4
Yacob Berglund
fw. 169 2 4 6
Artyom Mikheyev
fw. 109 1 0 1
Anton Lazarev
fw. 108 1 0 1
Artyom Shvaryov
fw. 99 3 2 5
Konstantin Lukin
fw. 23 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 14 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 9 0 0 0
Vladimir Bobylyov
fw. 8 0 0 0
Pavel Dorofeyev
fw. 4 0 0 0
Nikita Yazkov
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
KHL 2019-2020
23.01.20
Avtomobilist
Tractor
17.11.19
Tractor
Avtomobilist
02.11.19
Tractor
Avtomobilist
07.10.19
Avtomobilist
Tractor
KHL 2018-2019
04.03.19
Tractor
Avtomobilist
02.03.19
Tractor
Avtomobilist
28.02.19
Avtomobilist
Tractor
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
PO
28.11.20
Avtomobilist
CSKA
I
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
PO
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
I
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
PS
16.11.20
Ak Bars
Avtomobilist
I
14.11.20
HC Dinamo Riga
Avtomobilist
CO
12.11.20
Lokomotiv
Avtomobilist
V
01.11.20
Avtomobilist
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Avtomobilist
Lokomotiv
CO
24.10.20
Avangard
Avtomobilist
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
CS
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
V
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
PS
07.10.20
Avtomobilist
Barys
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
I
25.09.20
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
I
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
PO
20.09.20
Avtomobilist
Avangard
CO
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
V
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
V
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
PS
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
V
Tractor
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
I
26.11.20
Tractor
Avtomobilist
CO
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
I
18.11.20
SKA
Tractor
V
16.11.20
Jokerit
Tractor
V
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
V
12.11.20
Tractor
Ak Bars
V
10.11.20
Tractor
Metallurg
CO
01.11.20
Metallurg
Tractor
I
30.10.20
Tractor
HC Dinamo Riga
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
V
25.10.20
Amur
Tractor
V
23.10.20
Amur
Tractor
V
21.10.20
Sibir
Tractor
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
V
15.10.20
Severstal
Tractor
V
13.10.20
Ak Bars
Tractor
2
:
2
1
:
3
S
CS
11.10.20
Avtomobilist
Tractor
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
V
27.09.20
Tractor
HC Dinamo Minsk
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
I
22.09.20
Tractor
Severstal
I
20.09.20
Tractor
Amur
V
17.09.20
Vityaz
Tractor
V
15.09.20
HC Spartak
Tractor
V
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
PO
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
3
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
4
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
5
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
6
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
7
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
8
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
9
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
10
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
11
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
2
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
3
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
4
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
5
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
6
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
7
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
8
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
9
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
10
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
11
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
12
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
2
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
3
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
4
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
5
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
6
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
2
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
3
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
4
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
5
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
6
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
3
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
4
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
5
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
2
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
3
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
4
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
5
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
6
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
32 21 1 2 5 3 0 107-65 51
2
Ak Bars
32 16 2 4 6 3 1 99-74 48
3
SKA
32 18 1 1 8 1 3 98-73 44
4
Avangard
30 18 1 0 5 3 3 88-59 44
5
Salavat Yulaev
33 13 3 4 10 2 1 99-88 43
6
Tractor
31 17 2 1 9 1 1 85-63 42
7
Lokomotiv
30 14 3 2 7 3 1 83-54 42
8
Metallurg
32 14 0 4 10 3 1 85-76 40
9
Avtomobilist
30 13 3 1 7 3 3 91-78 40
10
HC Dynamo
30 14 3 0 9 2 2 88-77 38
11
HC Dinamo Minsk
30 10 5 2 10 2 1 81-79 37
12
HC Spartak
30 10 3 1 10 4 2 81-84 34
13
Jokerit
25 12 2 1 8 1 1 83-59 32
14
Severstal
30 10 3 2 13 1 1 65-81 32
15
Vityaz
31 10 2 3 14 1 1 88-91 32
16
Torpedo
30 8 2 3 13 3 1 83-92 30
17
Sibir
31 12 1 0 15 0 3 81-89 29
18
Barys
27 7 3 1 11 3 2 58-75 27
19
Amur
33 8 3 1 19 0 2 73-100 26
20
HC Sochi
30 7 1 0 17 3 2 59-99 21
21
Neftekhimik
30 8 1 1 20 0 0 71-107 20
22
Kunlun RS
30 6 0 0 21 2 1 65-104 15
23
HC Dinamo Riga
29 2 1 1 21 2 2 48-92 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-7 10
2
SKA
5 3 0 1 0 0 1 16-12 9
3
Salavat Yulaev
5 2 1 1 0 0 1 15-7 9
4
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 19-10 8
5
Sibir
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
6
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
7
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 20-14 8
8
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-9 7
9
Vityaz
5 2 0 1 1 1 0 16-11 7
10
HC Dinamo Minsk
5 0 3 0 1 1 0 12-14 7
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 13-14 6
12
Torpedo
5 2 0 1 2 0 0 18-16 6
13
Metallurg
5 2 0 0 1 1 1 14-15 6
14
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 11-13 6
15
HC Spartak
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
16
Neftekhimik
5 2 0 0 3 0 0 18-21 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 11-14 4
18
Amur
5 1 1 0 3 0 0 13-15 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
20
Barys
5 1 0 0 3 0 1 9-16 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 9-17 3
22
Avtomobilist
5 0 0 0 2 2 1 7-18 3
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 11-17 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
14 11 1 0 0 0 2 47-22 26
2
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
3
CSKA
16 11 0 0 2 3 0 52-30 25
4
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 48-32 23
5
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
6
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
7
Torpedo
16 8 0 0 4 3 1 52-47 20
8
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
9
HC Dynamo
15 7 2 0 4 1 1 50-38 20
10
Avtomobilist
14 5 2 0 2 2 3 41-33 19
11
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
12
Metallurg
17 8 0 0 7 1 1 45-44 18
13
Sibir
16 7 1 0 6 0 2 45-50 18
14
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
15
Amur
15 6 1 0 7 0 1 34-33 15
16
Vityaz
17 5 0 2 9 0 1 46-57 15
17
Jokerit
11 7 0 0 4 0 0 42-22 14
18
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
19
Barys
13 4 0 1 4 2 2 29-35 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 41-55 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
14 2 0 1 9 1 1 24-30 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
SKA
15 10 0 1 2 1 1 51-30 24
3
Tractor
17 10 0 1 6 0 0 43-35 22
4
Ak Bars
17 6 1 3 5 2 0 49-44 22
5
Metallurg
15 6 0 4 3 2 0 40-32 22
6
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
7
Salavat Yulaev
17 6 2 2 6 1 0 49-46 21
8
Lokomotiv
14 6 1 1 3 3 0 35-22 19
9
HC Dynamo
15 7 1 0 5 1 1 38-39 18
10
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
11
HC Dinamo Minsk
14 6 1 1 4 1 1 43-40 18
12
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
13
Severstal
14 4 2 2 4 1 1 32-37 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
15 6 1 0 6 0 2 36-42 16
16
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
17
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
18
HC Sochi
15 4 1 0 9 1 0 28-48 11
19
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
20
Torpedo
14 0 2 3 9 0 0 31-45 10
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
23
Kunlun RS
16 1 0 0 14 1 0 29-60 3
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide