Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — Torpedo 19 ianuarie 2022

Meciul este amanat
Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:2000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladimir Galkin
gk. 1,320 -61 1 1
Dmitriy Shikin
gk. 1,249 -47 1 1
Johan Mattsson
gk. 79 -5 0 0
Jesse Blacker
df. 952 5 19 24
Nikita Tryamkin
df. 918 2 7 9
Yefim Gurkin
df. 872 3 12 15
Alexei Vasilevsky
df. 709 0 3 3
Alexander Shchemerov
df. 539 4 4 8
Sergey Zborovskii
df. 441 0 5 5
Yakov Rylov
df. 322 2 3 5
Zakhar Arzamastsev
df. 205 0 1 1
Valery Sitnikov
df. 61 1 0 1
Ryan Spooner
fw. 741 11 22 33
Stéphane Da Costa
fw. 701 14 16 30
Brooks Macek
fw. 679 15 17 32
Patrice Cormier
fw. 650 8 6 14
Stanislav Bocharov
fw. 623 7 13 20
Sergei Shumakov
fw. 597 10 14 24
Danil Romantsev
fw. 584 4 4 8
Shane Prince
fw. 547 7 10 17
Stepan Khripunov
fw. 512 3 7 10
Pavel Kulikov
fw. 507 2 4 6
Dmitry Zhukenov
fw. 210 2 1 3
Vladimir Kuznetsov
fw. 129 2 1 3
Anatoly Golyshev
fw. 105 1 1 2
Ilja Ovchinnikov
fw. 90 1 1 2
Maxim Rasseikin
fw. 62 1 0 1
Pavel Voronkov
fw. 46 0 0 0
Nikita Blednov
fw. 13 0 0 0
Konstantin Suslov
fw. 6 0 0 0
Danil Mylnikov
fw. 5 0 0 0
Viktor Neuchev
fw. 5 0 0 0
Vladislav Pshenichnikov
fw. 3 0 0 0
Nu vor juca
Georgy Belousov
fw. 565 8 5 13
Aleksey Makeev
fw. 552 11 12 23
Stanislav Gareyev
df. 84 0 1 1
Yuri Salov
df. 44 0 0 0
Vasiliy Filyaev
fw. 33 1 1 2
Georgy Romanov
gk. 0 0 0 0
Semyon Perelyayev
df. 0 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Petr Kochetkov
gk. 1,261 -44 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 1,104 -43 0 0
Aleksey Murygin
gk. 381 -10 0 0
Ziyat Paigin
df. 992 5 10 15
Theodor Lennstrom
df. 888 10 17 27
Mark Marin
df. 703 0 5 5
Yegor Martynov
df. 633 2 8 10
Pavel Turbin
df. 332 0 1 1
Georgy Misharin
df. 312 0 2 2
Nikolai Demidov
df. 303 1 1 2
Maksim Fedotov
df. 165 1 1 2
Daniil Ganushkin
df. 3 0 0 0
Alexander Pelevin
df. 2 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 888 18 26 44
Kenny Agostino
fw. 826 20 20 40
Andy Miele
fw. 823 12 23 35
Ivan Chehovich
fw. 799 12 8 20
Marek Hrivik
fw. 731 9 14 23
Artyom Mikheyev
fw. 606 2 3 5
Kirill Urakov
fw. 575 2 2 4
Andrei Belevich
fw. 433 1 5 6
Sergey Goncharuk
fw. 424 2 1 3
Danil Veryayev
fw. 365 2 3 5
Artur Tyanulin
fw. 362 6 9 15
Ilya Fedotov
fw. 270 2 0 2
Denis Pochivalov
fw. 75 0 0 0
Mikhail Varnakov
fw. 67 0 2 2
Alexey Drobin
fw. 16 0 0 0
Egor Vinogradov
fw. 5 0 0 0
Denis Vengryzhanovsky
fw. 4 0 0 0
Nu vor juca
Mikhail Orlov
df. 770 2 4 6
Daniel Zaar
fw. 477 4 10 14

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
18.10.21
Torpedo
Avtomobilist
KHL 2020-2021
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
KHL 2019-2020
03.12.19
Torpedo
Avtomobilist
26.11.19
Avtomobilist
Torpedo
KHL 2018-2019
11.02.19
Avtomobilist
Torpedo
11.01.19
Torpedo
Avtomobilist
21.12.18
Torpedo
Avtomobilist
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
13.01.22
Avtomobilist
Severstal
V
29.12.21
Avtomobilist
Ak Bars
I
27.12.21
Barys
Avtomobilist
2
:
2
2
:
1
S
PS
25.12.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
23.12.21
HC Dynamo
Avtomobilist
I
21.12.21
Avtomobilist
Barys
I
12.12.21
HC Spartak
Avtomobilist
I
10.12.21
Lokomotiv
Avtomobilist
V
06.12.21
Avtomobilist
SKA
I
04.12.21
Avtomobilist
Admiral
V
02.12.21
Avtomobilist
HC Spartak
V
28.11.21
Sibir
Avtomobilist
I
26.11.21
Admiral
Avtomobilist
V
24.11.21
Amur
Avtomobilist
I
21.11.21
Avtomobilist
Metallurg
I
19.11.21
Avtomobilist
Amur
V
17.11.21
Avtomobilist
Neftekhimik
I
06.11.21
Ak Bars
Avtomobilist
I
04.11.21
Severstal
Avtomobilist
I
02.11.21
CSKA
Avtomobilist
I
30.10.21
Avtomobilist
Kunlun RS
V
28.10.21
Avtomobilist
Vityaz
V
26.10.21
Avtomobilist
Ak Bars
I
22.10.21
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
2
:
0
S
PS
20.10.21
HC Sochi
Avtomobilist
CO
18.10.21
Torpedo
Avtomobilist
I
15.10.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
CO
13.10.21
Avtomobilist
HC Sochi
4
:
4
0
:
1
S
PS
11.10.21
Avangard
Avtomobilist
I
09.10.21
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.21
Avtomobilist
Jokerit
V
04.10.21
Avtomobilist
Avangard
V
01.10.21
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.21
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
27.09.21
Barys
Avtomobilist
PO
25.09.21
Avtomobilist
Tractor
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.21
Avtomobilist
HC Dinamo Minsk
V
19.09.21
Avtomobilist
CSKA
PO
17.09.21
Avtomobilist
Avangard
I
14.09.21
Kunlun RS
Avtomobilist
V
12.09.21
Vityaz
Avtomobilist
3
:
3
0
:
2
S
CS
10.09.21
HC Dinamo Minsk
Avtomobilist
V
08.09.21
SKA
Avtomobilist
V
05.09.21
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
03.09.21
Avtomobilist
Metallurg
I
Torpedo
07.01.22
SKA
Torpedo
I
05.01.22
HC Sochi
Torpedo
V
03.01.22
Neftekhimik
Torpedo
I
30.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
PO
27.12.21
Torpedo
HC Spartak
I
25.12.21
HC Dynamo
Torpedo
I
23.12.21
Kunlun RS
Torpedo
V
21.12.21
Avangard
Torpedo
PO
12.12.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
10.12.21
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
08.12.21
CSKA
Torpedo
V
04.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
PS
02.12.21
Torpedo
Metallurg
I
29.11.21
Torpedo
Vityaz
V
27.11.21
Severstal
Torpedo
I
25.11.21
Barys
Torpedo
I
23.11.21
Salavat Yulaev
Torpedo
V
20.11.21
Torpedo
Ak Bars
PO
19.11.21
Torpedo
Admiral
V
16.11.21
Torpedo
Salavat Yulaev
I
07.11.21
Torpedo
HC Sochi
V
04.11.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
02.11.21
Torpedo
Lokomotiv
V
30.10.21
HC Sochi
Torpedo
I
28.10.21
Severstal
Torpedo
I
26.10.21
HC Spartak
Torpedo
I
24.10.21
Torpedo
Neftekhimik
V
20.10.21
Torpedo
Avangard
I
18.10.21
Torpedo
Avtomobilist
V
15.10.21
Torpedo
Amur
CO
13.10.21
Vityaz
Torpedo
V
11.10.21
Torpedo
Severstal
2
:
2
1
:
2
S
PS
09.10.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
04.10.21
Sibir
Torpedo
V
02.10.21
Admiral
Torpedo
I
30.09.21
Amur
Torpedo
PO
27.09.21
Torpedo
Tractor
V
25.09.21
Torpedo
HC Dynamo
V
22.09.21
Torpedo
Jokerit
I
18.09.21
Lokomotiv
Torpedo
I
16.09.21
Jokerit
Torpedo
4
:
4
1
:
0
S
PS
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.09.21
Torpedo
SKA
V
09.09.21
Torpedo
HC Sochi
V
07.09.21
Torpedo
Sibir
I
05.09.21
Ak Bars
Torpedo
V
02.09.21
Torpedo
Vityaz
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
3
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
4
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
5
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
6
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
11
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
6
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
10
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
11
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
12
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
6
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
3
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
6
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
5
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
5
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
6
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
8
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
9
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
11
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
13
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
19
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
20
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
21
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-6 8
3
Admiral
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8
5
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
7
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 19-15 6
11
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
13
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6
14
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-9 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 11-21 3
23
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36
2
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
3
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35
4
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
5
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34
7
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
8
SKA
24 12 1 1 6 1 3 67-46 32
9
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
10
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
11
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
12
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
13
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27
16
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
17
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24
18
Avtomobilist
22 9 1 0 9 1 2 66-56 23
19
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
20
Admiral
26 8 0 2 15 0 1 52-79 21
21
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
22
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37
2
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
3
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
4
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32
6
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31
7
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
8
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
9
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30
10
Sibir
26 10 0 2 10 3 1 55-52 28
11
Severstal
23 6 2 4 8 2 1 62-61 27
12
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
13
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
15
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25
16
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21
20
HC Sochi
23 7 1 1 12 1 1 48-57 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 19