Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:1
Avtomobilist — HC Sochi Meci incheiat 13 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — HC Sochi

13 noiembrie 2019, 16:00 (EET)
13 noiembrie 2019, 16:00 (EET)
0
Arbitru: , Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 1,309 -49 2 2
Leonid Fomin
gk. 64 -3 0 0
Alexei Vasilevsky
df. 459 4 4 8
Nikita Tryamkin
df. 446 1 4 5
Denis Bodrov
df. 423 0 6 6
Mikhail Mamkin
df. 413 0 1 1
Yefim Gurkin
df. 381 1 2 3
Ivan Vishnevsky
df. 265 1 2 3
Semyon Perelyayev
df. 0 0 0 0
Brooks Macek
fw. 446 8 11 19
Nigel Dawes
fw. 437 9 8 17
Dan Sexton
fw. 396 6 7 13
Vyacheslav Litovchenko
fw. 393 4 1 5
Piter Holland
fw. 383 5 6 11
Geoff Platt
fw. 282 3 3 6
Andrei Obidin
fw. 268 3 4 7
Stepan Khripunov
fw. 222 0 3 3
Pavel Datsyuk
fw. 199 2 2 4
Artyom Gareyev
fw. 193 3 3 6
Anatoly Golyshev
fw. 177 2 2 4
Georgy Belousov
fw. 157 1 3 4
Maxim Sedov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Maxim Berezin
df. 301 0 1 1
Alexander Kucheryavenko
fw. 299 1 5 6
Vitaly Popov
fw. 178 0 0 0
Evgeniy Mozer
fw. 128 2 1 3
Rafael Batyrshin
df. 107 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 106 0 1 1
Vladislav Gross
gk. 69 -6 0 0
Maxim Rasseikin
fw. 29 0 0 0
Alexander Protapovich
fw. 17 0 0 0
Daniil Valitov
df. 11 0 0 0
Ilja Ovchinnikov
fw. 1 0 0 0
Nikolay Stasenko
df. 0 0 0 0
Fyodor Belyakov
df. 0 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 0 0 0 0
HC Sochi

Alexander Andriyevsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 1,115 -46 0 0
Ivan Nalimov
gk. 299 -9 0 0
Morgan Ellis
df. 544 1 7 8
Yuriy Aleksandrov
df. 450 1 8 9
Simon Bertilsson
df. 426 0 7 7
Oleg Pogorishny
df. 385 1 5 6
Alexei Petrov
df. 331 1 4 5
Kirill Vorobiev
df. 289 0 1 1
Konstantin Klimontov
df. 0 0 0 0
Shon Kollinz
fw. 443 5 4 9
Robert Rosen
fw. 438 7 8 15
Malte Stremvall
fw. 411 6 11 17
Dmitriy Lugin
fw. 366 2 2 4
Sergei Shmelyov
fw. 359 7 4 11
Nikita Tochitskiy
fw. 300 4 5 9
Artem Tomilin
fw. 296 2 3 5
Dmitry Arkhipov
fw. 286 2 1 3
Andrei Altybarmakyan
fw. 199 2 4 6
Vladislav Kaletnik
fw. 186 1 2 3
Stepan Starkov
fw. 183 3 0 3
Egor Dugin
fw. 32 0 1 1
Konstantin Sokolov
fw. 31 0 0 0
Nu vor juca
Ilya Krikunov
fw. 393 3 6 9
Kirill Kapustin
fw. 247 0 2 2
Denis Mosalev
fw. 180 1 2 3
Mikhail Gordeev
df. 150 1 1 2
Anatoly Elizarov
df. 144 0 0 0
Denis Alexandrov
df. 125 1 0 1
Ilya Proskuryakov
gk. 84 -5 0 0
Ilya Nazarevich
df. 70 0 1 1
Damir Rakhimullin
fw. 49 0 0 0
Denis Orlovich-Grudkov
fw. 30 0 0 0
Nikita Shitov
df. 0 0 0 0
Pavel Makarenko
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.81
4.10
3.75
1.83
1.93
1.83
4.10
3.75
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
02.11.18
Avtomobilist
HC Sochi
19.09.18
HC Sochi
Avtomobilist
KHL 2017-2018
26.10.17
HC Sochi
Avtomobilist
22.09.17
Avtomobilist
HC Sochi
KHL 2016-2017
03.01.17
Avtomobilist
HC Sochi
1
:
5
25.09.16
HC Sochi
Avtomobilist
0
:
0
1
:
0
S
KHL 2015-2016
20.11.15
HC Sochi
Avtomobilist
5
:
6
OT
10.09.15
Avtomobilist
HC Sochi
1
:
4
KHL 2014-2015
14.09.14
HC Sochi
Avtomobilist
6
:
3

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
02.11.19
Tractor
Avtomobilist
V
31.10.19
Barys
Avtomobilist
CO
29.10.19
Sibir
Avtomobilist
I
25.10.19
Avtomobilist
Metallurg
I
21.10.19
Avtomobilist
Ak Bars
I
18.10.19
Avtomobilist
Avangard
I
14.10.19
Ak Bars
Avtomobilist
I
12.10.19
HC Dynamo
Avtomobilist
I
10.10.19
SKA
Avtomobilist
PO
07.10.19
Avtomobilist
Tractor
V
05.10.19
Avtomobilist
HC Dynamo
I
01.10.19
Avtomobilist
Lokomotiv
V
28.09.19
Jokerit
Avtomobilist
I
26.09.19
HC Spartak
Avtomobilist
I
24.09.19
Vityaz
Avtomobilist
PO
21.09.19
Avtomobilist
HC Spartak
I
19.09.19
Avtomobilist
Kunlun RS
CO
17.09.19
Avtomobilist
Avangard
CO
14.09.19
Neftekhimik
Avtomobilist
V
12.09.19
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
09.09.19
Avtomobilist
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
CS
06.09.19
Avtomobilist
SKA
V
04.09.19
Avtomobilist
Vityaz
V
02.09.19
Avtomobilist
Severstal
CO
HC Sochi
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
V
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
25.10.19
Admiral
HC Sochi
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
I
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
I
18.10.19
HC Sochi
Sibir
I
16.10.19
HC Sochi
Metallurg
PO
13.10.19
HC Sochi
CSKA
I
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
PO
06.10.19
HC Sochi
Amur
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
CO
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
I
21.09.19
HC Sochi
Admiral
PO
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
V
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
PS
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
I
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
6
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
7
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
8
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
9
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
17
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
6
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
9
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
10
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
11
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
12
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
5
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
6
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
7
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
8
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
9
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
10
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
11
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10