Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:1
Avtomobilist — HC Sochi Meci incheiat 13 noiembrie 2019
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
5 decembrie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Avtomobilist — HC Sochi

13 noiembrie 2019, 16:00 (EET)
13 noiembrie 2019, 16:00 (EET)
0
Arbitru: , Stadion: Uralets Arena (Yekaterinburg, Russia)
Avtomobilist
5 : 1
HC Sochi
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Avtomobilist

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jakub Kovar
gk. 1,309 -49 2 2
Leonid Fomin
gk. 64 -3 0 0
Alexei Vasilevsky
df. 459 4 4 8
Nikita Tryamkin
df. 446 1 4 5
Denis Bodrov
df. 423 0 6 6
Mikhail Mamkin
df. 413 0 1 1
Yefim Gurkin
df. 381 1 2 3
Ivan Vishnevsky
df. 265 1 2 3
Semyon Perelyayev
df. 0 0 0 0
Brooks Macek
fw. 446 8 11 19
Nigel Dawes
fw. 437 9 8 17
Dan Sexton
fw. 396 6 7 13
Vyacheslav Litovchenko
fw. 393 4 1 5
Piter Holland
fw. 383 5 6 11
Geoff Platt
fw. 282 3 3 6
Andrei Obidin
fw. 268 3 4 7
Stepan Khripunov
fw. 222 0 3 3
Pavel Datsyuk
fw. 199 2 2 4
Artyom Gareyev
fw. 193 3 3 6
Anatoly Golyshev
fw. 177 2 2 4
Georgy Belousov
fw. 157 1 3 4
Maxim Sedov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Maxim Berezin
df. 301 0 1 1
Vladislav Gross
gk. 69 -6 0 0
Daniil Valitov
df. 11 0 0 0
Nikolay Stasenko
df. 0 0 0 0
Alexander Kucheryavenko
fw. 299 1 5 6
Vitaly Popov
fw. 178 0 0 0
Evgeniy Mozer
fw. 128 2 1 3
Rafael Batyrshin
df. 107 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 106 0 1 1
Maxim Rasseikin
fw. 29 0 0 0
Alexander Protapovich
fw. 17 0 0 0
Ilja Ovchinnikov
fw. 1 0 0 0
Ilja Zakharov
fw. 0 0 0 0
Fyodor Belyakov
df. 0 0 0 0
HC Sochi

Alexander Andriyevsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 1,115 -46 0 0
Ivan Nalimov
gk. 299 -9 0 0
Morgan Ellis
df. 544 1 7 8
Yuriy Aleksandrov
df. 450 1 8 9
Simon Bertilsson
df. 426 0 7 7
Oleg Pogorishny
df. 385 1 5 6
Alexei Petrov
df. 331 1 4 5
Kirill Vorobiev
df. 289 0 1 1
Konstantin Klimontov
df. 0 0 0 0
Shon Kollinz
fw. 443 5 4 9
Robert Rosen
fw. 438 7 8 15
Malte Stremvall
fw. 411 6 11 17
Dmitriy Lugin
fw. 366 2 2 4
Sergei Shmelyov
fw. 359 7 4 11
Nikita Tochitskiy
fw. 300 4 5 9
Artem Tomilin
fw. 296 2 3 5
Dmitry Arkhipov
fw. 286 2 1 3
Andrei Altybarmakyan
fw. 199 2 4 6
Vladislav Kaletnik
fw. 186 1 2 3
Stepan Starkov
fw. 183 3 0 3
Egor Dugin
fw. 32 0 1 1
Konstantin Sokolov
fw. 31 0 0 0
Nu vor juca
Ilya Krikunov
fw. 393 3 6 9
Kirill Kapustin
fw. 247 0 2 2
Denis Mosalev
fw. 180 1 2 3
Mikhail Gordeev
df. 150 1 1 2
Anatoly Elizarov
df. 144 0 0 0
Denis Alexandrov
df. 125 1 0 1
Ilya Proskuryakov
gk. 84 -5 0 0
Ilya Nazarevich
df. 70 0 1 1
Damir Rakhimullin
fw. 49 0 0 0
Denis Orlovich-Grudkov
fw. 30 0 0 0
Nikita Shitov
df. 0 0 0 0
Pavel Makarenko
fw. 0 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
02.11.18
Avtomobilist
HC Sochi
19.09.18
HC Sochi
Avtomobilist
KHL 2017-2018
26.10.17
HC Sochi
Avtomobilist
22.09.17
Avtomobilist
HC Sochi
KHL 2016-2017
03.01.17
Avtomobilist
HC Sochi
1
:
5
25.09.16
HC Sochi
Avtomobilist
0
:
0
1
:
0
S
KHL 2015-2016
20.11.15
HC Sochi
Avtomobilist
5
:
6
OT
10.09.15
Avtomobilist
HC Sochi
1
:
4
KHL 2014-2015
14.09.14
HC Sochi
Avtomobilist
6
:
3

Ultimele meciuri de la turneu

Avtomobilist
02.11.19
Tractor
Avtomobilist
V
31.10.19
Barys
Avtomobilist
CO
29.10.19
Sibir
Avtomobilist
I
25.10.19
Avtomobilist
Metallurg
I
21.10.19
Avtomobilist
Ak Bars
I
18.10.19
Avtomobilist
Avangard
I
14.10.19
Ak Bars
Avtomobilist
I
12.10.19
HC Dynamo
Avtomobilist
I
10.10.19
SKA
Avtomobilist
PO
07.10.19
Avtomobilist
Tractor
V
05.10.19
Avtomobilist
HC Dynamo
I
01.10.19
Avtomobilist
Lokomotiv
V
28.09.19
Jokerit
Avtomobilist
I
26.09.19
HC Spartak
Avtomobilist
I
24.09.19
Vityaz
Avtomobilist
PO
21.09.19
Avtomobilist
HC Spartak
I
19.09.19
Avtomobilist
Kunlun RS
CO
17.09.19
Avtomobilist
Avangard
CO
14.09.19
Neftekhimik
Avtomobilist
V
12.09.19
Salavat Yulaev
Avtomobilist
V
09.09.19
Avtomobilist
Metallurg
2
:
2
2
:
1
S
CS
06.09.19
Avtomobilist
SKA
V
04.09.19
Avtomobilist
Vityaz
V
02.09.19
Avtomobilist
Severstal
CO
HC Sochi
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
V
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
25.10.19
Admiral
HC Sochi
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
I
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
I
18.10.19
HC Sochi
Sibir
I
16.10.19
HC Sochi
Metallurg
PO
13.10.19
HC Sochi
CSKA
I
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
PO
06.10.19
HC Sochi
Amur
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
CO
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
I
21.09.19
HC Sochi
Admiral
PO
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
V
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
PS
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
I
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
6
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
7
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
8
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
9
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
6
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
11
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
14
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
15
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
16
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
17
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
18
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
19
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
9
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
10
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
5
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
6
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
7
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
8
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
9
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
10
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
11
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan